Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Monika365

Pracuję tu w call center, przy przyjmowaniu zgłoszeń i powiem, że na lepszą robotę nie mogłam trafić, w godzinach od, do, pensja zawsze na czas, klienci po drugiej stronie słuchawki nieawanturujący się :) Lux, polecam

Kinga

Najgorsza firma w której dotąd pracowałam

Grazyna Zak

Wypłata dobra. Nie miałam nigdzie jeszcze takiej stawki. Jestem w firmie 2 miesiące. Pieniądze są terminowo. Myślę że zostanę tu na dłużej.

Alina
@Grazyna Zak

Ja także jestem zadowolona. Każdy ma prawo do swoich ocen. Ja nie mogę powiedzieć nic złego

Zibi

praca jak praca, dla mnie najwazniejsze, ze mam umowe o prace i stała pensje. Jak wpadnie dodatkowa premia to też super. Kierownika mam rewelacyjnego, każdemu takiego życze. Życzliwy i bardzo wyrozumiały człowiek.

Pex
@Zibi

Potwierdzam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

To ja

Brawo!!! W końcu ktoś powiedział prawdę!!!!

KarolinaP

Praca może nie zawsze łatwa ale widać efekt co daje satysfakcję. Kadra przyjazna, nikt nie zadziera nosa. Jak się potrzebuje pomocy można się do nich zwrócić.

pola

Pracuję nie całe 2 miesiące. Dostałam pomoc na początku i wskazówki. Praca jest bezproblemowa. Wypłata była na czas.

karolina

Jestem młodą osobą i stawiam pierwsze kroki na rynku pracy. Cieszę się ze pracę dostałam i mogę zarobić. Kadra jest ze mnie zadowolona - na razie nie ma skarg.

zenia czaja

Bardzo fajna praca i bardzo fajni ludzie. Świetnie się pracuje i nie oczekuję więcej.

monika fabińska

Jestem zadowolona z pracy jak mało której. Stawka za godzinę mi odpowiada. Dopasowanie grafiku też ma duże znaczenie.

Tomalowa

Praca spokojna. Bez większego wysiłku ją wykonuję. Wynagrodzenie w porządku. Zawsze w terminie.

Renata

Jest naprawdę bardzo ok. Praca jak praca- jak pracodawca się szanuje to się dobrze pracuje :)

Dzidzi

Polecam i ja. ,, ARISTO" oferuje pracownikom korzystne warunki finansowe a przy tym dba o to, by mieli możliwie jak najbardziej komfortowe warunki pracy.

Sasanka

Potwierdzam poniższe opinie. Jeśli ktoś dobrze wykonuje swoją prace to może liczyć na szacunek pracodawców. Pracuje w Aristo dopiero 3 miesiące. Jestem zatrudniona na umowę o prace, mam regularnie opłacany ZUS. Pensje zawsze dostaje na czas. Dotychczas dwukrotnie prosiłam o zaliczki i także nie było z tym problemu! W porównaniu z moim poprzednim pracodawca Aristo jest o wiele bardziej profesjonalna firma. Mamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, w tym zaawansowany sprzęt. Zaraz po podpisaniu umowy zostałam dokładnie przeszkolona. Nie mam powodu, aby powiedzieć jakiekolwiek złe słowo o tej firmie.

Pawel
@Sasanka

3 miesiące to już coś. Ja pracuje dopiero pół roku ale tez jestem bardzo zadowolony. Pewnie wiele zależy tez od obiektu, do którego firma skieruje pracownika, bo każdy rządzi się swoimi prawami i ma swoje standardy. Nie znam wszystkich pracowników, bo w firmie pracuje dużo osób. Mogę jednak wypowiedzieć się za zespół w którym pracuje. Tutaj wszyscy maja dobre zdanie o pracodawcy.

Derek

Potwierdzam!

Onur
@Sasanka

Potwierdzam. Ja także jestem zadowolony z warunków pracy.

Zgadza się!

Gerard
@Marianna

Nie pracuje to zbyt długo ale praca jest miła ,łatwa i przyjemna a przy okazji można dogadać sie zawsze z szefostwem

Janeczek
@Sasanka

Jestem tego samego zdania. Po za tym, jak Ty szanujesz pracodawcę to pracodawca szanuje Ciebie. Tutaj wszystko działa tak jak powinno być.

Agata

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Dobry pracodawca i kasa zawsze na czas

Daniel

porządna i uczciwa firma, człowiek nawet jak jest nowy to nie zostaje pozostawiony sam sobie, dostaje wsparcie na start, mnnóstwo cennych rad, z których warto korzystać. Pensja zawsze na czas, z urlopami czy wolnym też nie ma żadnych problemów.

@Daniel

Potwierdzam! Jestem zadowolona z pracy

Pola
@Daniel

Własnie byłam bardzo zaskoczona tym, jak serdecznych ludzi mogę tutaj spotkać. wszystko jasno wytłumaczone. Pomoc gdy czegoś nie wiem. No i kontakt z szefostwem też jest bardzo dobry.

olka

Mam małe dzieci a mąż pracuje na zmiany. Dzięki temu że w firmie są tak elastyczni ludzie mogliśmy dopasować sobie grafiki. Atmosfera fajna. Wypłata zawsze na czas.

Dominika
@olka

Właśnie dlatego ja też zdecydowałam się na pracę tutaj. Bo dla mnie to było idealne rozwiązanie dopasowane do aktualnego trybu życia.

@olka

Potwierdzam

Mirek
@Marianna

U mnie było to samo, na szczęście tutaj bezproblemowo udaje mi się dogadać z szefostwem i w razie jakiejś potrzeby mogę dostosować godziny pracy.

Ziutek

Szukałem dla siebie pracy , w której będę mógł się dogadać z szefostwem, w której warunki będą dobre i w ktorej nie będę musiał prosić się o pieniadzę. Dobrze że trafiłem do Aristo Cleaning , bo to praca zdecydowanie dla mnie

Arkadiusz

Firma prima sort :) i ode mnie leci zasłużona pozytywna opinia. doceniam indywidualne podejście do pracownika, duża dawkę wyrozumiałości i uczciwe traktowanie.

Eewa

I ja postanowiłam podzielić się opinia o Aristo na forum, uważam, ze w pełni na to zasługują :) To co podoba mi się najbardziej to uczciwe podejście do pracownika, szanowanie jego pracy i czasu wolnego. Jestem zatrudniona na dużym obiekcie ( centrum handlowe). Umowa o prace, stałe pensje, bardzo konkurencyjne zarobki. Jak dla mnie ta firma jest liderem na rynku pracodawców w tym sektorze. Pozdrawiam

Karolajna
@Eewa

nic dodać nic ująć :) ja dopisałabym jeszcze do tego, ze mega dbają o swoich pracowników i są elastyczni. Jak trzeba wziąć dzień wolnego czy się zamienić bo wypadają jakieś pilne sprawy rodzinne ( a nie oszukujmy się, czasem tak bywa) to nie robią problemów.

Tamaraa
@Karolajna

Własnie ja bałam się, że będzie problem z tym, zeby się z kimś zamienić lub móc wziąć dzień wolnego gdy tego bedziemy potrzebować. Na szczęście tu jest bardzo elastycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.