POLESCORT Security

POLESCORT Security

Opinie o POLESCORT Security

Bolo

Nawet dobra firma nie spełni oczekiwań osób, które wbrew sobie muszą pracować i to jest ten problem!

bolo to kordynator
@Bolo 14.09.2018 21:45

weź człowieku nie gadaj głupot jakie wbrew sobie musza pracować?każdy chce pracować zeby zarabiać,a żeby zarabiać to trzeba miec gdzie a zeby bylo gdzie ,człowieku co ty (usunięte przez administratora) za głupoty,jesteście śmieciową firmą i tyle w temacie,nie szanujecie pracowników ,jestescie (usunięte przez administratora) ze wsi ,dowidzenia,a takie głupoty żeby pisać po pracy panie kordynatorze zeby bronic firme to jest szczyt głupoty ,jak w przedszkolu :D

Nostradamus
@bolo to kordynator 17.09.2018 11:07

Śmieciowo to Ty sie odżywiasz bo Ci na szare komórki już siadło. Człowieku co masz do ludz ze wsi? Z kąd Ty jesteś się pochwal lepiej a nie tu intrygi jakieś knujesz. Zamknij jape i nie szczekaj bo się unosisz jak bąk w wannie. Przedszkole? Ciebie nawet tam nie przyjeli bo podobno dzieciom plastelinę wyjadałeś. Narozrabiałeś a teraz płaczesz jak Ci to źle. Załóż firmę zatrudnij przeciwników i daj im etaty. Opłać pełen zus i zapłać za wczasy pod gruszą. Daj dobry przykład jakim to jesteś przykładnym przędsiębiorcą a wtedy na takim portalu jak ten ktoś kogo zatrudniasz napisze Ci dobrą opinię. Nara.

Człowiek

Nie polecam na umowę trzeba czekać miesiąc czasu i o ile się ja dostanie ,wszystko jest w porządku to cukrują a jak ktoś się postawi to zastraszanie się zaczyna najlepiej trzymać się z dala od nich.

sam wiesz kto stfu
@Człowiek 19.07.2018 17:29

Dokładnie,jak raz odmówisz doróbki na innym obiekcie to przyjezdza kordynator i mowi zębyś się bardziej motywował w pracy bo inaczej się porzegnamy,nie ma co pracować u nich,kordyntor liże (usunięte przez administratora) administratorowi który jest nie normalny podpuszcza swoich ludzi na jakieś dziwne intrygii,np wpadaja proszą o nazwe klucza której np nigdy nie słyszałem a pozniej się okazuje że jednak o inny klucz chodziło ,zupełnie inna nazwa inne pomieszczenie,i robią z Ciebie tak zwanego niedojdę i imbecyla,szkoda gadać,zostałem zwolniony z dnia na dzień,w niedziele i nie dowiedziałem się tego od swojego przełożonego tylko od pracownika który przyszedł zmienić mnie zatępując inną osobę,przyjechał na zastępstwo a dostał moją posadę,bez podania powodów,w ogołe to śmieszne bo ten praownik był już obejrzeć obiekt 28 a 2 przyszedł i powiedział mi ze jestem zwolniony ze on dzis kolezanke zastepuje ale we wtorek przychodzi juz na stałe na moją zmiane,tak mu kordynator powiedział,tylko szkoda że mi od 28 nic nie mówił i jeszcze 1 dzwonił do mnie że nie moge zostać na doróbke 48h bo adm sie nie zgadza,szkoda ze od razu mi nie powiedział że jestem zwolniony i że we wtorek juz n ie przychodze,a powiem wam dlaczego bo bał się że wyjdę z pracy.Nie pozdrawiam Pana Michała i całej tej śmiesznej firmy,ludzi trzeba traktować tak samo,a nie że młody to można go bić po garbie i wszystko na niego zrzucać,inne zmiany spały od godziny 00:00 do 5:00 tez kordynator o tym wiedział i broni ich ponieważ mają dwa obiekty co też jest nie zgodne z prawem,jedzie z jednego obiektu na drugi robiąc 48h zawsze musiałem czekać do 40 minut najdłuzej az przyjedzie mój zmiennik,nic nie mówiłem ,ale i tak jestem ten najgorszy..nie polecam a i na pewno też tego nie zostawie,ponieważ przez 3 miesiące nazbierałem troche dowodów uniewiniających mnie z jakich kolwiek śmiesznych zarzutów,jestem pracownikiem ochorny od 12 lat znam swoją wartość,i nie odpuszczę takiego traktowania.

Małgorzata
@Człowiek 19.07.2018 17:29

Umowę dostałam w dniu rozpoczęcia pracy na obiekcie. Ubrania w dniu zatrudnienia. Płacą terminowo, zaświadczenia do banku wystawiają, koordynator bardzo rzeczowy i z podejściem do człowieka. Pozdrawiam ekipę z Rzeczypospolitej a firmę polecam - na tle innych wszystko jest jak najbardziej ok.

Gutek

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki ?

Ktoś coś

Firma bardzo dobra, zawsze sie kasa zgadza, koordynatorzy tez w porzadku. Obiekty maja ok, stawki tez dobre, ubezpieczenie i umowy zawsze sa, szkola ludzi, daja socjal i nie zostawiaja bez pomocy a to jest wazne w pracy. Ja osobiscie bardzo polecam serio :)

Gumiś

Może ktoś coś napiszę o tej firmie

Zostaw opinię o POLESCORT Security - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLESCORT Security