Opinie o Szpital urologiczny Katowice (Urovita Sp. z o.o.) w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Urovita Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urovita Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urovita Sp. z o.o. w Chorzów

Lena

a w weekendy pracujecie?

piotreeek

wazekotomia 3 dni jądro do badania,potem budynek dalej pani Z Katowic Ordynarka zaprasza na chemie.bylem zrobilem wezly chlonne wyciolem ( bardzo dlugo sie czeka na tomografie komputerowa w polsce)a tdraz znowu wracam se nastepne jadro wyciać. Hmmm Za drogo za badanie usg( panowie (nie) panie) troche dystansu szpital spoko tyklo drogo 30%drozej niz gdzie indziej

pacjent

Bardzo zła obsługa rejestracji telefonicznej. Nie sposób się dodzwonić. Nawet jak się czeka w kolejce, co zrozumiałe, to po 15 min. połączenie się urywa i znowu - na koniec kolejki. A jak już jakimś cudem dotrwa się na linii do sygnału połączenia, nikt nie podnosi słuchawki. I to w godzinach pracy poradni (chodzi o Poradnię urologiczną na NFZ). Fatalne rozwiąznia. Straciłem tak dzisiaj 1 godz. i 15 min. Bez skutku.

Olka

Zastanawiająca jest cisza i brak jakichkolwiek informacji od pracowników. Dlaczego tak się dzieje?

Ex
@Olka

Strach przed konsekwencjami wyrażenia się niepochlebnie o pracodawcy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Urovita Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Taxi Franek

W dniu 23.03.2020 r. ok godz.11' w przychodni NZOZ ŚLĄSKIE CENTRUM UROLOGI w Chorzowie przy ul.Strzelców Bytomskich 11 odebrałem wynik z rentgena żony. Ponieważ w dniu 31.03 br mam wizytę kontrolną u urologa zapytałem grzecznie czy może wiadomo co z terminami oraz z badaniami krwi. W odpowiedzi pani obsługująca mnie grubiańskim głosem wykrzyczała, że "nic nie wie, proszę wyjść". To mówiąc wypchnęła mnie a drzwi i z impetem zamknęła przed nosem. Przed przyjściem do przychodni usiłowałem się dodzwonić. Przy oczekiwaniu na połączenie byłem 10 w kolejce do połączenia, jednak jak już odczekałem i byłem pierwszy w kolejności do połączenia telefonicznego, zostalo ono przerwane. Pani przy drzwiach z wyglądu miała 160 cm wzrostu wiek około 50 lat, trochę przy tuszy. Jako płatnik dwóch składek na NFZ jestem zbulwersowany takim zachowaniem tej pracownicy. Dlatego też napisze skargę do prezesa UROVITY oraz do NFZ Nie jestem smarkaczem żeby mnie tak traktowano mam 70 lat. P.S. gdy tej pani powiedziałem ze napiszę skargę machnęła ręką ......."Pani życia i śmierci"

Piotr z Siemianowic

Witam! Kiedyś(2-3 lata temu) na Urovicie było ok. (usunięte przez administratora) a dodzwonić się na numer 32 111 42 50 graniczy z cudem .Zaczyna się od info że jesteś nagrywany potem jakaś nawiedzona mówi który jesteś w kolejce, co ma się nijak do stanu faktycznego-jednym słowem wielki(usunięte przez administratora)Jeśli możecie szukajcie innych urologów TĘ firmę radzę UNIKAĆ!!! Totalny brak informacji!!!!

Pacjentka
@Piotr z Siemianowic

Nie zgadzam się z Tobą, owszem czasem trudno się dodzwonić, ale pokaż mi placówkę, która ma dobrych lekarzy do której łatwo się dodzwonć. Ruch śwaidczy o tym, że poprostu są dobrzy lekarze. Tzeba dzwonić albo pisać do nich. Wiem że na FB też opdowiadają.

Czy można liczyć w Urovita Sp. z o.o. Szpital Śląskie Centrum Urologii na prywatną opiekę medyczną?

Małgosia

Tak można, sprawdziłam ich niestety na sobie. Polecam

Zadowolona pacjentka

Byłam i mam pozytywną opinię. Na ostry dyżur. badania wykryto kamień w przewodzie przyjeto mnie na odział drugi dzień zabieg ma trzeci wrzuciłam do domu jestem zadowolona dziękuje

Anita

Dużo opinii pacjentów a czy są tutaj opinie pracowników? Interesuje mnie praca na recepcji

Pacjentką niestety nie zadowol

Nie mogę zrozumieć fenomenu rejestracji do gabinetu ginekologicznego,przyjechałam o godz 11 tej i byłam jedyna pacjentką i pani mnie nie zarejestrowała bo rejestracja jest od 13 tej.co to ma na rzeczy , że nie można się zarejestrować rano na popołudniowa wizytę, spotkałam się z tym pierwszy raz,osoba pracująca musi się zwolnic z pracy na godz 13ta i czkać później z dwie trzy godz aż zostanie przyjęta w gabinecie. Porażka

Rafał

Brak diety lekkostawnej( np.kaszanka na obiad) , przesuwanie zabiegu nawet kilkukrotne , na pytanie dlaczego usłyszycie ze się nie zamieścili w czasie. W sprawie wypisu trzeba dzwonić, a przeciez powinno sie go otrzymać niezwłocznie ze względu na zalecenia w nim zawarte. Sam pan ordynator bardzo miły i uprzejmy gdy jesteś na wizycie prywatnej, a w szpitalu z NFZ no cóż , nie ten" człowiek " Pielęgniarki uprzejme i pomocne ....Przed przyjęciem jezdzisz tam 3 razy na różnego rodzaju badania i konsultacje. Takze polecam, ale tylko za prywatne pieniądze. To już druga moja opinia. Może tej nikt nie usunie. Dodam jeszcze że wcale nie ma tak nowocześnie jak się chwalą a jak nie bedzie miejsca na sali to łóżko na korytarzu i dwa parawany czekają. Dużo zdrowia wszystkim życzę.

zadowolony

ja jestem zadowolony z Urovita. nie biadolcie o czasie oczekiwania i pracy personelu średniego. Robią co mogą.

Zuza

Miałam nadzieję, że dowiem się coś więcej w temacie pracy, atmosfery i zarobków.

prawdziwa

śmieszą mnie komentarze i opinie ludzi n temat służby zdrowia, które dotyczą czasu oczekiwania. Ludzie to nie jest fast food. Sami jak jesteście w gabinecie albo na stole operacyjnym to chyba chcecie żeby lekarz się Wami zajął jak najlepiej i poświęcił wystarczającą ilość czasu. Dlatego czasem się czeka na lekarza itd. Są skuteczni i lecą ludzi z trudnych dolegliwości. i to najważniejsze. Sama tego doświadczyłam właściwie mąż.

Fatalna praca izby przyjęć, oczekiwanie na decyzję lekarza to kilka godzin. To nie jest nowoczesny szpital, proszę zmienić wizytówkę reklamową.

Lekarze super! Ale panie z rejestracji jak to panie z rejestracji. Boginie terminów. Dr Kubuszok poprosił żebym niezwłocznie po wykonanym tk umówiła wizytę u niego. Tk mam 13 listopada a bogini rejestracji tym swoim „ zachęcającym głosem umawia mnie niezwłocznie na 31 stycznia 2019!!! Pozdrawiam śpiące królewny z rejestracji i zapewniam ze tego tak nie zostawię. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić Panie w rejestracji

Pacjent

Witam jest sobota....Od samego rana wizyty brak.Teraz jest prawie 11- nikt nic nie wie ??? Czy to rodzaj terapi ? My pacjęci musimy to tolerować .Obsługa medyczna personelu średniego budzi wiele zastrzeżeń. JAK MOŻNA TO UZDROWIĆ ??? Pytanie kieruję do osoby,która zawiaduje tym tworem.

admin

Czy firma Urovita Sp. z o.o. Szpital Śląskie Centrum Urologii jest dobrym pracodawcą? Jakie ma zalety praca u nich? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Urovita Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Urovita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Urovita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urovita Sp. z o.o.?

Urovita Sp. z o.o.
  • Strzelców Bytomskich 11