P.H.U. Hardex Prus Radosław

Opinie o P.H.U. Hardex Prus Radosław

Beata

Witam. Firma Pana Radka wykonywała u nas wszystkie instalacje jakie mogą być w nowym domu, łącznie z kotłownią i mogę stwierdzić z całkowitym przekonaniem że współpraca przebiegała bez problemowo i sprawnie, teraz Panowie pracują u mojej rodziny i polecam dalej.

Tytus

Bardzo dobry pracodawca i ten spokój na forum są najlepszym dowodem, że warto tu pracować.,

Wilkowce

Firma profesjonalna, w moim przypadku instalacja bardzo dobrze zrobiona, pracownicy uprzejmi, fachowcy jakich mało, wytlumaczą i rzetelnie przekazują informacje na temat wykonanej instalacji c. o. Polecam.

Andrzej Z

Bez problemu, zgodnie z planem.

Wpadłem na forum dowiedzieć się czegoś na temat pracy w firmie jako instalator, widzę, że sami klienci odwiedzili wątek. Fajnie poczytać, że co do usług spotyka się tu wielu zadowolonych z pracy klientów. Co do tematu pracy również wygląda to tak pozytywnie? Jeżeli chodzi o formę zatrudnienia to umowa o pracę jest możliwa? Jakieś dodatki z tego tytułu wpadają? Każdy lubi dodatki więc zapytam.

Marek Nowy wpis

Polecam. Firma zakończyła właśnie instalacje wody i ogrzewania w kolejnym mieszkaniu (7 w przeciągu 43 lat), wszystko sprawie i szybko i dobrze

Mariusz Nowy wpis

Ogrzewanie wykonane w zimie w domu zamieszkałym, wszystko szybko i sprawnie że nie zdążyliśmy zmarznąć. Pozdrawiam

Marta Nowy wpis

Nie polecam tej firmy - co do jakości wykonanej przez pracowników pracy nie mogę powiedzieć złego słowa (przynajmniej póki co wszystko jest okej), natomiast właściciel to porażka. Kłamie jak nakręcony, jest niesłowny, nie wywiązuje się z ustaleń i terminów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.H.U. Hardex Prus Radosław? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Grzegorz

Czy jako hydraulik można i warto pracować w tej firmie? Ostatnio nie ma opinii, a poprzednie z reguły pozytywne. Nie wiem z czego wynikają te negatywne i na ile są wiarygodne. Niech ktoś opisze aktualne warunki płacy i samej pracy, żeby wiedzieć co i jak?

Aga Nowak

Polecam firmę. Poradzili sobie z zadaniem na którym kilku Panów poległo, narazie wszystko działa.

Beata

KA

Brak odbierania telefonu miesiącami. Nieterminowy, niezorganizowany. Braki w dokumentacji. Przeciąganie terminów, znikanie z budowy. Dramat

SMA
@KA

Niestety brak odbierania telefonu, olewanie.

Leszek

Witam. Rozpoczęliśmy rok 2021 a ja nawet nie wiem ile dokładnie wynosi teraz stawka początkowa dla nowo zatrudnionych pracowników w firmie P.H.U. Hardex? Czy jest może w tym wątku osoba, która mogłaby coś na ten temat napisać? To dosyć istotna kwestia i informacja, która będzie przydatna w tym wątku, więc może ktoś zechce się podzielić tym co wie?

Tytus

niezadowolony

Kompletna porażka. Odradzam współprace z ta Firmą,(nie miałem nic do pracowników) a właściciel odciagał ,kłamał terminy nie dotrzymane, trwało to kilka miesięcy dłużej,ale o kasę to sie od razu dopominał,więc sama porażka.

Czarek

Bardzo dobry pracodawca, polecam pracę!! Klienci powinni pisać swoje uwagi na adres firmy to jest pracownicze forum!

:-(

Firma totalnie niekompetentna. Pan Radosław Prus jest beszczelny i chamski i kłamie jak z nut, jak dostanie pieniądze to już jest 0 kontaktu . A w liczeniu za wykonywaną usługę liczy schodkowo czyli zaczyna od np. 100 a kończy na 1000 Porażka NIE POLECAM. Nie mówiąc o terminach. Zaczyna pracę i idzie do innej roboty, później tłumaczy pretensjionalnie że miał jakąś awarie, ludzie na urlopach itp. Jak najdalej od firmy HARDEX

niezadowolony
@:-(

Święte słowa!

Sylwia

Sporo pojawia się na forum opinii dotyczących współpracy z Hardex PHU Radosław Prus - pisze o tym między innymi @Klient Pana Prusa. Czy możemy liczyć także na wypowiedzi pochodzące od osób, które pracują obecnie w tym miejscu? Opinie od Was pochodzące są bardzo istotne i rzucają nowe światło na sytuację w firmie. Zachęcam do wyrażania opinii.

Klient Pana Prusa

Odradzam wszystkim wspolprace z Panem Prusem. Jego pracownicy sa w porzadku, ale szef to porazka. Szef potrafi nie odbierac telefonow tygodniami. Przez niego zawalilem wszystkie inne terminy, bo on mial w nosie umowe.

Witold

Widzę, że piszecie głównie z perspektywy klientów firmy - Wasze głosy są także ważne, bo też składają się na obraz danego pracodawcy. Może jednak zechcieliby wypowiedzieć się także aktualni pracownicy Hardex PHU Radosław Prus? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może pomóc osobom chcącym podjąć pracę w tym miejscu.

Wilkowce

Witold

@anonymous Czy miałeś okazje współpracować z firmą Hardex PHU Radosław Prus? Przy jakich projektach miałeś okazję współpracować? Jak oceniasz warunki pracy pracowników tej firmy, czy pracodawca zapewnia odpowiednia narzędzia pracy i dba o bezpieczeństwo pracowników? To są ważne informacje, dla osób rozglądających się za pracą w tej branży.

Andrzej Z

Bez problemu, zgodnie z planem.

franko

dziadostwo i brak terminowości

Frank
@franko

TZN proszę opisiać

franco
@Frank

braku terminowości nie da się opisać Panie Prus, bo zapewne Pan to napisał i do tego z błędem ("opisiać"), czyli jak zwykle odstawił Pan dziadostwo

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Hardex Prus Radosław - Bielsko-biała

P.H.U. Hardex Prus Radosław