Grupa Aristo Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Aristo Sp. z o.o.

tomasz b

Profesjonalna firma. Dba o pracowników. Można się zgłosić z problemem czy pytaniem i zawsze jest rozmowa.

elon

Mam bardzo dobre zdanie o tej firmie. W Aristo pracuję od dwóch lat. Mam na bieżąco wypłacaną pensję. Chwalę sobie także kontakt z moi kierownikiem Panem Damianem. Jest bardzo przychylny i zawsze stara się pomóc, kiedy zwracam się do niego z jakąś sprawą. Dziś pomimo sytuacji koronawirusa firma zapewniła, że nie będzie zwalniała pracowników, o co się bałem. Polecam pracę w tej firmie.

@elon

Ja także polecam!

Derek
@elon

Jak ktoś narzeka to pewnie zależy mu na takiej pracy, w której dostaje się pieniądze a nie wykonuje swoich obowiązków! Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Przyłączam się do pozytywnych ocen. W Aristo pracuje od 3 lat. W tym czasie poszerzyłem swoją wiedzę i nabrałem nowych umiejętności. W swojej pracy czuję się doceniany przez przełożonych, co jest dla mnie bardzo ważne. Mam dobry kontakt z koordynatorem, który zajmuje się moim regionem. Bardzo cenie sobie terminowo wypłacane wynagrodzenia i elastyczne podejście pracodawcy do godzin pracy. Jeszcze studiuje i jest to dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie mogę polecić Aristo jako wiarygodnego pracodawcę.

Pawel

Dla mnie najważniejsze były przejrzyste zasady pracy i płacy. Mój Staz w Aristo to dopiero pół roku ale nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie.

zzz

Zgadza się. Wszystko, co przeczytałam to prawda!

Derek

Ja także nie mam żadnych problemów w związku z praca w Aristo. Praca nie jest lekka, ale jestem zadowolony!

Felusia

(usunięte przez administratora) pan poważnie? Ludzie już pewnie nie chca pracowac i postanowil pan zalac strone pozytywnymi opiniami. Zawsze mial pan swietne pomysly. Tylko tym razem to sie nie uda.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Aristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Weronika

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Rej firmie. Wykonuje sumiennie swoje obowiązki, w zamian jestem doceniana.

@Weronika

Weronika ja także jestem zadowolony z pracy w Aristo.

Weronika K

Pracuje w Aristo już jakiś czas i nie wiem czemu inni tak bardzo narzekają. Z przełożonymi kontakt jest dobry. Wypłaty zawsze są na czas i praca w miłej atmosferze, co przecież nie zawsze się zdarza.

Sasanka
@Weronika K

Morze narzekają Ci, którzy tak naprawdę nie chcą pracować? Moja współpraca z ta forma trwa dopiero 3 miesiące ale mam bardzo dobre zdanie o tym pracodawcy. Jeśli ktoś naprawdę chce pracować, przykłada się do swoich obowiązków i jest uczciwy to może absolutnie polegać na tej firmie. Ale wiadomo, jest sporo osób które najchętniej dostawałyby pieniądze za robienie niczego. Taki świat! Ja zdecydowanie polecam!

bz

W Grupie Aristo pracuję na stanowisku koordynatora. Z pensji jestem zadowolona. Ponadto pełne ubezpieczenie, samochód służbowy, który można wykorzystywać także do celów prywatnych (jak np. zakupy, odwiezienie dziecka do przedszkola itp). Kierownictwo firmy ogromną uwagę przywiązuje do szkoleń. Głównie po to, aby zapewnić klientom możliwie najlepszą jakość usług. Firma działa wg. zasady "klient nasz pan". Jeśli ktoś naprawdę dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków to ma w tej firmie bardzo dobrą pracę. Problemy mogą mieć osoby, które nie przykładają zbytniej uwagi do jakości swojej pracy. Tutaj wszystko musi być w punkt, na czas, na najwyższym poziomie. Ale... w zamian pracodawca gwarantuje to samo: terminowe pensje, elastyczne i ludzkie podejście oraz wszystkie świadczenia.

Sabina

Praca w Aristo spełnia moje oczekiwania. Jestem zadowolona z warunków pracy i wynagrodzenia. Pensje zawsze otrzymuje na czas.

beata B

Praca jest ok wypłata także na czas. Spełniam swoje obowiązki jakie mam i tyle. Przełożeni w stosunku do mnie są w porządku.

Katarzyna

Jak jest teraz w tej firmie bo warunki są obiecujące czy nawiązywać współpracę? Pomóżcie mi podjąć decyzję.

Natalia

Co masz na myśli pisząc, że nie płacą? Chodzi Ci o to, że firma ma jakieś opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń dla swoich pracowników? Jeśli tak, to może wiesz, jaka jest tego przyczyna i czy jest to tymczasowe.

Katarzyna

Czy sytuacja się zmieniła w tej firmie bo nie wiem czy zaczynać współpracę z nimi ? Obiecujące warunki do pracy jak naradzie.

Niki

Normalna firma tylko trzeba pracować, a dobrze wiemy, że każdy tak uważa.

Natalia

Nie wypłacili Ci wynagrodzenia w Aristo Cleaning? Często się tak zdarza? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Irek

Podpowiedzcie mi czy warto składać cv do firmy? Czy w ogóle potrzebują kogoś?

Natalia

W jaki sposób współpracowałaś z Aristo Cleaning Anna Majoch? Niestety nie wynika to z Twojego poprzedniego komentarza. Napisz więc proszę, jakie obietnice padły ze strony pracodawcy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, które później nie zostały zrealizowane w praktyce?

Zoli

Nie wypłaca pracownikom pieniedzy

Grazyna

Pracuje aktualnie u tego pana i zastanawiam się czy jest wypłacalny...

Wa-wka#

Firma zrobiła duże postępy i pan kierownik dba o ludzi. Ja swoją wypłatę otrzymałam nawet przed czasem. Skąd takie opinie? Po 1wsze "koleś" nie prowadzi firmy z żoną bo jej nie ma ???? (usunięte przez administratora) daaaawno już nie ma. Koordynatorzy są naprawdę w porządku. Wiem, że firma zdobywa nowe obiekty, więc o czymś to świadczy. Łatwo jest zepsuć komuś reputację jednym komentarzem. Ludziom nie dogodzisz ????

@Kasia a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się proszę tym, co wiesz na ten temat.

Polecam tą firmę, bardzo dobra organizacja, ludzie przemili i p. Ania cudowna osoba!

Zachęcam osoby aktualnie związane z firmą Aristo Cleaning do odświeżenia tego wątku nowymi opiniami! Z wielką ochotą poznamy aktualne postępy tego pracodawcy, kwestie związane z warunkami pracy oraz dodatkami socjalnymi również będą tu bardzo przydatne dla wielu osób!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Aristo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Aristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Aristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 167 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Aristo Sp. z o.o.