Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Sylwia22

Hej jadę przez agencje pracy Eastpower do Niemiec do pracy na pakowanie czekoladek oraz wiórek kokosowych. Proszę o opinie wasze czy warto jechać? Czy ktoś był tam w tej firmie co się pakuje te czekoladki. A jak wygląda zakwaterowanie? Proszę o wszystkie szczegóły.

Kminek

Witam czy ktoś pracuje na produkcja /recykling w okolicach Bremy????mam w tej firmie pracować czy warto???

WaldiXXX
@Kminek

Jak nie boisz się roboty to polecam. Czasem trzeba zapierd... ale przynajmniej jest sporo godzin i kasa się zgadza. Robota nie jest pracą marzeń, ale ekipa i kwatera bardzo spoko. Jak myślisz, żeby pojechać odłożyć trochę kasy to polecam, ale na stałe bym się tam nie pchał, chociaż zależy kto co lubi.

Maria

Czy macie pracę w opiece? Jaka stawka za komunikatywny niemiecki?

bigben

pojechałem, pracuję pierwszy tydzień, narazie jest ok.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
@AleksandraZawierucha

Osobiście nie polecam agencji East Power. Kontaktowałam się z pracownicą tejże agencji Panią (usunięte przez administratora) Zaoferowała mi pracę, którą miałam rozpocząć 22.06, kontaktowałam się z nią w czwartek 18.06 ale niestety zrobienie badań do pracy w jeden dzień było niemożliwe, ponieważ agencja nie miała podpisanej umowy z przychodnią w moim mieście. Wyjazd został przełożony na 27.06. Na własną rękę musiałam znaleźć przychodnie, która podpisze umowę zdalnie z tą firmą, udało się. Na badania poszłam w poniedziałek 22.06, wszystko dopięłam na ostatni guzik, wysłałam skany umowy, która podpisałam najpierw mailowo, później pocztą. Nagle dostaje telefon od szanownej Pani, ze mój wyjazd musi zostać przełożony i pracę rozpocznę dopiero 06.07. Na drugi dzień kolejny telefon, w którym usłyszałam, ze niestety pracy już nie ma! Poświęciłam dwa tygodnie, pani Katarzyna zapewniała mnie, ze wszystko jest już załatwione. Wydałam pieniądze na badania, gdy skontaktowałam się z firmą żądając zwrotu pieniędzy - usłyszałam, ze oni takimi sprawami się nie zajmują (pani Katarzyna zapewniała, ze otrzymam zwrot pieniędzy za badania). Firma zatrudnia nieodpowiedzialnych ludzi! Nie warto im ufać!

Mati
@@AleksandraZawierucha

Miałem tak samo zanim zrobiłem badania to już pracy nie było wydałem 500zł na badania nie potrzebnie

Ktos

Czy ktoś coś wie na temat pracy przy sprzątaniu na Rugen w Niemczech?

Kinga
@Ktos

O tej pracy nie, ale wiem dużo o agencji bo pracowałam przez nią przez 5 miesięcy dopóki moja cierpliwość sie nie skończyła. Wyplata nigdy na czas, kiedy już po KILKU PROSBACH wkoncu prześlą to się i tak nie będzie kwota zgadzała. Dodatkowo trzeba liczyć na samego siebie bo koordynatorzy są zajęci piciem kawki, zero jakiekolwiek kontaktu, kontakt jest jedynie wtedy kiedy koordynator czegoś potrzebuje. Lepiej odpuścić i poszukać czegoś innego.

Magda
@Ktos

Po zapłaceniu 200 zł Za badania, wydrukowanie i wysłanie wszystkich dokumentów poczta, dostałam informacje, że jednak to już nieaktualne Sciema

Antek

Chcem jechać przez tą firmę do erfurt do niemiec warto czy nie jako lakiernik samochodowy warto .

hubert
@Antek

Jak chcesz się prosić o swoje zarobione pieniądze, bo ja jeszcze nigdy nie dostałem tyle ile powinien i nigdy na czas to śmiało. Dodatkowo zostaniesz ze wszystkim sam bo Pani koordynator interesuje się pracownikiem jak ona czegoś potrzebuje.

Łukasz Seniw

do prezesa firmy pracóje z waszą firmą już dłuszy czas ale dziś jest 24.06.2020 a ja nie otrzymałem wynagrodzenia wydzwaniam do kadr prosząc się o potwierdzenie przelewu ale to nic nie daje także proszę zająć się kadrami bo jeśli będzie tak dalej rozwiąże z wam umowę

Byczek

Fajne rekruterki, koordynatorka też, wypłata na czas, polecam

Johnek

pracujemy z dziewczyną drugi tydzień na produkcji ryb, praca nie jest łatwa ale dajemy rade mieszkanie super, okolica jeszcze lepsz praca ułożona, kontakt z firmą też, śmiało możecie do nas dołaczyć bo muwią, że beda jeszcze miejsca

Ktoś

Mam propozycję wyjazdu do zakładu rybnego czy ktoś tam pracował i może powiedzieć jak tam jest

Franek Kimono

Witam. Miałem to nieszczęście pracować przez tego pośrednika na kontrakcie niedaleko Dortmundu. Pragnę stanowczo odradzić komukolwiek współprace z nimi. Wszystko jest w tej firmie żartem. Kontakt w dniach około 10-tego niemożliwy. Abstrakcyjna sytuacja gdzie dostajemy od koordynatora informacje, że "wypłaty zostały chwilowo wstrzymane". Dopiero po bardzo wielu telefonach przekazano nam, że "udało sie przebłagać szefa" i wypłacono pieniadze 2 dni po terminie. Koordynator, który miał reprezentować nasz interes u klienta... tłymaczy sie, że nie umie niemieckiego???? Oczywiście niezgodności w wypłatach nagminne. Przyznam szczerze, że bo upominaniu sie były wyregulowane. Zawsze to samo tlumaczenie: "wina ksiegowej". Mógłbym pisać tak bez końca. Nie marnujecie czasu, darujcie sobie tą firme. Pozdrawiam

deutsche

Czy ktoś pracował może w hotelu w Fünfseen? Jakie macie odczucia wobec tej pracy?

matylda
@deutsche

pracowalam ale przez niemiecka agencje i nie warto,no chyba ze sie ma stalowe nerwy

deutsche
@matylda

A możesz coś więcej powiedzieć o tym? Słabe szefostwo czy w jakim sensie?

On32

Witam dostałem informację w sprawie pracy na chłodni koło Drezna na wozki. Czy ktoś może tam pracuje lub pracował chciałbym dowiedzieć się jakie tam warunki panują i czy wszystko jest ok czy mam się czegoś obawiać? Dziękuję z góry za odpowiedź

Mily Ryszard

Przez tego koronawirusa to im się chyba daty pomyliły, wynagrodzenia mają być do 15, a tu mamy 9 i już kasa na koncie? W końcu to wygląda jak powinno.

tom

Rusztowania
@madziula

11 maj a wyplaty brak. 10 byl w niedziele

Beata

Mało znana firma jesli chodzi o opieke w DE, trafiłam przypadkiem i polecam

X

Nie polecam pracy przez te agencje,ponieważ jeżeli podpisze się już umowę i wyjedzie się za granicę do pracy to kontakt w zasadzie jest znikomy, zwłaszcza jeżeli czegoś się potrzebuje lub chce dopytać. To co mówią w biurze nie zgadza się z tym co jest na miejscu. Jedynym plusem były TYLKO warunki mieszkalne, poza tym nic więcej. Po miesiącu uciekliśmy stamtąd. Mówią o zwrocie za paliwo i badania ale dopiero po czasie człowiek dowiaduje się że 'wypłaca' te pieniądze po przepracowanym miesiącu. Sam koordynator nie ma pojęcia co dzieje się w firmie ale może dlatego, że co chwilę jest inny. Nie polecam.

mania

czy ktoś poleca prace na rybach mam zamiar jechać

john.łoker
@mania

nima lepszy roboty,polecom 7,5e na czysto podobno,bo zarobki to 900zł na miesiac

katalończyk
@mania

praca nie jest najłatwiejsza ale dajemy z dziewczyną rade już 2 miesiąc mieszkanie ok więc nie szukamy nowej roboty. jak sie zdecydujesz to do zobaczenia

Wons
@katalończyk

2 miesiące robisz? Skąd te wszystkie kłamstwa? Jak ludzie tam robią dopiero miesiąc max.

katalończyk
@Wons

kalendarzowo leci mi już drugi miesiąc zdrowia i spokoju dla wszystkich

scania81
@katalończyk

Hej, co warto zabrać ze sobą na ryby? Jest pełne wyposażenie? Przywieźć Wam coś na zamówienie? (kiełbasa, papierosy, coś? :) Zaczynam od maja

Lopes
@scania81

Wykup se pierw parking w lubece, bo ja dostalem juz 3 razy po 60e kary. Firma nie zapewnia parkingu.

Jacek

Praca ok chodź były problemy na początku to wszystko się udało pan filip i pani Iza bardzo dobrzy ludzie. Pomocni firma godna polecenia

Mordziasty

Bardzo fajna agencja, nawet koordynator przyjedzie na projekt pogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 139 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 317 ocen.

East Power sp. z o.o.