Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Cezary Olszewski

Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj, warunki dobre, wypłaty w porządku, na czas, umowa. Nie mam uwag.

Magdak

Dzień dobry, chciałam podzielić się opinią na temat firmy Aristo, pracuję u nich przy sprzątaniu już prawie 16 miesiecy, więc ponad rok, zatem mam spory obraz tego co i jak. Firma płaci po pierwsze bardzo terminowo, nie miałam w tym czasie żadnych opóźnień, praca jest zawwsze zapewniona, zabezpieczona, nie ma przestojow, człowiek wie na czym stoi. A sprzątanie, jak sprzątanie, albo się to lubi i robi, jak ja, albo narzeka. Wiadomo. A dodam jeszcze że jest umowa ubezpieczenie itd.

Irena

Cenię w firmie to, że mam stałe, pewne miejsce pracy, zawsze sprzątam te same budynki (w moim przypadku biura), praca jest dość lekka, pensja terminowo, atmosfera dobra. Doceniam też fakt, że mam normalnie podpisaną umowę o prace, a nie jakieś rzeczy z dolotu, wiec obejmuje mnie pełne ubezpieczenie, co w tych dziwnych czasach jest bardzo wazne, bo nigdy nie wiadomo. W firmie jestem zatrudniona ponad rok i nigdzie się nie wybieram.

Hiacynta

Normalnie zwykle sprzątam w Aristo obiekty hotelowe, ale teraz większość pozamykana więc robimy inne przestrzenie, czasem biura , sklepy, różnie. Grunt że praca jest, zarobki są, wypłaty, umowa. Chwalę sobie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Bartek

Jest ok, bez fajerwerków, ale praca regularna, na umowę, jest ubezpieczenie, opcja zamiany zmian jak ktoś ma jakaś losową sytuację, warunki dobre, bezpieczeństwo przy srodkach sprzątania, dużo roboty, wypłaty dobre jak na tą branże

Karmelek

Pracuje z Aristo już ponad rok, zawsze jest robota, dużo zleceń w biurowcach, czasem są też powierzchnie handlowe, sprzątanie jak sprzątanie, ale pensja jest w porządku, umowa, itd. nie mam zarzutów

Kajakarz

Dobrze mi się tu pracuje, płaca ok, warunki w porządku. Na razie nie narzekam

Agness

Cześć wszystkim! Pracuję w Aristo na sprzątaniu: głównie obiekty handlowe, ale i biurowce , mam umowę, placą na czas, polecam. Stawki są dobre, kierownictwo całkiem okej

Minionek

Anonimowo. Jestem pracownikiem już kilka miesięcy, wcześniej też pracowałem w Aristo, ale przy sprzątaniu, teraz na call center - praca fizycznie jest o wiele wygodniejsza, bo przy telefonie, ciepło, fajnie, polecam. Chociaż na sprzątaniu też miło wspominam, bo chociaż sie człowiek wiecej poruszał. Wypłaty i umowa bez zarzutu

Otoczak

Umowa, ubezpieczenie, godne pieniądze jak za sprzątanie, dużo pracy, są nadgodziny, wypłaty w terminie

Henryk

Pracowałem w firmie aż do emerytury i chciałbym podzielić się dobrą opinią. Mimo różnych niesnasek między samymi pracownikami, szefostwo było wobec nas fair play, jasno wytyczone zadania, wypłaty w terminie, prosta lista obowiązków. Dziękuję za możliwość dopracowaniu tu aż do emeryturki i pozdrawiam.

Aleksandra Żuczyk

Pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego w Aristo , więc nie bezpośrednio przy sprzątaniu, ale chciałabym zostawić firmie plusa za dobre warunki pracy, elastyczność, zrozumienie, umowę oczywiście i wypłaty , które dostajemy zawsze na czas

Bednarek

W firmie jestem świeży, ale na ten moment podobają mi się warunki pracy i to, że ona w ogóle jest. Straciłem robotę w knajpie, takie czasy, a zyskałem tu, sprzątam miejsca, w które nas wysyłają, mam umowe, ubezpieczenie, pierwsza wypłata doszła na czas, więc mam takie "uff" w środku. Dziękuję.

Devil

Pracuje na sprzątaniu obiektów hotelowych ale i biurowych, centrów różnych itd dla Aristo, praca jest wymagająca, ale dobrze płatna, bez problemów z szefostwem, dla mnie w porządku

MKozak

Dziękuję za możliwość pracowania tutaj już od ładnych kilku miesięcy, mimo pandemicznych przestojów w działaniu wielu firm, unas ciągle jest praca, zlecenia sprzątania, na bieżąco. Uff. Polecam samą firmę - zasady, umowa, wypłaty - wszystko na miejscu.

Ksawer

W porządku firma, wróciłem z UK i teraz tu pracuje, jak na polskie warunki nie mogę narzekać, umowa szybko podpisana, płacą na czas, robota jak robota.

BartekZ

Nie pracuję tu bezporeśnio przy sprzątaniu, jak większość zespołu, ale na call center. Do moich zadań nalezy po prostu przyjmowanie zgłoszeń, więc praca wygodna, przy biurku, czas szybko leci, wypłaty i umowa oczywiście na czas, polecam i cenię sobie bardzo.

Klaudiusz Cichowski

Jestem tu zatrudniony od dawna, praca jest dobra, pensja, umowa, nic nie mam do zarzucania. Plus dla firmy za to że można się zamienić z kimś na zmiany jak nie pasuje akurat albo coś waznego w życiu wyskoczy

Ulryk

W serwisie sprzątającym Aristo jestem zatrudniony ponad pół roku, mogę z mojej perspektywy ocenić ich na piątkę, pod wzgledem wypłat, ilości pracy, wymagań ale i bezpieczeństwa - ze strony firmy jest okej, do życzenia zostają kontakty miedzyludzkie, bo czasem mam wrażenie że ludzie szukają okazji do kłótni, ale to dotyczy pracowników, czyli klasyczne akcje heh... na szczęście poza tym wszystko gra.

Genowefa

W firmie pracuje mi sie dobrze, mam już swoje lata, doświadczenia, ale żeby dorobić sobie na emeryturze przy sprzątaniu, to podpowiedział mi wnuk, który w Aristo już pracuje i jestem mu za to wdzięczna. Dodatkowe pieniążki są, umowa i spokojne warunki, a jak ktoś całe życie sprzątał, to nawet powiem, że lekko/

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.