Gregor-Trans

Gdynia

Opinie o Gregor-Trans

Marek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak jest aktualnie w firmie? Czy warto teraz aplikować? Jaka jest atmosfera?

Aneta

@Pawika mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy w Gregor-Trans? Na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy na jakie benefity/warunki zatrudnienia mogą liczyć obecnie pracownicy firmy.

er

@Pawik oo 6 lat to na prawde sporo jest :D to duzo siwadczy o firmie poniewaz oferuje swoim pracownikom stabilne zatrudnienie a to jest na prawde spory plus jednak :) ciekawe czy beda sie jakies nowe oferty pojawiac

Pawik

Sześć lat pracuje w tej firmie i jest ok i tyle na temat .

Ochrona

Firma Gregor Trans transport sanitarny przewozi ludzi czy zakupy? Kilka razy w tygodniu podjeżdża ambulans pod Biedronke wysiada cala rodzina i lecą do sklepu. Co jest grane? Poza tym kierowca obija samochody na parkingu. Uwaga białe Renault Trafic

Na rozmowie jest pięknie ładnie wysoki zarobek a w rzeczywistości szkoda gadac. Są firmy transportowe które cenią swoją pracę i pracownika ale nie ta

Niestety tak dyrektor schowany w swoim gabinecie lub poza firma, pracownicy biurowi nie udziela informacji. Zwykły pracownik nie ma dostępu do dyrekcji. Uwaga firma wyzysk smieciowe umowy i zarobki.

Brak dostępu do dyrektora. Wyzysk i zlodziejstwo. Płacone za zmianę a nie godziny jazdy 6,50zl na godzinę jazda, dźwignie pacjentów. Brak poszanowania pracownika.

kierowca

Firma pełna wymagań która nie oferuje nic w zamian nawet normalnej umowy o pracę, żenada.

zaspa

jakie taho w t4 ogarni sie to praca u prywaciarza wyzysk za 8 zl przejrzy na oczy chyba ze to twoja pierwsza pracajak bedziesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dostaniesz od kryski 100zl premi

pages
@zaspa 10.07.2015 09:12

Pracuje w firmie gregor trans i przewozimy pacjentow na dialize Nasz zarobek na umowe zlecenie to cale 500 zl !!!! na miesiac Pozdrawiam wlasciciela tej zlodziejskiej firmy

oburzony

same cwaniaki i lenie jezdzić 24 na dobe za najniszą pani w biurze dysp.czar p.g.r auta zmęczone kierowcy bez praktyki jak masz kat b to masz prace jedynie to sam szef jest ok

Krakowiak

Witam Pracowałe do nie dawna w Firmie Gregor Trans w Krakowie i byłem bardzo zadowolony Firma Wypłacalna samochody super nigdy nie było zadnych problemów z wynagrodzeniem. Szkoda ze odeszli z Krakowa

dogwiazd

Witam A jak z zarobkami w tej firmie. Mam szansę pracować więc robię rozeznanie. Ile godzin w tygodniu, jaka umowa o pracę, jakieś dodatki itd? Pozdrawiam

DO K. ŻURKA

oburzony - 2013-04-10 19:44:06 dzis rano widzialem auto gregor trans vwt5 jak obtar nowe auto stojace i ucieklI tak juz każdy wie, że wypisujesz głupoty. Myślisz, że cwany jesteś? Raczej brak ci elokwencji

DO K. ŻURKA

Jakom?? Poprawienie piszę sie JAKĄ!!! ŻURZE NASTĘPNYM RAZEM RADZĘ UŻYĆ SŁOWNIKA JAK BĘDZIESZ PODSZYWAĆ SIĘ POD INNYCH!!!! Jesteś ŻAŁOSNY!!!!!!!!!!!!!!!

oburzony

dzis rano widzialem auto gregor trans vwt5 jak obtar nowe auto stojace i uciekl

karol g

najgorsza firma transportowa jakom znam ludzie z ulicy bez praktyki bez prawa jazdy itd samochody zajechane stare i dobite

znajomy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaden z was fajfusy nie dorasta mu do piety jezeli chodzi o jego wykonywanom prace najpierw trzeba udowodnic mu wine zeby go oskarzac glupki............................

strazak

ile ludzi tyle opinii. chlopaki robia co moga, ale to nie ich wina ze jezdza starymi szrotami, ze jest ich malo, a roboty coraz wiecej.nikt nie patrzy na dobro pacjenta tylko na mozliwosc zarobienia. za pieniadze jakie dostaja chlopaki i ilosc pracy nie wymagajmy, zeby chodzili bez przerwy z pieknymi usmiechami i podcierali tylki. cale szczescie, ze nie pracuje juz Zurek, ktory chamstwem, cwaniactwem i prostota robil najgorsza wizytowke tej firmie.wstydz sie chlopaku! nikt nie chce cie znac.

ble ble

Drodzy Panowie Powiem krótko i na temat przeginacie pałę jak się coś komuś nie podoba to niech zwolni się z pracy i znajdzie sobie lepszą

ŻUR

lekarz - 2013-01-29 20:38:24 zgadzam sie z opinia innych czekac na erkowy przewuz 45min krew na ratunek zyca do gogodziny szkoda sluw Brakuje pana K..................Firma nie docenia dobrych ludziHa ha lekarz ;-).... człowiek wykształcony nie robi tak poważnych błędów ortograficznych (poprawka: PRZEWÓZ, SŁÓW, interpunkcja też się kłania).... JEDNYM SŁOWEM ŻURRRR!!!!!!!!!!!!!!

ŻUR

rozczarowany opiniami

(usunięte przez administratora)ODRADZAM NAJGORSZEMU WROGOWI...Drogi anonimie, też jestem pracownikiem GT i jakoś nie narzekam, pieniądze zawsze na czas i to w całości, a nie jakieś tam zaliczki, nikt nikogo nie okrada, to raczej sami pracownicy okradają firmę i naciągają, ale to już inna bajka... Każdy zna warunki i wie za jakie pieniądze pracuje, więc nie rozumiem narzekania, a jak się komuś nie podoba to drzwi są otwarte, nikt nikogo na siłę nie trzyma!!! Komuś źle to do widzenia, ale już nie jeden wracał z podkurczonym ogonem i prosił o ponowne przyjęcie, między innymi wymieniany tutaj Pan szybki czy jakoś mu tam....

czarujący nieznajomy

Panie szybki Krzysiu Żurek.... Przestań pisać pięć postów pod rząd z różnymi nickami bo to jest śmieszne .Robisz prostaku wszędzie te same błędy cofnij się do podstawówki :) nie dochodzi do Ciebie że nikt nie chce już w tej firmie twojej osoby , robisz z siebie kretyna .Obrażasz pracowników i ludzi którzy dali Ci szanse (usunięte przez administratora) pracować w firmie, żebyś utrzymał swoją rodzinę i zapewnił jej byt. Po co wypisujesz kretyńskie zdania których nawet Ty sam nie rozumiesz .Koniec Kropka :)

nie dam

czesto widac samochody GREGOR TRANS w GDYNI na gieldzie towarowej lub w makro po zakupy do sklepu chore co mlodzi kierowcy jezdza jak ..................................sa gorsi jak .............. ha.ha

pani b

swieta prawda nigdy nie ma ich na czas na Majewskich 5 karetek i wiecznie tam stojom

nieznajomy zaspa

panowie lepiej na pieszo jak zzgregorami ta firma to pomylka tak jak pani (usunięte przez administratora)>

ada

pare dni temu odwozila mojom mame karetka gregor trans ja tez jechalem z mamom kierowca i(usunięte przez administratora)

lekarz

zgadzam sie z opinia innych czekac na erkowy przewuz 45min krew na ratunek zyca do gogodziny szkoda sluw Brakuje pana (usunięte przez administratora).......Firma nie docenia dobrych ludzi

pacientka

jestem pacientem szpitala miejskiego czesto korzystam z transportu gregor trans od 2miesiecy tragedia pracownicy masakra odzywki pana lukasza do pacientuw straszne co robi szef tej firmy gdzie jest pan szybki Krzys

jolpe

A mi sie bardzo dobrze pracuje w gregor trans dobrze zarabiam mam czas wolny dla rodziny dla mnie ok

twój zmiennik

To idż pracuj do innej firmy ale miej odwage juz nie prosić o ponowne zatrudnienie jak to wielu robi kiedy już sobie polepszyło;]

kierowca

masz odwagę to się podpisz lub napisz zaco cię zwolniono,od razu będzie wiadomo o kogo chodzi

ja

pani (usunięte przez administratora)pojęcia nie masz na temat w którym zabierasz glos ponieważ przemawia przez ciebie cheć zemsty za zwolnienie z pracy twego faceta.moze nawet listy dyktuje ci ,,kłaczek,,.jak przejżysz na oczy to ja zaczne pisac zdania od wielkiej litery.

W pewnym mieście w Wielkopolsce pewna firma prywatna zatrudnia pewną ilośc kierowców z tego trzech, którzy mieli zabrane prawojazdy za jazdę po pijanemu a teraz wożą ludzi chorych. Co wy na to? wdodatku nikt nie ma nawet ukończonego kursu pierwszej pomocy to dopiero są jaja! A tą firmą jest ....

masz rację dziady "Gregor-Trans"

(usunięte przez administratora)I NIE TRAKTUJA W OGOLE PRACOWNIKA(usunięte przez administratora) .... ODRADZAM NAJGORSZEMU WROGOWI...

Zostaw opinię o Gregor-Trans - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gregor-Trans