Proteon Pharmaceuticals S.A.

Opinie o Proteon Pharmaceuticals S.A.

Natalia

Witam. Zastanawia mnie przebieg rekrutacji w tej firmie. Na co najlepiej zwrócić uwagę? Są jakieś podchwytliwe pytania ?

Czarek

Czy trudno dostać się tu do pracy, jak przebiega rekrutacja? Jakie wymagania stawia firma?

HR
@Czarek

W firmie proces rekrutacji przebiega dwuetapowo: - Pierwszy etap to spotkanie z przedstawicielem działu HR - Drugi etap to rozmowa z przyszłym przełożonym Szczegółowe wymagania dotyczące kandydatów opisane są każdorazowo w publikowanej ofercie pracy. Oferty/ogłoszenia zamieszczane są przede wszystkim na portalu pracuj.pl oraz w biurach karier.

Black

Ile zatrudnia pracowników firma Proteon?

HR
@Black

Firma ma w swoich szeregach niespełna 120 pracowników.

Butla z fagami

W Proteonie pracuje już niemal rok, więc mysle, że mogę się wypowiedzieć. Przede wszystkim praca w tej firmie to ogromne pole do zbierania doświadczenia zawodowego. Wszystko jest robione zgodnie ze standardami europejskimi i światowymi. Nie ma tutaj mowy o żadnych przypadkach, wszystko jest robione skrupulatnie a przy tym w niesamowitej, rodzinnej atmosferze. Firma stawia na rozwój pracowników, organizuje szkolenia i dba, żeby nikt nie czuł sie pokrzywdzony lub żeby nie czuł sie jakby ,,osiadł na mieliźnie". Chce też podkreślić, że kierownictwo - zarówno w laboratorium badawczym, poprzez produkcję jak i administrację dbają o kontakt z każdym pracownikiem. Przy tym nie wywyższają się, a nawet każdego traktują jak równego sobie. Podziw budzi u mnie także wiedzą osób związanych z tą firmą, które zawsze służą pomocą i potrafią nakierować na właściwe rozwiązanie problemów. W przypadku mojej osoby, nie znalazłam w tej firmie żadnej osoby z którą nie umiałabym się dogadać i pożartować. Atmosfera jest dla mnie rzeczą bardzo ważna w pracy, dlatego nie ukrywam, że była dla mnie bardzo ważna. Po rozmowie kwalifikacyjnej która była bardzo przyjemna, przydzielono mnie do zespołu, w ktprym od razu udało mi się odnaleźć stąd uważam, że kierownictwo ma rękę do ,,dopasowywania" zespołów. W moim zespole czuje się świetnie, umiem zawsze dogadać się ze współpracownikami, razem rozwiązujemy problemy, razem je dzielimy i nigdy nie winimy się nawzajem porażkami, a z sukcesów cieszymy się jak dzieci. Dlatego z całego serca pozdrawiam wszystkich z ktorymi pracuje, jak i również cała administrację która robi ogromną robotę na rzecz naszej firmy. Brawo wy. BRAWO MY! :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proteon Pharmaceuticals S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Akacja

Firmy tak pozytywnie nastawionej do pracownika w swojej karierze jeszcze nie spotkałam a pracuję od 19 roku życia więc ma porównanie. Najbardziej urzekła mnie fantastyczna atmosfera, wzajemna pomoc współpracowników i zaangażowanie w pracę. Na uznanie zasługuje również stabilne zatrudnienie, możliwość realizacji ciekawych zadań oraz kultura organizacyjna oparta o współpracę i szacunek. Serdecznie polecam !

KRATOS

Jako pracownik firmy uważam, że pracuję z ludźmi na świetnym poziomie kultury i wyszktałcenia - jeśli poproszę o pomoc - nie ma osoby, która by odmówiła. Moim zdaniem bardzo porządna firma, gdzie każdy wykonuje swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem i powiedziałbym że z pasją, przestrzegają przepisów BHP i to bardzo poważnie. Firma dba o dobro pracownika i na pewno osoby, które będą chciały pracować dla firmy będą zadowolone???? Szczerze polecam

KRATOS
@KRATOS

Tam zamiast "?????" miały być uśmiechnięte buźki ale mi zmieniło podczas publikowania...

Urszula

Od ponad czterech lat na forum nie wypowiedział się żaden pracownik firmy Proteon Pharmaceuticals - czym spowodowana jest ta Wasza niewielka aktywność na forum? Może ktoś z Was chciałby napisać, w jaki sposób najlepiej aplikować do pracy w tym miejscu? Na stronie internetowej nie znalazłam nic na ten temat. Użytkowniczka @Gosia jakiś czas temu pisała, że w firmie panuje fajna, rodzinna atmosfera - czy nadal tak to wygląda w Proteon Pharmaceuticals?

Gosia

Super praca, rodzinna atmosfera. Każdy każdego wspiera i pomaga. Jeśli komuś uda się załapać do tej spółki, to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Proteon Pharmaceuticals S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Proteon Pharmaceuticals S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Proteon Pharmaceuticals S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proteon Pharmaceuticals S.A.?

Proteon Pharmaceuticals S.A.