Kancelaria Finansów i Księgowości KFK-Services Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Kancelaria Finansów i Księgowości KFK-Services Sp. z o.o.

.p.
użytkownik zarejestrowany

witam serdecznie, zarobki w firmie wyglądają różnie w zależności jakie stanowisko się zajmuje, oczywiście adwokaci będą mieli inną stawkę, niż np. osoba pracująca na recepcji :) ale zarobki są wysokie generalnie i można liczyć na np. premie świąteczne itp

Obecny

Co do oceny pracodawcy, to mogę spokojnie polecić pracę, osoby zarządzające zawsze odpowiadaja na pytania nie przerzucając niczego lub unikają jakiś problemów, atmosfera jest ok a w pracy nie nadgodzin.

Była

Nie polecam. Trzymaj ludzi na minimalnej, resztę płacą w kopercie. Pracy tyle, że bez nadgodzin człowiek się nie wyrabia. Do tego wszechobecny bałagan.

Zostaw opinię o Kancelaria Finansów i Księgowości KFK-Services Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Finansów i Księgowości KFK-Services Sp. z o.o.