PUSZMAN Sp. z o.o.

Opinie o PUSZMAN Sp. z o.o.

Marian

To co piszą w ogłoszeniach to bajki i fantazja, płacą 15zl/h na stolarni i zbijaniu szkieletów.

@Marian

15zl/h tyle płacą na wejście czy pracował Pan tam dłużej za taką stawkę ? ?

Polo

Płacą tyle ile piszą w ogłoszeniu. Zresztą proponuję sprawdzić.

Witek
@Polo

Nie pisz bajek Marian ma rację płacą poniżej średniej, w ogłoszeniu jest 5tys hahaha, to wabik. Stawki godzinowe 15zl/h.

elwira77

Bardzo fajne meble, mam sofę Hampton i sprawuje się, poczekalnia u fryzjera :) do domu też pewnie niedługo coś kupię bo szykuje sie przemeblowanie, ale to pewnie dopiero w przyszłym roku. Obsluga super, wykonanie też, klientki czasem pytają gdzie kupiona :)

klient

U siebie mam dwa fotele od Puszmana, Tivoli w kąciku czytelniczym i Lund w gabinecie. Oba polecam, bardzo wygodne, nawet żonie się podobają pod względem estetycznym i wykonanie też bez zarzutu.

marlena łaś

super meble :D naroznik Lizbona stoi u mnie od paru miesięcy, bardzo ładny i wygodny. Mąż ma jeszcze fotel venice i sobie chwali. Jako klientka polecam firme Puszman :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PUSZMAN Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
szaloooona

Współpraca bez zarzutu :) oba zamówione fotele (Moon) i sofa Solo dotarły na czas, takie jak miały być. Podobają się mi i gościom, nawet pytają czasem skąd meble. polecam :)

KarolkaKK

Polecam, współpraca bez zarzutu a narożnik bardzo ładny i wygodny. Wybraliśmy czarny model

Arkadiusz Zając

Bardzo profesjonalna firma. Kupuję ich meble już któryś raz i za każdym razem jestem tak samo zadowolony. Zdecydowanie polecam

Kamil Żak

Mam u siebie od 3 miesięcy narożnik Edition. Wygodny, bez żadnych wad z bardzo praktyczną funkcją spania. Idealne miejsce do spania podczas przyjazdu gości. Polecam.

Ela

Idealne połączenie jakości, ceny i komfortu. Meble mają praktyczne rozwiązania i wizualnie pasują do każdego wnętrza. Bardzo ciężko było mi się zdecydować, który model wybrać, dlatego do ostatecznie do salonu zakupiłam narożnik Tivoli, a do sypialni sofę i fotel Venice.

@Ela

Przejrzałam ostatnie opinie na tym wątku i muszę powiedzieć, że naprawdę wiele osób chwali sobie teraz jakość mebli tego przedsiębiorstwa. A to zdecydowanie świadczy już o profesjonalizmie jego pracowników. @Ela, a jak tam jest z doradztwem - personel chętnie służy pomocą?

Monia

Mam od jakiegoś czasu sofę od Puszmana w swoim mieszkaniu. Bez żadnych wad, świetnie się sprawdza. Zdecydowanie polecam meble tej firmy.

OryginalnyNick

WItam mam pytanie czy ktoś z państwa miał może przyjemność korzystania z narożnika Moon-New ??

Jola

Kupiłam sofę do pokoju córki. Jest taka wygodna, że planujemy zakup kolejnych mebli. ;)

Ewelina

Mój narożnik Tivoli sprawdza się idealnie. Mamy go ponad pół roku i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. :) Meble Puszman to połączenie elegancji z wygodą. Zdecydowanie polecam!

Paula

W moim mieszkaniu od 2 miesięcy gości sofa Tivoli Puszman i jestem zadowolona. Nie widać oznak wygniatania, konstrukcja bardzo solidna, a sama sofa jest mega komfortowa.

Nattkowa

Mam cudny fotel Venice. Nie spodziewałam się że moja sypialnia może aż tak pięknie wyglądać. Mebel wygląda na wytrzymały, więc mam nadzieję, że będzie mi służył jak najdłużej. :)

Mariola11

Mam cudowny narożnik Tivoli :) Jest nie tylko piękny, ale także bardzo wygodny :) Siedzisko się nie wgniata, obicie wykonane z wysokiej jakości materiałów i tak łatwo się go rozkłada :) Naprawdę super mebel :)

Martyna495

Mam narożnik Faro, to jeden z najlepszych mebli wypoczynkowych jakie posiadam w domu. Jest nie tylko wygodny, ale także funkcjonalny :) Łatwo można go rozłożyć i pod nim posprzątać. Moim zdaniem znakomity mebel :)

Emilka58

Zdecydowałam się na umieszczenie w salonie narożnika. Wybór padł na model Napoli. Znalazłam, go w Internecie i jego estetyka oraz nowoczesny wygląd mnie urzekły :) Narożnik od pół roku znajduje się w moim salonie. Jak do tej pory spisuje się świetnie :) Kilka razy spała na nim siostra i była zachwycona, tym jaki jest wygodny :) Mebel naprawdę super jakości :)

Marcin5067

Najlepszym meblem w moim salonie jest zdecydowanie sofa Jasper :) Ma minimalistyczny wygląd i ciekawy kształt. Nie jest ani prosta, ani za bardzo ozdobna. Super wygląda w nowoczesnych wnętrzach :)

Dominika394

Bardzo spodobała mi się sofa Milo. Ma ładny kształt, nie posiada zbędnych dekoracji i wydaje się wygodna :) To właśnie ją chcę mieć w moim salonie. Niecierpliwie czekam na dostawę :)

Zostaw merytoryczną opinię o PUSZMAN Sp. z o.o. - Syców

• Jak się pracuje w PUSZMAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PUSZMAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUSZMAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUSZMAN Sp. z o.o.