Opinie o Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o. w Katowice

counter
Renata Nowy wpis

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć w Radpolu? Czy stawka oferowana na start obowiązuje już później przez cały okres współpracy czy może zdarzają się podwyżki za staż pracy czy zaangażowanie pracownika?

Mario Nowy wpis

@Kamil jak to nie ma urlopów ?

Olo Nowy wpis
Klient

Podczas wycinki drzew na sąsiedniej posesji uszkodzono ogrodzenie na mojej działce. Nikt nawet mnie nie poinformował o zaistniałym fakcie. Na następny dzień prezes firmy poinformował mnie, iż płot był już uszkodzony wcześniej. Wyciągnąłem telefon z kieszeni i pokazałem zdjęcia płotu bez uszkodzeń. Nie przekonało go to. Wizyta policji na chwilę go przekonała - takie odniosłem wrażenie. Myliłem się jednak ponieważ nie odpowiadał na smsy oraz nie odbierał telefonu. Po odebraniu telefonu po jakimś czasie stwierdził iż nigdzie nie może znaleźć uszkodzonych paneli oraz że ten uszkodzony płot w niczym nikomu nie przeszkadza. Zadzwoniłem więc do pierwszego lepszego marketu gdzie zostałem poinformowany iż posiadają ponad 100szt. Wnioski na temat firmy każdy wyciągnie sam. Ja polecam trzymać się z daleka od niej.

Kamil Nowy wpis

Faktycznie nie ma urlopów w firmie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Pkl

Pracownicy tej firmy pracują bez urlopów. Szefostwo ,, zatrudnia" osoby na emeryturze na czarno. Po wypadku w pracy kilku pracowników cała sprawę zawiedli pod dywan nie zglaszajac faktu osobom odpowiedzialnym za bhp w firmie. 1 z pracowników rok temu dostal w pracy udar i do dnia dzisiejszego nie dostal świadectwa pracy. Osobiście firmy nie polecam omijać z daleka

Andrzej
@Pkl

gratulacje Panie Wiesławie P. mając za sobą więcej "zaliczonych" firm jak lat pracy. Pana opinia jest bardzo wiarygodna

Borys

Mam wrażenie, że firma stała się bardzo konkurencyjna na tym rynku z racji solidności i sumienności i dlatego konkurencja inspiruje?

Agata

NIE POLECAM firmy , pan Wachowski to niekompetentna osoba. Umawiając się na spotkanie i wykonanie zlecania zwyczajnie nie przyjeżdża. Nie można się do niego dodzwonić i człowiek nawet nie usłyszy przeprosin.

Pkzradpol@vp.pl
@Agata

Przedsiebiorstwo Konserwacji Zieleni RADPOL sp. z o.o. to nie firma jednoosobowa (usunięte przez administratora)w jej sklad wchodzi brygada 12 osobowa. Wykwalifikowana i wykonujaca rzetelnie swoja prace wraz z wyznaczonymi zadaniami. Istniejemy od 10 lat. I nie wydarzyla sie sytuacja tego typu jak szanowna Pani opisuje. Konkurencji dziekujemy i pozdrawiamy

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o. w mieście Katowice. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad