Opinie o Amari Spa Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amari Spa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Amari Spa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amari Spa Sp. z o.o. w Katowice

Lika345 Nowy wpis

Mając wsparcie tak zaangażowanych i pomocnych managerek sprzedaży jest nieocenione!! Najlepszy zespół jaki istnieje, a trochę tych zmian już przeszłam. Dziewczyny są kompetentne, mają dużo pomysłów i służą radą ☺️

krysia28 Nowy wpis

Praca w pięknym i czystym salonie, nie oszczędzają na kliencie, wypłaty przed czasem jak zawsze, systemy motywacyjne także dostępne, konkursy specjalne z nagrodami, rabaty na produkty, benefity, integracje ostatnio była z nowym szefem i lista jest długa. Moim zdaniem ludzie zawsze będą zazdrościć ale w Amari czuje się dobrze i wiem, że jak dam od siebie 100% to oni zawsze o mnie także zadbają, co jest bardzo istotne dla mnie. Ostatnie zmiany w kadrze przyniosły dobre efekty i cieszę się na pracę w AMARI.

aktualna Nowy wpis

Praca w Amari jest wymagająca. Nie ma nudy. Jest intensywnie jednak efekty dają pełną satysfakcję. Nie ma nic lepszego niż obserwowanie zadowolonych klientów, uśmiechniętych masażystów . Kiedy angażujesz się w zadania, masz wyniki sprzedażowe,, jesteś wsparciem dla pracowników i działasz zespołowo - będziesz zadowolona/zadowolony. Dobrze czuję się w tej marce i nie planuje zmian.

. Nowy wpis

Dla mnie praca w Amari jest w porządku, wiadomo różne sytuacje są, ale na wszystko znajdują rozwiązanie. Dobrze można zarobić, a to duży plus.

Aplikowałeś do firmy Amari Spa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Całe szczęsci już była

Szanowni Państwo, Chce wszystkich przestrzec przed podjęciem pracy w Amari Spa. W/w komentarze są jak najbardziej prawdziwe i w żadnym stopniu nic nie jest przekłamane. Zarządzający firmą zachowują się jakby nie znali podstawowych standardów zarządzania kapitałem ludzkim. Praktycznie wszystko odbywa się na zasadzie "marsz i wykonać" bez zważania i zastanowienia czy podległe osoby są faktycznie spełnić dane żądanie. Osoby te nie zważają na to, że praca z ludźmi powinna odbywać się na podstawowej zasadzie budowania zaufania poprzez szacunek do drugiej osoby. Brak tej wiedzy świadczy o skrajnym prymitywizmie osób zarządzających i właścicieli. Dlatego jeśli ktoś ma zamiar podejmować pracę w tej firmie niech się lepiej dwa razy zastanowi bo będzie strzępkiem nerwów.

Lala
@Całe szczęsci już była

Bardzo dużo zmieniło się po wymianie kadry rządzącej na tą zarządzającą zespołami ;) Odpowiednia osoba do współpracy to i wszystko lepiej działa a i człowiek idzie do pracy uśmiechnięty i ma wsparcie Mroczne czasy już dawno za Amari

OOO

czytam i zastanawiam się kto takie głupoty pisze. Konkurencja czy dziewczny które aplikowaly podając ze Np znają płynnie angielski a w rzeczywistości ani brlee ani meee w tym języku i nie zostały przyjęte na co były obrażone i oburzone ze pracy nie dostaną. Pracuje kilka lat w firmie i są świetne zespoły dziewczyn ktire fajnie ze sobą współpracują , cały czas jest wsparcie i prosta praca w obsłudze klienta premium i luksusowych usług a chyba nie każdy się nadaje do tego wiec może pisze ktoś kto chciałby a nie ma umiejętności . to praca dla osób które chcą się rozwijać, uczyć się , awansować , potrafią pracować w zespole i międzynarodowym środowisku kto zaczyna prave to jest zadowolony a zarobki porównując do ofert firm z branży są Ok , są i takie osoby które chciałby pracować ale totalnie nie ogarniają prostych czynności wiec nie są zatrudniani wiec komentarze to chyba od takich osob, które chciały i im się wydawało ze można nic nie umieć i nikt nie zauważy wiec z własnego żalu próbują pisać ze coś im niepasowalo. Tak zdążają się wyjazdy jak jest losowa sytuacja w innym oddziale i trzeba pomoc i mogą jechać osoby które dobrze sobie radzą i za podróż Sluzbowa firma płaci i opłaca hotel wiec raczej to coś fajnego, ale może dla osób które maja szersze horyzonty i odwiedzenie innego miasta jest dla nich przygoda a nie są wystraszone samych siebie.

Dzien dobry, Szukam aktualnych pracowników których można zapytać pod kątem firmy. Czy rekrutacja odbywa się z domu? Czy firma oferuje awanse? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Recepcjonistka

jest nadal beznadziejnie, pracownik bez szkolenia zostaje zdany sam na siebie, nie wie co ma robić, nie można się do nikogo dodzwonić, trzeba przed pracą i po pracy załatwiać dziwne rzeczy, całą dobę jest się w pracy, patrzą na ręce, nie można mieć życia prywatnego, umowa się kończy i pracuje się bez umowy bo nikomu się nie chce ruszyć mimo upomnień. kontaktu z kierownictwem nie ma żadnego, olewactwo kompletne. Wisienką na torcie jest umowa na 1/4 etatu, reszta pod stołem, na plus jedynie premie, które faktycznie są, reszta beznadzieja, dno i kilometr mułu

Iza
@Recepcjonistka

brzmi serio nieciekawe. Piszesz o załatwianiu jakiś dziwnych rzeczy, o co chodzi z tym? No i te premie faktycznie przyjemnie zabrzmiały, jak wysokie i jak na nie sobie tu zapracować można?

CzajKa

Pracowałam w Amari i chyba nie było jednego dnia, kiedy praca przebiegałaby spokojnie. Poziom rozmowy oraz żądania ze strony osób zarządzających były poniżej krytyki. Wieczny chaos, nerwówka i nieporozumienia na porządku dziennym.

Lacaterina
@CzajKa

Zgadzam się z tobą, nie dość że czasami to w nocy dostawałam wiadomości że mam jechać na drugi koniec polski na zastępstwo gdzie podkreślałam że tak daleko nie pojadę, to stawka poniżej minimalnej mimo że jestem studentem. Nerwy, nowe ustalenia wprowadzone bez uprzedzenia, brak powiadomienia że np mamy szkolić nowe osoby, gdzie my tego nie powinnyśmy robić. Ooo i jeszcze to że umowy nie chcą dać więc większość pracuje na czarno.

Zostaw merytoryczną opinię o Amari Spa Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Amari Spa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amari Spa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amari Spa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amari Spa Sp. z o.o.
  • Astrów 10 lok. 7