Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Patryk

W porządku firma, nie mam co dodać. Praca przy sprzątaniu hotelu, normalnie, jak to w sprzątaniu, wypłaty terminowe. Chętnie bym wziął więcej nadgodzin, bo teraz inflancja i ceny w sklepach poszły, no ale na robotę narzekać nie mogę.

Cześć, praca w Aristo przy sprzątaniu jest ok, wiadomo, że codziennie coś nowego jeśli chodzi o to , jak ludzie potrafią śmiecić we własnych firmach, no ale taka branża. Pracuję w stałych godzinach, bez przeciągania na siłę, warunki są, sprzęt jest do pracy, i byle do piątku :) wypłaty w czas.

Klaudia

Mam przyjemność (naprawdę!) pracować w Aristo od dawna, a nawet nie wiedziałam, że można ich ocenić na internecie. Praca i warunki są bardzo dobre jak na firmę sprzątająca, a to nie jest moja pierwsza praca tego typu, ludzie ok, środki cyzstości zapewnione, sprzęt. Wyplaty też terminowo

Bogdan

Ja tylko przyjmuję zgłoszenia w call center, ale chętnie opinią się podzielę. Praca standard, bez rewelacji ale i bez problemów, pensja na czas, co akurat wcześniej nie zawsze miałem, ludzie okej, jak ludzie. Warunki dobrze - tak od strony pracującego.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Maja

Polecam pracę w firmie, szczególnie osobom, które lubią pracować i cenią konkrety. Wypłaty ok.

Grzegorz

Jako pracownik typowo administracyjny jestem zadowolony ze współpracy z Aristo, dobry kontakt z zarządzającymi, warunki odpowiednie do zajmowanego stanowiska, wypłaty w terminie.

Niepowiem

Nie chcę podawać z nazwiska, ale jestem tu zatrudniony przy sprzątaniu biurowców, od bardzo dawna. Mógłbym szukac ambitniejszej pracy, ale szczerze mówiąc nie chce mi się, płacą w terminie, stawka całkiem okej, umowa, warunki. Polecam.

Barbara Zawor

Dzień dobry, chętnie podzielę się opinią na temat firmy, bo pracuje tu od lat. Sprzątam całe budynki biurowe, wg schematu, do pracy się szybko przyzwyczaja, wprawą, tempo, jasno podane zasady. Płatności są terminowe, można się dogadać na zmianę jak coś wypadnie.

Łukasz

Robię w sprzątaniu hotelu, nudno w sumie, cały czas to samo. Co do pracodawcy: ok, pieniądze na czas, czasem uda się jakies nadgodziny złapać, ale bez spiny. Ogólnie polecam.

Zcallcenter

Przyjmuję zgłoszenia na call center, nie sprzątam, ale ten rodzaj pracy też chwalę. Wypłaty na czas, atmosfera miła, narzędzia niezbędne też są. Polecam

Murarek

Moja opinia jest pozytywna. Praca systematyczna, nie ma przestojów, zajęcie przy sprzątaniu powierzchni biurowych, nie narzekam. Trzeba się przywyczaić do wszystkiego, ale ludzie są w porządku, wypłaty zawsze miałem jak dotąd na czas i zgodnie z tym, co w umowie

Swieta

Cześć! Pracuję jakiś czas, oceniam dobrze, nie mam uwag. Praca jest wymagajaca przy sprzątaniu hoteli, wszystko trzeba zrobić dobże, nie ma że się nie chce, ale płacą również dobże. Ja do tej pory pracowała w różnych miejscach, sprzątanie domów, firm, tutaj trafiłam na hotele i bardzo mi się podoba. Cieszę się, że mogłam wystawic opinie.

Artur

Przeszkolenie na start było okej, niby pracuję w sprzątaniu od lat ale zawsze coś nowego wpadło. Praca zgodnie z grafikiem, wypłaty ok tzn na czas. Nie żałuję, że się tu zatrudniłem, w sumie nawet szkoda, że we wcześniejszej robocie się tyle męczyłem, no ale tak jest, że jak się przyzwyczaisz to trudniej odejść.

Kazzo

Polecam, praca jak praca, wypłaty ok, podejście ok, ludzie też w porządku. To nie jest moje pierwsze zetkniecie ze sprzataniem, wiec nie mam problemu z rużnymi sytuacjami, wiadomo, łatwo się robi, narzędzia, śrotki czystości - wszystko jest.

Grazyna

Zadowolona od kilku już lat, praca stabilna, pewna, wypłaty terminowe. Z ludźmi różnie bywa, ale zatrudnienie w aristo bardzo mnie odpowiada.

Teo

Opinia piąteczka! Od miesiąca pracuję i zostanę na dłużej. Pensja szybko na koncie.

Sonata

Sprzątanie hotelu: jest sprzęt, z którego się korzysta, są umowy, wytyczne, godzinówka, pensja na czas. Ogólnie to nie jest moja pierwsza praca przy sprzątaniu, ale tę sobie chwalę, chyba za podejście, spokój, zrobienie swojego i do domu. Polecam

Nie sprzątam bezpośrednio w fizycznej ekipie firmy, ale pracuję w administracji Aristo, więc kilka słów ode mnie. Praca: jak to w administracji, od - do, swoje trzeba zrobić. Zarobki: ok. Warunki: w porządku. Ludzie: no mogłoby być lepiej, współpracownjicy są różni, ale do samego szefostwa się nie mogę przyczepić. Terminowość wypłat: stop procent. Ogólnie polecam.

A.Prust

Praca jak praca, z zachwytu nie skaczę, ale pensję zawsze dostaję na czas, warunki są dobre, umowa, na godziny wygodne też można się dogadać, tak jak ktoś tu pisał wcześniej. BHP na poziomie.

Angelika

Cześć! Opinia dla firmy pozytywna, chociaż pracuje krótko, ale podoba mi się podejscie do ludzi, możliwość dogadania się do godzin pracy, kompetencja. W poprzedniej pracy tego nie miałam, dlatego doceniam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.