Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes Benz Koszalin

Koszalin

Opinie o Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes Benz Koszalin

iza

Witam, nie polecam nikomu , miałam umówioną jazdę próbną tydzień wcześniej, ale w wyznaczonym dniu zwodzono mnie smsami ,że lekkie opóznienie, aby po kilku godzinach również napisać smsa, że jazda nie będzie możliwa. Nawet nie raczono zadzwonić, i zaproponować inne auto i.t.p

Zostaw opinię o Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes Benz Koszalin - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes Benz Koszalin