Opinie o TWO-M SP. Z O.O. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TWO-M SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TWO-M SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TWO-M SP. Z O.O. w Gdynia

Inny

Martinelo - jak wiesz , jak się drugiej osobie co po tobie wsiada do auta obrzygane drzwi to nie powinieneś się dziwić że ktoś ciebie za sprzątanie kabiny obciążył . Powinieneś się spalić ze wstydu a nie tu pisać .

SDKS ponieważ każdy inaczej wykonuje swoją prace . Chyba nie jesteś zdziwiony jeśli u Nas pracujesz i widzisz jakie naprawy są dokonywane w autach na wymianach . Nie pisz mi proszę że gdzie drwa rąbią to wióry lecą . Nie otrzymał być uprawnień gdybym urządzał auto na egzaminie . Kolejna sprawa to same możliwości . Pracownik , pracownikowi nie równy . Podwyżkę także trzeba sobie wypracować i dziwie się że musisz dopowiedzieć się tego z forum . Mógłbyś się spytać na parkingu kolegów . Jest wśród nich wielu dobrych kierowców , którzy nie mają tak dużo problemów natury egzystencjalnej . Powodzenia

Leopold

hhahahah no ty na pewno nie dostaniesz premii , ale ja to uważam za dobrą monetę . Widziałem także się z szefem i Ja nie jestem człowiekiem niskiej wiary i czekam cierpliwie na rozwój sytuacji. Pamiętajcie złą karma zawsze wraca. Sami wiecie ile razy w życiu przycięliście w uja z wieloma sprawami. Niech rzuci kamieniem ten co jest bez winy.

Leopold

Nie zasługujesz na noszenie logo Naszej firmy , sam dobrze o tym wiesz. Ja ciuchy dostałem , bo firma jest pewna że będę pracował a nie nucił po cichu pod nosem ujową pieśń. Żegnamy malkontencie.

Leopold

To prawda - ale 2-3 dni później robi Ci taką różnice ? Przez wiele miesięcy było wszystko na czas a nawet przed czasem . Diety zawsze były po 5 dniach a nie po 14 dniach - nikt nie docenił .(usunięte przez administratora) To jest zgodne z regulaminem Panie kolego - regulaminem który każdy z nas podpisał . Postawa od 10 do 20 i diety po 14 dniach od zjazdu . (usunięte przez administratora)Niewielu z nas potrafi najpierw spojrzeć na własne poczynania , a potem podsumowywać innych . Zalecam refleksje .

Leopold

Podaj numer to zadzwonię . Sam już nie pracujesz a chcesz o firmie rozmawiać .

Janusz

Ja wreszcie jest w tej firmie ? Wyplacaja ?jak kasa ? Chce uslyszec opinie pracownikow bo sam noedlugo zaczne tu prace

Robert
@Janusz

Są opóźnienia ale wypłacają . Ja tu pracuje 1,5 roku i nie zamierzam zmieniać , bo ufam firmie. Pamiętaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , a spamatorów jak widać w tym temacie też jest kilku.

Marecki

Dobrze słyszałeś Francja tylko nacjonalka.

Citroen

Tak kolego, po zabach landowki. Trochę słabo bo parkingów nie ma, ostatnio ponad 2h szukałem i nic wku....łem się i na autostradę wyjechałem bo innej opcji nie było ale firma nic nie mówiła chyba że nie widzieli ale jakby coś gadali to by sami tam jeździli

Peugeot
@Citroen

To widzę że odważny jesteś a przedstawić się nie potrafisz cwaniaczku za dychę . W necie kozaczek w życiu realnym ciota - żal mi ciebie

Daro

Znajdź mi taką nacjonalkę hahahahahha co idzie setkami kilometrów obok autostrady - weź się jeden z drugim za własny biznes na bazarze Różyckiego . Wszyscy we Francji jeżdżą nacjonalkami . My jedziemy z Belgi na Paryż N2 bo to normalna droga . Z Paryża na Lyon A77 i N7 bo są bezpłatne . To pewnie też nacjonalka okropna i nie przejezdna dla szanownego kierowcy bo on by pewnie pojechał A6. Jeździmy też często N4 , ale ludzie tak jeżdżą wszyscy - Francuzi , Niemcy także . Nie rozumiem tego oburzenia . A kierowca to jest jakiś upośledzony że nie potrafi stanąć na parkingu ? A jak nie ma parkingu to widzę że kierowca Tetki w dużej kabinie Pan Citroen co to myśli że nie wiem jak ma na imię a pisze z własnego telefonu ( IP ) sobie poradził , jak i inni normalni kierowcy co nie mają siana zamiast mózgu . Panowie pracujący u nas w firmie - proszę wreszcie nabrać ogłady i dystansu do siebie i do nas . Stworzyliście barierę z koordynacją i tylko wy ją możecie przełamać . W wielu firmach nawet nie ma takiego działu . Nie ma ludzików pomagających wam w każdej sytuacji , mówiących w każdym europejskim języku . Pomagamy Wam zawsze - zastanawiam się dlaczego wylewacie pomyje na nas ? Nas jest kilka osób na setkę aut . To normalne że jak pomagamy 3 waszym nie ogarniętym kolegom to w danej chwili nie odbierzemy kolejnego telefonu . Po chwili zawsze oddzwaniamy . Temu komu My nie odpowiadamy proszę napisać na komunikatorze - nie będziemy tej osobie pomagać i nie będzie miała zmartwień . Dostanie zlecenie i poszedł sam na rozładunek .

:) :) :) :)
@Daro

Dziekuje za wyczerpującą odpowiedz , myślałem, ze trzeba jeździć jakimis dziurami . Wszystko jasne , dzieki raz jeszcze , pozdrawiam :)

:) :) :) :)
@Daro

PS . Reszta krajów zazwyczaj autostrady ?

Damian
@:) :) :) :)

My zawsze jeździmy autostradami - nie jeździmy wiejskimi duktami - jedynie to do ww.

zbychu H.

witam jestem kierowca w tej firmie i jezdze tylko autostradami,nacjonale dojazd na firme,wg zalecen dysp.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TWO-M SP. Z O.O.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Haha ciekawe skąd takie info masz jestem w pracy i jakoś firma normalnie dziala

Paolo

Ja też w pracy jestem i drzwi są otwarte

FO

Więc się podpisz to zaraz zadzwonię i zapytam

Klmpstr

Skąd taka informacja ? Co znaczy "lezy"?

Dominik

Pewnie się nachlał i wypadła mu z kabiny kamizelka z logo na asfalt i leży .

Emanuel

Praca fajna, jak ktoś lubi jeździć na transporcie. Jedno ale trzeba pamiętać o tym by być na czas. Po za tym wypłaty są okey.

KK
@Emanuel

Szkoda, ze nie na czas, a ludzie maja swoje zobowiazania!!!! Tym bardziej, ze kierowcy wykonują swoja prace terminowo. Nie polecam!!!

Pawcio

Bo poszły - poprosiłem o potwierdzenie mailem i była data z ptku . W banku swoim się dowiedziałem że jak było po ostatniej sesji to wyszły w poniedziałek , a jak firma ma konto korporacyjne to przelewy i tak wychodzą jeden raz dziennie . Do mnie doszło , nie będę narzekał - zadzwoniłem do kilku kolegów to też mają . Pozdrawiam ładne Panie spedytorki

Boxsing
@Pawcio

A to że płacą zus od tego co masz na umowie to A na emeryturę na 2filar płacą po 4 złote 5 złoty jak im pasuje młodzi kierowcy tego nikt nie sprawdza i w ten sposób (usunięte przez administratora)was kroi

Mateusz

Mały , perfidny człowieczku. Piszesz te wypociny specjalnie aby dolać oliwy do ognia , piszesz i połowa piszących , którzy mają mało rozumu w głowie Ci wierzy ! Skąd ta zawiść ? Skąd tyle kłamstwa . Po pierwsze żaden pracodawca w Polsce nie ma głąb.ie wpływu na to jak ZUS rozporządza naszymi pieniędzmi . Firma płaci ZUS a zaus sam przekazuje środki zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pracownik jak i pracodawca nie mają na to wpływu . Nie okłamuj ludzi , wiedząc że jakaś cześć jest niedorozwinięta i w to wierzy. Pracownika nawet nie obchodzi czy ZUS jest zapłacony , bo ti obowiązek pracodawcy . Pracownik wystarczy jak ma DRA i to jest jego dowód że został zarejestrowany . Więcej pokory życzę

Piotr.

No widzisz kolego ja otrzymałem swoją pensję dziś.

Waldi

Czy tylko narzekać możecie o firmie? Może tak ktoś zacznie doceniać gdzie pracuje?

Kaktus

Tak się zastanawiam,tak bardzo już loty obniżyliśmy w Polsce ze jak wypłata wpłynie parę dni później to normalne,nikomu to nie przeszkadza? Taki niby standard w Polsce tak. Wstyd,skoro macie wypłaty 10to do 10powinna być kasa. Np dziś już powinniście mieć pieniądze,wasze pieniądze na koncie. Bo po pierwsze, przetrzymując wasze pieniądze firma obraca nimi,dlaczego Wy byście nie mieli sami tego robić. Reszta która akceptuję takie standardy to rolnikiem z papierami na ciężarówkę. Weźcie się w garść ludzie.

Paweł Makowski

Co ty bierzesz , powiedz też zakupię hahahahahhhaha

Nie znam ani jednego kierowcy co nie dostał wypłaty a mam kontakt z przeszło setką ludzi pracujących w tej firmie . Co mi się tu nie zgadza drogi Panie Były kierowco .

Ja pracuje już ponad rok - mnie tu dobrze i nie mam podstaw zmienić zdania . Ja polecam !

Rafał

Dawaj imię i nazwisko to Ci powiem kiedy dostałeś kasę lub inaczej przypomnisz sobie że w ogóle u Nas nie pracowałeś telefon do firmy znasz , więc jak nie chcesz dla potomnych się przedstawić to zadzwoń .

Rafał

Jakiej reszty ? Reszty czego ?

Damian

Ja natomiast pod koniec marca mam zamiar się zatrudnić. Moich dwóch kumpli tu pracuje i chwalą sobie. Fakt jest taki że podstawa czasem wpadnie 3 dni później. Ale zawsze wszystko się zgadza więc pracują. Pozdrawiam

Xyz

Bo jak Cię coś boli w pracy to idziesz do szefa porozmawiać. Ale widze że internetowe żale to już normalne.

Xxx
@Xyz

No i bardzo dobrze, przynajmniej czlowiek sie dowie jak wygląda sytuacja, zmienić sobie na gorsze i trafić z deszczu pod rynnę, to jest co dopiero błąd

Miss M

Proponuje poszukać pracy w internecie a najlepiej na etransport . Tam są na pewno lepsze firmy niż Nasza . Pozdrawiamy nie doszłego kolegę . Jeśli spóźnienie 3-4 dni 1/3 wynagrodzenia to dla ciebie problem , trudno . Atmosfera - mnie się podoba i niech tak zostanie .

czytelnik

jeśli jest tyle wpisów w jednym miesiącu od pracowników a jedyną odpowiedzią jakiegoś Michała jest stwierdzenie -".. przedstaw się lub nie pisz za kolegę .." to coś jest na rzeczy . Nie chcę osądzać ale poprawcie relacje w załodze bo zmierza to w niedobrym kierunku .

@czytelnik

Problem jest w tym że mamy 174 na dziś pracowników a w tym temacie przewinęło się 17 IP przez całe 5 miesięcy - o czym to świadczy proszę się samemu zastanowić . Prosimy o imię i nazwisko ponieważ nie Chełmickiego za każdym razem sprawdzać IP za pośrednictwem prawnika i administracji forum - te forum jak i inne dają mylne przeświadczenie iż można bez karnie obrzucać błotem drugą osobę lub firmę . Naprawdę nic bardziej mylnego . Wpisy realizowane nie zgodnie z prawem czyli 212 KK są oddawane do Sądu i to od razu . Jeszcze zdziwią się co poniektórzy co myśleli że można sobie pisać bez poniesienia konsekwencji co im ślina na język przyniesie . Druga sprawa to nie damy rady jako zarząd uszczęśliwić wszystkich ponieważ po pierwsze nie mamy takich aspiracji , ale i nie ma na to czasu . Wszyscy jesteśmy dorośli i odpowiadamy samo za siebie . Irytują mnie wpisy że ja nie dostałem itd . Ja pracuje w tym samym pokoju co Nasz finansista i widziałem kiedy zrobił ostatnie przelewy . I nie było to wczoraj :) Mam wrażenie że pisze to nie uczciwa konkurencja , stąd stanowczy sprzeciw z Naszej strony . Ten temat tylko dlatego nie został usunięty bo jest dla nas wspaniałą reklamą . Wypozycjonowaną na samej górze przeglądarek . Tzw miód malina . Codziennie spływają aplikacje - 12 do 15 dziennie w sprawie CE . Możemy tylko serdecznie podziękować za ten sposób promocji firmy two-M . Jak u nas jest ? Niech sobie odpowiedzą na pytania kierowcy co przyszli do nas a nawet czasu pracy nie znali - uczę co poniektórych samych podstaw . Nie jesteśmy idealnym pracodawcą bo śmiem twierdzić że takich nie ma . Nie staramy się niczego nikomu udowodnić . Spotkaliśmy się pracować a nie opluwać jak przekupki na targu w internecie . Wiem że szef rozmawiał z całą załogą ale jaki to efekt przyniesie zobaczymy - my także jesteśmy zniesmaczeni tym że jak do Nas przychodzicie to milczycie a potem w busach na wymianach trwa konwersacja : Ja to bym to , ja to bym tamto . Jest wiele osób wśród Was co mają dosyć wymądrzania się , tego że młodsza kadra stara się na siłę wypracować swoją pozycje itd Panowie to nic nie da . Każdego traktujemy równo . Pozdrawiam

Wolna wypowiedz musi być zdolna z art 212 kk Wiec czytelniku sam się ośmieszasz jeśli nie rozróżniasz tego . Uważasz że anonimowe forum jest po to aby zdobyć wiedzę na temat pracodawcy ? Ja bym się nawet nie zainteresował opinią nt pralki jeśli nie byłaby to opinia podpisana przez użytkownika , podpis uwiarygadnia piszącego że nie jest właśnie miedzyinnymi z konkurencji . Dlaczego wiem że się Nami interesują - właśnie ze względu na ilość pracowników jakich zatrudniamy , ilość kierowców którzy mogli być potencjalnymi ich pracownikami . Nie dostrzegam obiektynosci twojej wypowiedzi , dlatego uważam iż sam jesteś związany z tą branżą , branżą ludzi którzy nie wszyscy powinni być tak gdzie są ; są ludźmi z przypadku . Nie używaj słów nie cenzuralnych , ponieważ to nie ładnie . Jak chcesz aby konwersacja była na odpowiednim poziomie - sam ten poziom wyznacz . Dlaczego zajmuje się ustalaniem IP - właśnie dlatego aby ludzie odpowiadali za oczernianie drugiej osoby . Jeśli tego nie rozumiesz to oznacza że nie dorosłeś do korzystania z mediów społecznościowych . Więcej skromności życzę .

Przynajmniej raz w życiu się do czegoś przydałaś gwiazdeczko

Rafał

Kłamiesz jak z nut - imię i nazwisko

alex

Popatrzymy kto trafi do sadu.

alex

Mam konto w pko i ustawionom aplikacje ipko, w cjengu sekundy moge sprawdziec stan konta

alex

A teraz moge podzienkowac, pare minut temu dostalem podstawe

Robur

No i szach mat Panie Krzysztofie. Nie słuchajcie tych bzdur, że nie jest to anonim ;D Pan myśli że Ci tu to Idioci.

Krzysztof
@Robur

Co ja myśle zachowam dla siebie - panowie rozliczeni są w czwartek . A Pan Panie Robur , Pana nazwisko poproszę to też Panu powiem . W szachy trzeba umieć grać .

@Krzysztof

W poniedzalek bendziemy grac w te szahy

Bartosz Muller

Tym wszystkim co pisza glupoty przelew przyszedl z malym poslizgiem a reszta kasy wedlug ustalonego terminu wiec po co te glupoty i jak macie jaja to sie podpisujcie z nazwiska Bartosz Muller

Michał Szymkowicz
@Bartosz Muller

Brawo Bartku . Jak od początku współpracy zamiast dostawać diety po 14 dniach od powrotu dostają po Max 5ciu to już nikt z tych piszących nie napisze . Bo to co było moją inicjatywą i wyjściem na przeciw pracownikom , zostało przyjęte jak mój obowiązek , czyli 2/3 pensji przed czasem zaś 1/3 po czasie . 3 raz w życiu tej firmy . Bravo Panowie Bravo .

Zostaw merytoryczną opinię o TWO-M SP. Z O.O. - Gdynia

• Jak się pracuje w TWO-M SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TWO-M SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TWO-M SP. Z O.O.?

TWO-M SP. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 323 ocen.

TWO-M SP. Z O.O.