Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

OlaB

Praca w porządku, sprzątanie jest wymagające, pracodawca ma oczekiwania, ale precyzuje je w umowie jasno, więc wystarczy słuchać. Terminowe płatności, dobra atmosfera, jak ktoś szuka pracy w charakterze sprzątania to polecam, ja robię tu obiekty biurowe, jest ok.

Agnieszka

Jestem w firmie nowa ale na razie wszystko gra, jest umowa co było dla mnie bardzo ważne przez wzgląd na ubezpieczenie, są dobre warunki do pracy no i szansa że wreszcie zarobię lepiej nic u poprzedniego pracodawcy

Minionek

W skali 5/5 co do oceny po rocznej pracy w tej firmie dałbym 4,5 więc wg mnie rewelacja. Pensja okej, chociaż zaawsze mogłaby być większa, warunki pracy bardzo dobre, kierownictwo nie przypierniczające się, nadgodziny możliwe, umowa. Co by tu jeszcze? Warto się starać, doceniają to.

Albertyna

Bardzo miło mi dać firmie Aristo piątkę z plusem za sposob organizacji prac, ciągłość zleceń do sprzątania, dawanie pracownikom umowy i nie walenie ściem, z którymi miałam doczynienia w ostatnich firmach z podobnej branży. Szczerze polecam, ludzie wiedzą co mają robić, jak i mają za to uczciwie płacone.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Robert

W firmie jestem zatrudniony ponad sześć miesięcy, praca mi odpowiada, godziny można dostosować, zawsze idzie się zamienić, umowa, płatność terminową, polecam

Rafał Dobrowolski

Praca jest w porządku, trzeba się nazasuwać jak to przy sprzątaniu, ale przynajmniej dobrze płacą, umowa jest, ubezpieczenie. Ja sobie chwalę robotę tutaj, polecam - dla tych, co wiedzą, że za darmo się pensji nie dostaje, czyli swoje trzeba odpykać

Aligator

Sprzontam dla firmy centra handlowe (właśnie będzie więcej roboty bo niedziele handlowe wprowadzono, ha, więc fajnie, więcej zysków). Praca jak praca, nie ma sie co rozwodzić, ale pensja zawsze jest płacona w terminie, nie ma opóźnień, nadgodziny dobrze rozliczane, umowa, wszyskie warunki techniczne takie, jak powinno być. Chwalę

Małgorzata Kowalczyk

Jestem zadowolona z pracy dla tej firmy. Pensja, warunki, dotrzymywanie założeń umowy, to wszystko jest na plus. Z minusów chyba tylko tyle, że dużo jest tego sprzątania, no ale taka branża

Kowal

Krótko: pracuję ponad rok, sprzątam hotele zwykle, teraz z racji sytuacji budynki biurowe, praca jest elastyczna, dużo zleceń, stałe godziny, umowa, ubezpieczenie, nadgodziny, wypłaty terminowe, szefostwo jak szefostwo, czasem spoko czasem drażnią, ale nie zmieniłbym roboty. Ogólnie jest okej

Ciastek

Zatrudniony jestem na stanowisku przedstawiciela handlowego juz od długiego czasu i moja opinia na temat pracy jest bardzo dobra. Doceniam jasne zasady pracy, dobry kontakt z kierownictwem wytyczne do zrealizowania, brak chorych norm do wyrobienia co mi się zdarzało w poprzedniej pracy u kogoś innego, ale też za dobre wypłaty, możliwość robienia nadgodzin i szybką płatność na konto bankowe. Nie mam nic do zarzucenia, no może jeszcze jakby dodatkowe ciastka za darmo dawali albo jakiegoś pączka to byłoby spoko.

Agnieszka mitoczynska

Dzień dobry, chciałam podziękować za dobrą pracę przy sprzątaniu budynków biurowych, terminowe wypłaty i uczciwe podejście. Pozdrawiam

Kocur

Co do firmy mam tylko dobre opinie: praca, umowa, zasady, bezpieczeństwo, srodki czystości do sprzatania, wypłata - wszystko ok. Czasem pracownicy marudzą, więc z atmosfera różnie, ale cała reszta jest w porządku.

Marco

Nie będę się to rozwodził po proznicy: praca jest trudna jak ktoś ma dwie lewe ręce i nie umie sprzątać , więc jeśli planujecie tu zatrudnienie to weźcie się do roboty. Pensja na czas, umowa, ubezpieczenie, wszystko jest tylko trzeba pracować a nie liczyć na gwiazdkę z nieba .

toja

Praca dobra, pensja jest, umowa jest. Raczej nie dla leniwych, bo standardy sprzątania maja wysokie.

Sprzatacz

Ogarniam dla nich budynki biurowe , praca nie jest łatwa, dużo sprzątania, trzeba się sprężać, ale pensja okej, wypłaty szybko wchodzą na konto, umowa, ubezpieczenie, jest ok.

Kowalskijan

Dzień dobry, chciałem zostawić opinie o tej firmie, bo pracuje w niej pół roku więc już mam obraz szerszy. Firma zatrudnia normalnie na umowę, sprząta się głównie budynki biurowe i centra hotelowe przynajmniej ja tak sprzątam, praca jest wymagająca ale przyjemna, pensja na czas, atmosfera lepsza niż w innych firmach w jakich pracowałem

Magdalenna

Chwalę sobie pracę w tej firmie. Zarobki są dobre, płacą zawsze w terminie, można się załapać na dodatkowe godziny i atmosfera jest ok. Robisz swoje i idziesz do domu. Oczywiście jest pracę na umowę

Ameba

Podobno do żadnej pracy się nie nadaję he he ale tu pracuje już trzy miesiące na call center i popracuje dłużej. Praca w ciepłym, wygodna, fajna ekipa, można się kawki napić bez stresu , telefonów dużo ale sympatycznie, płacą zawsze terminowo, jest umowa, regulamin, jestem zadowolony

Bartek

Podobno sprzątanie do zawód kobiet, ale w tej firmie pracuje jak ja wyjatkowo dużo mężczyzn. Płaca jest okej, na czas, dobre nadgodziny, zajęcia jak to w sprzątaniu, rutyna, nic ambitnego, kończysz i do domku. Doceniam za dobrą organizację pracy, konkretne wyznaczanie zadań, bez ściemniania i kombinacji.

Sander

Nie mam uwag, pracuję od kilku miesiecy, pracy jest dużo (sprzątanie), można dobrać nadgodziny lepiej płatne, umowa o prace jak należy, pieniądze na czas na koncie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.