Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

Eewa

I ja postanowiłam podzielić się opinia o Aristo na forum, uważam, ze w pełni na to zasługują :) To co podoba mi się najbardziej to uczciwe podejście do pracownika, szanowanie jego pracy i czasu wolnego. Jestem zatrudniona na dużym obiekcie ( centrum handlowe). Umowa o prace, stałe pensje, bardzo konkurencyjne zarobki. Jak dla mnie ta firma jest liderem na rynku pracodawców w tym sektorze. Pozdrawiam

Karolajna
@Eewa

nic dodać nic ująć :) ja dopisałabym jeszcze do tego, ze mega dbają o swoich pracowników i są elastyczni. Jak trzeba wziąć dzień wolnego czy się zamienić bo wypadają jakieś pilne sprawy rodzinne ( a nie oszukujmy się, czasem tak bywa) to nie robią problemów.

Tamaraa
@Karolajna

Własnie ja bałam się, że będzie problem z tym, zeby się z kimś zamienić lub móc wziąć dzień wolnego gdy tego bedziemy potrzebować. Na szczęście tu jest bardzo elastycznie.

Gosiaa

Zastanawiałam się czy praca tutaj będzie dobra bo wiadomo, że może bywać różnie. Jednak zaraz na wstępnie dostałam umowę , dobrą stawkę i wiem, że w razie potrzeby mogę ustalić z szefem dogodne godziny pracy a rzadko coś takiego jest spotykane.

Alina

Nie wiem z czego mogą wynikać te niektóre niepochlebne opinie, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. ale i tak widac, ze tych zadowolonych pracowników jest znacznie więcej i ja też się do tego grona zaliczam :)

Ali
@Alina

Może stąd że pan nie placi? Nie szanuje ludzi? Wymieniac dalej? Zalanie strony falą dobroci raczej rezultatow nie przyniesie. Kolejny pomysl na naprawe?

Paulina S

Pracowałam już w wielu tego typu firmach ale w Aristo czuje się jak wśród swoich :) pracodawca solidny i uczciwy, ludzi w zespole też mam bardzo w porządku.

Zenon
@Paulina S

Zgadzam się!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Teresa

Normalna firma. Uczciwa. Tak jak jest na umowie tak są wypłaty. Nic nie jest obcinane. OK

Jagoda

Są premie uznaniowe i pensja stała. Ja jestem zadowolona z pracy. Wiadomo że nie każdy premie dostaję. Może stąd te niepochlebne opinie?

zosia

Mam umowę na warunkach jakie chciałam. Chyba obie strony są zadowolone. Pracuje mi się dobrze a też nie słyszę w swoim kierunku jakiś nieprzychylnych uwag. Jest ok.

OlkaP

W firmie jest parę zespołów więc nie sposób znać wszystkich a ile ludzi tyle opinii. Mogę jedynie wypowiedzieć się na temat osób z którymi pracuję bezpośrednio. Jest w porządku. Dostałam na początku pomoc, niezbędne rady itd. Kadra przyjaźnie nastawiona.

bolesława

Jestem zadowolona w 100% Pracuje mi się dobrze. Czuję że jestem w dobrym miejscu.

Baska

Potwierdzam opinie poprzedników. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące wymiar pracy też.

Arkadiusz
@Baska

Przyłączam się do pozytywnych ocen

Bozena

Można liczyć na premie okresowe i uznaniowe

Ulcia

Rzetelna i solidna firma, godne stawki, pensja zawsze o czasie na koncie. ode mnie dodatkowy plusik za fajną atmosferę w pracy, to też ma przecież ogromne znaczenie.

Rysiek

Praca dobra i konkreta. Kasa zawsze na czas i dobry kontakt z szefem

zenon

Dużo pochlebnych opinii padło i w sumie nie mam nic do dodania bo wszystko zostało powiedziany. Pracuje mi się dobrze. Układy z przełożonymi są w porządku.

Łucja Z

Pracuję w firmie nie dlugi czas także nie znam jeszcze wszystkich. Ale osoby z którymi miałam już styczność się spotkać czy współpracować były miłe i pomocne.

Katarzyna.Z

Przyłączam się do pozytywnych opinii. W firmie najbardziej cenie sobie elastyczny grafik pracy i dobry kontakt z przełożonym. Ja z ramienia Aristo pracuje w jednym z warszawskich hoteli. Mamy zapewnione dobre warunki pracy.

AgataR
@Katarzyna.Z

Ja właśnie dlatego zdecydowałam się na pracę w tej firmie, bo zależało mi na elastycznym grafiku. Tutaj pracodawca szanuje Cię jako pracownika i wszystko wypłacane jest na czas. Co niestety teraz rzadko się zdarza.

Tomek J

Praca konkretna i przede wszystkim stabilna. Sporo firm się teraz zamyka a tutaj wiem że tej pracy nie stracę mimo że sytuacja na rynku jest krucha bo szefostwo dba o swoich pracowników.

@Tomek J

Przyłączam się do pozytywnych ocen.

Tatiana

To co przeczytalam ponizej to praawda. Firma przywiazuje ogromna uwage do stndardow pracy i jakosci pracy pracownikow. Koorsynatorzy bardzo pilnuja tego, aby klienci byli zadowoleni i aby nie mieli podstaw do jakichkolwiek uwag czy reklamacji. Jesli ktos chce dostawac pensje a w zamian nic nie robic to na pewno bedzie zly adres. W aristo sa dobre, terminowo wyplacane wynagrodzenia ale w zamian oczekuje sie naprawde uczciwej pracy Nie znam warunkow pracy wszystkich pracownikow. Moje: umowa o prace, wynagrodzneie okolo 20% wyzsze niz w innych firmach. Zespol w ktorym pracuje w jednym z budynkow obslugiwanych przez aristo luczy 21 osob i nie znam nikogo, kto narzekalby na warunki pracy w tej firmie.

Onur
@Tatiana

Ja także jestem zadowolony z pracy w Aristo

ewa

Teraz gdy o prace trudno cieszę się jeszcze bardziej że tu pracuję. Stabilne warunki, pieniądze mam na czas. I na chwilę obecną nie martwię się sytuacją na rynku pracy.

Marina

Sprzątam zawodowo już od lat, w Aristo Cleaning jestem od mniej więcej pół roku. Solidna i co najważniejsze uczciwa firma - konkretne zarobki, fajna atmosfera, miłe szefostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.