Opinie o MSU w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MSU o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU w Bydgoszcz

Marceli szpak

WITAM WAS WSZYSTKICH PRACUJE OD NIEDAWNA W TEJ FIRMIE DOKŁADNIE OD GRUDNIA JESTEM W SEKTORZE ŁÓDZKIM MOIM KIEROWNIKIEM JEST TOMASZ Z. MIŁY FACET STARA SIĘ POMÓC WESPRZEĆ DOBRYM SŁOWEM. BYWA CZĘSTO NA OBIEKCIE ALE PRZYNAJMNIEJ JEST Z KIM POŚMIAĆ I POŻARTOWAĆ ŻADEN KIEROWNIK MI TYLE NIE POMÓGŁ CO PAN TOMASZ ZAWADZKI ZAWSZE BYŁEM WYŚMIEWANY PRZEZ KIEROWNIKÓW CO DO WYPŁATY TO ZAWSZE JEST NA CZAS POLECAM TĄ FIRMĘ NIECH WASZYM KIEROWNIKIEM BĘDZIE PAN TOMASZ ZAWADZKI NIE OSZUKA WAS NA PEWNO TYLKO WESPRZE W KAŻDEJ SYTUACJI POZDRAWIAM WAS MARCELI

Artur

Witam wszystkich miałem byc zatrudniony przez oddział szczecinski,nadmieniam ze mam grupe inwalidzka i utykam,ale to zaklad pracy chronionej wiec czego sie mozna spodziewac po osobach z orzeczeniem o niepełnosprawnosci.Zrobilem badania za 50 zl wyslalem dokumenty do Szczecina do p,Grzegorza zadzwonilem wiec kazano mi czekac poniewaz z tego co mowil ze bedacy tam ochroniarze nie chca sie zgodzic poniewaz kuleje,Wiec pytam kto zatrudnia dyrekcja czy ochroniarze, chyba ochroniarze ,Wczesniej bylem na rozmowiei widzial jakie mam schorzenie mogl powiedziec ,że nie chce niepełosprawnego ,a nie zaslaniac sie kimś innym.Skoro to ZPCH to co wy ludzie oczekujecie ,zdrowych ludzi pełnosprawnych .Nie polecam masakra i mowienie nieprawdy .Żałosne jesli chodzi o oddzial Szczecin.Pozdrawiam panie Grzegorzu

Trzeba
@Artur

Nie wiem dlaczego tak myslirz. Pan Grzegorz jest ok, pracuje z nim już trzy miesiące i jest to bardzo porządny facet. Tez mam niesprawność ruchowa jak ty i to raczej nie koledzy ochroniarze ciebie nie chcieli tylko raczej dyrektor zakładu. To on płaci to i wymaga.

Radek54

Pracuję w MSU krótko . Miejsce pracy w Łodzi . Czytam opinie o tej firmie . Sporo negatywnych . Jak na razie jestem z tej roboty bardzo zadowolony . Oby tak dalej . Jak dotychczas kasa w terminie . Pracować wszędzie przecież trzeba . Nie mogę nic złego na pracodawcę napisać . Nie słodzę piszę jak jest naprawdę . Mam nadzieję że tak zawsze będzie . Szef ochrony p. Tomek Z . Młody energiczny facet . Kontroluje często to fakt ale taką ma robotę . Ogólnie jest w porządku jest przyjaźnie do ludzi nastawiony .

Blondyna

Ja pracuję pod nadzorem pana Tomka od miesiąca i jestem bardzo zadowolona z pracy i zgadzam się z opinią mojego poprzednika Roberta negatywne opinie zawsze były są i będą wiadomo na swoje badania też czekałam ale pieniążki w końcu wróciły Jestem zadowolona z pracy jaką mam bo trudno jest dostać taką pracę na podobnych warunkach

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MSU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
kobra

Dno! Z prezesami na czele !Firma wariatów !!!!!!!!

daruu

A ja miałem być zatrudniony w tej firmie, kazali zrobić badania. Zrobiłem je za własne pieniądze. Z pracy nic nie wyszło bo podobno nie dostali tego posterunku do ochrony. Obiecano mi że dostanę zwrot pieniędzy za zrobione badania. Niestety pieniądze nie zostały mi zwrócone. Jeśli tak płacą jak oddają pieniądze to chyba nie jest to solidna firma.

Robert

Pracuję od niedawna w firmie msu Moim zdaniem firma Nie zbiera dobrych opinii Ale ja pracuję w sektorze Łódzkim i Trafił mi się bardzo fajny kierownik Nazywa się Tomasz Zawadzki miły facet stara się zawsze pomóc wesprzeć dobrym słowem i myślę że on jest inny niż ci o których mówicie gościu często bywa na obiekcie a nieraz nawet codziennie Jeżeli szukacie pracy polecam firmę msu ale niech waszym kierownikiem będzie Zawadzki on wam pomoże a nie nas wykorzysta

tm gorzow

nie polecam, mialem byc zatrudniony, ale polecieli ze mna, w kulki

~były~

Kiedy się ta bandą zajmie CBA.

Resynchronizator
@~były~

Zdałoby się przewietrzyć.Na pewno by ustali ciekawe naruszenia praw pracowniczych i nie tylko.

monika

No dobrze, ale jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Bo przecież oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie do tego u nich.

snickers

witam wszystkich ktorzy jeszcze pracuja w msu i tych ktorzy by chcieli tam pracowac. jestem pracownikiem tej bzdetnej firmy ale poszedlem po rozum i odchodze z tego bajzlu. Jak czytam w opiniach proceder wyznaczania przez sikore i jemu podobnych z biura tzw ludzi odpowiedzialnych za obiekt jest nagminny. Juz tlumacze - osoba odpowiedzialna za obiekt na ktorym jest msu ma za zadanie donosic (usunięte przez administratora) itp itd do sikory, przemuska i calej zbaranialej kliki.. Najczesciej sa to osoby ktore maja noz na gardle i by tylko sie utrzymac w firmie wyliza sikorce i innym dupsko . Najczasciej tymi donosicielami sa ludzie zatrudnieni na umowe zlecenie . . Uwazajcie wszyscy na ludzi odpowiedzialnych z ramienia msu za obiekt po procz zrobienia grafiku zajmuja sie tym w czym sa najlepsi - w ponizaniu sie pracujac za jakies 4 zeta na godzinke i donoszeniu do siksy. Takie pytanie - czy sikora z zachowania , elokwencji, wdzieku osobistego i wygladu nie przypomina wam czasem NEANDERTALCZYKA??????????? Pozdrawiam serdecznie wszystkich i poki mozecie spieprzajcie z tej firmy bo to syf kila i ogolnie szambiarnia.

SEBA
@snickers

Drogi Snickersie a morze po prostu Marcinie K łosiński sam donosilłeś do sikory a jak przestał z tobą tańczyć jak ty chciałeś to spieprzyłeś na chorobowe wcale nie zmądrzałeś tylko zwiałeś bo grunt ci się palił pod nogami nikt cię do pracy nie zmuszał bo z tego co słyszałem to nikt z ślepym kretem robić nie chciał a do tego fleją przeszkadzającą wszystkim

Stefan

Firma wypłacalna, pieniądze otrzymuję zawsze na czas, jeden z moich lepszych pracodawców

przepracowałem około1.5 roku i musze powiedzieć że jest to firma beznadziejna. Jeżeli nie trzymasz palca w (usunięte przez administratora) takim osobą jak Stefaniak , Sikora i jeszcze paru osobom zn. nie donosisz na kolegów , szczegolna specjalizacja Stefańskiego to nie masz co szukać tam pracy. Po za tem jeżeli masz skłonności do picia to polecam osobę Sikory , mimo że zostaniesz złapony na piciu da potencjalnym zatrudnionym kilka razy szanse. jeżeli nie masz nóg i chodzisz o protezach też masz szanse zatrudnienia u Pana Stefańskiego na obiekcie gdzie trzeba chodzić co 2 godz. Jeżeli jesteś kobietą i masz zdolności krawcowej to wal Do Stefańskiego pod warunkiem że lubisz donośić na kolegow w pracy.Generalnie moja ocena o firmie fatalna , i odradzam uczciwym ludziom zatrudnienie w tej firmie.

córka

Bezczelnie oszukują ,mojemu ojcu gwarantowali 6 zł na godz ,natomiast wypłacili 3,80 bez podania przyczyny .Pani tzw Inspektor Joanna W. obieca wszystko ,byle mieć osadzony obiekt.Następnie nie odbiera tel . bądź zbywa kolejnym kłamstwem.

Pit

Super firma jak ktos sie zgadza na grosze to jego sprawa najwidoczniej na lepsza stawke tej osoby nie stac...Nie szanuje sie mi jest dobrze wynegocjowalem stawke i jest OK

Joan

Pracuje w tej Firmie od 5 lat i mam umowę o pracę,i nigdy z niczym nie miałem problemów.Przemek jest moim Dyrktorem i jest zajebisty. Pozdrawiam

misiaczek1984

A zna ktoś oddział wrocławski? Jak tam jest, chce wiedzieć, zanim podpisze umowę? Proszę o komentarze, bo na ochronie obiecali mi 8,33 na rękę za 1h pracy plus dodatek za nocki. Zresztą w wielooddziałowych firmach często tak jest, że tylko niektóre oddziały kuleją, a w większości oddziałów jest ok. Proszę o odp.

kuba

Lepiej z nie zaczynać z tą firmą,kanciarze i tyle.Stawki wychodzą po 4 zł z groszami a przed zatrudnieniem obiecują inne,większe a i termin wypłaty późniejszy.Lekceważą ludzi.

kryst Gdynia

ludzie was pogieło ile byscie chcieli dostawac za taka praca 20zł? to polska a nie Anglia. ja pracuje w MSU i nie narzekam wypłata terminowa sef wporządku. a zobaczycie w inych ochronach jak jest UBRELLA wgl wypłat nie daje

bbb

ja sie tak zastanawiałem czemu na umowie jest napisane że płacą za nocki 20 procent, a wcale nie płacą

Zostaw merytoryczną opinię o MSU - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MSU?

Zobacz opinie na temat firmy MSU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MSU
1.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Plac Piastowski 3
    85-012 Bydgoszcz