Opinie o Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o. w Katowice

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Kierowca c w mieście Wrocław. Czy rzeczywiście można zarobić 9500 PLN? W jakich firmach?

Pkl

Pracownicy tej firmy pracują bez urlopów. Szefostwo ,, zatrudnia" osoby na emeryturze na czarno. Po wypadku w pracy kilku pracowników cała sprawę zawiedli pod dywan nie zglaszajac faktu osobom odpowiedzialnym za bhp w firmie. 1 z pracowników rok temu dostal w pracy udar i do dnia dzisiejszego nie dostal świadectwa pracy. Osobiście firmy nie polecam omijać z daleka

@Pkl

gratulacje Panie Wiesławie P. mając za sobą więcej "zaliczonych" firm jak lat pracy. Pana opinia jest bardzo wiarygodna

@Pkl

Pracownicy ida na urlopy w okresie grudnia I stycznia a nastepnie w okresie letnim lipiec I sierpien. W firmie zatrudniamy wylacznie na umowe o prace lub zlecenie. Zlecenia stosujemy dla emerytow. Nikt nie pracuje "na czarno". Pracownik, ktory dostal udar ze wzgledu na alkoholizm byl jeszcze rok czasu zatrudniony aby Mu pomoc. Wypowiedzi sa nieprawdziwe I skierowane od bylego pracownika ktory tez oczywiscie duzo zawdziecza. A niepotrafi uszanowac....Panie Wieslawie P.

Kamil

Faktycznie nie ma urlopów w firmie?

@Kamil

W naszej firmie wszyscy wspólnie idą na urlop. Jest to już znana metoda w wielu firmach. Robimy przerwy w okresie grudnia, stycznia. A nastepnie w okresie letnim czyli lipiec I sierpień

Iza

Jak z zatrudnieniem w firmie? W komentarzach dużo się mówi o braniu pracowników na czarno. Pracuje ktoś tam teraz na normalnej umowie?

@Iza

Wszyscy pracownicy zatrudnieni w Firmie, posiadaja umowy o pracę lub umowy zlecenie. Faktycznie zateudniamy emerytów ale dlatego tez muszą otrzymać umowe zlecenie. Wykonujemy wiele specjalistycznycj zadań I niemożemy pozwolić sobie na zateudnianie "na czarno" takich informacji nie uzyska.sie w internecie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Olo

Podczas wycinki drzew na sąsiedniej posesji uszkodzono ogrodzenie na mojej działce. Nikt nawet mnie nie poinformował o zaistniałym fakcie. Na następny dzień prezes firmy poinformował mnie, iż płot był już uszkodzony wcześniej. Wyciągnąłem telefon z kieszeni i pokazałem zdjęcia płotu bez uszkodzeń. Nie przekonało go to. Wizyta policji na chwilę go przekonała - takie odniosłem wrażenie. Myliłem się jednak ponieważ nie odpowiadał na smsy oraz nie odbierał telefonu. Po odebraniu telefonu po jakimś czasie stwierdził iż nigdzie nie może znaleźć uszkodzonych paneli oraz że ten uszkodzony płot w niczym nikomu nie przeszkadza. Zadzwoniłem więc do pierwszego lepszego marketu gdzie zostałem poinformowany iż posiadają ponad 100szt. Wnioski na temat firmy każdy wyciągnie sam. Ja polecam trzymać się z daleka od niej.

Radek
@Olo

Szanowny Panie....już raz udało się Panu (usunięte przez administratora)Sąsiadkę, że ma wymienić zepsute przęsło po " niby" uszkodzeniu z jej strony. Tak na prawdę jest Pan (usunięte przez administratora) krętacz i śmieszny cwaniak. Dlatego policjanci się z Pana śmiali z sąsiadami po zajściu , ubezpieczalnia Szanownego Pana zmyła a teraz mus pan "popiszczeć" w sieci bo nic więcej nie można. A zauważyłem, że przęsło wymienione jest :D

Renata

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć w Radpolu? Czy stawka oferowana na start obowiązuje już później przez cały okres współpracy czy może zdarzają się podwyżki za staż pracy czy zaangażowanie pracownika?

Borys

Mam wrażenie, że firma stała się bardzo konkurencyjna na tym rynku z racji solidności i sumienności i dlatego konkurencja inspiruje?

Agata

NIE POLECAM firmy , pan Wachowski to niekompetentna osoba. Umawiając się na spotkanie i wykonanie zlecania zwyczajnie nie przyjeżdża. Nie można się do niego dodzwonić i człowiek nawet nie usłyszy przeprosin.

Pkzradpol@vp.pl
@Agata

Przedsiebiorstwo Konserwacji Zieleni RADPOL sp. z o.o. to nie firma jednoosobowa (usunięte przez administratora)w jej sklad wchodzi brygada 12 osobowa. Wykwalifikowana i wykonujaca rzetelnie swoja prace wraz z wyznaczonymi zadaniami. Istniejemy od 10 lat. I nie wydarzyla sie sytuacja tego typu jak szanowna Pani opisuje. Konkurencji dziekujemy i pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o. - Katowice

Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o.
  • Piastów 22 lok. 8
    40-868 Katowice

Przedsiębiorstwo Konserwacji Zieleni Radpol Sp. z o.o.