Opinie o Gregor-Trans w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gregor-Trans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gregor-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gregor-Trans w Gdynia

Andrzej.B Kierowca

Firma fajna w Gdańsku. Praca ciężka ale można zarobić Kierownictwo w porządku pomaga i jest wyrozumiałe Koledzy w Gdańsku też fajni pomocni i mili oprócz jednego (usunięte przez administratora)który zamiast pracować donosi na kolegów

Wszyscy super zadowoleni ? Az dziwne. Umowę żeby dostac trzeba czekać bóg wie ile i jak długo. Kasa pod stołem . Taki przykład daje ta super firma ? Z biurem się nie da dogadać, nie wiem jak teraz bo już naszczęście tam nie pracuję ale nie tak dawno około kwietnia był problem.Pani z biura nic nie wie choć zajmuje się sprawami kadrowymi a odsyła mnie do koordynatora hahaha więc nie wiem co ona tam robi. Najbardziej mnie szokuje ta kasa w kopercie, podziwiam tych zaślepionych pracowników co przyjmują te pieniądze. Przecież ani emerytury ani nie daj boże kredytu w banku bo najniższa krajowa na umowie jeśli wgl. ja mamy. Nie polecam , niech sie każdy zastanowi nad tą firma. Jeśli już to dogada się na swoje warunki ale żeby były na piśmie a nie na słowo bo nie można im ufać, wieczne kłamstwa typu tak wyslemy, tak dostanie pan na konto pieniądze tak już wysyłamy umowę... wstyd., chyba kontrola by się w firmie przydała.

Diana córka Mirosława

Zglaszam ta firmę do sądu !!!! Krystyna która pracuje tam w biurze wie o co chodzi , nizla kombinatorka umowy śmieciowe , (usunięte przez administratora)!!!! Krzyśka i Grzegorz niestety ale bedziecie siedziec w (usunięte przez administratora) za te przekręty.

Kamil
@Diana córka Mirosława

Czemu zamierzasz podać firmę Gregor-Trans do sądu? Mógłbyś nieco więcej napisać na temat Twojej współpracy z tą firmą? Pracowałeś tam i jesteś niezadowolony z warunków, które otrzymałeś, czy może zupełnie inne sytuacje wpłynęły na to, iż masz zamiar zakończyć sprawę w sądzie? Proszę o to, abyś opisał, jak to wygląda.

Rafał
@Kamil

Kamil, a wiesz coś może na temat wolnych miejsc pracy?

Kamil
@Rafał

Z informacji podanych na oficjalnej stronie internetowej firma Gregor-Trans poszukuje obecnie pracowników na stanowisko diagnosty na stacji kontroli pojazdów. Dodatkowo firma poszukuje również uczniów, którzy chcieliby odbyć praktyki zawodowe w tym zakładzie. Czy któreś z tych stanowisk wydaje Ci się interesujące? Czy może liczyłeś na zupełnie inne stanowisko? Odpowiedz, proszę.

Weteran
@Diana córka Mirosława

Nie rozumiem wszystkich tu rozzalonych. Pracuje w tej firmie już prawie 10 lat i jak widzę i słyszę opinie niezadowolonych to śmiać się chce bo ludzie kto Was zmusza do pracy w tej firmie ? Na rynku jest tyle pracy że każdy znajdzie bez trudu ...tylko trzeba chcieć pracować bo ten kto narzeka i pisze niecenzuralne slowa znaczy ze kombinator i len który liczyl ze dostanie auto sluzbowe aby uzywac je do prywatnych celow. (usunięte przez administratora)tez nie brakuje ktorzy licza na darmowe paliwo.Nie każdy się nadaje na kierowcę i do pracy ze starszymi ludźmi ktorym trzeba pomóc wejść czy wyjść z auta, to nie usługi taxi! Tylko transport medyczny! Sprawa umów jest zawsze jasna,umowa o pracę , zlecenie, kontrakt nigdy nie jest to tajne tak samo jak stawka za godzinę lub za przewóz pacjenta. Poprostu wystarczy tylko chcieć pracować a nie tylko wymagać. Stawki są tu różne od 15 do 26 zł za h w zależności od kwalifikacji.atmosfera super, wyplata zawsze na czas więc osoby X które wyrażają swoje frustracje na tym forum gdziekolwiek by nie pracowały zawsze będą nie zadowolone. Wielu już tu było takich co odchodzilo, bo chciało mieć lepiej a potem prosili o ponowne przyjecie. Idziecie sobie popracowac do Foxmedu, medtransu czy Triomedu decenicie wówczas firmę Gregora. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma panowie. Pamiętajcie o tym.

@Weteran

Gdzie Ty pracowałeś za taką stawkę śmieszne ja jako kierowca i nie tylko bo jeszcze musiałem nosić pacjentów na piętra też pracowałem około 10 lat i ostatnio zarabialem 1500 miesięcznie a wypłaty nigdy nie miałem na czas żadnego dnia wolnego oprócz niedzieli Wloclawek

Włocławek

Po Wloclawku jezdzi srebrny renault z Gregor trans . Prowadzi to starszy dziad ..To skandal ze takich kierowcow zatrudnia ta firma . Jezdzi po hamaki na czerwonym juz kilka razy mialem przyjemnosc unikac zdezenia z tym autem . Przepisy ma za nic a wiezie ludzi . Zglaszalem sprawe do firmy gregor trans I nic z tym nie robia . Czekaja chyba az gosc spowoduje poważny wypadek .Jest to chyba bardzo bogata firma ze nie zależy jej na dobrej opini . Gregor trans to jakas pomylka.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gregor-Trans. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko uczeń mechanik pojazdów samochodowych?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak można pozwalać żeby karetki woziły pacjentów na prawie łysych oponach a lecie na zimowych tak jest w Wałbrzychu .Zatrudniają też nieuprzejmych kierowców czy już nie ma normalnych urzejmych pracowników a nie takich cwaniaczków

@anonymous

To prawda a sam koordynator ktory nadzoruje rowniez prace ratownikow z malym a prawie zadnym doswiadczeniem w ratownictwie nie jest ani ratownikiem ani pielegniarzem zenada co niektorzy ktorzy kiedys pracowali w PR nie bedac ratownikami maja przyzwolenie od pseudo koordynatora na podjecie pracy pod wplywem alkoholu byleby mu donosili a przeciez woza ludzi chorych zalosne bo Ci biedni ludzie nie maja chyba pojecia z kim maja do czynienia

Wałbrzych
@Marek

To jest święta prawda KORDYNATOR z Wałbrzycha żadnego nie ma pojęcia dostał pracę bo wcześniej sprzątał w pogotowiu nie jest miły gość żenada.

Kamyk95

Jest to bardzo dobra i solidna firma. Bardzo sympatyczni kierowcy jak i ratownicy/sanitariusze. Polecam Lubię atmosferę w Gregor-Trans za: Rodzinna atmosfera

Aneta

@anonymous, rozumiem i dziękuję za informację. Czy są wśród forumowiczów osoby, które posiadają merytoryczne informacje na temat pracy w firmie Gregor-Trans? W chwili obecnej brakuje opinii na temat tej firmy, jeżeli chodzi o pracę, więc zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Aneta

@anonymous, rozumiem, jednak, czy jesteś w stanie przedstawić opisaną przez Ciebie sytuację w sposób bardziej szczegółowy? Czy była to jednorazowa sytuacja związana z firmą Gregor-Trans, czy może nagminne zdarzają się takie sytuacje?

@Aneta

Bardzo często ich widuję bez zapiętych pasów i nie chce tu być konfidentem ale przełożeni zapewne czytają opinie więc niech się zainteresują i niech poczynają odpowiednie kroki.

@Aneta

dodam jeszcze ze sprawa dotyczy gregor trans z gdanska szpital MSW

Aneta

@dren, rozumiem, że byłeś świadkiem takiej sytuacji, gdzie kierowca firmy Gregor-Trans przewoził pacjentów bez zapiętych pasów bezpieczeństwa? Może ten pacjent posiadał orzeczenie lekarskie, które zwalniało go z obowiązku zapinania tych pasów? Wiesz coś więcej na ten temat? Jeżeli tak to sprecyzuj swój komentarz.

@Aneta

TAK CZY INACZEJ PACJENTOM NIE WOLNO JEZDZIC Z PRZODU KOŁO KIEROWCY , NIEKTORZY PACJENCI MOGĄ STWARZAĆ NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA KIEROWCY A CO ZA TYM IDZIE I DLA PACJENTÓW SIEDZĄCYCH Z TYŁU.

dren

kierowcy wożą pacjentow z przodu bez zapietych pasów

Aneta

@anonymous, opisana przez Ciebie sytuacja miała miejsce w trakcie pracy w firmie Gregor-Trans? Jak często pracodawca robi przegląd floty samochodowej, która jest głównym narzędziem pracy w tej firmie? Jeżeli możesz to opisz również sytuację, która sprawiła, że klasyfikujesz kierowców, którzy są zatrudnieni w tej firmie, jako osoby nieuprzejme. Zachęcam do przedstawienia bliższych szczegółów.

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak jest aktualnie w firmie? Czy warto teraz aplikować? Jaka jest atmosfera?

Aneta

@Pawika mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy w Gregor-Trans? Na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy na jakie benefity/warunki zatrudnienia mogą liczyć obecnie pracownicy firmy.

er

@Pawik oo 6 lat to na prawde sporo jest :D to duzo siwadczy o firmie poniewaz oferuje swoim pracownikom stabilne zatrudnienie a to jest na prawde spory plus jednak :) ciekawe czy beda sie jakies nowe oferty pojawiac

Pawik

Sześć lat pracuje w tej firmie i jest ok i tyle na temat .

Ochrona

Firma Gregor Trans transport sanitarny przewozi ludzi czy zakupy? Kilka razy w tygodniu podjeżdża ambulans pod Biedronke wysiada cala rodzina i lecą do sklepu. Co jest grane? Poza tym kierowca obija samochody na parkingu. Uwaga białe Renault Trafic

Na rozmowie jest pięknie ładnie wysoki zarobek a w rzeczywistości szkoda gadac. Są firmy transportowe które cenią swoją pracę i pracownika ale nie ta

Niestety tak dyrektor schowany w swoim gabinecie lub poza firma, pracownicy biurowi nie udziela informacji. Zwykły pracownik nie ma dostępu do dyrekcji. Uwaga firma wyzysk smieciowe umowy i zarobki.

Brak dostępu do dyrektora. Wyzysk i zlodziejstwo. Płacone za zmianę a nie godziny jazdy 6,50zl na godzinę jazda, dźwignie pacjentów. Brak poszanowania pracownika.

kierowca

Firma pełna wymagań która nie oferuje nic w zamian nawet normalnej umowy o pracę, żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Gregor-Trans - Gdynia

• Jak się pracuje w Gregor-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Gregor-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gregor-Trans?

Gregor-Trans