Opinie o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polescort Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polescort Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Polescort

Jeśli ktoś się zastanawia nad tym czy przyjąć się do Polescortu, radzę się zastanowić. Sytuacja jest niejasna i nie wiadomo co z niej wyniknie. Nikt nic nie wie i nie ma się gdzie tego dowiedzieć. Umów nadal nie ma.

@Pracownik Polescort

Ja rowniez odradzam zatrudnianie sie w Polescort, sytuacja bardzo niejasna a rozliczanie pracownikow co najmniej smierdzace!!! nie polecam tej firmy! jest na rynku duzo firm! a Polescort chyba chyli sie ku upadkowi!

@wccw

A co Ci właściwie tak bardzo nie odpowiada w tym całym rozliczaniu?

@Zuzanna

Ty na serio pytasz czy żarty sobie robisz???

Wccw
@Zuzanna

Ty chyba sobie żartujesz. Jest to kilkadziesiąt wpisów że albo umów nie ma albo ZUS nie opłacany prawidłowo. A ty się głupio pytasz co jest smierdzacego w rozliczaniu pracowników. To ci odpowiem. WSZYSTKO.

Grażyna
@Pracownik Polescort

To bez umowy pracujecie? Jak długo już?

krutki janek
@Grażyna

Od początku 2022.

@krutki janek

No to słabo ale skoro wciąż tu ludzie pracują tzn., że się niestety na to godzą? :/ Chyba, że do dziś jednak sporo odeszło?

Rysiek

Czy ktoś otrzymał umowę na nowy rok? ? ?

SAMBO
@Rysiek

Piszcie masowe skargi do Inspekcji Pracy że nie macie umów. Jeśli otrzymacie je za jakiś czas podpisujcie je z datą otrzymania.

Rysiek
@SAMBO

Kiedyś to była przyzwoita firma...

@SAMBO

Nie. Umów nie ma i nie słyszałem, żeby ktoś je dostał.

@Wodnik Szuwarek

A co mówią, gdy ktoś pyta o umowę?

@Anna

Nie mówią nic bo nic nie mają do powiedzenia.

@Mirek

No jak to nie mają? Tu ktoś napisał, że nigdy nikt umowy nie dostał, ale skoro poprzednik pyta o ten rok to w tamtym musiały być umowy normalnie, co nie?

@Zuzanna

Ano nie mamy umów nadal. W zeszłym roku koordynator z opóźnieniami, bo z opóźnieniami, ale jednak przywoził. Były co miesiąc. Teraz nie ma żadnej od początku 2022. Tłumaczą to polskim ładem. Jesteśmy zbywani, że już zaraz, już za chwilę będą. Poza tym od tego roku spóźniają się z pensją. Niedługo (dzień lub dwa) ale jednak w zeszłym roku tego nie było. Przelewy są 2 (na każdą spółkę 1 przelew) a nie 1 tak jak to było w zeszłym roku. Kasa się zgadza (co do tego nie można mieć zastrzeżeń)

Pracownik Polescort 3
@Pracownik Polescort

Umowy sa 2 bo ZUS oplacaja co 2gi miesiac. Jest to niezgodne z prawem . Slyszalem ze maja juz oto sprawy sadowe.

@Pracownik Polescort 3

Jak widać nie robi to na nich wrażenia albo jest wkalkulowane w prowadzenie tego biznesu.

Śmierdząca sprawa...

Antek

Bardzo smierdzaca sprawa z tym ZUS-em...

@Rysiek

Jak ktoś otrzyma umowę to niech da znać.

@Pracownik Polescort

Koordynator pytany o umowy mówi, że będą w przyszłym tygodniu.... i tak już od kilku tygodni. W biurze to samo: wkrótce, zaraz, już są przygotowywane... itd. A jakby nie patrzeć to już 4.5 miesiąca. Czy ja na czarno pracuję? I potwierdzam: pensje się spóźniają. Dwa razy już tak było.

Zdzicho Drąg
@Mnietek Podnietek

Umowy są ale ustne. Każdy się umawia na coś czyli zainteresowane strony dogadują się np na ternin wynagrodzenia,umundurowania(znam przypadek gdzie dyżur pelni się w samym krawacie), okres wypowiedzenia i takie tam rózne anomalie.

@Zdzicho Drąg

przy umowie zleceniu okres wypowiedzenia wynosi 0 dni!!!

Wargamita
@Rysiek

Zgodnie z polskim (nie)ładem,w tym roku obowiązują umowy ustne. Kazdy z kimś na coś będzie się umawiać.

Wargamita.
@Rysiek

W tym roku zgodnie z polskim nieładem obowiązują umowy ustne. Każdy z kimś na coś się umawia.

Pitol.
@Zdzicho Drąg

Ze mną nikt na nic się nie umawiał. Czyli pracuję jak czarna masa. Niby jestem ale mnie nie ma. Mogę wszystko.

lotek
@Pitol.

jak nie mam umowy pisemnej tylko ustna, to dzis jestem na obiekcie a po jutrze moge nie przyjsc !!! hi hi i chyba tak zrobie!

Tata Psychopata.
@Pracownik Polescort

Mam cynk że umowy bendom jak wróble odlecom do ciepłych krajów.

Maniuś Żołądź.
@Tata Psychopata.

Ja znowu mam przeciek ze źródełka podskórnego że umowy już są ale dadzą jak dwie niedziele do kupy się zejdą.

@Maniuś Żołądź.

Polescortowi nawet posladki sie nie schodza a ty o niedzielach:):)

@Pitol.

Minęło 4,5 miesiąca od początku roku i umów nie ma. Nie spotkała mnie jeszcze nigdy w żadnej firmie ochroniarskiej taka sytuacja. Nawet jak pieniądze były płacone do ręki to jakaś ta umowa była. Tu nie ma nic.

@lotek

I chyba nie za bardzo mogą Ci cokolwiek zrobić, bo niczego nie podpisałeś... nawet jakbyś chciał to nie miałeś czego podpisać.

@Wargamita

Ale tu nawet ustnej umowy nie było. Tu nie było żadnej umowy. Tu jest milczenie firmy, co moim zdaniem nie zapowiada niczego dobrego.

@wccw

Tu nie ma mowy o żadnej umowie. Ani ustnej, ani pisemnej

Milczenie. Kompletnie nic.

Roman Pochwiarz.
@Mnietek Podnietek

Chyba będzie trzeba osobiście pojechać do tego drapacza chmur na Marymoncką i potrząsnąć to towarzystwo które jest w letargu albo jeszcze w śpiączce covidowej. Napewno miło nie będzie.

Tomek Walasek
@Roman Pochwiarz.

Pewnie nie umieja umowy zlecenia w Polskim ladzie napisac. Co to za firma??? Ani umow nie daje a ni Zus-u nie placi jak nalezy. Paranoja!

Beniek
@Tomek Walasek

Zamknąć ryje i nie mlaskać. Pracować nie stękać. Czujki odbijać i napierać na obchód jeden z drugim lenie śmierdzące ! ! !

Tomek Walasek
@Beniek

A co nie pasuje POLESCORTOWI , ze sie prawde o nich pisze, ze umow nie daja , ze ZUS-u nie placa ze to (usunięte przez administratora) firma jest!!!!

@Beniek

Będziesz tak pisał to zaraz sam będziesz zasuwał non stop, bo nie będzie miał Cię kto zmienić. Wtedy będzie wesoło. Będziesz sobie wtedy mógł robić obchody choćby i co 15 minut.

Wodnik Szuwarek

No to pięknie... Półeskort zaczął płacić na raty. Nie dość, że pensja spóźniona to jeszcze nie cała. Nic nie informują o tym, ludzie się od siebie nawzajem dowiadują. Coraz lepiej.

Potwierdzam.

Chłopy jak tam się pracuje w tej firmie? Idzie wytrzymać? Płacą na czas?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polescort Security Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Mirek ochroniarz

Gdzie jest moja wypłata? Gdzie są moje pieniądze?

Wodnik Szuwarek

Pytanie kieruję do pracowników, którzy zostali w firmie w 2022 roku. Dostał już ktoś umowę za styczeń albo na luty 2022? Ja niczego takiego na oczy nie widziałem.

Rzemienista.

Na razie to i piniędzy nima i nie szybko bendom.

SAMBO
@Rzemienista.

Jaka firma taka terminowość wypłat.

Pijanica.

Popieram. Trzeba będzie się na obiekcie odstresować i to porządnie. Wódko pozwól żyć!!!

Paranoja

Jest koniec lutego. Czy ktoś z Was widział na własne oczy jakieś umowy w tym roku? Coś podpisywał? Ja też jak wszyscy chyba mam fragment pensji....chyba, że to już cała jest:))))

Alfred Lemoniada

Dobry wieczór. Na czym stanęło w firmie polescort? Na jakich warunkach działacie od stycznia? Proszę o informację. Pozdrawiam

@Alfred Lemoniada

Od 1 stycxnia półeskord przestaje istnieć.

@Dziubasek.

jak to przestaje istnieć? a z kim wspólnoty będą podpisywać umowy o ochronę osiedli???

@wccw

A mało to jest agencji ochrony na warszawskim rynku?

@Dziubasek.

Dziubasku istnieć to będzie na pewno... w okrojonym składzie. Chodzi mi o to jaką stawkę za godzinę oferuję polescort?

@Alfred Lemoniada

Zależy od obiektu. Około 15 zł netto za godzinę pracy.

@Dziubasek.

Jak na razie to 14.39gr. netto za godzinę.

@Mirek

Jak na razie potwierdzam: 14,39zł netto. Zostają umowy zlecenia.

@Wodnik Szuwarek

umowy zlecenia zostają bo na samozatrudnieniu nikt by nie został. Hi, Hi!

@wccw

1/3 obiektów im spada. Potwierdzona informacja.

Sdf.
@Mirek

Od 1 lutego dużo obiektów im spada. Wspólnoty i administrację nie chcą Polescortu.

Esperal
@Sdf.

A kto będzie tolerował pijaków i trzęsących się emerytòw.

dh.pl
@Esperal

No właśnie dziadki 70+ na emeryturę niech idą a na osiedla młodszych niech zatrudnią. ale niedługą to pewnie wszystko potracą!

@dh.pl

No pełna zgoda. Tak powinno być. Tylko nie ma chętnych, ludzi im cały czas brakuje.

Krypar

Firma to jedno ale koordynator Michał M.to super gość, wszystko zawsze załatwi, pomoże, udzieli cennych rad a w razie problemów zawsze wybroni nawet własnym kosztem. Taki szef to skarb

@Krypar

Nie wiem człowieku co bierzesz, ale przestań bo sobie krzywdę robisz.

Dzidek
@Krypar

Jak lubiany a raczej nielubiany jest koordynator Michał M. pokazuje ilość lajkow pod wpisami. I wszystko jasne.

Juureek

Samozatrudnienie czyli Własna działalność gospodarcza w ochronie. Przy zarobkach minimalna krajowa - za 1h pracy. Na szczęście wszyscy dookoła dają zlecenia lub umowy o pracę i tam radzę się kierować , ja już podjąłem decyzję i nie zamierzam kontynuować współpracy z Polescort. Niech dalej szukają (usunięte przez administratora) Kto mądry ten nigdy nie zgodzi się na samozatrudnienie w ochronie. Umowa zlecenie (lub um. o pracę) jest dużo korzystniejsza dla pracownika i tylko na taką formę współpracy się zgadzajcie. Radzę dobrze się zastanowić, ogromna odpowiedzialność przy minimalnych zarobkach!!!

Żwirek bez Muchomorka.
@Juureek

Jak będę chciał mieć swoją działalność gospodarczą to otworzę sobie np sklep z gumami do weków, saturator z wodą niemoralną lub ewentualnie (usunięte przez administratora) srop dla miłośników części rowerowych,haha. Za najniższą stawkę za godzinę pracy to proszę sobie nakłonić na samozatrudnienie bezdomnych z lasku bielańskiego.

Smakosz

W związku z samozatrudnieniem znalazłem jeden duży plus całej sprawy. Otóż jest szansa, że odejdę z firmy dobrowolnie bo nie mam wyboru, a nie jak dotychczas to bywało, że leciałem na pysk za wódkę. Będzie to mój życiowy sukces. Ha, ha, ha:)

Nafciarz.
@Smakosz

Brawo! Życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

Nostradamus
@Smakosz

Nie bój, nie bój. Nie odejdziesz. Przyjedzie do Ciebie prezes, porozmawia i będziesz jeszcze mu dziękował za możliwość założenia firmy pod szyldem poleskort. Powodzenia.

Laluś

Firma kiepska zus co drugi miesiąc. Od 2022 roku samozatrudnienie + udzielenie pełnomocnictwa firmie zeby załatwiała sprawy w skarbówce i zusie. Oprócz tego przez pół roku zero zusu a pózniej mały zus. Myślę ze wiekszość osób się zwolni. Nie radzę nic podpisywać lepiej odejść z firmy. To się nazywa wyzysk ludzi.

Xyz
@Laluś

Bardzo niebezpieczna sytuacja. A jak pełnomocnik czegoś nie dopatrzy albo się pomyli to wy odpowiadacie osobiście. Was będą wzywać urzędy i karac finansowo. Ponadto na samozatrudnieniu przez pierwsze 6 miesięcy nie odprowodza się Zusu. Czyli pół roku pracujecie bez składek na emeryturę. 5 razy zastanówcie się czy warto. Moim zdaniem zdecydowanie nie warto.

@Xyz

Myślę, że nikt kto choć trochę rozumie sytuacje to nie zgodzi się na tę propozycję. Firma liczy na nieświadomych ryzyka, którzy nie zdają sobie sprawy z ryzyka lub nie mają innego wyjścia i muszą zostać.

Jurny dzięciioł.

Tak to wszystko czytam i zastanawia mnie czy o tym calym zamieszaniu wiedzą administracje bądż wspólnoty mieszkaniowe ktore co miesiąc płacą półeskordowi za wykononaną usługe. Niby nie powinno to interesować administracji co sie dzieje wewnatrz firmy ale myślę ze znajdą sie takie które zainteresują aię tematem.

@Jurny dzięciioł.

Są takie co się interesują i nie podoba im się, że zmieni się obsada pracowników ochrony (gdyż wielu ludzi nie zgadza się na samozatrudnienie). Lokatorzy i administracja przyzwyczajają się do konkretnych ludzi i współpracy z nimi. Kierownictwo firmy będzie musiało się pogodzić, że na wielu obiektach sytuacja się pogorszy pod względem współpracy i jakości wykonywanych usług na rzecz wspólnot.

Ghc
@Jurny dzięciioł.

Pracownicy powinni naciskać administratorów i wspólnoty na ewentualne pozostawienie obsady ochrony a zmianę firmy na zatrudniająca na uczciwych warunkach. Wtedy zostali byście na obiektach, pracowali byście w innej firmie i mielibyście uczciwe umowy zlecenia z Zusem co miesiąc. Działajcie.

STANISLAW

Tyle normalnych ofert na rynku, pracują tam tylko desperaci

Wacław

Uwaga Przestrzegam wszystkich. POLESCORT oferuje samozatrudnienie. Najgorsza forma współpracy jaka może być. Nie bierzcie tej roboty, nie zgadzajcie się na samozatrudnienie bo fatalnie na tym wyjdziecie!!! Wszyscy dookoła dają zlecenia lub umowy o pracę! Nie pracujcie dla POLESSCORT-u, nie warto!

@Wacław

Całkowita racja. To pułapka.

Prezes
@Wacław

(usunięte przez administratora) Podpisujta papiery bo na lising auta od nowego roku nie starczy. Raz dwa jeden z drugim nie mądrkować tylko zakładać firmy i do roboty!!!

Już lecim prezes????

GHC
@Prezes

Już lecim i walim na Koszalin Nic z tego. Mam nadzieję że Póleskord się nie źle przejedzie na tych zmianach! I bardzo dobrze!!!

Prezes
@GHC

Macie podpisać i już. Nikt Was nie pyta o zdanie. Podpisywać i nie marudzić. Dzięki mnie macie pracę.

Sutener z suteryny.
@Prezes

No tak to jedyna firma ochroniarska na rynku więc trzeba podpisywać nawet w ciemno...haha.

Rockman.

To już jest koniec,możemy iść,jesteśmy wolni bo nie ma już nic...haha

Pan Andrzej Kontrolny
@Rockman.

Krawaty zakładać i Japy cicho ! ! ! Się powykształcali i robić nie ma komu !

Mnietek Podnietek

Od 1.01.2022 firma będzie zatrudniać wyłącznie na podstawie 1 osobowej działalności gospodarczej (tzw. "samozatrudnienie") Nie będzie możliwości pracy na podstawie umowy zlecenia jak dotychczas. Także radzę się dobrze zastanowić nad tym czy warto. Pieniądze będą podobne, a ryzyko z tym związane zdecydowanie większe. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości to do Was przyjdzie pismo z ZUSu lub urzędu skarbowego i to Wy będzie musieli sobie to wyjaśnić najpierw w biurze firmy, a potem z danym urzędem. Naprawdę nie wiem czy warto.

Sutener z suteryny.
@Mnietek Podnietek

Szukają naiwniaków i znajdą. Najlepiej ręce umyć i zrzucić całą odpowiedzialność na pracownika. Za wszelkie pomyłki będzie odpowiadał pracownik. Księgowa nie będzie karku nadstawiać. Nie potrafią prawidłowo przelewu wysłać i z wypracowanych i zliczonych godzin a co będzie po samozatrudnieniu...

@Sutener z suteryny.

To wszystko prawda niestety.

Były przedsiębiorca
@Mnietek Podnietek

Zaznaczę na początku że nie jestem pracownikiem tej firmy, ale prowadziłem działalność gospodarczą i wiem mniej więcej na czym te sprawy polegają. Czy kierownictwo firmy informuje kandydatów na przedsiębiorców z jakimi ryzykami wiąże się prowadzenie działalności. Czy wspominają np. że za ewentualne błędy będziecie odpowiadać całym swoim majątkiem prywatnym? Czy mówią o tym, że z ewentualnych błędów to Wy jako przedsiębiorcy będziecie musieli się tłumaczyć przed urzędami państwowymi.... Warto porozmawiać o tym zanim cokolwiek podpiszecie, bo potem może być za późno. Najważniejsze, żebyście wiedzieli na co się godzicie.

Wku....@$%$#
@Były przedsiębiorca

Odpowiadam własnym majątkiem za ich ewentualne błędy?????? To prawda???? Może ktoś to potwierdzić? Człowiek zawsze pracował na zlecenie lub dawniej jeszcze na umowę o pracę i nie interesowałem się zakładaniem firmy. Zastanawiam się czy to podpisać... sam nie wiem. Stawiają człowieka pod ścianą:((( Jak nie podpiszesz to nie pracujesz, a jak podpiszesz to... no właśnie co??

????
@Mnietek Podnietek

To jest jakiś żart???? Działalność gospodarcza w ochronie???

Gienio z Mokotowa
@Wku....@$%$#

Ja niczego nie podpiszę. W żadnym wypadku nie dajcie się wrobić w zakładanie firmy. Odpowiadacie za wszystko, sami musicie opłacać ZUS i podatki, sami musicie składać deklaracje w urzędach. Nigdy w życiu nie zamierzam pracować na samozatrudnieniu i wszystkich przestrzegam lepiej poszukać sobie innej pracy na zleceniu!!! Jakiś błąd w rozliczeniu i to was wzywają do urzędów i wy musicie stawić się osobiście i tłumaczyć się osobiście ze wszystkiego i w razie czego kary finansowe dotyczą was i waszej działalności. Polescort chce sprytnie od wszystkiego umyć ręce!! Uciekajcie z tej firmy czym prędzej!! Pracy na szczęście nie brakuję!!!

Patelmistrz.
@Gienio z Mokotowa

Wróbelki na drzewach ćwierkają że "półeskord" przestaje istnieć od nowego roku. Trzymam kciuki i korzenia aby tak się stało. Póki co polowanie na (usunięte przez administratora) z samozatrudnieniem trwa....

Heniek z Wołomina
@Patelmistrz.

Jak 'Półeskord' przestanie istnieć to komu Ci samozatrudnieni będą faktury czy rachunki wystawiać??? Jakiś "Półpółeskord" musi zostać:)

Sromotnik sromowy.
@Heniek z Wołomina

Może będze ćwierćescort z połową obiektów tych które teraz ma???? To zależy właśnie od tego polowania????

@Patelmistrz.

A co ich do tego skłoniło??? Bo wydaje się to mało realne żeby sami z siebie rezygnowali z zarabiania kasy????

Brochofil
@Mareczek

W drodze wyjatku nie zasłaniając się pandemią w reżimie sanitarnym powinno się odbyć jak dawniej szkolenie stacjonarne (trzydniowe) To chyba był by najwazniejszy temat niż te co byĺy czyli samozatrudnienie. Ponieważ wiekszość pracowników jest laikami w tych ważnych sprawach to myślę że dobrym rozwiązaniem było by przyjście z własną zaprzyjażnioną ksiegową lub nawet z prawnikiem.

@Mareczek

Wygląda na to, że od nowego roku umowy zlecenia mają wyższy lub pełny ZUS i trzeba ucieć z kosztami. A poza tym stawka minimalna znowu rośnie i z czegoś trzeba ludziom zapłacić te parę groszy więcej.

Edek Kapucyn
@Mnietek Podnietek

Czyli znowu kombinowanie i żerowanie tym razem na samozadrudniajacym się. Można by bylo dac jak białemu człowiekowi umowe o pracę i po calym zamieszaniu. Tylko po co póżniej płacic za urlopy i chorobowe i odprowadzac pełen ZUS.

Pawełek
@Edek Kapucyn

Jak ludzi zacznie brakować na obiekty to i umowy zlecenia wrócą. Seris (dawny Konsalnet) czy Solid, czy Juwentus, dalej będą miały umowy zlecenia i umowy o pracę. Także nie wróże Półeskortowi dobrze! Zresztą jaka firma takie perspektywy!

Edek Kapucyn.
@Pawełek

Jest takie powiedzenie...Po co psuć jak jest dobrze.Bede niezmiernie zadowolny jak padną na twarz z braku obsady na obiektach. Te firmy które wymieniłeś juz dawno oferują umowę o pracę i jakoś im to się opłaca. Tylko tu zawsze były jakieś kombinacje z umowami i zmiany w nazwach firm.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Polescort Security Sp. z o.o.?

Pracownik obiektowy

W Polescort dają 2 lub 3 umowy zlecenia na 1 obiekt po to aby opłacać ZUS pracownikowi co 2gi miesiąc.

Mnietek Podnietek

Obowiązkowe samozatrudnienie od 1.01.2022. Jednoosobowa działalność gospodarcza ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Rychu i zdzichu
@Mnietek Podnietek

Frajerom szukają. Najpierw prze wiele lat oszuliwali ludzi i Państwo na Zusie i dalej chcą. Nie polecam Polescort

pewna Pani
@Mnietek Podnietek

naprawdę tak jest? o kurde, no tak bo z poczatku zarabialo się 8 zł na godzinę, potem 10,50 na godzinę a teraz student zarabia 18,30 na godzinę netto a od Stycznia zarobi 19,70 netto. Aż jestem w szoku naprawdę ale ja pracowałam parę lat temu to co innego

@pewna Pani

Naprawdę tak jest. Tylko własna działalność od stycznia. Nie zgadzasz się, lecisz.

Jarząbek
@pewna Pani

czyli cały czas Polescort będzie płacił minimalną krajową ależ mi atrakcja!!!

@Wodnik Szuwarek

To mogą mieć mały problem z ludźmi:):)

Sceptyczny
@Antek

Mają, ale mały. Wygląda na to, że większość podpisuje nie zdając sobie sprawy z konsekwencji tej decyzji. Oczywiście firma przedstawia wszystko w jasnych barwach, nie informując o ryzyku z tym związanym, chyba że sam zapytasz. A zapytasz tylko jeśli prowadziłeś działalność i wiesz o co zapytać. Jeśli nie wiesz to łykasz to jak pelikan cegłę.

@Sceptyczny

Ale o nowego pracownika będzie już trudniej. Zwłaszcza jeśli w innych firmach będą zlecenia i umowy o prace!

Sceptyczny
@Antek

A tu całkowita zgoda. Zobaczymy tylko jak sprawa się będzie przedstawiać w innych firmach. Obawiam się, że Polescort nie będzie wyjątkiem, ale też nie wierzę, że będzie tak, że wszędzie przejdą na samozatrudnienie. Na pewno w nowym roku będą zmiany.

Fuente

Firma to jeden wielki wał, brak terminowych umów, odprowadzanie ZUSU co 2-gi miesiąc bo kryją się spółkami których mają kilkanaście. Koordynator przywoził druki które nawet nie były podpisane przez prezesa który rzekomo ciągle jest na "urlopie".. Notorycznie przelewali za dużo pieniędzy żeby później im je zwrócić, lub odliczyć - normalne i zrozumiałe bo ostatecznie to co zarobiłeś, to na koncie było - wielokrotnie za późno broniąc się winą pań księgowych. Wielokrotnie odkładają ważne sprawy na później, ewentualnie zostawiają pracownika samopas, nawet kiedy wymaga tego ich ingerencja. Zależy im tylko na tym by kadra była na miejscu, nie ważne czy robi 48, czy więcej. Praca idealna dla starszych osób i osób które lubią popić - nie lubią tu osób ze swoim zdaniem i osób które są dociekliwe.

Genowefa Pigwa
@Fuente

Tak jak inni przestrzegam przed firma Polescort. Firma ta zatrudnia pracowników na 1 obiekcie na kilka umów zleceń i opłaca ZUS co drugi miesiąc. Pracując w Polescort nie masz prawa do płatnego zwolnienia chorobowego ani prawa do urlopu. Zastanów się 5 razy zanim zatrudnisz się w Polescort. Nie polecam tej firmy.

Jaki jest wkład kierownictwa Polescort Security Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ben22

Żaden

Antek z Żuromina

Ogromny i nie do opisania. Polecam Polescort.

Waldek z Ciechanowa
@Antek z Żuromina

Polescort to bardzo słaba firma. ZUS płacą co 2gi miesiąc. Płaca minimalna krajowa więc kiepściutko. Nie Polecam Polescortu

Wezyr78@wp.pl

Pracuje w firmie POLESCORT i polecam innym szukajacym zatrudnienia .Firma spoko kordynator ktorego ja mam to Pan Pawel ,zloty czlowiek -pan Andrzej kontrolny spoko ....Tym ktorzy pisza glupoty o firmie niech sie zatrudnia w firmie ALFA to tam zobaczycie prawdziwe pieklo, wiem bo pracowalem tam.Podkreslajac polecam firme POLESCORT......D.K..

Jarek z Wawy
@Wezyr78@wp.pl

Jeśli jest jakaś firma gorsza od Polescort to musi to być kompletne (usunięte przez administratora) gdyż Polescort jest bardzo nisko notowany na rynku pracy! W szczególności nielubiany jest koordynator Michał M. Co jest porządnego w firmie Polescort???? ZUS opłaca co 2gi miesiąc, stawki -minimalna krajowa Brak urlopów!!! I to ma być dobra firma? Nie polecam Polescort

DANIEL_M

Pracuje kilka lat na dwa obiekty, firma spoko, można komarowac w nocy, czasem da się wypić i nikt się nie czepia aby administracja się nie czepiała i być w pracy.

Los nielosiowy
@DANIEL_M

Współczuję mieszkańcom chronionych obiektów. Firma Polescort jest spoko bo pozwala pić i spać ns obiektach jak sam napisał pracownik powyżej. Gratuluję. I nie polecam Polescort

Danielek m

Hahaha te ich "kontrole" :) jak jeździ to się dzwoni po obiektach że jezdzi i jest gitowo

Małgorzata
@Danielek m

@Danielek m Picie w miejscu pracy nie może być dozwolone. Jaki tryb pracy obowiązuje w

bysio
@Małgorzata

No widzisz picie nie może być dozwolone ale Polescort pozwala swoim pracownikom pić na obiektach skoro pozwala to pijemy na obiektach i śpimy w nocy Pozdrawiam Bysio

Bomble
@bysio

My też pijemy na obiekcie i śpimy w nocy i to już od paru lat i jest git więc firma spoko

Mareczek

Najważniejsze że można wypić i komarowac w nocy i nikt się nie czepia

TeFałEn
@DANIEL_M

Chłopie, farmazony smolisz jak trzeba. To nie PRL, że jest przyzwolenie na picie w pracy. Teraz każdemu zależy na pracy. A wypić to można po pracy.

@TeFałEn

Wiadomo, że wypić się da. Tylko trzeba wiedzieć jak. A Polescort to rzeczywiście PRL.

Krzysio Polskęzbaw
@DANIEL_M

(usunięte przez administratora) o Szopenie. Picie jest wszędzie zakazane i niemożliwe. Jeździ pan Andrzej z alkosensorem.

Bem
@DANIEL_M

W twoim przypadku że pracujesz jest nadużyciem Chyba że jesteś kolegą M. M.

Zostaw merytoryczną opinię o Polescort Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polescort Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polescort Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polescort Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polescort Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 206 ocen.
  • Marymoncka 105 lok. 24
    01-813 Warszawa
  • NIP: 1182093975 REGON: 146838885 KRS: 0000474651

Polescort Security Sp. z o.o.