Opinie o Gregor-Trans w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gregor-Trans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gregor-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gregor-Trans w Gdynia

zaspa

jakie taho w t4 ogarni sie to praca u prywaciarza wyzysk za 8 zl przejrzy na oczy chyba ze to twoja pierwsza pracajak bedziesz (usunięte przez administratora) to dostaniesz od kryski 100zl premi

pages
@zaspa

Pracuje w firmie gregor trans i przewozimy pacjentow na dialize Nasz zarobek na umowe zlecenie to cale 500 zl !!!! na miesiac Pozdrawiam wlasciciela tej zlodziejskiej firmy

oburzony

same cwaniaki i lenie jezdzić 24 na dobe za najniszą pani w biurze dysp.czar p.g.r auta zmęczone kierowcy bez praktyki jak masz kat b to masz prace jedynie to sam szef jest ok

Krakowiak

Witam Pracowałe do nie dawna w Firmie Gregor Trans w Krakowie i byłem bardzo zadowolony Firma Wypłacalna samochody super nigdy nie było zadnych problemów z wynagrodzeniem. Szkoda ze odeszli z Krakowa

dogwiazd

Witam A jak z zarobkami w tej firmie. Mam szansę pracować więc robię rozeznanie. Ile godzin w tygodniu, jaka umowa o pracę, jakieś dodatki itd? Pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gregor-Trans. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko uczeń mechanik pojazdów samochodowych?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
DO K. ŻURKA

oburzony - 2013-04-10 19:44:06 dzis rano widzialem auto gregor trans vwt5 jak obtar nowe auto stojace i ucieklI tak juz każdy wie, że wypisujesz głupoty. Myślisz, że cwany jesteś? Raczej brak ci elokwencji

DO K. ŻURKA

Jakom?? Poprawienie piszę sie JAKĄ!!! ŻURZE NASTĘPNYM RAZEM RADZĘ UŻYĆ SŁOWNIKA JAK BĘDZIESZ PODSZYWAĆ SIĘ POD INNYCH!!!! Jesteś ŻAŁOSNY!!!!!!!!!!!!!!!

oburzony

dzis rano widzialem auto gregor trans vwt5 jak obtar nowe auto stojace i uciekl

karol g

najgorsza firma transportowa jakom znam ludzie z ulicy bez praktyki bez prawa jazdy itd samochody zajechane stare i dobite

znajomy

(usunięte przez administratora) zaden z was fajfusy nie dorasta mu do piety jezeli chodzi o jego wykonywanom prace najpierw trzeba udowodnic mu wine zeby go oskarzac glupki............................

strazak

ile ludzi tyle opinii. chlopaki robia co moga, ale to nie ich wina ze jezdza starymi szrotami, ze jest ich malo, a roboty coraz wiecej.nikt nie patrzy na dobro pacjenta tylko na mozliwosc zarobienia. za pieniadze jakie dostaja chlopaki i ilosc pracy nie wymagajmy, zeby chodzili bez przerwy z pieknymi usmiechami i podcierali tylki. cale szczescie, ze nie pracuje juz Zurek, ktory chamstwem, cwaniactwem i prostota robil najgorsza wizytowke tej firmie.wstydz sie chlopaku! nikt nie chce cie znac.

ble ble

Drodzy Panowie Powiem krótko i na temat przeginacie pałę jak się coś komuś nie podoba to niech zwolni się z pracy i znajdzie sobie lepszą

ŻUR

lekarz - 2013-01-29 20:38:24 zgadzam sie z opinia innych czekac na erkowy przewuz 45min krew na ratunek zyca do gogodziny szkoda sluw Brakuje pana K..................Firma nie docenia dobrych ludziHa ha lekarz ;-).... człowiek wykształcony nie robi tak poważnych błędów ortograficznych (poprawka: PRZEWÓZ, SŁÓW, interpunkcja też się kłania).... JEDNYM SŁOWEM ŻURRRR!!!!!!!!!!!!!!

ŻUR

rozczarowany opiniami

(usunięte przez administratora)ODRADZAM NAJGORSZEMU WROGOWI...Drogi anonimie, też jestem pracownikiem GT i jakoś nie narzekam, pieniądze zawsze na czas i to w całości, a nie jakieś tam zaliczki, nikt nikogo nie okrada, to raczej sami pracownicy okradają firmę i naciągają, ale to już inna bajka... Każdy zna warunki i wie za jakie pieniądze pracuje, więc nie rozumiem narzekania, a jak się komuś nie podoba to drzwi są otwarte, nikt nikogo na siłę nie trzyma!!! Komuś źle to do widzenia, ale już nie jeden wracał z podkurczonym ogonem i prosił o ponowne przyjęcie, między innymi wymieniany tutaj Pan szybki czy jakoś mu tam....

czarujący nieznajomy

Panie szybki Krzysiu Żurek.... Przestań pisać pięć postów pod rząd z różnymi nickami bo to jest śmieszne .Robisz prostaku wszędzie te same błędy cofnij się do podstawówki :) nie dochodzi do Ciebie że nikt nie chce już w tej firmie twojej osoby , robisz z siebie kretyna .Obrażasz pracowników i ludzi którzy dali Ci szanse (usunięte przez administratora) pracować w firmie, żebyś utrzymał swoją rodzinę i zapewnił jej byt. Po co wypisujesz kretyńskie zdania których nawet Ty sam nie rozumiesz .Koniec Kropka :)

nie dam

czesto widac samochody GREGOR TRANS w GDYNI na gieldzie towarowej lub w makro po zakupy do sklepu chore co mlodzi kierowcy jezdza jak ..................................sa gorsi jak .............. ha.ha

pani b

swieta prawda nigdy nie ma ich na czas na Majewskich 5 karetek i wiecznie tam stojom

nieznajomy zaspa

panowie lepiej na pieszo jak zzgregorami ta firma to pomylka tak jak pani (usunięte przez administratora)>

ada

pare dni temu odwozila mojom mame karetka gregor trans ja tez jechalem z mamom kierowca i(usunięte przez administratora)

lekarz

zgadzam sie z opinia innych czekac na erkowy przewuz 45min krew na ratunek zyca do gogodziny szkoda sluw Brakuje pana (usunięte przez administratora).......Firma nie docenia dobrych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Gregor-Trans - Gdynia

• Jak się pracuje w Gregor-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Gregor-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gregor-Trans?

Gregor-Trans