Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Matti

Pracowalem w Aristo zanim wyjechałem do UK i powiem tylko, że naprawdę jak na sprzątanie standardy są w firmie świetne, dzisiaj w Anglii też pracuje sprzątając (i chwała bo dzięki pracy w Aristo się tego super wyuczyłem), to jednak klimat u Was o wiele lepszy, uczciwość, miłe podejście do pracujacego człowieka. Tu jest inaczej. Pozdrawiam!

Magda

Dziękuję, firma na poziomie, umowa, ubezpieczenie, opcja elastycznych godzin pracy. Miło podchodzą bdonswoich pracowników, można się zawsze dogadać, wyjaśnić, zamienić na zmiany. Mam małe dziecko więc to dla mnie ważne

Andrzej Mełłkowski

Pracując w Aristo przy sprzątaniu różnego typu obiektów nabrałem dużego doświadczenia w tej branży i jestem pewien, że bez problemy mógłbym znaleźć prace w podobnej firmie, ale nie szukam: pensa tutaj jest bardzo dobra, umowa, ubezpieczenie, warunki i atmosfera samej pracy plus możliwość rozmowy z szefostwem o zmianie np godzin kiedy trzeba, są bezcenne

Konserwator powierzchni

Wolę się nazywać konserwatorem powierzchni płaskich, zamiast sprzataczką, hihi, chcialabym napisać, ze z firmą aristo pracuje mi się bardzo dobrze, praca jest regularna, konkretnie wyznaczone zadania, pensja terminowo, opcje nadgodzin, możliwość elastycznego ustawienia grafika. Bardzo polecam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Xyz

Pracuje tu na call center, wolę to niż sprzątanie, praca przy przyjmowaniu zgłoszeń telefonicznych, kulturka, ciepło, umowa, ubezpieczenie, wypłaty w terminie. Chwalę sobie za dobrą atmosferę pracy i regularne godziny. Brak uciążliwości

Mirosława

W firmie zajmuje sie spżątaniem obiektów biurowych albo centrów handlowych, różnie, zależnie od tego na co jest akurat zapotrzebowanie, ale praca jest zawsze, nawet z dodatkowymi godzinami jeśli się chce, na umowę, pensja na czas. Wszystko tak, jak powinno być, polecam.

Przedstawiciel handlowy

Jestem osobą zatrudnioną na stanowisko przedstawiciela handlowego w Aristo, więc z tej perspektywy mogę powiedzieć, jak wygląda praca. Jest umowa, godziny wyznaczone, praca wymagająca, konkretna , nie dla każdego ale dobrze płatna i z opcją podwyżek. Polecę

Magdalena

Praca jest w porządku, sprzątanie jak sprzątanie, ale od strony ustaleń z firmą i wywiązywania się, to nie mam obiekcji. Jest normalna umowa, pensja w terminie, możliwość dobrania dodatkowych godzin lepiej płatnych. Wszystko jak należy

Andrzejewski

Dzień dobry, przednoworoczne podziękowania za pracę od dwóch lat: rzetelnie , zawsze z wypłatami na czas, konkretnie, miło. Dziękuję państwu

Jerzy

Chcialbym dodać pozytywną opinie o firmie Aristo dotyczaca działu sprzątania w różnego rodzaju obiektach, bo teraz sprzątamy różne. Pracy jest wbrud , dobrze płacą, nadgodziny też da sie załatwić, szefostwo w miare ok

Praca na umowę przy obsłudze przyjmowania zgłoszeń na call center: dość prosta jeśli się lubi rozmawiać przez telefon, nie ma klientów awanturujacych się , jest ok. Umowa, wypłaty, zasady - na poziomie

Maksymilian

Aktualnie przy obiektach hotelowych za dużo sprzątania nie ma, bo wiadomo jakie czasy, za to przy innych się nazbierało, wiec cieszę się, że robota jest. Raz robimy tu biurowce, raz centra różnego typu - można skorzystać z nadgodzin, umowa oczywiscie, praca w porzadku, dla mnie pasuje

Meander

Cenię sobie pracę tutaj za uczciwe zasady, terminowe wypłaty, elastyczność grafika i możliwość pozamieniania się z innymi na zmiany. Dla mnie to główne zalety pracy przy sprzątaniu

Kociewicz

Przyjmuję w Aristo zgłoszenia na call center, mam umowę, wypłata jest dobra jak na polskie warunki, praca lekka, bez nieprzyjemności.

Uzytkownik

Sprzątanie na pewno nie jest dla każdego, bo to wymagające zajęcie i trzeba się przykłądać, ale w tej firmie wszystko jest tak, jak byc powinno. Zasady sprzątania jasne, zakres obowiązków ustalony, no i pensja zawsze na czas, więc to też im się chwali.

Duchświąt

Praca jest super, pensja, nadgodziny jak się chce dorobić, umowa, ubezpieczenie. A przy okazji życze wszystkim pracownikom wesolych świąt!

Serwis

Pracuje na serwisie sprzątającym: obsługujemy najczęściej centra handlowe i biurowce, praca jest wymagająca, czasochłonna bo dokładna, ale w ramach godzin jakie mamy na umowie. Płacą taka jak w umowie, możliwość zamian, atmosfera ok, dla mnie spoko

Bożena Brodziewicz

Wszystko w najlepszym porządku: praca jak praca, ale jest normalna umowa, pensja na czas, możliwość dorzucenia sobie nadgodzin, porozmawiania i dogadania sie żeby zamienić z kimś zmianę jak nie pasuje, c ow moim przypadku jest bardzo ważne (mam chore dziecko więc czesto cos wypada i nie da radu iść sprzątać - robię biurowce, ale zawsze można się zamienić). Elastyczne zasady i po ludzku jest.

Pracowniczka

Anonimowo, żeby nie narażać się na teksty, że się podlizuję, powiem że pracuje mi się bardzo dobrze, jestem zadowolona z takiego pracodawcy i z pensji oraz z możliwości dorobienia nadgodzinami

Markowski

Bardzo stresowałem się na rozmowe rekrutacyjnej, ale na szczęście udało się dostać pracę w Aristo i po dwóch miesiącach mogę szczerze polecić, jak ktoś szuka spokojnej, dość dobrze płatnej roboty bez problemów z szefami, z umową i regularnymi wypłatami. Dzięki za szansę

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.