DWL Job Sp. z o.o.

Opinie o DWL Job Sp. z o.o.

Spawacz123

Zacząłem pracować teraz przez firmę dwl na stoczni w gd jako spawacz. Zrezygnowałem z pracy w poprzedniej firmie, bo tutaj mi dają większą stawkę na godzinę. Jestem zadowolony z tej współpracy.

@Spawacz123

Dzień dobry, dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy!

@Spawacz123

Ile tu płacą na godzine dla doświadczonego spawacza? Sporo więcej ci dołożyła firma? Bez problemu dostałeś zadowalająca stawkę czy trochę ponegocjować trzeba? Ciekawi mnie jak tu sprawa wyglada premii, nadgodzin? Pozdro:>

Aktualna stawka dla spawacza w stoczni to 45 zł netto. Jeśli chodzi o pracę w Niemczech oferujemy stawki dla doświadczonych spawaczy od 13,50 euro do 15-16 euro na rękę. Jeśli chodzi o nadgodzin, to zawsze jest taka możliwość jeśli tej pracy jest dużo i kontrahent na to się zgadza. Zachęcamy do kontaktu, pozdrawiamy :)

Szymek
@Spawacz123

Większą, tzn. jaką, możesz napisać konkretniej? Jakie wynagrodzenie całościowe — mniej więcej? Co jeszcze uważasz za plus pracy, atmosfera też się do tego zalicza?

Wiech2011 Nowy wpis
@Spawacz123

Ponieważ każdy pracownik powinien być wynagradzany za powierzone mu obowiązki i wykonywaną pracę godnie i uczciwie

Cześć, zainteresowała mnie praca tam na garbarza skór, no tylko że umowę zlecenie widzę podali w ogłoszeniu, wie ktoś czemu i czy jest opcja przejścia na normalne zatrudnienie z czasem? Mam na mysli umowę o pracę.

Dariusz Miller Nowy wpis

Witam szukamy pracy na ociepleniach 3 osoby

Nowy wpis

@Dariusz Miller

Witamy Panie Dariuszu, zachęcamy do skontaktowania się z nami na ten numer telefonu +48 533 683 313, przedstawimy wszystkie oferty, które mamy. Zapraszamy :)

Hachico@77

Szukam pracy w charakterze kelnerki ,bądź pokojowej ,czy to możliwe?

@Hachico@77

Dzień dobry, aktualnie nie posiadamy ofert na takie stanowiska, ale serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DWL Job Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ?
Daniel

Poszukuje pracy.

@Daniel

Panie Danielu, zapraszamy do kontaktu pod te numery telefonów: j. polski - +48 533 683 313 lub +48 512 471 059 j. ukraiński/białoruski/gruziński - +48 517 937 480 lub +48 668 416 950 lub +48 502 610 309 Przedstawimy Panu wszystkie szczegóły i oferty, które możemy Panu zaproponować, pozdrawiamy :)

Tom

W miejscu pracy bywa różnie, czasem ciężko się dogadać, jak to z ludźmi.. Ale współpraca na plus, można robić dużo godzin i przy okazji zarobić (lakiernik).

Graźka
@Tom

Dużo godzin, czyli maksymalnie ile? :) Można wiedzieć, jaką stawkę godzinową macie? (tak mniej więcej) Chłopak szuka pracy, w której dobrze zarobi. Jakby znał szczegóły mógłby sobie przeliczyć, ile byłby w stanie wyjść :) Niestraszna mu duża liczba godzin.

Tom
@Graźka

Jest taki gość, który nie śpi chyba i ma 300 miesięcznie :) ale reszta tak 230-260. Stawkę na początek miałem 12 euro netto, ale teraz po zdanym teście umiejętności czy jak to tam nazwać 14 euro. Języka znać nie trzeba ale niemieckich przekleństw szybko się nauczyłem

Mirosław
@Tom

Powiesz na czym polegał test który przeprowadzali zdalnie? Był trudny do zaliczenia czy bez problemu się go zdaje? Bo jednak 2 euro więcej to na duży plus jak dla mnie. Myślisz że będą jeszcze jakieś podwyżki?

@Mirosław

Panie Mirosławie, kontrahent przygotowuje taki test w zależności od stanowiska pracy. Jeśli ktoś posiada duże umiejętności i zna się na swoim fachu, to zdanie takiego testu jest wyłącznie formalnością. Pozdrawiamy.

Oreo
@Mirosław

Tes nie jest trudny, nie martw się na zapas.

Aleksander

Працую ў гэтай кампаніі даўно. Скажу, што грошы выплачваюцца своечасова. Каардынатары дапамагаюць вырашаць узнікаючыя праблемы. Умовы жыцця добрыя. Я рэкамендую.

@Aleksander

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy :)

Arnold

Pracowałem kilka miesięcy generalnie polecam, dobrą wypłatę przywiozłem do Polski...warunki mieszkaniowe ok

@Arnold

Dasz znac jak wyglądają tu stawki tak poglądowo? Nawet jakieś widełki dużo by mi dały, bo myślę żeby wyjechać właśnie. Za kwaterę się płaci czy firma opłaca wszystko?

Dzień dobry, stawka zależy od stanowiska pracy. Raczej proponujemy stawkę od 12 euro na rękę, nawet do 15-16 euro. Kwatera jest opłacana przez nas, pracownik nie płaci za kwaterę. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.

@DWL Job Sp. z o.o.

A jakie stanowiska zarabiają 15 euro? Czy nie mając doświadczenia można liczyć na więcej niż 12 euro?

Szukamy pracowników z doświadczeniem, ponieważ kontrahenci tego wymagają. Stanowisko na wykwalifikowanego ślusarza może oferować stawkę 15 euro na rękę.

Czy jest możliwość pracy w DWL Job Sp. z o.o. na część etatu?

Кирило

Працюю з ними понад півроку, жодних проблем з зарплотою і керівниством немає.Рекомендую .

Aktualność
Krótko i na temat, w pigułce, kim jesteśmy..
Bolo69

Mnie się dobrze pracuje z DWL-JOB. Jestem z nimi już dłuższy czas i nie mam na co narzekać. Warunki na kwaterze są dobre, współpracownicy pomocnicy, wypłata zawsze terminowo. Pan rekrutujący ma bardzo profesjonalne podejście!

@Bolo69

Cieszymy się, że się Panu podoba. Pozdrawiamy i dziękujemy za opinię :)

Zbigniew

Pomimo różnych opinii polecam współpracę z dwl. To co najważniejsze czyli kasa jest na czas a umowa przejrzysta.

QWERTY
@Zbigniew

A to orientujesz się, dlaczego w komentarzach pisano, że firma nie wypłacała pieniędzy? To był jakiś okres przejściowy? :/ Poza tym, czy można liczyć na umowę o pracę? Czy jest to tylko zleceniówka? Bo czytam tu w opiniach, że np. na posadę kuriera to tylko zlecenie...

@Zbigniew

Dziękujemy za komentarz :)

@QWERTY

Dzień dobry :) Oferujemy umowę zlecenie, ale każda sytuacja pracownika jest indywidualna. Jeśli chodzi o zarobki, które nie zostały wypłacone zawsze łączy się to z naruszeniem umowy w takich przypadkach jak np. pojawienie się w pracy pod wpływem alkoholu lub porzucenie pracy. Nigdy nie ma takiej sytuacji, że żadne środki nie są wypłacane.

@Микола

Працюю лакерником з цією фірмою в Німеччині. Більше півроку. Житло безкоштовно. Отримую гроші вчасно. Ніби все добре. Можна їхати від них

@@Микола

Dziękujemy za opinię :)

Robek

Jestem u nich juz 1,5 roku na lakierni i dla mnie sa OK. Robota nie jest latwa ale duzo godzin mozna wyrobic, kasa zawsze na czas, z paniami w biurze zawsze mozna sie dogadac. Ja polecam wspolprace z dwl

@Robek

Dziękujemy za komentarz :)

Володимир

Працюю в тій фірмі більше півроку.Отримую гроші завжди вчасно.

@Володимир

Dziękujemy za opinię :)

Xxx

Cześć, zastanawiam się nad wyjazdem od nich jako kurier do Niemczech - dokładnie w Oldenburg. Napisali, że oferują stałą współpracę, czy ktoś powie jaka umowa jest zawierana? Zastanawiam się czy jest umowa podpisywana z nimi jako agencją, czy z firmą, dla której rekrutują? Napisali, że zarobki 1600 euro z 5 dni pracy w tygodniu, a ktoś napisze ile godzin w ciągu dnia trzeba jeździć?

@Xxx

Dzień dobry, aktualnie niestety nie posiadamy oferty na stanowisko kuriera. Oferujemy umowę zlecenie, która podpisywana jest z nami w biurze lub zdalnie. Zarobki zależą oczywiście od oferowanej stawki, ale zawsze staramy się, aby było zapewnione minimum 45 godzin pracy tygodniowo. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi ofertami pracy, takimi jak pomocnik przy produkcji, lakiernik samochodowy, piaskarz i inne.

Bezimienny

Omijać szerokim łukiem nie wywiązują się s umowy i nie wypłacili pieniędzy należnych za pracę ta Agencja to cyrk i kpiny koordynatorki w porządku ale nie wiedzą co się dzieje i że szef wali w (usunięte przez administratora) siedzą tam i tylko robią dobra minę do złej gry współczuję tym koordynatorkom chyba że dziela się kasa która ci nie wypłaca i tak koło się kręci jeszcze raz odradzam

Ewelina
@Bezimienny

No to kiepsko, a to niewypłacanie kasy zdarza się często czy taka jednorazowa sytuacja to była raczej? :/ Jak w ogóle zareagowali na próbę odzyskania pieniędzy, udało ci się skontaktować z kimś decyzyjnym?

Też były pracownik
@Bezimienny

Jak ci nie zapłacili powiadom pracodawcę dla którego pracowałeś i Zoole zaraz zajmą się sprawą

@Ewelina

Nie, nie wypłacają po prostu. To nie jednorazowa sytuacja. Trzeba na nich uważać!

DWL-JOB
@.

Proszę opowiedzieć o tej sytuacji, chętnie się do niej odniesiemy.

DWL-JOB
@Ewelina

Pieniądze są niewypłacane w konkretnych przypadkach, które zawarte są w umowie np. stawienie się w miejscu pracy pod wpływem alkoholu, nieuzasadnione porzucenie miejsca pracy itp ale do tego już żaden były pracownik się nie przyzna.

@DWL-JOB

Bzdury okradacie ludzi kiedy tylko nadarzy się okazja a zwłaszcza jak ktoś jak nasz kolega zwalnia się z waszej winy. Jedna mu każe zjechać a druga iść do pracy a spać pewnie mieli we dwóch w jednym łóżku. I ciekawe dlaczego ZUS wzywa z wyciągam z konta potwierdzającymi wynagrodzenie. Po zgłoszeniach do inspekcji pracy co raz ciekawiej się robi. Miało być ubezpieczenie zdrowotne i co po 3 miesiącach ani śladu nie ma się co dziwić że nikt nie chce już tu pracować my się też niedługo zwalniamy tylko porozmawiamy z Niemcami żebyśmy też nie musieli szukać jak nasz kolega wypłaty przez inspekcję pracy. Wypadek każdemu może się zdarzyć i co wtedy w szpitalu trzeba płacić bo kradniecie nasze pieniądze na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i jeszcze w Skarbówce mamy dopłacać bo firma się po woli zawija i chce jak największej ilości pracowników nie wypłacić wypłaty.

DWL JOB
@pracownik

Czy wie Pan, że oszczerstwa i bzdury, które Pan tu napisał nie mają najmniejszego sensu? Staramy się zapewnić jak najlepszą kwaterę i nie było jeszcze takiej sytuacji, że dwóch pracowników śpi we dwójkę na jednym łóżku. Ubezpieczenie zdrowotne jest, szkoda, że nie czyta Pan umowy i nie słucha warunków, gdy wyjeżdża Pan do pracy za granicę. Przy każdej umowie jest wystawiony dokument A1, który upoważnia do skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego np. w szpitalu w Niemczech. Nie wypłacanie wypłaty wiąże się wyłącznie z łamaniem warunków, które zawarte są w umowie (zakładam, że przeczytał Pan taki dokument i podpisał, skoro wyjechał Pan do pracy...), takie jak np. stawienie się w pracy pod wpływem alkoholu lub porzucenie pracy z dnia na dzień mimo, że na umowie jest dokładnie zawarty okres wypowiedzenia.

Pracownica

Razem z koleżankom dostałyśmy wezwanie do zus mamy przynieść wyciągi z konta za pracę w DWL bo ponoć nie odprowadzali składek od umów zleceń tylko na dzieło czy ktoś wie ile trzeba będzie dopłacać podatku w urzędzie skarbowym.

DWL JOB
@Pracownica

Pracownico z koleżanką, prosimy odnieść się do konkretnej sytuacji lub zgłosić się do nas w tej sprawie. Zawsze chętnie pomożemy. Składki muszą być i są odprowadzane, ponieważ wtedy praca za granicą byłaby nielegalna.

Krzych

Praca dla malarza i szpachlarza widzę że pojawiła się tu przez gowork, chętnie coś się dowiem, bo szukam takiej roboty. Napisali, że darmowe zakwaterowanie, co mnie zdziwiło. Ktoś z doświadczenia może napisać jak te warunki mieszkaniowe wyglądają? Bo od razu za darmo to kojarzy mi się słabo ale może się mylę :D Ciekawi mnie też, jak wygląda tu adaptacja. Na miejscu normalnie bez języka idzie się dogadać? To wsparcie socjalne o którym też piszą, jak wygląda?

Lakiernik
@Krzych

Nie wiem czy szukaja malarza, ale to prawda ze kwatera jest darmowa, to oni placa. U nas mieszkanie jest ok, jest nas 3 i dogadujemy sie. Wiadomo ze lepiej znac proste zwroty po niemiecku, ale ja daje rade bez. Wsparcie od opiekunek jest, zawsze odbieraja telefony i dobrym warunkiem tez jest zaliczka w pierwszym miesiacu. Da sie z nimi dogadac normalnie

Zostaw merytoryczną opinię o DWL Job Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DWL Job Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DWL Job Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWL Job Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 31 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DWL Job Sp. z o.o.