Opinie o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polescort Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polescort Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Rysio123

Nie polecam tej firmy Bardzo źle traktują pracownika, jak robotnika , który ma tylko przynosić zysk firmie,a pracownikowi płacą śmieszne grosze! Opłacają ZUS co 2-gi miesiąc, ale na szczęcie od 2022 to się zmieni!!! bo rząd wprowadza zmiany:):):) Nareszcie:) Polescort to kiepska firma, nie polecam!!!!

Beniek
@Rysio123

Chłopie internet ci włączyli czy jak? Uspokój się i ochłoń. Porządna firma a ty się tu uzewnętrzniasz. Wypisujesz tu głupoty od dłuższego czasu i popeline siejesz. Dobrze wiadomo z którego obiektu i za co wyleciałeś chłopie...

DanielX
@Beniek

Bardzo kiepska firma. Same negatywne komentarze. Pozytywne tylko od koordynatorów. Pracownicy wiedzą że ZUS firma im opłaca co 2gi miesiąc. Na szczęście od 2022 to się zmieni. Nie polecam

Szymek

Kiepska firma, Nie polecam!

Ben33
@Beniek

Porządne firmy opłacają pracownikom ZUS co miesiąc a nie co drugi miesiąc. Czy zatem Polescort jest taki porządny skoro opłaca ludziom ZUS co 2 go miesiąc? Odpowiedź jest jasna!

Bem

Pracowałem w tej firmie prawie 7 lat czytając te komentarze Rozbawił mnie jeden komentarz że pozwalają pracować 48 godzin tylko nie na jednym obiektu rozśmieszyło to mnie znam osobiście że pracują osoby po trzy cztery doby a nawet 5 na jednym obiekcie nie będę wymieniał gdzie koordynator M. M. Takich docenia i osobiście powiedział że są jego zaufani. Przez długi czas bardzo ceniłem tego koordynatora ale ostatnio zmieniłem zdanie jeszczę pracując

Kolega Michała
@Bem

Dobry koordynator to że daje zarobić to tylko o nim dobrze świadczy. Wstydź się.

Nie kolega Michala
@Kolega Michała

Daje zarobić. I siedzisz na obiekcie non stop 48 albo 72h. Rewelacja. Jeden warty drugiego. Nie polecam Polescort. Patologia. Wystarczy poczytać co tu ludzie piszą.

Feliks
@Nie kolega Michala

Wszyscy wiedzą, że Polescort jest kiepski. I co by tu nie wypisywali to wizerunek na rynku jest słaby. Nie polecam tej firmy

@Kolega Michała

Dla ciebie dobry bo pozwala ci pracować nawet po 96 godzin non stop Chociaż w tym przypadku pracować jest nadużyciem

Ben1

W żadnym wypadku firma nie powinna pozwalać na ukrywanie dochodów prze komornikiem bo chyba jest ewidencjonowany czas pracy. Jeśli Polescort ukrywa dochody pracowników przed komornikiem to działa niezgodnie z prawem. Masz rację koordynatorzy z Polescort to hipokryty i lenie. Nie polecam Polescort

Bem

Rozumiem że dobrze się znasz na tych sprawach przed ukrywaniem komornika pracoholiku

@Ben1

Jeśli to prawda z tym ukrywaniem dochodu przed komornikiem to gratuluję takiego kolegi Michałowi a sam również wystawia się na odpowiedzialność

Pułkownik Molibden.

Prauję od niedawna w firmie i jest coś co mnie przeraża.Dlaczego jest pozwolenie na pracę 48 godz. non-stop bez żadnej przerwy. Jedyną przerwą jest przemieszcxanie się z obiektu na obiekt.To karygodne bo pracownik po 24 godz. jest już solidnie zmęczony.Jak rozumiem dla tych dwu-obiektowych pracowników jest ciche przyzwolenie na spanie bo nie ma opcji żeby taki osobnik prawidłowo i przytomnie funkcjonował.Marna usługa-śpiący ochroniarz.Jestem ciekawy kto by był odpowiedzialny gdyby taki pracownik zassłabł,miał zapaść lub co gorsze dostał udaru.Odpowiednie instytucje zajmą się tą kompletną nieodpowiedzialnością pracodawcy.

Łoś łosiowy
@Pułkownik Molibden.

Co na to firma Polescort? To prawda, że ochroniarze pracują po 48h bez przerwy?

Lucjan P.
@Pułkownik Molibden.

WItam Potwierdzam, pracowałem w POLESCORT i na mój obiekt przychodził na 24h pracownik po 24h z innego obiektu. Czyli łącznie pracował non-stop 48h. Dla Polescort-u to czysty zysk a dla pracownika udręka, dla mieszkańców chronionych obiektów kompletna porażka bo płacą POLESCORT -owi za "pseudo" ochronę i za spanie. Trzeba się tym zająć i zgłosić odpowiedni organom tę patologie! Pozdraiwm

Pedro
@Pułkownik Molibden.

Typowe standardy firmy Polescort Niech sobie pracują ludzie non-stop 48 albo 72 h non stop Ważne aby na obiekcie była obsada a nie ochrona ŻENADA i kompromitacja dla firmy POLESCORT

xxxxxx
@Pułkownik Molibden.

pracuje w tej firmie nikt nikogo nie zmusza do pracowania 48 godzin .jak ktoś chce więcej kasy to sam zostaje na dodatki za darmo nie sidzą po48 godzin

yyyyyyyy
@xxxxxx

Problem polega na tym ,że firma nie powinna pozwalać pracownikowi pracować non-stop 48 czy 72 h ponieważ jest to niezgodne z prawem , a pozwala, bo trzeba ratować obsadę na obiekcie. Wiadomo, że pracownik nie siedzi za darmo ale , jaka jest jakość jego pracy w 35 czy 40h pracy, czy w ogóle w miedzy czasie nie spał???? Nikt w to nie uwierzy! Dlatego zgadzam się ze stwierdzeniem , że firma Polescort bardziej dba o obsadę niż o ochronę obiektu pozwalając pracownikom na pracę non-stop 48 czy 72 h.

@Pułkownik Molibden.

Na jednym obiekcie Pracują po trzy cztery doby non-stop jest przyzwolenie i docenianie takich pracowników przez koordynatora godzina

@Pułkownik Molibden.

Pracują po 3,4 doby na jednym obiekcie non-stop są bardzo doceniani przez koordynatora dla wyjaśnienia sami proszą ochroniarze którzy dojeżdżają spoza Warszawy, wytrzymac 3, 4 doby bez spania trzeba mieć końskie zdrowie, jest tolerowane i doceniane

Krystian

Czy firma Polescort płaci ZUS co 2gi miesiąc jako kandydat chciałbym to wiedzieć?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polescort Security Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Biedak Kris

Ktoś kto pisze te bzdury chce się po prostu zemścić. Pluje jadem i tyle. Ja pracuję w Polescort od dwóch lat. Z tym piciem to bałach. Nigdzie to nie jest tolerowane. Jak wam nie pasuje, to rynek jest otwarty. W Polescort nie jest super, ale inne firmy to kołchozy. Pracowałem w Solid, Securitas i Seris. Spróbujcie chleba w tych firmach to zobaczycie. Na tle tych kołchozów to Polescort jest w porządku.

Filipek
@Biedak Kris

Każdy może mieć swoje zdanie na temat tej firmy. Dla ciebie firma Polescort jest spoko a dla mnie nie. Na tym forum są wpisy pozytywne oraz negatywne na temat tej firmy, bo do tego służy to forum, żeby każdy mógł przedstawić swoją opinie. Niestety przeważają tu wpisy negatywne i to dobitnie świadczy o tym , że pracownicy nie są zadowoleni z Polescortu. Nie polecam Polescort Solid, Securitas czy Seris są znacznie lepsze!

Zenobiusz
@Biedak Kris

Ta, już na pewno Polescort lepszy od Solid czy Seris. tylko , że w Konsalnet Seris są umowy o pracę, wypłaty do 10go każdego miesiąca, ZUS opłacany co miesiąc, prawo do płatnego urlopu, podobnie w Securitas! Tego pracownicy nie dostaną w Polescort, także spróbujcie chleba w Polescort , długo nie popracujecie bo nie warto, rynek się zmienił a Polescoert dalej jakby w PRL-u!

ciekawy3

dlaczego na pracując na 1 obiekcie w Polescoert dają pracownikowi 2 lub 3 umowy zlecenia od różnych spółek? Czy ma to związek z opłacanie ZUS-u co 2gi miesiąc???

Czesuaf spod Węgrowa

Hej Wszystkim. W Polescort przynajmniej płacą na czas. Niektóre obiekty mają O.K. (zależy gdzie). Pracowałem 4 lata z piciem się nie spotkałem. Z ZUS-em robią jakieś przekręty. O umowie o pracę można zapomnieć. Mogliby lepiej dobierać zleceniobiorców. :):):)

Heluta
@Czesuaf spod Węgrowa

Zgadza się płacą na czas do 22-go każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Także za pracę w maju , wypłatę dostaniesz do 22-go czerwca. Rewelacja!!! Z ZUS-em robią (usunięte przez administratora)i oni o tym wiedzą i pracownicy o tym wiedzą!!! . A dlaczego na 1 obiekt pracownik dostaje 2 lub 3 umowy zlecenia od różnych spółek? Bo trzeba robić (usunięte przez administratora)z ZUS-em, czyli opłacać go pracownikowi co 2-gi miesiąc!

DUDUS

Kiepska firma. Place bardzo niskie. Po kilka umów zleceń na 1 obiekt. Pracownicy pracujący często non stop po 48h. ZUS opłacany co 2gi miesiąc. Słabi koordynatorzy, których niewiele co obchodzi. Nie polecam tej firmy.

Ciekawy

Dlaczego firma Polescort opłaca ZUS swoim pracownikom co 2-gi miesiąc? Czy jest to zgodne z prawem?

CIekawy2
@Ciekawy

Firma Polescort poproszona o odpowiedź na pytanie dlaczego opłaca pracownikom ZUS co 2-gi miesiąc, nie odpowiada, milczy . Ciekawe dlaczego?

Mocny

Firma, która (usunięte przez administratora) pracowników i Państwo Pracujesz na 1 obiekcie a zawierają z Tobą 2 lub 3 umowy zlecenia, ZUS płacą co 2-gi miesiąc to (usunięte przez administratora) i temat dla prokuratury NIE POLECAM

Benio

Ja bym się w takiej firmie nigdy nie zatrudnił!

Grzesiek

@Łoś łosiowy jak to bez przerwy 48 h?

Jaka umowa obowiązuje w Polescort Security Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

xxxxxx

Nie ma w Polescorcie okresu próbnego

mmmmmmmmmmmm

Umowa zlecenie zawsze innej nie ma składka ZUS co 2 miesiąc -pieniadze na czas 20-23 dzień każdego miesiąca 13.83 na rękę

Leon

Firma bardzo nie fajna, zdecydowanie nie polecam! Nie ma żadnych urlopów, po kilka umów zleceń na jeden obiekt, kombinują przy wypłatach raz za dużo potem odejmują, w skali 2 miesięcy się zgadza! ale to jest co najmniej podejrzane! Uwaga ZUS płacony od jednej umowy co 2gi miesiąc , czyli pracując 6 lat tak jakbyś pracował 3 lata, i to na minimalnej To wszystko powoduję negatywną opinie o tej firmie! Nie polecam!

Kazio i Tadzio

Firma Polescort z punktu widzenia pracownika to bardzo słaba firma! Nie oferuje nic ciekawego pracownikowi, jedynie kilka umów zleceń na jeden obiekt żeby płacić ZUS co 2 miesiące. Płacą minimalną stawkę krajową! Brak rzeczowego wsparcia koordynatora! Nie polecam tej firmy!

Teodor

Bardzo kiepska firma Polescort źle traktuje swoich pracowników, na umowę czekasz bardzo długo, a jest to tylko umowa zlecenie Wsparcia ze strony koordynatorów brak! Stawki najniższe krajowe (usunięte przez administratora)

Skoczek

Bardzo niska kultura pracy, koordynatorzy mało przyjemni , kilka umów zleceń na jeden obiekt, podpisywanie różnych dokumentów in blanco. ZUS opłacany co 2gi miesiąc Nie Polecam

Krzysztof F.

Niestety ale Polescort posługuje się językiem nienawiści w stosunku do byłych pracowników , którzy odważą się tu wyrazić swoją negatywną opinie na temat tej firmy. Polescort powinien przyjąć rzeczową krytykę i zrobić coś aby podnieść swoje notowania na rynku pracy oraz aby nie dominowały tu opinie negatywne. Gdyby Polescort zatrudniał na umowy o pracę (Tak jak np. Konsalnet), opłacał uczciwie ZUS co miesiąc, wyjaśnił tu publicznie kto płacił za organizowane szkolenia, zachowywał się w stosunku do pracowników kulturalnie i nie obrażał i nie wyzywał ich na tym forum w ten sposób że administrator usuwa większość nienawistnych wypowiedzi! to na pewno opinie miałby dużo lepsze. Może czas zastanowić się nad sobą zamiast obrażać i wyzywać byłych pracowników!!! POLESCORT nie jest godny polecenia.

Krzysztof Z.
@Krzysztof F.

Taki własnie jest POLESCORT Nie polecam

Tysiek
@Krzysztof Z.

Firma, której nie polecam. Bardzo źle traktowanie pracowników. Koordynatorzy nie kulturalni

Prosiłbym o więcej informacji na temat skargi.

DanieL C

W powyższym wpisie widać właśnie kulturę i poziom firmy Polescort Tak się składa, że pracowałem w Polescort i w Solid Security! Różnica poziomów , kultury i jakości pracy i traktowania pracowników przez koordynatorów jest ogromna Polescort to słabiutka firemka bez reputacji wśród klientów i pracowników ledwo co się trzymają na kilku osiedlach! Oceny tu też wyjątkowo niskie Nie polecam Polescort

Maniek
@DanieL C

Witam, Szukam osób których polescort skrzywdził do złożenia skargi grupowej. Warto walczyć o swoje i nie pozwolić traktować się jak śmieci. Pozdrawiam,

Eugeniusz

witam wszystkich. Pytanie takie czy odchodząc z firmy POLESCORT i oddając im cały strój służbowy można liczyć na wyplacenie pensji żeby się z nimi rozliczyć na czysto nie czekając do 22 aż będą robić przelewu, czy jest taka szansa ?

Tadzio
@Eugeniusz

Po rezygnacji ,z jednej czy ,z drugiej strony, niestety trzeba umówić się w okolicach 20tego następnego miesiąca z koordynatorem, zdać strój i odebrać wypłatę za poprzedni miesiąc. To ostatnie wynagrodzenie wypłacają w gotówce a nie przelewem na konto! Niestety na ogół jest to ok. 20go następnego miesiąca To tak z doświadczenia, więc słabo:(

Daniel Z.

Zdecydowanie odradzam podejmowania pracy w Polescort. Zero szacunku dla pracownika, brak kultury koordynatora. Wybieracie duże agencje typu Solid, Konsalnet itp. A pseudo pracodawców typu Polescort omijajcie z daleka Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polescort Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polescort Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polescort Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polescort Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polescort Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 206 ocen.
  • Marymoncka 105 lok. 24
    01-813 Warszawa
  • NIP: 1182093975 REGON: 146838885 KRS: 0000474651

Polescort Security Sp. z o.o.