Euro&Cent

Bytom

Opinie o Euro&Cent

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Jesteście zainteresowani pracą w Euro&Cent? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: https://www.eurocent.pl/kariera Z którym z tych stanowisk macie już jakieś doświadczenia?

ee
użytkownik zarejestrowany

jezeli chodzi o oferty pracy to szukaja teraz na przyklad kierownika do spraw sprzedazy w Krakowie wymagane jest doświadczenie w branży finansowej na stanowisku managerskim,preferowane doświadczenie w obsłudze Klienta w domu,umiejętność zarządzania pracownikami podległym

Moczu
użytkownik zarejestrowany

Euro cent to firma, która zajmuje się świadczeniem usług finansowych. Nie mam jednak pewności czy dalej działają na rynku ponieważ szukając firmy po KRSie nie można było znaleźć w zasadzie żadnych informacji na ich temat, bądź pojawiały się informacje 'dane usunięte'. Ma ktoś informacje na ich temat, co takiego się dzieje/działo?

aaa12

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Euro&Cent opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Opis stanowiska pracy: Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą starategią firmy, Zarządzanie zesp... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5695499?keywords=&region=

cza

Pan(usunięte przez administratora) to oszust uwaga na niego!

K.

potwierdzam!!

ana

ta firma od kilkunastu miesiecy nie istnieje

witam..czytam te forum i zgadzam się z ludźmi którzy piszą negatywne opinie ..Jestem pracownikiem praktycznie od samego początku i mogę powiedzieć ze nie poznaje tej firmy ... to prawda kiedyś nam obiecywano ale po części się wywiązywano z obietnic a teraz ... teraz to jest wielka niewiadoma ..pisze to z punktu przedstawiciela nie kierownika ... prawda jest taka ze najgorsza robotę odwalamy my te male mrówki które; zbierają raty , zdobywają kl ., plakatują się ,a nawet bawią się w windykacje bo prawdziwa wogole nie działa.. dobrze ze zdarzają się jeszcze dobrzy kierownicy w których jest wsparcie i wiedza jak wygada praca w terenie ..bo prezesostwo chyba za biurka nigdy nie wyszli .. Ba; zapomnialm ze oni maja cudowne pomysły wymyślania nowych zasad i nowych produktów ..tak jak obecnie wprowadzona poz na 52 gdzie pobija koszty PPo 150% do oddania wiencej ludzie to się nie sprzeda a jeśli tak to tylko desperat to weźmie a za kilka tygodni nie wpłaci bo go nie będzie stać wiec o jakim produkcie mówimy.. totalna klapa... ja jako przedstawiciel po tylu latach pracy doszłam do wniosku ze zwijam żagle z tej firmy bo ta łódka już tonie .. powodzenia dla wytrwałych przedstawicieli i odpornych kierowników..

kasia

jaka praca taka płaca-premie boskie :):):)):)

ktoś

nie uważałaś jak robisz to rób jak uważasz ;-)))) w tej pracy trzeba tylko troszkę mózgu użyć ale dla ciebie pewnie i to było za trudne... blond włosy pasują do ciebie więc nic nie zmieniaj ... tępota wrodzona ;-)

LUiza

co za bzdury piszesz kobieto!! Trzeba było pracować a nie przerwy co 5 minut na fajki urzadzac!!

Ania

super tylko tak dalej, mozna uczciwie zarobic polecam!!

oszukana

Oszust i jeszcze raz oszust!!! Szuka taniej siły roboczej i nie wypłaca pieniędzy broń boże nie dajcie sie nabrac na maslane oczka pana (usunięte przez administratora) .

Zostaw opinię o Euro&Cent - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro&Cent