Opinie o Armatura Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Armatura Kraków SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatura Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatura Kraków SA w Kraków

Dlaczego

To dlaczego zwalniaja ludzi z doswiadczeniem i stażem powyżej dziesięciu lat ?

Katarzyna
@Dlaczego

Dzień dobry, w związku z kontynuacją zmian organizacyjnych na poszczególnych wydziałach, niektórzy z pracowników otrzymali propozycję modyfikacji dotychczasowych warunków pracy. Wielu z nich skorzystało z nowych możliwości. Przeprowadzone zmiany były związane z doświadczeniem i umiejętnościami pracowników, które pracodawca chciał wykorzystać w pełnym zakresie. Powodem ewentualnych zwolnień nigdy nie były kwestie związane ze zbyt długim stażem pracy, a zawsze kwestie czysto merytoryczne.

bakteria
@Dlaczego

Dlatego , ze zakład jest bogaty i stać go na wypłatę odpraw :) Poza tym lepiej zwolnić doświadczoną pracownice z magazynu (tego koło gospodarki narzędziowej) niż ją przenieść np. na utrzymanie ruchu do kierownika Ta doświadczona miała minimalne :) Lepiej zatrudnić ścieżynkę i uczyć wszystkiego Ciekawa ta polityka firmy :)

Zwolnienia

Jeszcze nie wiecie zasada zwolnienia jest prosta ciebie nie lubi to cie zwalnia i nie waznie ile pracujesz jak duzo potrafisz juz czas wymienic tych niby kierownikow od papierosa

Magdalena
@Zwolnienia

o kim mowa? dyrektor, kierownik? z tego co widzę nawet staż pracy nie ma znaczenia w momencie zwolnienia...

@Magdalena

Dzień dobry, powodem ewentualnych zwolnień są zawsze kwestie czysto merytoryczne.

Nisko

Tam kobiety sa zwalniane jakie przyjecia .

@Nisko

Dzień dobry, powodem ewentualnych zwolnień nigdy nie była i nie będzie płeć Pracownika.

Nisko

Witam czy przyjmowane są kobiety na produkcję? I na jakie zmiany

@Nisko

Dzień dobry, w KFA Armatura na stanowiska produkcyjne przyjmowani są pracownicy bez względu na płeć. Jedyne ograniczenia w tym względzie mogą wynikać z przepisów prawa, reagujących kwestie pracy kobiet przy wykonywaniu określonych zadań. Tryb pracy zależy od stanowiska i wynika wprost z potrzeb technologicznych, zaś ustalany jest zawsze indywidualnie z potencjalnym kandydatem w trakcie postepowania rekrutacyjnego.

Analityk

w miare ok, luźna atmosfera

rożne, szczegółowe, testy ale jedna przykra i minusowa sprawa, nie szanują czasu osób przychodzących na rozmowy zadniej informacji zwrotnej jak przystało na poziom kultury czy malej czy dużej firmy, po prostu etyka zawodowa ma duze znaczenie, dlatego tez nie wszyscy chcą pracować w takich firmach. w dzisiejszych czasach informacja zwrotna to podstawa i szanowanie czasu pracy. jestem rozczarowany.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Armatura Kraków SA możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry, wypłaty wynagrodzeń w Armatura Kraków są realizowane zawsze raz w miesiącu. Nie ma możliwości skrócenia okresu rozliczeniowego.

Czy zmiana warunków pracy na gorsze za najniższa krajowa to jest lepsza modyfikacja pracy ? Poprawcie warunki palenia papierosów kierownikowi magazynu i jego pupilom bo marzna.

Helena

To tylko o palaczy chodzi, czy wszystkim Wam się pogorszyły warunki? Jak niby teraz jest? :0

Dzień dobry, wszystkich Pracowników zachęcamy do zgłaszania swoich sugestii oraz pomysłów usprawnień związanych ze stanowiskiem pracy w ramach funkcjonującego w firmie Programu Sugestii Pracowniczych. Szczegóły programu znajdują się na tablicy informacyjnej na terenie fabryki.

pytanie

jesli na magazynie jest za duzo ludzi to czemu nie zwalniaja tylko przedluzaj umowy co kiero boi sie ze teraz i jego zwolnia moze juz czas

@pytanie

Dzień dobry, wszelkie zmiany związane z zatrudnieniem osób w Armaturze Kraków dokonywane są w trosce o pracowników, natomiast ilość etatów na konkretnych stanowiskach jest dostosowana do zapotrzebowania poszczególnych wydziałów.

czemu

a dlaczego zwalniaja starszych pracownikow a mlodych nie i czemu tych pod ochrona

@czemu

Dzień dobry, w związku ze zmianami organizacyjnymi na poszczególnych wydziałach, niektórzy z pracowników otrzymali propozycję modyfikacji dotychczasowych warunków pracy. Wielu z nich skorzystało z nowych możliwości. Przeprowadzone zmiany nie miały żadnego związku z wiekiem pracowników, a były związane jedynie z ich doświadczeniem i umiejętnościami, które pracodawca chciał wykorzystać w pełnym zakresie.

Ciekaw

Czemu maly kierownik magazynu zwalnia ludzi bez glowy moze i jego trzeba zwolnic

@Ciekaw

Dzień dobry, w związku ze zmianami organizacyjnymi na poszczególnych wydziałach, niektórzy z pracowników otrzymali propozycję modyfikacji dotychczasowych warunków pracy. Wielu z nich skorzystało z nowych możliwości. Przeprowadzone zmiany były związane z doświadczeniem i umiejętnościami pracowników, które pracodawca chciał wykorzystać w pełnym zakresie.

bakteria

Napisał pracodawca "Dodatkowo w firmie funkcjonuje Program Sugestii Pracowniczych, w ramach którego każdy z pracowników może zgłosić propozycje usprawnień i sugestii odnośnie miejsca i organizacji swojej pracy" To dlatego pewnie ten "mądry" inaczej złożył projekt żeby zastąpić zwykłe baterie prysznicowe bateriami o mniejszym przekroju przepływu wody co spowodowało ze teraz nie idzie sie wykąpać . Jak odkręcą wodę do mycia rąk to pod prysznicem ciepłej brak , albo leci tak ze trzeba czekać 5 min żeby spłukać mydło Niby oszczędność :):) - GÓWNX NIE OSZCZENOŚĆ bo tam gdzie myją rece woda leje sie strumieniem ,A RECE MYJĄ WSZYSCY Dla oszczędności założono wcześniej deszczownice , a ta zeby prawidłowo działać musi mieć odpowiednie ciśnienie wody PYTAM czy w tej firmie ktoś myśli ??? Kto klepie te projekty ? Doktorek ? Może wszyscy podlegają pod MINISTRA ATOMU :):):) Gdzie są związki ze nie reagują , bhp-owiec przecież wszyscy wiedzą

@bakteria

Dzień dobry, w celu zgłoszenia problemu związanego z nowymi bateriami prosimy o skontaktowanie się z Działem Personalnym w fabryce w Nisku.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Armatura Kraków SA odbywa się w siedzibie firmy?

Dzień dobry, stacjonarne rozmowy kwalifikacyjne standardowo odbywają się w siedzibie firmy (Kraków lub Nisko). W zależności od sytuacji epidemiologicznej rozmowy mogą odbywać się również zdalnie. W celu pozyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z zakładką "Proces rekrutacyjny" na naszej stronie internetowej lub do kontaktu z Działem HR. https://kfa.pl/pl-PL/strona/proces-rekrutacyjny

Iras 956

Czy to prawda, że w Nisku znowu zmienił się dyrektor?

@Iras 956

Dzień dobry, tak, dotychczasowy Dyrektor Zakładu Produkcyjnego Armatura Kraków w Nisku, podjął decyzję o zmianie ścieżki rozwoju zawodowego.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ARMATURA KRAKÓW SA?

W Armatura Kraków troszczymy się o poczucie motywacji i realizacji zawodowej naszych pracowników. Ważne jest dla nas również, aby atmosfera pracy była przyjazna i otwarta na potrzeby pracownika. By każdemu pracowało się lepiej, oferujemy również szereg benefitów pozapłacowych, które są formą dodatkowego podziękowania za zaangażowanie oraz codzienną pracę. W przypadku zainteresowania pracą w Armatura Kraków SA zapraszam do kontaktu z Działem Personalnym.

iras956
@Armatura Kraków SA

Na wydziale mechanicznym atmosfera była zła, a to za sprawą szanownej pani kierownik! dobrze, że doczekałem emerytury. Ciekawe czy zmieniło się na lepsze za sprawą nowego dyrektora? A jak tam warunki bhp, czy już działa wentylacja nad "przedmuchem" żeberek po gwintowaniu i zabielaniu na linii nr 1. Czy poprawiła się wentylacja na pakowaniu grzejnika. Zmiany na lepsze obiecywał poprzedni dyrektor no i kierownictwo działu obróbki mechanicznej i malarni. Jak możecie to odpiszcie! Pozdrawiam pracowników!

@iras956

Dzień dobry, w celu zapewnienia najwyższych standardów BHP w spółce działają sformalizowane służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Podejmowane są wszelkie starania, aby minimalizować oddziaływanie szkodliwych czynników. Zapewniane są również wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej. Dodatkowo w firmie funkcjonuje Program Sugestii Pracowniczych, w ramach którego każdy z pracowników może zgłosić propozycje usprawnień i sugestii odnośnie miejsca i organizacji swojej pracy. Odpowiadając na Pana zapytanie, informujemy, że na stanowisku pakowania grzejnika została zainstalowana przegroda od gorącego powietrza z tunelu grzewczego oraz wentylatory rozpraszające gorące powietrze i owiewające pracowników podczas pracy.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się ze strategią zrównoważonego rozwoju KFA Armatura. Przedstawione inicjatywy stanowią istotny element naszego planu rozwoju.

ZOBACZ RAPORT CSR 2019-2020

Wydanie raportu CSR za lata 2019-2020 otwiera nowy rozdział dla naszej firmy w obszarze działań odpowiedzialnego biznesu. Jego stworzenie pomogło nam uporządkować podejmowane przez nas inicjatywy i wypracować konkretne plany na kolejne lata. Wierzymy, że każde podejmowane przez nas działanie ma znaczenie: dla naszych pracowników, dla środowiska i dla społeczności lokalnej.
Posłuchajcie, poczytajcie, poznajcie zrealizowane już przez nas inicjatywy, a także nasze plany na kolejne lata. Nasza strategia jest dokładnie określona i wiemy, że dzięki naszym pracownikom i otaczającej nas społeczności udam się ją zrealizować.

Troska o pracowników

Podstawą komfortowej pracy jest poczucie spokoju i braku zagrożeń, dlatego czujemy się odpowiedzialni za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w naszej fabryce oraz biurach. Aby zapewnić najwyższe standardy BHP w spółce działają sformalizowane służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
Ważną rolą służb BHP są szeroko rozumiane działania profilaktyczne mające na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników, a także poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy. Do takich działań zaliczane są m.in. szkolenia (łącznie w latach 2019-2020 przeprowadziliśmy szkolenia dla 437 osób).
W naszej firmie troszczymy się dobrostan naszych pracowników. Aby każdemu z nas pracowało się lepiej, oferujemy szereg benefitów pozapłacowych, które są formą dodatkowego podziękowania za zaangażowanie, entuzjazm oraz ciężką, codzienną pracę. Ponadto stawiamy na rozwój naszego zespołu oferując dofinansowanie do studiów oraz opłacając naukę angielskiego.
Ważnym elementem systemu szkoleniowego w naszej firmie jest AKADEMIA KFA. Jest to nasza wewnętrzna platforma szkoleniowa, w ramach której odbywają się szkolenia z różnych obszarów: od produktów po obsługę szablonów w PowerPoint. Każde z nich jest nagrywane, a później dostępne dla pracowników, którzy chcą ugruntować swoją wiedzę, a także dla nowo zatrudnianych osób w ramach procesu onboardingu.

Troska o środowisko

Minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, edukacja ekologiczna, wprowadzanie proekologicznych rozwiązań produktowych to obowiązek każdej organizacji. Realizowanie polityki zrównoważonego rozwoju musi uwzględniać troskę o planetę.
Jako firma produkcyjna, zdajemy sobie sprawę, że naszym obowiązkiem jest neutralizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Wiemy, jak duże znaczenie mają pozornie niewielkie działania - każdego dnia poszukujemy drobnych i dużych modernizacji naszej fabryki, aby działała efektywniej.
Nasze inicjatywy w fabryce koncentrujemy na efektywności energetycznej, transporcie, a także gospodarce odpadami.
Odpowiedzialna konsumpcja to według nas najlepszy wyraz troski o naszą planetę. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów, a także udzielając na nie wieloletnich gwarancji, skłaniamy konsumentów do długiego użytkowania baterii czy grzejników. Jeśli nasze wyroby będą długowieczne, produkcja nowych nie będzie negatywnie oddziaływała na środowisko. Z tego też powodu oferujemy szerokie portfolio części zamiennych, aby umożliwiać łatwą wymianę elementów eksploatacyjnych.

Troska o społeczność lokalną

Jesteśmy lokalnie dużym pracodawcą i rozumiemy, że nasze aktywności mają znaczący wpływ na najbliższe otoczenie – staramy się dawać od siebie i dzielić się tym, co potrafimy. Dlatego w ostatnich latach mocno postawiliśmy na dzielenie się wiedzą. Skupiliśmy się na propagowaniu wiedzy ekologicznej, ze szczególnym naciskiem na tematykę związaną z oszczędzaniem wody.
Na naszej stronie internetowej stworzyliśmy między innymi specjalną sekcję z poradami o tym jak w codziennym życiu ograniczać zużycie wody, a w katalogach skierowanych do naszych klientów umieszczamy krótki poradnik LESS WASTE o sprytnych sposobach oszczędzania wody.
Postawiliśmy też na edukację najmłodszych Dlatego rozpoczęliśmy regionalną akcję edukacyjną w przedszkolach i szkołach podstawowych z okazji Dnia Wody przypadającego 22 marca. Pod hasłem „Woda nasz wspólny skarb” uczyliśmy dzieci o tym, jak na co dzień oszczędzać wodę i dlaczego jest ona dla nas tak ważna.
Rok 2020 postawił przed całym światem nowe wyzwania – troska o zdrowie  naszych najbliższych, ale także i współpracowników stała się naszą codziennością. Aby wesprzeć osoby zatrudnione w naszej firmie i bliską nam społeczność lokalną, postanowiliśmy wykorzystać możliwości naszej fabryki i uruchomiliśmy produkcję wysokiej jakości płynu do dezynfekcji rąk.
Płyn nieodpłatnie przekazywaliśmy pracownikom, klientom, a także urzędom i organizacjom pożytku publicznego w naszym najbliższym otoczeniu.
iras956

Bardzo ładnie napisane, ale czy coś się zmieniło na lepsze od kwietnia ? Niech ktoś odpowie na mój poprzedni wpis. Pozdrawiam.

Joanna

Rozmowa rekrutacyjna bardzo przyjazna, aż ma się ochotę na więcej. To bardzo ważne umieć przyciągnąć do siebie pracownika.

Ilona
@Joanna

Mogłabyś napisać więcej szczegółów na temat rozmowy rekrutacyjnej w Armaturze Kraków? Jak ona wyglądała? O co Cię na niej pytano? Czy później jest jeszcze jakiś kolejny etap rekrutacji? :)

@Ilona

W przypadku zainteresowania pracą w Armatura Kraków SA serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej w zakładce "Dołącz do nas", gdzie m.in. opisany został standardowy proces rekrutacji w firmie, a także aktualne rekrutacje czy kontakt do Działu HR. Serdecznie zachęcamy do skorzystania w przypadku większej ilości pytań. www.kfa.pl/pl-PL/strona/praca-w-KFA-Armatura

Jak jest z pakietem medycznym w ARMATURA KRAKÓW SA? Można dołączyć rodzinę?

nie ma

jak rodzina ma poniżej 65 lat to tak ale starszych juz nie bo są tylko na odstrzał, nie przewiduje się opieki dla ludzi po 65 roku zycia

Ilona
@nie ma

Czy opieka medyczna dla pracownika firmy jest płatna czy bezpłatna? Jaki to pakiet? Jak w ogóle wygląda kwestia wszystkich benefitów w firmie? Czy coś jeszcze jest przewidziane dla osób pracujących w Armaturze Kraków?

@Ilona

Dzień dobry, Armatura Kraków SA oferuje pakiety opieki medycznej PZU, z których podstawowy jest całkowicie darmowy. Pracownik ponosi jedynie koszt podatku. Dostępne są również bardziej rozbudowane pakiety za niewielką dopłatą (3 zróżnicowane opcje do wyboru). Poza tym oferujemy szereg benefitów pozapłacowych. Podstawą jest Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, z którego pieniądze przeznaczane są m.in. na wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty Multisport (60%), bony świąteczne, zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji losowej i inne. Będąc częścią grupy PZU możemy korzystać także z dedykowanych ofert ubezpieczenia na życie. Każdy pracownik może opłacić składkę i korzystać z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach. Oprócz tego zatrudnione u nas osoby mogą korzystać z ofert na zakup produktów z naszego portfolio po stałym bonusie. Mamy również specjalne oferty wyprzedażowe skierowane do pracowników. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w Armatura Kraków SA bardzo proszę o kontakt z Działem Personalnym.

Chętny

Spółka dużo ostatnio publikuje ofert pracy - czy to efekt rozwoju czy ludzie odchodzą ? Warto aplikować ?

zadowolony
@Chętny

Tutaj dopowiedz to chyba piszą osoby, które nie pracują w firmie :) co za bajki piszecie :) i po co wymaślacie takie bzdury?

nn
@zadowolony

Przecież widac gołym okiem co tam się dzieje - nie ma chyba tygodnia aby ktoś nie odszedł albo kogoś nie zwolnili ... Tym samym panuje mega chaos ...

Psikus

No bo w końcu ktoś powiedział "sprawdzam" ???? Nic dziwnego.

Dominika
@Psikus

@Psikus Dlaczego są takie odejścia z ARMATURA KRAKÓW? Możesz mi rozjaśnić tę sytuację?

nauczyciel
@Chętny

a jak myślisz?o czym świadczy rotacja ?

nauczyciel

Drogie dzieci - ten kto nie napisze w srodę klasóweczki będzie stał w kąciku z napisem " Znów się nie nauczyłem".

szukający pracy

Czy w Firmie na ten czas prowadzona jest rekrutacja? bo pomimo wysłania dwóch CV - zero odzewu ,a na stronie Firmy ponoć potrzebni są pracownicy na stanowisku Operator Lini Grzejnika.Tak się składa że akurat mam doświadczenie do wykonywania tego typu pracy,i chcę się upewnić czy CV dochodzą do firmy,a może ogłoszenia są nie aktualne.

@szukający pracy

Rekrutacja na stanowisko Operatora Linii Grzejnika i Operatora Odlewni jest prowadzona przez Agencję Pracy Tymczasowej Randstad . W sprawie pracy proszę się kontaktować z Agencją.

@szukający pracy

Daj sobie spokój z tym zakładem tam jeden robi na trzech się przygląda

Atlas

Chińska jakość w polskiej cenie- czyli nabywcy wielkie marzenie:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Armatura Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Armatura Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Armatura Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatura Kraków SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatura Kraków SA?

Kandydaci do pracy w Armatura Kraków SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatura Kraków SA