Opinie o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polescort Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polescort Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polescort Security Sp. z o.o. w Warszawa

Kubuś

Wyjątkowo kiepska firma. Nie spodziewajcie się niczego dobrego po Polescort Bardzo złe traktowanie pracowników przez tę firmę. Nie Polecam

Jaka jest kultura pracy w Polescort Security Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Los nielosiowy

Wystarczy przeczytać komentarze poniżej i już wiadomo jaka jest kultura tej firmy a właściwie jej brak!

Daros

Kultura i Polescort., ha, ha, ha Kultura to słowo jest chyba obce tej firmie jak i koordynatorkom z bożej łaski, Nie Polecam Zobaczcie jak nisko jest notowana ta firma tylko 2/5

kolega Mietka i Zdzicha

Słabiutka firma o bardzo słabej renomie zarówno wśród pracowników oraz klientów. Firma nie dbająca w żaden sposób o pracowników, zatrudnia na umowy zlecenia bez prawa do urlopu oraz opłaca składki ZUS co 2 miesiące także gorąco odradzam POLESCORT

Tspxd

Pracowałem w tej firmie kilka lat i nie polecam. 1. Firma płaci składki co 2 miesiące ponieważ co miesiąc zatrudnia cię w ich innej spółce więc pracując tam 2 lata składki masz odprowadzanie jak byś pracował 1 rok. 2. Każą podpisywać umowę ale kopie dadzą ci dopiero wtedy kiedy skończy się ona, czyli podpisując umowę na styczeń oni dają ci ja dopiero w lutym. Zdarzało się że koordynator przywodził do podpisania 3 umowy w 3 różnych spółkach każda na 1 miesiąc czyli na 3 miesiące i oczywiście podpisywało się ją a potem on ją zabierał i oddawał podpisaną przez prezesa po tych 3 miesiącach. Na początku tłumaczyli to tym że musimy podpisać umowę którą oni muszą zabrać bo akurat prezes jest na urlopie i musi on ją podpisać i wtedy ją nam dadzą i tak jest u nich od zawsze za każdym razem. 3. Często zdarzało się że przelewali za mało pieniędzy albo nawet za dużo i wtedy trzeba było im oddawać albo zabierali to przy następnej wypłacie. Jedyny plus jest taki że ostatecznie zawsze płacili ci tyle ile powinni. 4.Firma płaci do 22 dnia następnego miesiąca i wiele razy się zdarzało że wypłaty były kilka dni później oczywiście winę zwalali na administracje która niby się spóźniała z przelewami. 5. Od jakiegoś czasu organizują szkolenia na które trzeba chodzić po godzinach pracy pod groźbą kary, i oczywiście nie płacą za te 4 godziny siedzenia na szkoleniu na którym co jakiś czas jest to samo. 4h bo zmianę kończy się o 7 a szkolenie jest od 8 do 11 więc musimy poświęcić 4 godziny za które nikt nam nie zapłaci.

Alison
@Tspxd

O kurcze, ależ to kiepska firma musi być!

Bobik
@Tspxd

A dlaczego ta firma płaci ZUS pracownikowi co 2gi miesiąc? Beznadzieja!

Mareczek
@Bobik

No właśnie. Niech tu odpowiedzą czemu ZUS płacą co 2gi MIESIĄC?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polescort Security Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
DANIEL_M

Nie załapaliście dziadki leśne żartu :) firma jedna z najlepszych w Polsce, wystarczy nie fikać i można spokojnie pracować

leśny dziadek
@DANIEL_M

Chyba jedna z najgorszych w Polsce:) Nie polecam

Betonowy stryjek
@leśny dziadek

Najgorsza to jest twoja morda

cementowy łoś
@Betonowy stryjek

POLESCORT to najgorsza agencja ochrony w Polsce Kogo nie zapytasz z obecnych i byłych pracowników to Ci to potwierdzi i nic na to nie poradzisz Oceny na tym forum też coś mówią!!! Nie Polecam

Sławek
@cementowy łoś

No właśnie można na obiektach popytać. Ludzie pracują tu po kilkanaście lat. Firma godna polecenia.

Dziki
@Sławek

to czemu takie niskie noty na tym forum tylko 2/5 skoro firma taka wspaniała Nie Polecam

Rafał

Pracuję w firmie prawie dwa lata i bardzo polecam. Nawet teraz każdy ma na obiekcie pakiet maseczek rękawiczek płyny bakteriobójcze itp. Wypłata na czas wszystko jak najbardziej OK.

Piotrek
@Rafał

Pracuję w firmie prawie trzy lata Firma bardzo porządna Pozwalają pić na obiektach a teraz dezynfekcja jest szczególnie ważna, po 22.00 idziemy spać do 6tej Także Polescort jest naprawdę spoko

kluski

Czy dostaliście już od POLESCORTU? pracownicy mają obowiązek używania rękawiczek, a także mieć dostęp do płynów dezynfekujących.

kluski

to wewnętrznie %%% super sprawa a zewnętrznie? Niech płyny przywiozą!

Mojzes
@kluski

Otrzymaliśmy na każdy obiekt. Zestaw maseczek. Płynu bakteriobójczego i rękawiczek.

Waldek
@kluski

Rozwozili dla każdego pakiet. Chyba jedyna firma która o to dba.

BENKI
@Waldek

My się dezynfekujemy na obiekcie preparatem 40% :) i jest gitowo i wesoło

Delfin

Kiedy będą rękawiczki jednorazowe na obiektach????

Betonowy stryjek
@Delfin

Rękawiczki płyn i maseczki były rozdawane w zeszłym tygodniu. Nie rób zamieszania w tak ciężkich czasach.

Halina

Czy zatrudniając się w POLESCORT pracownicy muszą płacić za organizowane co 2 miesiące szkolenia ze swojej pensji? i dlaczego? czy jest to zgodne z prawem?

Halina

Kto zatem płaci za te szkolenia? POLESCORT je finansuje?

a mi z PIT 11 otrzymanych od spółek należących do Grupy POLESCORT wynika , że spółki te dokonały potrąceń z wynagrodzeń łatwo to obliczy wam każda księgowa Nie wierzycie sprawdźcie sami, policzcie Czyli jednak potrącenia z wynagrodzeń są!!!

Halina

ale kto płaci za te szkolenia??? POLESCORT?

Tito
@Halina

A jak ktoś nie może pojawić się na szkoleniu

DYZIO

To ile pracownika kosztuje miesięcznie szkolenie???

@DYZIO

Każdy płaci za to samo szkolenie inna kwotę. Zależy ile godzin przepracujesz. Im więcej godzin wyrobisz na obiekcie tym więcej Ci skasuj za szkolenie. Przeczytaj umowę a wszystko będzie jasne.

Czym Polescort Security Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Bąbelek

co najwyżej roboty Ci dodadzą na obiekcie:)

Paździoch
@Bąbelek

a i tak będziesz najgorszy bo to taka firma, że słów szkoda Nie polecam Polescort-u

Pracownicy

Kto płaci za szkolenia organizowane co 2 miesiące przez POLESCORT Pracownicy chcą wiedzieć!!!! Niech ktoś nam odpowie? Bo w naszych umowach jest zapis ,że zgadzamy się na pobranie z naszego wynagrodzenia co miesiąc pewnych sum celem zapłaty za te szkolenia! Skoro jest taki zapis to chyba jednak my płacimy - nieprawdaż?

@Pracownicy

Płaci pracownik. Jest to określone w umowie z firmą Polescort

PIKUŚ

Niestety muszą i płacą i to nie mało Nie polecam Polescort!

Czesio

Bardzo nieporządna firma! Za szkolenia skasuje Ci z twojego wynagrodzenia. koordynatorzy do bani. Stawki bardzo lipne Nie polecam!

Mirek
@Czesio

Stawki są prawidłowe. Koordynatory eleganckie. Nic za szkolenia nic mi nie kasuje. Bardzo porządna firma. Polecam.

@Mirek

Stawki bardzo niskie. Za szkolenia kasuja ci z wynagrodzenia co miesiąc. Wystarczy przeczytać umowę z tą firmą. Koordynatorzy slabii. Bardzo nieporzadna firma. Nie polecam a wręcz odradzam.

Wiesiek
@Rysiek

Firma super. Normalne traktowanie. Obiekty porządne. Kontrolny wyrozumiały. Bardzo polecam. Profesjonalna uczciwa firma.

@Rysiek

Firma bardzo nieciekawa. Mało normalne traktowanie. (usunięte przez administratora) Mało profesjonalna firma. co miesiąc kasująca za szkolenia z pensji pracowników Nie polecam

Szef wszystkich.

Polecam wszystkim firmę Polescort.

Kolega Ziutka

Polecam wszystkim firmę Polescort.

Łoś łosiowy

Z tym piciem wódki to sarkazm był... ręce opadają:(

DYZIO
@Łoś łosiowy

Bardzo fajna firma Spać można, pić wódkę można. Kontrolny pozwala spać na obiektach! Tylko się zatrudniać To też taki sarkazm! Nie polecam Polescort-u

niedoszły pracownik

Nie polecam firmy Mialem dostac umowe na obiekt blisko mojego zamieszkania, wszystko fajnie, ciuchy dali , kwestionariusz wypelnilem I sie okazalo ze mam czekać na telefon, oczywiście nie doczekałem się, sam zadzwoniłem to koordynator dal mi numer do innego koordynatora , jakiegos Michała , żebym na czas gdy nie zostanie decyzja co do mojego obiektu, chodził na obiekt na Sadybe ponad godzinę drogi od domu. W sumie aż tak mi to wtedy nie przeszkadzało, więc zadzwonilem do tego Michała, umówiliśmy się następnego dnia, pytalem przez telefon czy dostanę umowe, powiedział że dostanę. Gdy tak przyszedłem zaczal mi gadać ze czeka na decyzję l, że zadzwoni po niedzieli. Wtedy czułem że to jakieś przekręty, po co wstawiać ogłoszenia o pracę A potem czekac na jakieś decyzję? Oczywiście na tela od Michała sie nie doczekałem, zadzwoniłem do tego drugiego ze chce rzeczy oddac to powiedział, że to 2 tyg nie ma , żebym oddal dla kadr. Dobrze że się nie zwalnialem z mojej obecnej pracy bo bym przez nich siedzial na bezrobociu Nie polecam

Daro
@niedoszły pracownik

Jaka firma tacy koordynatorzy Nie polecam Polescort!

@niedoszły pracownik

Bezrobocie w ochronie w 2019 roku? Litości człowieku... Tej roboty jest tyle, że samo przejrzenie ogłoszeń to jest problem, taki jest wybór.(usunięte przez administratora)

Łukasz

Nikomu nie poleciłbym firmy POLESCORT

Bronisław

Z mojej perspektywy jako pracownika, który przepracował w tej firmie ładnych parę lat to POLESCORT-u nie poleciłbym. Dopóki pracujesz i siedzisz cicho, o nic się nie upomnisz ani niczego się nie będziesz domagał to nawet kasę Ci zapłacą na czas. Niestety kultura tej organizacji jest zerowa. Brak merytorycznego kontaktu z koordynatorem. Warunki socjalne na obiektach bardzo kiepskie, stawki też nieciekawe. Jednym słowem bardzo przeciętna firma ochroniarska dla emerytów, którzy chcą sobie dorobić i nie mają żadnych oczekiwań od firmy. NIE POLECAM.

@Bronisław

Dlaczego warunki socjalne są kiepskie? Napisz dokładniej na jakie stawki można liczyć w Polescort Security. Dzięki.

Bronisław
@Paweł

Warunki socjalne są bardzo kiepskie bo brak jest na obiektach miejsc gdzie pracownik ochrony mógłby pełniąc 24h dyżur, zjeść posiłek czy napić się ciepłej herbaty. Polescort niestety nie zapewnia pracownikom sprzętów typu, czajnik, mikrofala czy lodówka. Stawka to najniższa krajowa czyli 14.70 brutt/h tzn ok 11zł netto. Wiele firm zwłaszcza w Warszawie oferuje już ok 12.-13 zł na rękę na apartamentowcach i jest to norma! Stawka od 2020r. na szczęście wzrasta tak więc i Polescort będzie musiał ją podnieść. Oferując minimalną krajową Polescort stawia się w gronie słabszych firm ochroniarskich z punktu widzenia pracownika. Pracowałem w Polescort a obecnie pracuje w innej firmie i mam porównanie, dlatego NIE POLECAM

Tomaszek
@Bronisław

To czy warunki socjalne są dobre czy nie zależy już bardziej od ochranianego obiektu a nie samej firmy. Ot, firma zastaje daną sytuację, podpisuje umowę na ochronę i tyle. Agencja ochrony nie ma tu wiele do powiedzenia.

Piętaszek
@Tomaszek

No właśnie czyli Polescort nie robi nic aby poprawić warunki pracy swoim pracownikom Nie polecam tej firmy

Ulka

Ja mam podobne przemyślenia Nie polecam Polescort-u

Lidka
@Piętaszek

a ja też tak uważam Nie polecam Polescort-u

Tito

Czy są jakieś kary finansowe wypłata przelewem? Czy do ręki? Jak sie chce wziąść wolne a nikt z obiektu nie może są w stanie kogoś zorganizować czy muszę się po prostu zwolnić żeby mieć wolne?

Ciekawski

I jak tam po nowym roku ? Wiecie za jakie stawki netto pracujecie?

Andrzej Pietruszka

Uwaga. POLESCORT daje tylko smieciowki. ZUS płaci od minimalnej co 2 miesiące a od swoim kontrahentom wmawia że każda godzina brutto to 14,7zl. Othanizuje co 2 miesiące pseudo szkolenia za które płaci pracownik Jest to nawet napisane w umowie że zgadzamy się na pobranie z wynagrodzenia kosztów szkolenia Więc niech wam nie wmawiaka że nic za szkolenia nie placicie skoro placicie. Nie polecam tej beznadziejnej firmy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Polescort Security Sp. z o.o.?

Tomaszek

Jak chcesz nadgodziny to masz. Jak nie to nie. Proste;) Inspektor nie ingeruje w to czy się zamieniamy między sobą czy nie. Ma być obiekt obstawiony i tyle. Jak się potraficie dobrze na obiekcie zoorganizować to nikt nie pajacuje. Ale dobranie sie na obiekcie to podstawa. Bez tego (usunięte przez administratora) niestety:(

@Tomaszek

To nie dobrze, że inspektor nie ingeruje. Siedzicie na obiekcie po 48 lub 72 godziny non stop. A powinno być 24/48. Jeśli jest inaczej to oznacza,ze inspektor z POLESCORT postępuje niezgodnie z prawem. Ale jaka agencja ochrony tacy inspektorzy. Czyli bardzo kiepscy. Nie polecam Polescort

@Rysiek

Jeśli zgadzasz się na pracę ponad 24h to już Twoja sprawa. Nikt nikogo do tego nie zmusza. Nikt też do dodatków nie zmusza.

Ferdek Kiepski
@Janusz Cebulak

Prawda. Nikt nie zmusza. Podobnie jak do picia wódki na służbie. Chyba, że na siłę wlewają, no to co innego wtedy. . ;)))

ktoś ktosiowy
@Rysiek

A ty bierzesz nadgodziny? Pracujesz ponad 24h? Jesteś do tego zmuszany przez koordynatora?

shrek

Polescort to najgorsza agencja ochrony w Polsce Nie zatrudniajcie się w Polescorcie to naprawdę firma nie ceniąca pracowników, a zorientowana jedynie na maksymalizację zysku NIE POLECAM

@shrek

Właśnie odkryłeś tajemnicę kapitalizmu. Każda firma dąży do maksymalizacji zysku. Taki jest cel każdej firmy. Po to się zakłada firmę, żeby zarobić na niej jak najwięcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Polescort Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polescort Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polescort Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polescort Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polescort Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 206 ocen.
  • Marymoncka 105 lok. 24
    01-813 Warszawa
  • NIP: 1182093975 REGON: 146838885 KRS: 0000474651

Polescort Security Sp. z o.o.