PUSZMAN Sp. z o.o.

Opinie o PUSZMAN Sp. z o.o.

Kinia

Trafiłam do Puszman szukając tapicerek w odcieniu fioletowym. Pół życia marzył mi się taki narożnik lub sofa, a trudno trafić w mój gust :) Tutaj się udało, mega sieć dostawców tkanin, do wyboru do koloru dosłownie. Sama jakość mebla jest jak najwyższa, za tę cenę naprawdę warto. Od strony pracownika się nie wypowiem, nie moja branża, ale jako klientka polecam zakupy.

Katarzyna K.

Jestem zadowolona. Zapewniano mnie, że sofa idealnie nada się do spania (miałam złe doświadczenia) i po kilku tygodniach stwierdzam, że faktycznie tak jest :) Meble bardzo ładne, praktyczne i solidnie skonstruowane. Obsługa przemiła. Model Como.

Paulina
@Katarzyna K.

A czy możesz powiedzieć coś więcej na temat obsługi?? Zastanawiam się na rozpoczęcie pracy w tym sklepie, ale ciekawi jak wyglądał twój kontakt z obsługą..

Iza Czepiel

Po przeczytaniu sprzecznych opinii mieliśmy pewne wątpliwości, ale znajomi mają narożnik od Puszmana i przekonali męża, a on mnie. Gdy sofa dotarła (adele) obejrzeliśmy ją z dziesięciu stron, bardzo dokładnie, przetestowaliśmy system rozkładania, w razie czego przygotowani na reklamację. Po dłuższym czasie używania przy dwójce dzieci i czterech psach wszystko z nią absolutnie w porządku. Nie zbiera (usunięte przez administratora) nic się nie przeciera, nie skrzypi. Jak nowa, a i do spania czasami wiernie służy. Teraz wracamy po coś do pokoju dla starszego syna to i przypomniałam sobie o opinii :) 5/5, żadnych zastrzeżeń. Takiego mebla oczekiwaliśmy.

Myślałem, że aktualna jest oferta na pakowacza, ale wchodzę i taki komunikat "Nie znaleziono propozycji pracy". Co jaki czas są tak mniej więcej jakies nabory? Pasowałoby mi tu ze względu na lokalizację, także będę zerkać jak coś.

Jest rekrutacja na stanowisko operator maszyn stolarskich. Piszą o atrakcyjnych warunkach wynagrodzenia i systemie premiowania. Ale nie ma podanych żadnych widełek. Ktoś powie ile teraz dają na początek? Będę zobowiązany.

Klient Nowy wpis

Posiadam narożnik firmy puszman niecały rok . Przez ten czas był w naprawie już trzy razy średnio co trzy miesiące. Głównie pękające pikowania ale również rozwarstwienie się pianki kłujące dechy od ramy łóżka. Pękające szwy za zagłówkami tragedia. . Po pierwszych dwóch miesiącach mebel wyglądał jak po kilkuletnim użytkownaniu a kosztował ponad 7 tyś zł. Za każdym razem producent oferuje nieskuteczna naprawę zamiast wziasc odpowiedzialność za sprzedany bubel i oddać pieniądze. Nigdy więcej .

Cześć Wam! jest tutaj ktoś z pracowników? W ogóle dawno nikt tutaj się nie wypowiadał, a myślałem żeby podesłać na produkcję swoje CV. Nie mają jakichś konkretnych stanowisk. Możecie mi napisać jak u nich z zarobkami na produkcji? O atmosferze pisaliście, że całkiem ok, no chyba, że coś się zmieniło przez rok? ;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PUSZMAN Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jestem bardzo rozczarowana. Kupiłam narożnik BOLZANO i cały jest pomarszczony. Po kilku miesiącach użytkowania powstały wręcz 2-centymetrowe fałdy na siedzeniach. Marszczenia i pofałdowania są wszędzie, a gwarancja tego nie obejmuje. W odpowiedzi na reklamację dostałam radę aby ręcznie wstrząsać i klepać w celu przywrócenia pierwotnego kształtu.... No świetnie...

Milena
@Marta

Dokładnie, każdy kto chwali te produkty ma chyba je miesiąc, bo po dłuższym użytkowaniu nadają się jedynie na śmietnik. I za te pieniądze? Porażka!

Szefowie normalni ludzie- do dogadania, gorzej z niektórymi kierownikami... na szczęscie owy Pan zostal zwolniony, bo sam bym się zwolnił gdyby nie to.

Ilona
@pracownik

no i co w takiej sytuacji się dzieje? ktoś będzie awansowany z firmy na stanowisko kierownicze czy preferują osoby zewnątrz? jakie wymagania i warunki zatrudnienia przysługują tak z ciekawości?

Karola
@pracownik

Poleca Pan prace? Widziałam, ze szukają kobiet do przyuczenia..

Sylwia
@Karola

A na jakie dokładnie stanowisko i jakie są wymagania? Rozglądam się za nową pracą, jeśli się tam zatrudniłaś to możesz napisać coś więcej o warunkach i atmosferze? Zależy mi na tym bardzo, by nie było żadnych dziwnych akcji.

Milena

Dokladnie, rok temu kupiłam naroznik za 4,5tys ręce opadają, już się wygniata gąbka z której zrobiona jest sofa. Jestem zszokowana ! Za te pieniądze? Żałuję, nigdy więcej.

Ilona
@Milena

A co z jakąś reklamacją? Pyta, bo ciekawa jestem jak obecnie ją obsługują

Katarzyna

Fajno, że klientom pikowanie nie przeszkadza i że masa kolorów jest, ale czy jest tu przynajmniej jeden pracownik, który mi powie, ile zarabia krojczy i tapicer? Szukają teraz ludzi, ale w ogłoszeniu nie ma nic, ani stawek, ani czy są socjale, świąteczne dodatki..

Kinia

Martyna M.

Bardzo szeroki wybór tapicerek, chyba bez ograniczeń. Ekoskóra, tkaniny obiciowe, boucle i welur, w wariantach pet friendly i wodoodporne. Klient się musi nastawić na ciężki wybór, bo nawet turkusowa sofę mu zrobią :) Ja mam akurat czerwoną, chociaż kusiło jeszcze bardziej zaszaleć. Wygląd 10/10. Praktyczna konstrukcja, system rozkładania do operowania nawet jedną ręką. Leży się dobrze, śpi też, cena adekwatna do jakości. Sofa Adele

Rysia

U Puszmana zaopatrzyłam się w dwa fotele Moon i okrągłą pufę Roll, służącą mi teraz za podnóżek. Miały być tylko fotele, ale pufa jest przeurocza, musiałam ja mieć :) Zarówno fotele jak okrągłe maleństwo są bardzo wygodne, odpowiadają mi jak córce użytkującej drugi. Oparcie nie jest wysokie, ale obie lubimy zwijać się w kłębek na fotelu więc w sam raz :) Obsługa bardzo sympatyczna!

Dorota H.

Jako klientka się wypowiem :) Współpraca bardzo fajna, miły personel, chętnie doradzają. Stworzyli dla mnie przepiękny narożnik, jeden z większych - Buffalo, niesamowity design jakiego jeszcze nie widziałam. Mebel jest solidnie wykonany, kolor tapicerki zgodny z moimi preferencjami, a sama tapicerka ,,pet friendly" naprawdę jest ,,pet friendly". Rodzinie też się podoba, postoi u nas bardzo długo. Pozdrawiam :)

Veni
@Dorota H.

A jak sprawuje funkcją spania, czy pikowania nie przeszkadzają?

Lena
@Veni

Też mam Buffalo - goście śpią i nigdy nie narzekają :) Wiadomo, co kto lubi, nie każdemu te pikowania podpasują, ale jak dla mnie i rodziców, bardzo fajny masaż :D Mięciutkie, dobra odmiana od klasycznego materaca.

Katarzyna K.

Paulina
@Katarzyna K.

Bożena

Bardzo dobre meble, warte swojej ceny. Mam kanapę i fotel (kolekcja Venice) i prezentują się pięknie. Są wygodne, tapicerka łatwa w czyszczeniu. Barwy intensywne, zgodne z życzeniem. Obejrzeliśmy dokładnie i nie widzimy żadnych wad fabrycznych, a mąż pracował w branży to i zna się na rzeczy. Jak najbardziej polecam.

Wrzos A.

Bardzo dobra robota. Narożnik (model Milton) robi wrażenie i wygodą i estetyką. Doskonała współpraca, kompetentni ludzie potrafiący doradzić. Wybrać nie było łatwo, bo bardzo szeroka oferta i chciałoby się wszystko, ale jakby wybrać w ciemno to myślę że tez każdy będzie zadowolony :)

Laura77

Kompetentny personel, duży wybór tapicerek, solidne wykonanie, czego chcieć więcej :) Chyba tylko większego salonu żeby drugi narożnik kupić :) U mnie Aspen, polecam!

Moli
@Laura77

Witam jaki kolor ma Pani tapicerki .,jak się sprawuje ma Pani Aspen 1 ,czy Aspen 2?

Iza Czepiel

Werkaa10

Sofa Royal jest extra! Nie dość, że piękna to w dodatku wygodna do spania :) Wszystkie koleżanki mi jej zazdroszczą :)

Angelika

Widzę że opinie są podzielone, nie rozumiem negatywnych, bo od Puszmana kupuję od lat a to do gabinetu a to domu, moi znajomi też. Super firma, porządne meble, pierwsze słyszę o jakichś częstych reklamacjach. Osobiście w pełni polecam producenta.

Maria koleba

Bardzo w porządku, widać ze meble są solidne, tapicerka nie zbiera śmieci i się nie brudzi. Wygodne też, i pospać i posiedziec pare godzin (kanapa i fotel Tivoli), ogolnie polecam. Pozdrawiam obsługe, pomocne osoby :)

Zostaw merytoryczną opinię o PUSZMAN Sp. z o.o. - Syców

• Jak się pracuje w PUSZMAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PUSZMAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUSZMAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PUSZMAN Sp. z o.o.