Opinie o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polescort Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polescort Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

obiektywny

Firma ok.a narzekaja ci ,ktorzy,,psuja wizerunek firmy,brakiem zainteresowania praca a za swoje siedzenie przy telefonie przez wiekszosc czasu chcieliby nie wiadomo jakie pieniadze

Kazio
@obiektywny

Jak można psuć wizerunek firmie, która nigdy go nie miała? Nie polecam Polescort

Janusz Cebulak
@obiektywny

Też prawda. Robisz swoje i jest OK.

Janusz Cebulak

No przyznać się tam, którego wywalili za wódę i wali tu negatywy, że firma be i w ogóle pić nie dają...Kurła...

Małgorzata

Witam, czy zatrudniając się w Polescort ,należy przejść testy sprawnościowe, wie ktoś?

Tomaszek
@Małgorzata

Nie. Są szkolenia co drugi miesiąc, obowiązkowe dla wszystkich. Ale testów sprawnościowych nie ma, przynajmniej dla pracowników bez kwalifikacji.

robaczek
@Tomaszek

Za te szkolenia co drugi miesiąc płaci pracownik ze swojej pensji w każdym miesiącu tak jest skonstruowana umowa z tą firmą

Ferdek

Słaba firma pracownicy zatrudniani tylko na zleceniach, bez prawa do urlopów, płace bardzo niskie Generalnie kiepska firma, nie dająca żadnych szans rozwoju Nie Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polescort Security Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Remigiusz

Beznadziejna firma! Nie oferuje niczego dla pracownika Umowa zlecenie, stawka minimalna , koordynatorzy bardzo słabi Są lepsze firmy niż POLESCORT NIE POLECAM

Wanda

Wywołałeś ożywioną wymianę postów, ale dobrze byłoby, gdybyś opisał dokładnie, z jakich przyczyn nie polecasz spółki Polescort Security. Co Ci się nie podobało w tej pracy i dlaczego? Jakie plusy możesz wymienić? Też - dlaczego? Na GoWork. pl czekamy na takie wypowiedzi.

Jarosłąw

Większych Januszy nie ma w Warszawie, typowe buce, (usunięte przez administratora) na każdym kroku szemrane obietnice i mrzonki. proszę omijać łukiem , nie polecam, nie pozdrawiam

@Jarosłąw

Brawo Jaro Dobrze , że napisałeś o nich prawdę. Warto aby ludzie dowiedzieli się, że nie warto podejmować pracy w Polescort! NIE POLECAM< BARDZO KIEPSKA FIRMA!

Waldek
@Jarosłąw

Ty jarosłąw Januszy to ty zostaw w spokoju bo jak wpadnie do ciebie na cieciówkę to ci czytnik obchodowy przestawi na inna częstotliwość. Buc to jestes ty dokładnie. A szemrane obietnice i mrzonki to ty mamie opowiadasz przy kazdej wypłacie zeby ci choć na piwerko dała. Polescorty są poządne nie ma co narzekać. Koordynatory są eleganckie i kasa jest na czas. Pozdro ziomeczki.

@Waldek

Polescorty są tak samo porządne jak twoja ortografia, Waldek NIE POLECAM FIRMY POLESCORT

Miodek
@Daro

Ty polonista lepiej idź czujkę odbić bo pajdę dostaniesz i znów będziesz kwękał jaka cię krzywda spotyka na tym świecie... Polescort porządna firma.

@Miodek

Ty Miodek , już się boję! Polescort to wyjątkowo kiepska firma NIE POLECAM NIKOMU

Miodek
@Daro

Ty (usunięte przez administratora)za co cię z polescortu wyrzucili?

Witek

Bardzo porządna firma.

@Witek

Bardzo nieporządna firma

Leon

Firma POLESCORT to jakaś żenada! Na umowę się nie doczekasz, załatwić coś z nimi - zapomnij! Nie polecam!

Ziutek
@Leon

Potwierdzam!

@Leon

Prawdę piszesz Leon

Daro

Bardzo kiepska firma Radzę omijać i nie podejmować pracy w firmie Polescort!

Mirek

Dlaczego?

Mirek

Bardzo porządna firma

fatalna firma. Nie polecam

Beniek
@Ted

Fatalnie to ty wygladasz w lustrze chlopie.

@Beniek

Portal GO WORK opinie o pracodawcach służy wymianie poglądów co do wartości pracodawcy dla pracownika a nie do oceniania wyglądu wyrażających swoje opinie. Jak widać nie wszyscy w POLESCORT posiadają stosowną wiedzę:( Nie polecam firmy POLESCORT - fatalna firma!

Lutek
@Ted

Fatalny to masz stan uzębienia chłopie.

@Lutek

Drodzy potencjalni pracownicy POLESCORT W firmie tej nie liczcie na jakąkolwiek merytoryczną dyskusje Jedyne na co stać tę firmę to obrażanie ludzi co pokazują powyższe wpisy Nie polecam POLESCORT

@Beniek

Ty fatalnie to wyglądasz i bez lustra nie polecam POLESCORT

Internet
@Daro

Z którego obiektu cię wyrzucili Daro?

Internet

Bardzo dobra firma

Jasiek

@Ted Możesz rozwinąć ten wpis? Łatwo jest oczerniać tylko czy są podstwy do tego?

Człowiek

Nie polecam na umowę trzeba czekać miesiąc czasu i o ile się ja dostanie ,wszystko jest w porządku to cukrują a jak ktoś się postawi to zastraszanie się zaczyna najlepiej trzymać się z dala od nich.

sam wiesz kto stfu
@Człowiek

Dokładnie,jak raz odmówisz doróbki na innym obiekcie to przyjezdza kordynator i mowi zębyś się bardziej motywował w pracy bo inaczej się porzegnamy,nie ma co pracować u nich,kordyntor liże (usunięte przez administratora) administratorowi który jest nie normalny podpuszcza swoich ludzi na jakieś dziwne intrygii,np wpadaja proszą o nazwe klucza której np nigdy nie słyszałem a pozniej się okazuje że jednak o inny klucz chodziło ,zupełnie inna nazwa inne pomieszczenie,i robią z Ciebie tak zwanego niedojdę i imbecyla,szkoda gadać,zostałem zwolniony z dnia na dzień,w niedziele i nie dowiedziałem się tego od swojego przełożonego tylko od pracownika który przyszedł zmienić mnie zatępując inną osobę,przyjechał na zastępstwo a dostał moją posadę,bez podania powodów,w ogołe to śmieszne bo ten praownik był już obejrzeć obiekt 28 a 2 przyszedł i powiedział mi ze jestem zwolniony ze on dzis kolezanke zastepuje ale we wtorek przychodzi juz na stałe na moją zmiane,tak mu kordynator powiedział,tylko szkoda że mi od 28 nic nie mówił i jeszcze 1 dzwonił do mnie że nie moge zostać na doróbke 48h bo adm sie nie zgadza,szkoda ze od razu mi nie powiedział że jestem zwolniony i że we wtorek juz n ie przychodze,a powiem wam dlaczego bo bał się że wyjdę z pracy.Nie pozdrawiam Pana Michała i całej tej śmiesznej firmy,ludzi trzeba traktować tak samo,a nie że młody to można go bić po garbie i wszystko na niego zrzucać,inne zmiany spały od godziny 00:00 do 5:00 tez kordynator o tym wiedział i broni ich ponieważ mają dwa obiekty co też jest nie zgodne z prawem,jedzie z jednego obiektu na drugi robiąc 48h zawsze musiałem czekać do 40 minut najdłuzej az przyjedzie mój zmiennik,nic nie mówiłem ,ale i tak jestem ten najgorszy..nie polecam a i na pewno też tego nie zostawie,ponieważ przez 3 miesiące nazbierałem troche dowodów uniewiniających mnie z jakich kolwiek śmiesznych zarzutów,jestem pracownikiem ochorny od 12 lat znam swoją wartość,i nie odpuszczę takiego traktowania.

Małgorzata
@Człowiek

Umowę dostałam w dniu rozpoczęcia pracy na obiekcie. Ubrania w dniu zatrudnienia. Płacą terminowo, zaświadczenia do banku wystawiają, koordynator bardzo rzeczowy i z podejściem do człowieka. Pozdrawiam ekipę z Rzeczypospolitej a firmę polecam - na tle innych wszystko jest jak najbardziej ok.

Marek Z.

Popieram Masz rację!

Marta Kądzielna
@sam wiesz kto stfu

Współczuję pracy z takim kordynatorem,on lubi jak go pracownice adorują z obiektów z nimi zawsze się dogada.

Kate
@Marta Kądzielna

Popieram wpis, i nie polecam firmy Polescort

@Kate

Bardzo kiepska firma Nie polecam

Tadeusz

Rzetelna firma. Polecam.

Kolega Leona
@Tadeusz

Jak by była taka rzetelna to by Ci ludzie nie rezygnowali z pracy! Nie polecam

Mateusz
@Kolega Leona

A kto rezygnuje? Bo u Nas wszyscy pracują od kilku lat i jest ok. Polecam firmę.

kolega Mateusza
@Mateusz

a ja nie polecam!

Beniek
@kolega Mateusza

Bo jesteś kolegą mateusza

Mateusz

Jest ok. Firma jak wiele na rynku. Wypłaty na czas więc jest ok.

Aneta Matusik

Polecam firmę Polescort wypłata na czas agenci ubrani firmowo niema problemu z odzieżą współpraca z kordynatorem Michałem rewelacja ☺Pracuje w tej firmie ponad 3lata

Damian
@Aneta Matusik

Gdyby było tak kolorowo jak piszesz tak wiele osób nie rezygnowałoby z pracy w Polescort! Ja odradzam pracę w tej firmie!

@Damian

Ludzie pracują tu po kilkanascie lat. Gosciu wyluzuj trochę. Masz taki żal że Cię wywalili ?

Kolega Ziutka

Solidna firma. Pracuję w niej trzeci miesiąc i jest ok. Obiekty mają tylko mieszkalne. Wyposażenie na posterunku jest ok. Dbają o pracownika i to jest najważniejsze. Polecam.

Ziutek

Stanowczo nie polecam, jedna z najgorszych firm w której pracowałem, nie szanują pracownika, słaba stawka i wymogi z kosmosu, koordynatorzy powinni być lepiej dobierani i lepiej przeszkoleni z zakresu ochrony i zarządzania pracownikami.

@Ziutek

A ten znowu swoje...

Zostaw merytoryczną opinię o Polescort Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polescort Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polescort Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polescort Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polescort Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 206 ocen.
  • Marymoncka 105 lok. 24
    01-813 Warszawa
  • NIP: 1182093975 REGON: 146838885 KRS: 0000474651

Polescort Security Sp. z o.o.