Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k.

Świętochłowice

Opinie o Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k.

wxm

karinka, o ile tylko będą chcieli zainwestować w odpowiednią reklamę firmy wszystko jest możliwe.Jakiś czas temu masowo potrzebowali przedstawicieli handlowych. Wiadomo jak wyglądały te rekrutacje ?

KMIL

FIRMA NIEPROFESJONALNA. BYŁEM NA ROZMOWIE, ZLE ODEBRAŁEM PRACUJACYCH TAM LUDZI...R

Marek

Niestety miałem wątpliwą przyjemność zetknięcia się z tą firmą. Zostałem zaproszony do Warszawy na rozmowę na godz.12tą, poniewaz mieszkam w Szczecinie postanowiłem przyjechac dzień wczesniej, zarezerwowałem sobie jakiś hotel, zeby byc wypoczętym i przygotowanym profesjonalnie do rozmowy. Gdy dotarłem do hotelu wieczorem dzień przed rozmową po całym dniu w pociągu, odpaliłem komputer, otworzyłem pocztę i ...niespodzianka, dostałem maila, że rozmowa jest odwołana i odbedzie sie w innym na razie nieokreślonym terminie, nic więcej, żadnych konkretów. Mail przyszedł w godzinach popołudniowych, czyli rozmowę odwołali dzień przed, pod wieczór.Ja się pytam kto tam tam pracuje i jak traktuja czlowieka??? Wiedząc, że ze Szczecina do Wawy jest ponad 500km, trzeba dojechac itd, ponieść koszty. Odpisałem na maila, próbowałem sie dodzwonic, nikt nie odbierał. Równiez do mnie nikt nie raczył zadzwonić z odowłaniem, tylko zwykły mail.Jeśli tak ta firma działa, to nie polecam nikomu, od samego poczatku widać jak traktuja ludzi...Koszt podrózy i hotelu 500 zł, natomiast doświadczenie na przyszłość bezcenne.

Handlowiec2

Na jakim terenie pracowaleś? Jakie tereny pracy? Jakie narzędzia? Bede wdzięczna za informacje.

handlowiec

Firma wypłaca wynagrodzenia terminowo ale zarobki są niskie..a prowizja z kalkulatora Pana R[usunięte przez moderatora] zupełnie nie logiczna,pracowałem tam 2 lata zmieniłem i jestem zadowolony. pensja 2-3 tyś w zależności jak wynegocjujesz

Zostaw opinię o Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k.