counter
5 2 8 5 1
Robert Nowy wpis
Klient

Pracuje i nie mam na co narzekać. Warunki jasne i przejrzyste. Aktualnie ściągam kolegę do pracy ze mną. pozdro

Igor Nowy wpis
Klient

Polecam, pracuje w Niemczech i wszystko ok.

Kamil Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) zakwaterowanie umowa zlecenie polska (usunięte przez administratora) wielkie wypłata w PLN zus odprowadzenie składek 590 zł po miesiącu zapisy w umowie nie zgodne z kodeksem cywilnym sprawa będzie skierowana do sądu pracy powiadomiona zostaje Państwa inspekcja pracy i w Niemczech Gewerbeaufsicht, Finanzkontrole Schwarzarbeit

Damian Nowy wpis

Nie polecam, na mieszkaniach pusto, (usunięte przez administratora) Brak polskich kordynatorow na miejscu, brak jakiegokolwiek zainteresowania z ich strony.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tomasz

Jako pracodawca wszystko super na czas zapłacone, małe problemy w kontakcie z koordynatorem.

Аня
 Rekomendacja

Хорошее агенство, профессиональные сотрудники, большой выбор вакансий, зарплата выплачивается во время. Рекомендую!

bożena k

Mogę szczerze polecić współprace z tą agencja. Wypłata na czas, stały kontakt z koordynatorami, nie mam zastrzeżeń.

Maciej

Porzadna firma , uczciwy pracodawca placacy na czas z kontaktami w Zachodniej Europie

Zostaw merytoryczną opinię o DWL Job Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad