INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

odp

wśród samych minusów jedynym plusem jest kasa na czas

odp

dużo jest rzeczy do poprawy. Na przykład pensje. Pracownik pracujacy 1,5 - 2 lata zarabia więcej niż ten co robi np 8 lat, bo nie ma komu pracować i dajecie im kasę aby tylko pracowali a gdzieś macie tych co już pracuja no bo skoro juz sa to beda bo w Płocku nie ma gdzie iść. Bo gdyby była praca to większość juz by sie dawno zwolniła. Druga rzecz premie. Czy Wy myślicie że 250 zł brutto potrafi ludzi zmotywować nie sądze. Cały czas rozliczacie brygady z uzysków choć nie wszyscy maja równe szanse. Raz folia jest raz jej nie ma. Raz się rwie a raz nie. I ciagłe pytanie "Dlaczego tak mało" Kodeks etyki to fikcja. Brygadziści wyżywaja sie na ludziach którzy pracuja na hali w temperaturze 32-40 stopni i więcej. Dodatkowe przerwy to fikcja. Co z tego że odgórnie zezwolono jak brygadziści nie zezwalaja. Mozna by książkę napisać o tym co tam się dzieje.

iks
@odp

Co z tego ze pracujecie 8-10 lat. Ludzie nie gadajcie glupot. Nie macie płacone za staż. Nie jesteście zawodowcami. Płaca wam za wiedzę a ile jest takich przypadków ze pracuje ktoś parę ladnych lat nie mając pojęcia o niczym. Myślicie ze w innej firmie daliby wam kasę za siedzenie i staż. Gdyby właśnie młodzi ludzie mogli realizować swoje pomysły a nie słuchać zacofanych pogladowo ludzi moze byłoby lepiej. Wasz argument o latach stażu to najglupsza rzecz jaka przedstawiliscie- strzał w kolano bo to jedyny wasz argument do zarobków. Wiec ogarnijcie sie.

@iks

wnioskuję, że nie znasz realii tej firmy. Pracownik, który pracuje kilka lat potrafi obsługiwac wszystkie maszyny i ma system komputerowy w jednym palcu zarabia mniej niz młody co dopiero zaczął i zna 4 maszyny i system po łebkach. Młody zarabia lepiej bo jest koleżką kierownika albo innego dyrektora. Nie pisz głupot jak nie znasz specyfiki firmy.

hmm
@odp

Wszystkie maszyny? Nie rozpiera. ... nadgarstków ale pan Wojciech na tyle lat nie umie żadnej oprócz streczownicy. A co do premii po 250 to sporo na innym dziale taka premia dzielona jest na dwoje i nie ważne czy zapier..... czy opier....

@hmm

odczep się od Wojciecha na A II robił. 250 brutto w buty sobie wsadź bedziesz wyższy. Madrala sie znalazł.

hm
@odp

Wam to nigdy nie dogodzi.premie małe nocne co mi po nich bo słychać takie teksty było 200 za 8 nocy nie dobrze teraz 450 tak źle tak nie dobrze

lol
@iks

A co ty chłopcze potrafisz,Właczyć na maszynie start-stop .A jak mały problem to automatyk lub mechanik.Do ustawiania maszyn są operatorzy , a nie automatycy.

Pojda

atmosfera w zakładzie fatalna podpowiadają prawie wszyscy żeby premie dostać 80 procent ludzi z wiochy jeden na drugiego patrzy I tylko żeby podjebać do Brygadzisty.

Pojda

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
Pojda

dużo osób na zwolnieniach jest boją się o pracę jeżeli za pracę na 3 zmiany w święta i weekendy 2000 netto to dużo to trzeba się smiac

Bolek

Czy ktoś zna taką osobę o przezwisku" skarpeta" ?

metalik

bo linie stoją i szykują się zwolnienia a nie zatrudnianie nowych ludzi

Cypek

Pracuje rónież przy produkcji folii na wytłaczarkach 12 lat i przymieżam się nad zmianą firmy

oper
@Cypek

żebyś nie żałował zmiany. 2200 zł brutto na poczatek to chyba nie kokosy

Cypek

Mam pytanie czy są przyjęcia do firmy flexpol i jakie są zarobki i czy atmosfera jest ok.

karola
@Cypek

Zarobki różne zależy kto gdzie od kogo i na jakim stanowisku. Ogólnie gorsze w porównaniu z innymi firmami . brak perspektywy na rozwój. Co do atmosfery to zależy. Ale coraz częściej w tej firmie sa ludzie po znajomości o czym kiedyś nie było w tej firmie mowy. ludzie liczą ze nowy prezes zajmie sie wreszcie tymi układami w firmie. Może przybliz do jakiego działu byś chciał przyjsc to wtedy więcej mozna powiedzieć.

Dom!nick
@karola

Nowy prezes jeszcze jako członek zarządu sam pościągał do firmy swoich kolegów (kierownik księgowości, kierownik zakupów, kierownik kadr, pani kontrolerka itp.), którzy na niczym się nie znają i są tylko zbędnym kosztem dla firmy, wiec to on stworzył obecny układ. Jak ktoś uważa, że on zrobi jakieś porządki, to jest tak samo głupi jak wyborcy P***u !!! Przecież ten koleś nie umiałby zarządzać kurnikiem czy oborą, a co dopiero firmą, w której pracuje dwieście kilkadziesiąt osób.

karola
@Dom!nick

Masz racje co do ludzi których wymieniles. Ania odeszła wszyscy wiedza dlaczego i z całą reszta tez masz racje. Przez nich w biurze wcale nie jest lepiej.Jajednak widzę nadzieje i potencjał w tym czlowwieku. A może np wreszcie pani dyrektor handlowa zostanie wzięta pod lupę i okaże sie to i owo. Ze lepiej Tomasz nadalby sie na to stanowisko. To pewne.

xyz

Temat tego stanowiska zamknięty Panki która pełni tę funkcję wróciła i jest osobą na właściwym miejscu :-) Ma wiedzę i doświadczenie xyz

hehue

Ucieczek ciąg dalszy technolodzy out widac i slychac

hm
@hehue

A kto uciekł?

@hehue

A to nie koniec .

Amozetak
@hm

Kto pracuje ten wie kto odszedł, odchodzi. To ze Tomasz odszedł to miał rację że tak zrobił, zresztą prawie każdy z nas z produkcji, konfekcji, labo by tam poszedł gdzie on. Czy jakaś strata że odszedł? nie wiem, niech inni się wypowiedzą, wiem że w tej firmie to i Steve Jobsa by zgasili i jego zapał. Czy chcieli go zatrzymać to nie wiem. Gość był normalny dla ludzi i do ludzi, uczył się od nas zwykłych operatorów, rozmawiał z Nami jako jedyny z tych ważniejszych , metal był w sumie "jego", nagonki nie robił i dobrze że uciekł i nie zdążyli mu mózgu ci z góry wyprać .

Dragon Ball
@Amozetak

Daj namiar na chociaż jednego dobrego technologia w tej firmie to będziesz guru.

Amozetak
@Dragon Ball

Jesli tam pracujesz to mozesz ocenić czy ktorys sie nadaje??

byly pracownik

Plusujesz. Tak to jest jak klientów ma sie po innych którzy odeszli.

byly pracownik

Witam. Chciałbym podzielić sie opinia na temat firmy flexpol aby przestrzec przyszłych pracownikow przed podjęciem pracy w tym zakładzie. Jeżeli ubiegacie sie o prace w dziale eksportu to stanowczo odradzam atmosfera beznadziejna za sprawa obecnego dyrektora handlowego który to posadę zajął z pewnością zasluzenie szkoda tylko ze sadzi tak tylko prezes. Gdyby właściciel znał fakty a nie tylko pochwaly prezesa o tej kobiecie to była by pierwsza do zwolnienia w tym zakładzie. Tak wiec praca w eksporcie nie jest dla ciebie jeśli jesteś szanujaca sie osoba.

rolek

Musza dzialac po cichutku nikt wyleciec dyscyplinarnie nie chce to chyba proste

Operator

Poligal rusza z początkiem roku wiec jeszcze trochę czasu zostalo

darek

pora zacząć trzepać pracowników prezesie poligal czuwa

@darek

A żebyś wiedział ze już sa tacy co nad propozycjami sie zastanawiają. Duże roszady na koniec roku beda

Operator

Dolaczam sie ze sury sa źle rzadzone. Warunki ciężkie bo latem temp 40 stopni to coś normalnego. Na konfekcji i tak dużo sie poprawiło za czasów Dawida. Jak sie robi swoja robotę dobrze to nikt sie nie czepia. Z technologiami współpraca jak najbardziej na plus. Chcieli zrobić z nich kozlow i dupochrony a na razie przejmuja paleczke co niektórzy. Główny nie pomógł i nie zaszkodzil. Słowa uznania dla mechaników i elektrautomatykow ogarnieci ludzie. Wróbel był dobrym kierownikiem.

heheszki

Co do handu zgadzam się z obiektywnym.Co do technologów już nie, który chciał cię kiedyś uwalić ? za coś zlapac? z tego co widze z nimi sie dogadac mozna a czasami nawet na cicho i szybko zalatwic tak zeby kiero mordy nie darl, wiec przesadzasz grubo, co do glownego technologa E. to racja dziecko we mgle zagbione. Handel od dawna leży i bedzie jeszcze gorzej bo nowy stary dyrektor tera jest.

obiektywny

w surach jest wiele zdolnych ludzi, mechanikow i automatykow. Ale sa bardzo zle zarzadzane stad ciagle opoznienia. Dyrektor techniczny to kasa wyrzucona w bloto. Co do warunkow pracy ciezko nikt nie chce pracowac w tem 40 stopni za grosze w takiej atmosferze!!. Labpratorium to zalezy są ogrniete laborantki i takie co wogole pomylily zawod. Na produkcji najmniejszy przemial ludzi i w miare stabilnie. Na konfekcji najwiekszy zapierd...... Technolodzy ciągle zadaja wyjasnień z byle czego . Tylko zeby kogos uwalić bo wszystko wiedzą lepiej. Rosnie kolejna kadra podpier.... zeby kogos zlapac . Główny nie podejmie zadnej decyzji a jak cos to zeby sie ktos pod tym podpisal. Handel to najwieksi cwaniacy w firmie. posiedziec przed kompem w necie i czekac az klient sam sie odezwie. Nie ma zlecen to nie ma . Po co szukac klientow. Pani E... wogólne nie do ruszenia nigdy i za nic. Tak wiec nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Kiła i mogiła.Decyzja odejscia z tej firmy to najlepsze co mnie spotkalo. Przestrzegam kazdego przed tym miejscem. Z wyrazami szacunku były paracownik.

darek
@obiektywny

Decyzyjny to powinien być dyrektor lub kierownik ale oni decyzji nie podejmą lepiej zrobić dupochrony.

awesomejerzyk

Po kolei, SURY są ok tylko zarzadzanie słabe, automatycy to naprawde fachowcy i tego nie mozna podważać, mechanicy też dobrzy mozna ich podziwiac ze czasami zrobia cos z niczego i za to brawa dla nich. laboratorium ogarniete, technolodzy beznadziejni moze poza dwoma ogarnietymi i pomocnymi ktorzy się starają, reszta dno i statysci. Temperatura na hali zawsze bedzie takie uroki tej pracy, beda zlecenia bedzie kasa taka prawda. jedyne co trzeba zmienic to zarzadzanie takimi surami, decyzyjnosc cos szwankuje robimy stop i działamy a nie jedziemy i produkujemy szroty. Trzeba działać a nie narzekać. Pozdrawiam wszystkich, nikt nie kaze wam tu pracowac taka prawda

oper

Panie Prezes. Co się Pan wymądrzasz Chodzisz po hali jak dumny paw. Kiedys było Cię stać rękę podać.Ale po co sie witać z robolem. Tam na konfekcji jest robota prosta - małpę byś nauczył wciskać guziki. Ponawiam pytanie. Kiedy operatorzy będą zarabiać godziwie? Zarobki na konfekcji są tragiczne w porównaniu do wymagań i zakazów. No i temperatura na hali skromne 36 stopni w najchłodniejszym miejscu i jeszcze nie ma upałów, bo jak przyjdą - a uwierz że przyjda będzie ponad 40 stopni i podusicie ludzi w tych dymach i parach i to wszystko za te parę groszy. Nie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.