Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.

Qw12

Witam. Jak obecnie wygląda praca w firmie?

Gosia J

Nie polecam! ! ! W firmie panuje jeden wielki chaos.Nie skończysz jeszcze jednej roboty, a już masz robić 5 innych.W tej firmie są tylko nakazy, a człowiek nie ma żadnych praw.Główny Kierownik nie szanuje człowieka wręcz mu ubliża I traktuje tak jak by człowiek był zerem I do niczego się nie nadawał robi to w sposób dyskretny bo w swoim gabinecie co nie zmienia faktu, że nie ma prawa tego robic.Regulamin w tej firmie zmienia się z dnia na dzień, a to co jest w nim wymyślone jest wzięte chyba z kosmosu lub z chorych upodobań kierownika.

Look
@Gosia J

Powinieneś napisać prawdę. Ja pracuję tu już dwadzieścia lat i właściciel zawsze jest Ok. Ale obserwuję tych nowych, pewnie podobnych do Ciebie którym się nie chce pracować i szukają kąta by się schować. Będzie Ci pewnie wszędzie źle.

Alicja
@Look

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Drukarni Grafkarton. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Skoro pracujesz w tym miejscu już 20 lat to na pewno jesteś w stanie udzielić rzetelnych informacji.

@pracuś nie mieliście szkolenia wprowadzającego do firmy?

Pracuś
@Michał

Ja nie miałam nawet bhp, po co szkolić pracowników na umowe zlecenie. Daja Ci tylko papiery do podpisania i mowia, ze bedzie szkolenie, a go nie ma.

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Drukarnia Grafkarton, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Talala

Praca tu to istny kabaret. Od pierwszego dnia można wyczuć nerwowa atmosferę. Niby nie ma normy a ludzie zasuwają jak małe samochodziki. W imię czego? Bo chyba nie tych marnych groszy.... Stare pracownice negatywnie nastawione do nowych. Pokazują swoją „wyższość” na każdym kroku. Pani w czarnej koszulce z napisem FAMILy ma minę (na codzień) jakby cierpiała za grzechy największym zwyrodnialcow na świecie... niemiła, arogancja i wyniosła. Zaznaczę, ze jest więcej takich Miluszkow. Starsze panie bardzo fajne. Pomocne, cierpliwie tłumacza co nieporadna kierowniczka powinna wytłumaczyć każdemu nowemu pracownikowi. Co do samej kierowniczki... (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Pozdrawiam straszę panie i chłopaków, dzieki którym można tam jakoś przetrwać...

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Grafik - Operator DTP w firmie Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Armagedon

Bardzo niekompetentna i niepoukładana firma. Profesjonalizm wyłącznie na pokaz.W tej firmie panuje ogromny chaos. Pani kierowniczka I. T nie ma zielonego pojęcia jak zabrać się za pracę na tym stanowisku. Nie umie udzielić odpowiedzi dotyczącej wykonywania czynności na poszczególnych stanowiskach bądź jak należy wypełniać raport. Jej odpowiedź to: "pracujesz w grupie więc naucz się dowiadywać w grupie". Ta przemądrzała wręcz bezczelna starsza Pani snująca się po hali z rekami w kieszeni pokazuje swoją wyższość i nierzadko dokucza pracownikom. Zacytuję : "Nie możesz siedzieć! Musisz stać, miejsca siedzące są tylko dla stałych pracowników". Potrafi tylko udawać, że coś robi w momencie kiedy na hale wchodzi główny kierownik. Ten moment jest komiczny. W tej pracy nie zagościsz długo na jednym stanowisku, przenoszą Cię z miejsca na miejsce i nigdy nie wiesz co Cie czeka. Stali pracownicy negatywnie nastawieni do nowych osób choć są też nieliczni miłe Panie i Panowie.Kiedy ustalisz swoją zmianę mogą Cię z niej przezucić w każdej chwili.Bałagan w dokumentacji i jeszcze raz jeden wielki chaos. Współczuję osobom, które tam trafią. Żałuję, że wczesniej nie zostały przeczytane komentarze na tej stronie - w moim przypadku.

Spejson

Najlepsza to jest zarozumiała i bezczelna blondyna z działu technicznego po 40. Co przychodzi czasem na halę i się czepia i wymądrza .Myśli ,że pozjadała wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej,a tak naprawdę nie ma pojęcia o tym jakimi realiami rządzi się produkcja,bo nigdy nie pracowała fizyczne.(usunięte przez administratora)

Arja

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierowniczka produkcji Pani I.T. , ma wiecznie pretensje do pracowników, jest niemiła, wulgarna i bezczelna. Nie potrafi wytłumaczyć pracownikowi co ma robić na danym stanowisku, wprowadza chaos i zamieszanie na hali. Ponadto hala jest nie ogrzewana, w zimie często temperatura spada do 6-8 stopni, przez co pracownicy chorują.

Jaja
@Arja

Nieogrzewana piszemy razem, ale co do reszty zgadzam sie ✌????

Zniesmaczona

W Grafkarton panuje wielki chaos! Kierowniczka, pani I.T najwidoczniej nie ogarnia niczego, nawet prostej matematyki. Przydzielając prace nowemu pracownikowi, lekceważąco wysyła do „starych” pracownic bądź mówi „znajdź sobie coś do roboty” Kiedy nie mogłam przyjść w sb (soboty dla chętnych) zaczęłam tłumaczyć dlaczego nie mogę przyjść, stwierdziła krótko „mnie nie obchodzi co ty tam masz” ?! Serio? Brak kultury i zero zdolności interpersonalnych! Na stanowisku kierowniczym oczekuje się troszkę więcej kultury, empatii czy choćby normalności... Wulgarna, podstarzała pani, która nie może się zorientować co się wokół niej dzieje. Co do pracowników, w większości OK. Atmosfera fajna, przyjazna, normalna jak na prace w drukarni ;)

kajtek
@Zniesmaczona

Prawda w 100%

Pracuś

Zero szacunku do pracownika. Zero jakiejkolwiek pomocy ze strony pracowników jak się nie upomnisz o nią. Przychodzisz do pracy masz wszystko umieć, kierowniczka mówi gdzie masz iść, ale już ciężko wytłumaczyć co i jak sie robi na danym stanowisku. Starsze pracownice negatywnie nastawione do młodych - najlepiej siedź cicho i w ogóle nie skarż się, że nie dajesz rady. Kierowniczka produkcji nie ma za grosz kultury ani taktu.

MZ

Pracuje w tej drukarni już wiele lat i nigdy nie spotkały mnie zadne nieprzyjemnosci. Uczciwy pracodawca, pelna wyplata zawsze na czas. Jak sie ktos angazuje w prace to ma dobrze w tej drukarni, a jak kto leniwy, albo nie chce pracowac to szybko odchodzi najczesciej z pretensjami.

Natalia
@MZ

To, że w Grafkarton pracujesz już od wielu lat niewątpliwie świadczy o tym, iż jest to godny polecenia pracodawca. Co prawda pisałaś ten komentarz już dosyć dawno temu, ale mam nadzieję, iż jeszcze zechcesz dopowiedzieć coś więcej o tamtejszych warunkach pracy. Czy macie tam zapewnione pełne ubezpieczenie?

hyhy

Nie polecam , bardzo nerwowa atmosfera , zarobki absurdalnie niskie . Wieczny chaos . 1 osoba odpowiedzialna za prawidlowa prace okolo polowy maszyn na zakladzie .

dante88

Szukają do pomocy na drukarni, czy ktoś tam pracuje i może wypowiedzieć się jakie warunki panują?

henoro

Też uważam, że to, że zatrudniają studentów nie jest wcale czymś złym, bo dają im szansę na zarobienie dobrych pieniędzy i zdobycie doświadczenia.

gość

kompletny brak organizacji pracy , grupa emerytek i studenci na telefon , nic się nie zmieniło od lat ,niestety postęp omija to miejsce pod każdym względem,

john

PODSUMOWUJĄC PRACĘ W TEJ FIRMIE : BAŁAGAN (usunięte przez administratora) I WIECZNA NIEPEWNOŚĆ

wieloletnia

Pracuję w tej drukarni od kilku lat, wspaniała atmosfera, symatyczny właściciel, wiarygodny. Bardzo dobre warunki pracy, czasami nie najlepiej dobrane kierownictwo, ale to się zmienia na lepsze

obiektywny

Firma niekompetentna - terminowość? Nie istnieje. Profesjonalizm - tylko na pokaz - w rzeczywistości nawet najprostsza praca przewyższa ich możliwości, a wszystko nie przez złe maszyny, czy niewykwalifikowanych pracowników, ale sposób nią zarządzania przez pana A.M. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drukarnia Grafkarton Sp. z o. o.