Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Malika

Produkcja już ruszyła? jak tam jest i jak się pracuje?

Robert z łodzi
@Malika

Wy się cieszcie że będziecie ,jak na razie wpelni polskim zakładem ,chodzi o obsadę i będziecie we wszystkim decydować jako Polacy ,,,,????będziecie szczęśliwi dopuki nie zaleje was fala ukraińskiej wygłodniali na pieniądze za każdą sumę pracująca ,,,wtedy skończy się wasz raj a zacznie się piekło i walka o godziwe wynagrodzenie !!!!pozdrawiam

@Malika

Ruszyła, produkujemy tylko buble. Do tej pory kilkaset sztuk, już nawet wielki sklep nie dla (usunięte przez administratora)kupił serię wadliwych pralek;-)

Malika
@Potwierdzam

Napisz mi jak się tam pracuje , na ile zmian?

Jeany
@Potwierdzam

,chyba Podpisywalas klauzule o tajemnicy produktow i wyrobow i tego co sie produkuje?za takie opinie wyrzucilabym cie pierwsza.Produkcje czesto trzeba dopasowac,tzw testery pierwsze,Versuchsteile sie robi i dopiero potem rusza produkcja pelna para.widac ze nikt nie byl i nie rozumie co i jak,a te opinie to zostaw dla siebie bo stracisz prace szybciej niz to mozliwe,za naruszenie klauzuli o procesie produkcji.Pozdrawiam

Niepracownik

Radzę poczekać z ocenami do początku następnego roku - na razie wszystko jest w fazie rozruchu i testów, a po Nowym Roku znacząco wzrasta zatrudnienie i wtedy może spłyną te obiecane benefity.

Jeany
@Niepracownik

Dokladnie tak jest,wiele Niemieckich firm rowniez w Niemczech ma fiscal year tzn koniec roku obrachunkowego,wtedy nie wolno im zatrudniac,naczesciej trzy miesiace w tyl i do przodu ewentualnie przez firmy posredniczace mozna probowac.Uzbrojcie sie ludzie w cierpliwosc,budzet bedzie z pewnoscia dopuszczony od marca tzn beda wiedziec ile ludzi moga zatrudnic,wiec trzeba czekac jesli nie ma rozpisanego stanowiska.tyle w temacie.A praca trzy zmianowa to w Niemczech norma.Pozdrawiam

Maniek

Zaaplikowałem do miele przez portal pracuj.pl. Cv wysłane na początku września, dziś październik, minął prawie miesiąc, nikt nie otworzył mojej aplikacji!! mam komunikat: "aplikacja dostarczona, czeka na otwarcie przez pracodawce", wg, statystyk aplikowało ponad 50 osób, ponoć potrzebują setki osób, dziwnie to wygląda jakby chcieli i nie chcieli mało profesjonalnie, potrzeba dużo cierpliwości oraz czasu.

janek
@Maniek

większość firm (BOSCH HUTCHINSON, ) gromadzi cv i tworzy w ten sposób bazę danych w sobie tylko wiadomym celu. Gdy chcesz wycofać dane zostajesz poinformowany że dAne nie dotarły(HUTCHINSON). TYLE W TEMACIE

Niezadowolona

Robi się (usunięte przez administratora) i to już po miesiącu...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Tymon

Fajnie jest ?

Dawidow

Premie jest nagrodą za dobre wyniki a nie stałym dodatkiem. Dobrzy pracownicy nie narzekają!

Weteran
@Dawidow

I właśnie w tym rzecz że tu nie ma premii za wyniki A ci dobrzy pracownicy szukają już lepszego płatnika

@Weteran

Potwierdzam;-) nie ma żadnych premii ale jest za to pensja na czas. Dużo obietnic że będzie, mijają kolejne miesiące i kolejne obietnice. Dla przykładu pani z HR najpierw obiecała ubezpieczenie grupowe, potem obiecała że będzie ubezpieczenie grupowe później bo jak będzie więcej pracowników to będą lepsze warunki;-)

Nie masz racji
@Dawidow

Nie masz racji, w wielu firmach premia jest regularnie. Wtedy faktycznie pracownicy nie narzekają.

Weteran

Piszecie o prwmiach i dodatkach Multi, ubezpieczeniu. Myślę że dyrektorzy przyspiesza proces wdrażania dodatków bo doświadczeni pracownicy i Ci co przyszli tu na samym początku już szukają nowego pracodawcy. Jak zaczną się zwalniać to zaraz się premie pojawia

@Weteran

Potwierdzam, szukają;-P

Seba

Gdzie można zobaczyć aktualne oferty pracy?

@Seba

W posredniaku

Gosia
@Seba

Na ich stronie w zakładce praca

Arek

Kiedy Miele "wchodziło" na rynek łódzki spodziewałem się dużego wow, sądziłem że nasz rynek zdecydowanie się "ożywi". Nowy gracz, nowa jakość pod względem pracodawca-pracownik, większa konkurencja, a co za tym idzie - zysk pracownika - nic podobnego. Pierwszym zachwyt minął kiedy oczekiwałem 7 dni, aż ktoś otworzył moją aplikację, kolejne 7 dni na spotkanie, kolejne 5 na 2 spotkanie rekrutacyjne, a o informacji zwrotnej możecie zapomnieć. Domagałem się inf.zwrot, i w tym celu kontaktowałem się 2 krotnie, na odpowiedź łącznie czekałem 3 tygodnie! Polska kadra kierow.......szkoda. Po mojej rekrutacji otworzyli nową rekrutacje, ale obniżyli w niej swoje wymagania........i dalej szukali ludzi, spełniałem kryteria w 95% mimo to kandydatura została odrzucona. Niby jest rynek pracownika, ale chyba nie do końca, bo pracodawcy nie chcą zatrudniać. Podsumowując: kadra kierownicza nie do końca szczera i słowna, długie czasy oczekiwania na jakiekolwiek informacje.

nicpoń
@Arek

Określenie "rynek pracownika" to figura retoryczna stworzona przez pracodawców, żeby zwrócić uwagę na to, że jest większy problem z rekrutacją, w szczególnie w dużych miastach

Panowie z niemiec już nawet na ogrzewaniu oszczędzaja, temperatura na hali taka sama jak na zewnątrz. Marzniesz w bluzie

Karol

Buhahaha.. Jak ma byc lepiej w tej fabryce jak na stanowiska kierownicze poprzyjmowali ludzi z Bsh,Gillette,Hutchinson itp tych nieudolnych korpo-mułów ktorzy w swoich poprzednich pracach robili (usunięte przez administratora) i zament i złą atmosfere i nienadawali sie do zarzadzania ludzmi a teraz swoją debilistyczną głupote i tępote będa wprowadzać w Miele. Dobrze to tam napewno nie bedzie z tymi pajacami.

@Karol

Karol. Skoro wypowiadasz się na tym forum oznacza to że nie dostałeś się do Miele i żal Ci pośladki ściska.

Ks

Miele ma już obsadę pracowników. Niebawem rusza z produkcja.

aaa

Czy ktoś wie, dlaczego Miele rezygnuje z uruchomienia fabryki i już zatrudnionych ludzi zwalnia? Współczuje tym, którzy przeszli z innych firm na niby "lepsze". Zostali na lodzie.

Zdziwiony

Rekrutacja była do 13 sierpnia. Wysłałem CV piątego. Rozumiem,że zapraszają tylko wybrane osoby na rozmowę i,że jest dużo osób zainteresowanych. Jednak nie rozumiem dlaczego status mojego CV jest tylko dostarczony ? Dlaczego nie są otwierane ? Czym się kierują wybierając załogę ? Bo z tego co słyszę to niezłe kwiatki tam się dostały. A szkoda bo w ten sposób można stracić dobrych pracowników z jeszcze lepszym doświadczeniem.

@Zdziwiony

Widocznie nie jestes dobry ani tym bardziej lepszy;-D

Zdziwiony

Fajnie,że można oceniać kogoś nie widząc nic o nim ????

SEPowiec

Będą umowy lojalnosciowe. Teraz za szkolenia SEP za kilkaset zł. W innych firmach lojalki są tylko przy wysokich sumach. Porażka.

Mielowiec

Wyplacaja ekwiwalent za pranie 20zl, w miesiącu gdzie był urlop 2 tygodnie wyplacili 10zl.

Pracownik...

Witam. Aplikowalem na dwa stanowiska :magazynier oraz pracownik magazynu. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT oraz 6letnie doświadczenie w pracy na magazynie. Na swoim profilu na stronie pracuj.pl dostałem informację że na oba stanowiska na które Aplikowalem moja oferta została odrzucona. Czy ktoś może mi powiedzieć cxemu nawet nie było zaproszenia na rozmowę itp.? W dzisiejszych czasach gdzie ciężko jest o pracownika a gdy już takowi się znajdą to nie zawsze chce im się pracować mam tu na myśli młodych pracownikow wydaje mi się to niepoważne.

nikt
@Pracownik...

nie tylko na produkcji tak jest, sam się zastanawiam składając dokumenty do różnych firm, czasami po kilkanaście razy na to samo stanowisko, po co ukazują się te ogłoszenia skoro i tak nikogo nie przyjmują, bałagan i nic więcej, mówią, że nie ma kto pracować, nieprawda, nie chcą przyjmować , pozdro dla wszystkich szefów.

Boschowiec

Bsh to syf!mobbing,stalking i pranie mózgu!kordynowie to władza absolutna,coś jak pis ????,autorytaryzm,jak miele?sam jestem ciekaw????

@Boschowiec

Bylem w bsh a teraz w miele, rozwazam przejscie do bsh ;-)

Tadziu

Ukazało się ogłoszenie że potrzebują pracownika produkcji. Chciałbym się dowiedzieć na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik . Pozdrawiam.

Johanes
@Tadziu

Karol
@Johanes

Dziękuję za info i pozdrawiam.

Julka
@Johanes

A czy oprócz tego są jakieś premie, dodatki ewentualnie praca w weekendy. Z góry dziękuję.

xyz

brutto czy netto ?

odpowiadam
@xyz

A zastanów się. Czy są zakłady, gdzie możesz dostać 3600zł na rękę ? Jako pracownik montażowy ? No właśnie ;) W przeliczeniu wychodzi 2575zł netto ( na rękę )

@odpowiadam

U małego prywaciarza u którego pracujesz to z pewnością kwota brutto. Jest parę miejsc w Łodzi, gdzie mozna netto zarobic wiecej niz 3600 netto na takowym stanowisku.

Marian

Tak dobrze się tu pracuje, że od dość dawna nikomu nie chciało się napisac opinii o pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.