Grupa Aristo Sp. z o.o.

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Szumilas

Jedna z najlepszych firm sprzątających, w jakiej miałem okazję pracować. I nadal mam. Pensja, warunki pracy, ochrona,umowa - wszystko na dobrym poziomie.

Mario
 Rekomendacja

Uczciwa firma! Płacą pracownikom więcej niż inne firmy na rynku. Pensja jest zawsze na czas, kiedy potrzebuje dostaje także zaliczki. Już pierwszego dnia dostałem strój firmowy, zostałem przeszkolony przed rozpoczęciem pracy i co ważne... pracuje legalnie, na umowę o prace! Kierownictwo jest przyjaźnie nastawione do pracowników i zawsze starają się pomagać. Miałem wielu pracodawców, w ostatnim okresie wiele razy zmieniałem firmy, bo nie mogłem znaleźć miejsca dla siebie. Głównie chodziło o wysokość wynagrodzenia i jego wypłaty. Jestem zadowolony, ze wreszcie po takim czasie dostałem prace w Grupa Aristo. Jeśli ktoś z Was szuka pracy i ceni sobie brak stresu i przyjazną atmosferę to ja z czystym sumieniem mogę polecić te firmę.

Rekomendacja

Przyłączam się do pozytywnych ocen. W Aristo pracuje od 3 lat. W tym czasie poszerzyłem swoją wiedzę i nabrałem nowych umiejętności. W swojej pracy czuję się doceniany przez przełożonych, co jest dla mnie bardzo ważne. Mam dobry kontakt z koordynatorem, który zajmuje się moim regionem. Bardzo cenie sobie terminowo wypłacane wynagrodzenia i elastyczne podejście pracodawcy do godzin pracy. Jeszcze studiuje i jest to dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie mogę polecić Aristo jako wiarygodnego pracodawcę.

Joanna Nowy wpis

Jakiś czas temu awansowałam z pracownika serwisu na brygadzistę i jestem bardzo zadowolona! Miła atmosfera, przyjaźni ludzie, praca nie jest łatwa, ale podejście wynagradza i to, że ma się kontakt z kierownictwem i wiele można z nimi załatwić. Polecam.

Misiek Nowy wpis

Pracuje od niedawna, na start była legitna umowa, od razu, bez gadania, pakiet szkoleń, co też dało mi się wdrożyć szybko, plus prywatna opieka zdrowotna. Jak na razie jestem jak najbardziej zadowolony , zwłaszcza, że nie muszę dojeżdżać bo mam blisko.

Arleta Nowy wpis

Po kilku miesiącach pracy w Aristo musze powiedzieć, że chyba najbardziej ich chwalę za miłe podejście do pracowników. Czuje się, że firma o ciebie dba, a ja jestem w dość zwariowanej życiowo sytuacji i niestety czasem wypada mi coś, nie daję rady przyjść, albo choroba i zawsze można się z nimi dogadać.

Iza Nowy wpis
@Arleta

I w jaki sposób czujesz się, że dbają o Ciebie w tej firmie ? :) Chodzi właśnie o to dogadanie w trudnej chwili ? :) Czy jeszcze coś poza tym ? :)

Czesław

Ponad rok temu pracowałem w Aristo, ale z przyczyn osobistych musiałem odejść, teraz znów wróciłem i jestem bardzo zadowolony. Jak zwykle miła atmosfera, ciepłe chociaż wiadomo, że fachowe podejście do pracowników, umowa, a to co trzeba w razie problemu załatwiane jest od ręki. Dziękuję za ponowne zatrudnienie!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Usługi serwisów sprzątających. Jaki był jej rezultat?
B.

Od dwóch lat pełnię w Aristo funkcję koordynatora. Mam umowę o pracę, ubezpieczenie zdrowotne i od niedawna też służbowy samochód, co świetnie przekłada się na pełnione obowiązki. W poprzedniej firmi ena podobnym stanowisku musiałem wykorzystywać własne auto,a wiadomo jak to jest, więc tu ten punkt ma dla mnie duże znaczenie. Dodatkowo mam poczucie, że firma o mnie dba, więc sam też się staram. Polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jaka jest stawka początkowa w Grupa Aristo Sp. z o.o.? 30 stycznia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Koordynator.

Monika

Chyba najbardziej doceniam w Aristo miłą atmosferę pracy, pewnie nie dla wszystkich to jest ważne, ale dla mnie owszem. Co roku jest też podwyżka, więc jestem zadowolona.

Patryk

W porządku firma, nie mam co dodać. Praca przy sprzątaniu hotelu, normalnie, jak to w sprzątaniu, wypłaty terminowe. Chętnie bym wziął więcej nadgodzin, bo teraz inflancja i ceny w sklepach poszły, no ale na robotę narzekać nie mogę.

Anonim

Cześć, praca w Aristo przy sprzątaniu jest ok, wiadomo, że codziennie coś nowego jeśli chodzi o to , jak ludzie potrafią śmiecić we własnych firmach, no ale taka branża. Pracuję w stałych godzinach, bez przeciągania na siłę, warunki są, sprzęt jest do pracy, i byle do piątku :) wypłaty w czas.

Klaudia

Mam przyjemność (naprawdę!) pracować w Aristo od dawna, a nawet nie wiedziałam, że można ich ocenić na internecie. Praca i warunki są bardzo dobre jak na firmę sprzątająca, a to nie jest moja pierwsza praca tego typu, ludzie ok, środki cyzstości zapewnione, sprzęt. Wyplaty też terminowo

Bogdan

Ja tylko przyjmuję zgłoszenia w call center, ale chętnie opinią się podzielę. Praca standard, bez rewelacji ale i bez problemów, pensja na czas, co akurat wcześniej nie zawsze miałem, ludzie okej, jak ludzie. Warunki dobrze - tak od strony pracującego.

Maja

Polecam pracę w firmie, szczególnie osobom, które lubią pracować i cenią konkrety. Wypłaty ok.

Grzegorz

Jako pracownik typowo administracyjny jestem zadowolony ze współpracy z Aristo, dobry kontakt z zarządzającymi, warunki odpowiednie do zajmowanego stanowiska, wypłaty w terminie.

Niepowiem

Nie chcę podawać z nazwiska, ale jestem tu zatrudniony przy sprzątaniu biurowców, od bardzo dawna. Mógłbym szukac ambitniejszej pracy, ale szczerze mówiąc nie chce mi się, płacą w terminie, stawka całkiem okej, umowa, warunki. Polecam.

Barbara Zawor

Dzień dobry, chętnie podzielę się opinią na temat firmy, bo pracuje tu od lat. Sprzątam całe budynki biurowe, wg schematu, do pracy się szybko przyzwyczaja, wprawą, tempo, jasno podane zasady. Płatności są terminowe, można się dogadać na zmianę jak coś wypadnie.

Łukasz

Robię w sprzątaniu hotelu, nudno w sumie, cały czas to samo. Co do pracodawcy: ok, pieniądze na czas, czasem uda się jakies nadgodziny złapać, ale bez spiny. Ogólnie polecam.

Zcallcenter

Przyjmuję zgłoszenia na call center, nie sprzątam, ale ten rodzaj pracy też chwalę. Wypłaty na czas, atmosfera miła, narzędzia niezbędne też są. Polecam

Murarek

Moja opinia jest pozytywna. Praca systematyczna, nie ma przestojów, zajęcie przy sprzątaniu powierzchni biurowych, nie narzekam. Trzeba się przywyczaić do wszystkiego, ale ludzie są w porządku, wypłaty zawsze miałem jak dotąd na czas i zgodnie z tym, co w umowie

Swieta

Cześć! Pracuję jakiś czas, oceniam dobrze, nie mam uwag. Praca jest wymagajaca przy sprzątaniu hoteli, wszystko trzeba zrobić dobże, nie ma że się nie chce, ale płacą również dobże. Ja do tej pory pracowała w różnych miejscach, sprzątanie domów, firm, tutaj trafiłam na hotele i bardzo mi się podoba. Cieszę się, że mogłam wystawic opinie.

Artur

Przeszkolenie na start było okej, niby pracuję w sprzątaniu od lat ale zawsze coś nowego wpadło. Praca zgodnie z grafikiem, wypłaty ok tzn na czas. Nie żałuję, że się tu zatrudniłem, w sumie nawet szkoda, że we wcześniejszej robocie się tyle męczyłem, no ale tak jest, że jak się przyzwyczaisz to trudniej odejść.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 122 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.