Opinie o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polescort Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polescort Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Puchacz

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę lub firmę musicie być świadomi, że wasze wpisy administrator może usunąć. NIE POLECAM firmy POLESCORT !

Mikołaj
@Puchacz

Masz prawo ocenić daną firmę ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Robisz to od kilku miesięcy. Przedstaw się i napisz na jakim obiekcie pracujesz/pracowałeś. Co wpłynęło na twoje rozpisywanie się na temat tej firmy? Udzielasz się tu od jakiegoś czasu zmieniając nicki i ty piszesz o poszanowaniu i szacunku?

medyk

Firma Polescort nie jest godna polecenia. Organizuje ona co 2 miesiące szkolenia, za które muszą płacić pracownicy ze swojego wynagrodzenia. Proponuje 2 umowy zlecenia na najniższą krajową, zus-y odprowadza od minimalnej. Nie polecam nikomu firmy POLESCORT

VVV-itek

Pracodawcy zależy jedynie na taniej sile roboczej- w interesie potencjalnego kandydata ubiegającego się o pracę jest zastanowienie się jak będzie traktowany. Pracodawcy obce jest słowo szacunek,urlop za to to doskonale znana jest "dyscyplina" i "oszczędności". Praca na dwie umowy za ochłap zwany wynagrodzeniem. Cokolwiek byś nie robił, jesteś traktowany jak leń. Rotacja - OGROMNA. Nie musisz się śpieszyć z aplikacją na JAKIEKOLWIEK stanowisko- nie ucieknie Ci okazja. Jeśli więc masz na chleb- to szkoda zdrowia. Dialog, konstruktywna krytyka, szukanie porozumienia- to również abstrakcja. Za to jakaś forma represji za coś czemu pracownik nie jest winny jest na porządku dziennym. NIE POLECAM!!!

Ula

Nikomu nie polecam pracy w firmie POLESCORT! Brak kontaktu z kadrami, 2 śmieciówki, płaca minimalna krajowa, beznadziejny koordynator, słabe warunki socjalne itd, Naprawdę nie warto - są w Warszawie dużo lepsze agencje ochrony od POLSCORT-u!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polescort Security Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Lucjan

Szkoda gadać, bardzo słaba firma. o umowę nie można się doprosić, płacą bardzo kiepsko bo tylko minimalną krajową kontakt z koordynatorem bardzo trudny, warunki socjalne na obiekcie fatalne. Jednym słowem jeśli nie musisz to nie podejmuj pracy w firmie POLESCORT

Monika H.

Solidna i rzetelna firma .Pracuje już 2 lata i jestem zadowolona ,najważniejsze że płacą uczciwie i co roku są podwyżki zgodnie z ustawą. Koordynator zawsze pod telefonem i pomaga ze wszystkim. Polecam

Witek

Firma jak każda inna. Ubrania eleganckie. Wypłaty terminowe. Jest ok. Polecam

@Witek

Pracowałem w POLESCORT i połowy tego nie dostawałem co daje mi obecna agencja ochrony porównajcie sami: umowę o pracę lub umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS, możliwość szybkiego awansu na dowódcę zmiany lub szefa ochrony obiektu, system pracy dzienny, gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca, ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków), brak kar finansowych, kompletne, bezpłatne umundurowanie, dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych, możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS), profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe. Ciekawe czy Polescort da wam takie warunki zatrudnienia, bo coraz więcej agencji ochrony już daje i radzę zatrudniać się w takich firmach a nie w takim dziadostwie jak POLESCORT

Misiek 18
@Sebek

Piszesz o Securitasie byłem uczciwa firma nie powiem tylko problemy z ludźmi ma potężne rynek wygląda tak że ten kto nie będzie szanował zleceniobiorców będzie się zwijał niestety a male agencje kręcą bo jakoś muszą się na rynku utrzymać stawki rosną a kontrahenci nie chcą płacić więcej i tak jest wszędzie Pogoń, Art security Dragon, czy nawet City, Juventus, Solid mają ten sam problem ludzie nie chcą płacić więc kombinują a co robi Securitas też masz dwie umowy i wszystko najniższa krajowa miałe tam przyzwoite pieniądze ale sytuacja kadrowa mnie wykończyła

Antek

Raczej nieciekawa firma, niczym nie wyróżniająca się na rynku. Standardowo 2 umowy zlecenia, Zus-y minimalne, stawki minimalne, żeby mieć wolne trzeba samemu sobie organizować zastępstwo na obiekcie! Generalnie słabo jak to w ochronie. tak więc nie polecam!

Internet

Teksty typu 1 kurtka na 3 osoby są co najmniej śmieszne. Kurtkę i resztę rzeczy w firmie Polescort ma każdy na stanie. Można to potwierdzić na każdym obiekcie pytając się pracowników a nie czytając wypociny jednego pracownika podającego się za różne osoby w nicku.

@Internet

Dla koordynatora to może jest śmieszne dla pracowników już nie tak bardzo!

Beniek
@Sebek

Ale ty mundry jesteś. Co narozrabiałeś się przyznaj lepiej a nie bajki wypisujesz. Podziękowali Ci i teraz rozpaczasz?

@Beniek

Nie ma takiego słowa jak "mundry"

Mikołaj

Całym sercem odradzam Polescort. Dwie umowy zlecenie, zero szans na umowę o pracę. Pieniądze to jakiś ochłap, najniższa krajowa! Krzesła rozwalające się, monitory stare. Nawet zakreślacze i długopisy trzeba samemu kupować albo prosić zarządce obiektu. Ogólny chaos. Nie polecam.

Mysza

Ludzie radze trzymać się jak najdalej od nich firma bardzo kiepska, na umowę nie można się doczekać , koordynator do d...py niby miły ale nie spodziewaj się , że Ci coś załatwi Ogólna opinia o firmie bardzo negatywna!

Polescort to słaba firma, na umowę czeka się tygodniami, proponują 2 śmieciowe umowy każą chodzić na jakieś pseudo szkolenia co 2 miesiące za które pracownicy muszą płacić i to nie mało co lepsze za szkolenie zapłacisz więcej jeśli przepracujesz więcej godzin niezłe co nie??? takie szkolenie powinno kosztować tyle samo dla każdego - nieprawdaż? a tak nie jest Ja już nigdy nie podjąłbym pracy w firmie Polescort i wam też odradzam

@Paweł

w 100% się zgadzam POLESCORT to bardzo kiepska firma!

Żabcia

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Ostrzegam każdego - jak najdalej od POLESCORT !!!

@Żabcia

Popieram Najgorsza firma ochroniarska w Warszawie, NIE POLECAM!

Sebek

Przyszedłem i odszedłem strata czasu, słaba firma problemy z kontaktem z ich kadrami, żadnej współpracy z koordynatorem a umowy nie dostałem do ręki, krętacze Nie polecam firmy POLESCORT

Olek

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Żenada! Sto razy się zastanów zanim tam pójdziesz. Koordynator z przypadku, bez kompetencji. Na niczym się nie zna i z niczym nie potrafi sobie poradzić.

Stefan

Firma ogólnie bardzo słaba , oszczędzają gdzie się da i robią z nas zwykłych dziadów , u mnie na obiekcje posiadamy 1 kurtkę na 3 osoby . Nie można doprosić się aby każdy pracownik miał swoją kurtkę, beznadziejna firma

Grzesiek

Nie polecam, lepiej zmienić zawód na inny. Pracowałem tam ale zrezygnowałem i to była dobra decyzja. Święta, weekendy, noce wszystko za marne grosze. Żeby zarobić trzeba tyrać po 300h - 400h na 2 śmiesznych umowach. Oferują najniższą krajową i 2 zlecenia. A w związku z tym do Zus szły marne grosze. A te niby szkolenia to też może być jakieś kombinowanie bo czemu musiałem za nie płacić! Z takim podejściem do pracownika i z tak kiepskimi warunkami zatrudnienia będzie im coraz trudniej o dobrego pracownika, bo będą się tylko emeryci zgłaszać.

Karol

Praca na dwie śmieciowe umowy. Stawka najniższa krajowa. Nie szanują pracownika, brak świadczeń socjalnych, brak benefitów. Polecam jedynie dziadkom na emeryturze 70+, Na pewno nie młodym osobom!

Anka

Bardzo nieprofesjonalna firma Negatywne opinie w pełni uzasadnione Popieram wszystkich, którzy piszą prawdę o POLESCORT bo to kiepska firma, chyba najgorsza na rynku

Fatalna firma, fatalny koordynator Michał Doczekać się umowy nie można Ja nikomu nie poleciłbym tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Polescort Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polescort Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polescort Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polescort Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polescort Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 206 ocen.
  • Marymoncka 105 lok. 24
    01-813 Warszawa
  • NIP: 1182093975 REGON: 146838885 KRS: 0000474651

Polescort Security Sp. z o.o.