Opinie o Akzo Nobel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akzo Nobel o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Warszawa

apollo

i tak kazdego wezma, potrzebuja murynow do noszenia tych gownianych puszek!!! powodzenia, ani ja ani nikt z moic znajomych tam nogi nie postawi w tym (usunięte przez administratora)

jamstr

@wero, hej jak mniemam jestes już po rozmowie, możesz napisać jak to orientacyjnie wygląda? w ogóle to na jakie stanowisko aplikowałeś, bo nie napisałes i pewnie dlatego nikt Ci nie odpisał. Napisz jakie pytania Ci zadawali, bo pewnie jeszcze dużo pamiętasz. W ogóle udało Ci się dostac pracę? Pozdrawiam.

wero

ja natomiast zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli.., na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jak jest z wynagrodzeniem w tej firmie dziekuje bardzo za odpoiwedzi pozdrawiam

kambo
@wero

rozmowa rekrutacyjna za każdym razem moim zdaniem jest dość stresująca i nie ma co Cię oszukiwać , że i w tym przypadku będzie jakośinaczej :P Przede wszystkim na rozmowie musisz jednak być sobą i wiedzieć dokładnie co zawarte jest w Twoim CV bo o to napewno zapytają. Po za tym to już ich inwencja twórcza...

mateusz

Witam, własnie znalazłem ogłoszenie pracy od Akzo Nobel, poszukiwany jest Automatyk. Pracuje na tym stanowisku, ale w innej firmie i myślę, czy nie zmienic pracy. Wymagania wszystkie spełniam, a nawet przewyższam, jednak moje pytanie, czy warto? Bowiem w ofercie napisali jedynie, że gwarantują udział w projektach z obszaru Continuous Improvement, umowę o pracę oraz pakiet socjalny.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
niezadowolony

Ciesz sie ze zapomniał:D nie miales okazji przynajmniej podupasc na zdrowiu xD

kkk

niedługo to będą dowozić ludzi do pracy z innych miast pociągiem bo bliżej, już w okolicy wszyscy tu pracowali i mają tą firmę gdzieś,,

pe

nie warto truc sie chemia za 1700 brutto i tak zwolnia przed czasem. ekipa jest fajna (usunięte przez administratora)

riposta

Wcale nie musisz siedzieć w pracy... będą Ci płacić za(usunięte przez administratora)się od przrwy do przerwy - jak wielu innym leszczom po akadamiach "Pana Kleksa" (usunięte przez administratora) Ta firma i tak za bardzo cacka się z nic nie wnoszącymi idiotami.

na produkcji możesz być zwolniony i zatrudniony trzy razy w ciągu roku, czasami wygląda to tak jak by nie wiedzieli ile będzie produkowane za miesiąc. Tak to się ciągnie od kilku lat. Na płacę też nie możesz liczyć.

hmm

malo powazna firma, zero profesjonalizmu

pracownik pilawa

nie macie się czego obawiać, w porządku gość, nie szuka kolesiostwa, bardzo dokładny, konkretny, rzeczowy i lubi dobrze rozpoznać temat nad którym pracuje, jak ktoś go w czymś oszuka, szybko tego nie zapomni. W pilawie załatwili go jak dzieciaka, jedna z nielicznych osób która zostawiła kupę dobrej roboty. Przegrał z układami i kolesiostwem. W Akzo nie warto być w porządku.

xxx
@pracownik pilawa

piszesz same bzdury - ten człowiek właśnie wypromowal same rodziny, lubił tylko siebie i tych co mu donoszą, żył plotami i promował ploty i donosy jak konfident. Tylko jego WYBRAŃCY MIELI DOBRZE JESZCZE KILKU POZOSTAŁO ALE WIĘKSZOŚĆ WYLECIAŁA ZARAZ PO NIM. przez niego do dziś jest jak jest, słucha (usunięte przez administratora) i marnuie skończył.

Janek z Lasu

Przyszedł z Pilawy do cersanitu w Krasnymstawie jeden gość, może kilka opinii

nie wiem czy mamy tą samą "rodzinkę" na myśli, ale widzę że nie wszyscy boją się pana (usunięte przez administratora)mają za sobą pana w szelkach (jak pisano wcześniej) i niczego się nie boją,

Pracownik PE

Tak to prawda w Pilawie osiadłą jedna rodzina.Jest wiele ludzi na stanowiskach którzy za wszelką cene chcą się utrzymać nie mając żadnych wyników czy też predyspozycji(układy).Pracuje tam już jakiś czas i obserwuje żenujące decyzje i ich twórców,którzy tak naprawde udają że się nic się nie dzieje i chowają głowy w piasek. Jedyna nadzieja w cze (usunięte przez administratora) ,który robi porządek z tą \\\"rodzinką\\\" Z satysfakcją patrze na przerażenie w oczach nieudaczników (usunięte przez administratora)

anonim 2

ha ha, oj daję się daję jest kilka firm które pracują praktycznie tylko dla akzo.......

znam Pan przypadek bardzo dobrze, tam jest tam że jednym się daje za nic (upadającym firmom) masę kasy, a innym się odbiera.... życie według kilku osób....

Ambaras

Ambaras

pracownik warszawa - 2011-07-14 12:54:58 w warszawie chyba nie jest mniejszy cyrk, a co do pana wszelkach, to jego doradca pociągnie go na samo dno nawet się tego nie spodziewaMoge cos o tym powiedzieć . NIe jako pracownik ale kontrahent. Pracowałem z nimi 1,5 roku a teraz nie wychodze z sądu ( 3 lata). Ludzie na górze to mafia gospodarcza w białych rekawiczkach .Nie nie pomyliłem sie.Mam prawomocny wyrok sądu w kieszeni .Nie dotrzymują umów, kręcą i spekulują a ponieważ stoi za nimi wielki kapitał ( nie płacą ze swoich w przeciwienstwie do mnie ) to wydaje sie im ,że każdy to frajer i mozna go ograć ( chyba to ten w szelkach wymyslił ta moja aferę ). .Szukam osób któe maja konflikt z ta zgraja spekulantów. Składam pozew o 20.000.000 zł i szukam pokr zywdzonych moze założymy pozew zbiorowy bedzie taniej . Kontakt : biuro@vacat.com.pl

z innej rodziny!!!!!

Zakład w Pilawie to jedna wielka rodzina,krewni i sąsiedzi!!! Pracowałem tam ponad rok i powiem wam jedno. Jeżeli nie będziecie mówić tym samym językiem co ta cała ułomna rodzina, to lepiej spadajcie z tego zakładu, bo inaczej pozbędą się was w najmniej spodziewanym momencie!!! Możliwość awansu zerowa wszystko zostaje w rodzinie. Chociaż będziesz po najlepszej szkole to i tak zapomnij o awansie, bo wsadzą jakąś ułomną bez wykształcenia osobę z rodziny. Liczę na to że nowy dyrektor z Czech zrobi tam niezłą rozpierduchę i ta kochająca rodzina, wreszcie się rozpadnie....

zastraszony

Czech już wyłożył jeden zakład teraz psuje nasz. Ale panu (usunięte przez administratora) z łapy żre to ma fory.

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Warszawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel