Opinie o Ostina Opieka Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ostina Opieka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ostina Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostina Opieka Sp. z o.o. w Gdynia

Gosia

Firma godna polecenia, nie miałam żadnych problemów, dziękuję bardzo za współpracę i pozdrawiam serdecznie

Opieka

Panie w biurze, jak żywcem wyjęte z filmów Barei czyli kawka od bladego świtu, "jem przecież" i magie towarzyski. Telefonów im się nie chce odbierać, ogólnie z kulturą na bakier. Szkoda Szefowej, którą obgadują i szeregowych pracowników obśmiewanych co i rusz. Ale przepiękne biuro w iście widokowej okolicy.

@Opieka

Życzymy więcej dystansu do samej siebie.

Opieka
@Ostina Team

Życzę więcej refleksji i szacunku wobec otoczenia i nie zawracania głowy ludziom poważnie nastawionym do życia. A także nie odreagowywania własnych kompleksów i zyciowych niepowodzeń poprzez obmawianie bogu ducha winnych osób, które traktują miejsce pracy zgodnie z przeznaczeniem, a nie jako bazar, a przełożonych szanują...nawet cudzych.Amen

Dominika

Współpraca przebiega dobrze, niestety do tej chwili nie otrzymałam obiecanego bonusu za znalezienie rodziny dla firmy. Obiecali go po ,,nawiązaniu realnej współpracy przez rodzinę z firmą". Pracujemy już cztery miesiące i nic.

@Dominika

Pani Dominiko - proszę do nas zadzwonić i wszystko załatwimy. Każdy u nas dostaje bonusy - należy to wyjaśnić z koordynatorem.

Dominika
@Ostina Team

Wszystko już jest wyjaśnione, z powodu nawału pracy Firma o mnie zapomniała ale kontaktowała się już w tej sprawie. Dziękuję.

Jakie są mocne strony pracodawcy Ostina 24H Opieka?

Odpowiedź

System poleceń

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ostina Opieka Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Ula

Firma super, nawet w nocy można dzwonić na telefon alarmowy do koordynatorki. Przyjeżdżają zaraz. Oczywiście, że trzeba znać język chociaż słabiej. Ale firmę polecam. Zarobki wyplacane na czas. Pomagają. Szukają, jeżeli dana sztela na ktorej aktualnie pracujemy nie spełnia naszych oczekiwań. Nie ma gornej granicy zarobkow jak w innych firmach typu - cytuję - "zarobki nawet do 1500 Euro" Pozdrawiam bardzo miłą panią Patrycję

Hakata56
@Ula

A jaki ZUS płaci Ostina?

Wiktoria
@Ula

Ja też mam pytanie. Wiem, że to rzadkość, ale zdarzają się przypadki, że agencje organizują szkolenia językowe albo jakieś związane z opieką. Organizują takie rzeczy w Ostina 24H?

Nie sprawdziłam opinii przed wyjazdem z ostna i to był błąd. Zero pomocy ze strony firmy. Zresztą czemu się dziwić jak działają od listopada 2017 a *pusza* się na fb i tutaj że "pracują dla nas ponad 5 lat" i "zaufało im 1000 opiekunek".Na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi a opiekunki to nie barany!!! Nie polecam !!!!omijać z daleka!!!zero zrozumienia i pomocy od tej foremki a opiekunki to tylko maszynki do zarabiania kasy!!!

@Ania

A nie prawda.Firma super miałam problem na stelli odrazu pomagali , koordynator dzwonił do rodziny .Chcieli mnie wziąść na inną stele.Dzwonią reagują , mówią prawdę , pieniądze wcześniej i dobre wynagrodzenie .Jade już od nich 3 raz.Polecam tą firmę

gize
@anonymous

Tak, to prawda. Firma super.Byłam z nimi 2 razy i zamierzam dalej jeżdzić.Pozdrawiam.

Artur
@gize

@gize, Podziel się, proszę, swoimi odczuciami na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Twój wpis niestety nie mówi za wiele a chętnie dowiem się więcej.

Danka

witam - współpraca z firmą Ostina przebiega dobrze. Byłam z nimi na 6 wyjazdach w ciągu półtorej roku. Miejsca są różne, jedyne co mogę powiedzieć na 100 procent to to, że TA FIRMA REAGUJE I POMAGA, wypłaty są zawsze na czas i mają premie i bonusy. Wiedzą, że trzeba walczyć o opiekunki. W poprzedniej firmie koordynatorka jak chciała wysłać mnie do pracy to potrafiła dzwonić codziennie a kiedy już wyjechałam, to tak jakbym nie istniała. W ostinie tego nie ma a dziewczyny tam pracujące są na prawdę normalne i rozumieją naszą pracę. Mówią na temat zlecenia to co wiedzą i jeśli mają możliwość dania numeru do zmienniczki to to robią. Polecam ostine i póki co nie zamierzam zmieniać firmy.

Maria
@Danka

@Danka, pracowałaś jako opiekunka w Ostina 24H Opieka? Fajnie, że firma troszczy się o ludzi. Widzę, że masz spore doświadczenie w tej pracy, napisz jakie mają wymagania względem pracowników.

Filipiak Slawek

Bardzo dobra firma, z którą pracuję jako opiekun od ponad roku. Ciężko o pracę w tym zawodzie dla mężczyzn, a im daje się zawsze znaleźć dla mnie coś odpowiedniego. Płacą na czas a przede wszystkim - zawsze odbierają telefon. miłe panie w biurze.

Stefan
@Filipiak Slawek

A Ty to kto?miła pani z biura?firma dziala od listopada 2017 a ty juz pracujesz-dobre!!!

@Filipiak Slawek

Mila pani z biura?firma dziala pol roku,a ty tam pracujesz rok?

@Ania

Firma działa o wiele dłużej, nie pół roku hahaha - proszę sobie dokładnie sprawdzić informacje

Jan

Czytam te opinie i nie wierzę! Tyle pozytywów a zero myślenia! ZUS od 200 zł, brak wpisu do KRAZ! Ludzie gdzie wasz instynkt samozachwawczy?! Zarabiają na was fortuny nie dając w zamian żadnego zabezpieczenia. Wszystko do czasu!

Urusula
@Jan

nie prawda - jak chcesz to odprowadzają składkę od średniej krajowej - możesz sam wybrać !

@Jan

Składkę do ZUS-u możemy odprowadzić od najniższej bądź średniej krajowej - nie ma z tym problemu :)

Tomasz
@Ostina Team

a gdzie wpis do KRAZ???działacie NIELEGALNIE!!!!

Filipek

Jeśli już ktoś zarzuca innym nieprawdziwe informacje to radzę sprawdzić swoje. Firma działa już ponad 5 lat

@Filipek

Nazwa OSTINA LTD SPÓŁKA KOMANDYTOWA Rejestr Rejestr Przedsiębiorców Województwo MAZOWIECKIE Numer KRS 0000702210 Powiat WARSZAWA NIP 7010758239 Gmina WARSZAWA REGON 36866442700000 Miejscowość WARSZAWA Forma prawna SPÓŁKA KOMANDYTOWA Adres UL. POZNAŃSKA 21 /48 Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2017-11-03 Kod pocztowy 00-685 Data wpisu do Rejestru Stowarzyszeń Adres WWW Data wykreślenia z Rejestru Przedsiębiorców Email M.URBANIAK@VERITASDP.PL specjalnie dla pan z biura ostiny- wyciąg z KRS-data rejestracji 03.11.2017 jak tu się doliczyć 5 lat????nie wypisujcie bzdur i nie robcie wody z mozgu ludziom-jestescie nastepna firma corką Veritasu-ten sam wlasciciel-macie takie same umowy tylko z karami dla opiekunki, niesprawdzone miejsca pracy-ten sam parner Pflegehelden po stronie niemieckiej wiec niech panie z biura nie wypisuja bzdur!!!!!

barbara68
@anonymous

Wreszcie konkreky,tak trzymac!!!

Asia
@Filipek

Została założona pod sam koniec 2017 roku ,wpis do KRS 3 listopada 2017.czyli jak działa od 5 lat ?naprawdę myślicie ,że opiekunki to same idiotki i nie mogą tego sprawdzić .kłamca

A to ciekawe, a w KRS sa wpisani dopiero od listopada 2017

Klara

najlepsza firma, z jaką dotąd współpracowałam. Wypłata na czas, zarobki odpowiednio dostosowane do pracy. Regularnie dzwonią i pytają czy wszystko ok i jak ewentualnie pomóc - dla mnie to ważne. Na co komu wysoka składka do ZUS? OPAMIĘTAJCIE SIĘ! - emerytura nie wzrośnie więcej niż o kilka złotych. Chyba lepiej odłożyć regularnie co najmniej 300 euro więcej do skarbonki lub na lokatę niż pchać do tych złodziei zusowskich. Jak bardzo chcecie to Ostina odprowadzi wyższą składkę - ja tak byłam u nich przez jeden wyjazd i przeszłam na niższy zus, bo to nie ma sensu. Wypłata niższa a kasy z ZUSU i tak na oczy nie zobaczycie. Tak czy siak polecam dzwonić do biura :)

Skladka emerytalna
@Klara

Ja mam do emerytury 6 lat i zarabiam na nia. ZUS jest najważniejszy. A potem na emeryturze juz mnie moga wszystkie firmy pocałować. Bo będę miała wszystko gdzieś. Wyjade prywatnie raz w roku i odłoże 10000 tys. Tak mysli każdy kto chce isc w Polsce na emeryture.

Jagoda

Mogę podpisać się pod tymi opiniami ale jeśli ktoś chce to na Facebooku sprawdzi jak dobrze są oceniani!

Halinka

Bardzo dobra firma. Bonusy wypłacaja na czas i stawki można z nimi zawsze dogadać . Przede wszystkim są bardzo pomocni. Polecam z całego serca!

Teresa Gędek

Polecam firma super i Pani Patrycja też.

Claudia
@Teresa Gędek

Zgadzam się w 100% Pani Patrycjo jest Pani naszym Aniolem Stróżem bardzo ciepła osoba,pomocna,i reagujaca na problem opiekunki w blyskawicznym tempie,bez niej nie dalabym radę.Dziekuje ze jest Pani z nami....

Terenia

firma wypłacalna i fajna. W ciągłym kontakcie z opiekunką. Jestem z nimi pierwszy raz ale na długim zleceniu, moja już 4 miesiąc. Są w porządku i polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości.

Renata

Chcialam ta droga podziekowac firmie oraz Pania Monice i Asi za szybka reakcjie i z organizowanie podrozy powrotnej. Aby wiecej bylo takich firm i zespolu ktory pracuje dziekuje jeszcze raz .Renata

Maria
@Renata

Czy byłaś zatrudniona w firmie Ostina? Rozumiem, że pracodawca organizuje transport zarówno do pracy, jak i powrotny? Wypowiadasz się tu przychylnie na temat firmy, opowiesz nieco o warunkach zatrudnienia? Czy znajomość języka obcego jest wymagana do rozpoczęcia pracy tam?

Renata
@Maria

Tak, organizują też powrót. Bez najmniejszego problemu. Ja pracuję u nich na umowę zlecenie, mam płacone na moją prośbę składki od najniższej krajowej. Niemiecki musi być przynajmniej jakiś średni. Ja akurat mam dobry ;)

Najlepsza firma w tej branży.Panie bardzo miłe i kompetentne .Pieniądze na czas.Zawsze pomocny personel.Z firma Ostina jestem juz drugi raz i na pewno nie ostatni.Polecam w 100 procentach.pozdrawiam caly persolel

Sss

Firma goda polecenia, wypłacana i znajdująca dobre miejsca . Współpraca bez zastrzeżeń . Wszystko na plus ☺

Grażyna

Świetna agentura i cudowni ludzie, którzy w niej pracują. Każdej opiekunce życzę, aby firma tak się nią interesowała. POLECAM!

adieu

jestem z nimi teraz na szteli i jest wszytsko ok... rodzina podopiecznego trudna i oszczedna, wyliczają jedzenie. Zglosilam to do firmy i w ciagu kilku dni przyjechal koordynator na miejsce i rozmawial z rodzina. Teraz mam 100 euro na tydzien na zakupy i nikt sie nie czepia. bywa ciezko w tej pracy ale nie ma co wydziwiac. Jestem zadowolona z tej firmy bo przede wszsytkim nie oszukuja!! ja mam niestety z powodu bylego meza problemy komornicze wiec ich umowa mi pasuje a jak ktos chce wyższa sklade to zusu to maksymalnie od 2200 zł brutto odprowadzaja - specjalnie sie jeszcze dzis upewnialam jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil

barbara 68
@adieu

Prosiłabym zapoznac sie z przepisami od jakiej kwoty winne byc odprowadzane składki w pracy jako opiekun????milej lektury życzę!

Mariola

To składki niezgodne z Polskimi przepisami. Radzę poczytać przepisy

usia
@adieu

Witam czy moglaby Pani dac namiary na te firme.Pozdrawiam

pluplum
@usia

www.ostina.pl 58 739 53 35

mari
@adieu

składki nizsze ok! Czy w zamian tego dostaje sie wyzsze wynagrodzenie ?Jesli tak to zgoda =do wyboru=,ale sadze ,ze skladki niskie a pensja taka jak przy sredniej .Wiec zastanow sie!!!

Katarzyna Gorzów
@mari

nie prawda - im niższa składka tym wyższe wynagrodzenie na rękę - najpierw to sprawdźcie zanim puścicie bezsensowny komentarz - wiem co mówię, bo mam u nich w niską składkę i 1790 € na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o Ostina Opieka Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostina Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 71 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ostina Opieka Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

Ostina Opieka Sp. z o.o.