Opinie o Armatura Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Armatura Kraków SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatura Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatura Kraków SA w Kraków

Witam Pracujących w AK. Mam pytanie o poziom wynagrodzeń na stanowisku PH - ile tam płacą tak szczerze? Jakie narzędzia pracy jaka umowa itd?

@Zainteresowany

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w Armatura Kraków S.A. bardzo proszę o kontakt z Działem Personalnym. Uzyska Pan wtedy szczegółową informację o warunkach zatrudnienia i narzędziach pracy.

zainteresowany

ktoś może opisać warunki na stanowisku KR w dziale sprzedaży? Jaka podstawa, jaka premia, jakie auto, jaki warunki do użytku prywatnego? Jak z kadrą zarządzająca?

Rety

Czy wynagrodzenia są płacone na czas? Czy firma jest stabilna finansowo?

Rob

Wiadomo co jest powodem "odejścia" prezesa zarządu?

Rob
@Rob

Czy PRACODOWACA,. Może potwierdzić, ze prezes nie zostal zatrzymany przez organy ścigania i nie przebywa w areszcie?

@Rob

Prezes Piotr Ostaszewski zakończył zaplanowany przez siebie etap restrukturyzacji i sam podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska Prezesa Zarządu spółki Armatura Kraków SA. Do końca września jest pracownikiem firmy, a następnie rozpoczyna pracę w Warszawie, wracając do swojego rodzinnego miasta. Pozostawia silną firmę z przemyślaną strategią rozwoju, która będzie kontynuowana. Tymczasowo obowiązki p.o. Prezesa Zarządu przejmuje Olaf Wdowiak.

Analityk

w miare ok, luźna atmosfera

rożne, szczegółowe, testy ale jedna przykra i minusowa sprawa, nie szanują czasu osób przychodzących na rozmowy zadniej informacji zwrotnej jak przystało na poziom kultury czy malej czy dużej firmy, po prostu etyka zawodowa ma duze znaczenie, dlatego tez nie wszyscy chcą pracować w takich firmach. w dzisiejszych czasach informacja zwrotna to podstawa i szanowanie czasu pracy. jestem rozczarowany.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
maly investor

potrzebuję grzejniki aluminiowe podłanczane od dołu,grzejniki lazienkowe ,co jeszcze mogę zakupić od polskiego producenta,do nowego budynku .może Armatura wyposaży we wszystkie niezbędne urządzenia potrzebne w domu ,byla by dobra reklama Firmy.

Wob

Czy dostarczacie swoj towar do firmy DUSHyp GmbH?

Hej, czy w firmie ARMATURA KRAKÓW SA płacą za nadgodziny?

Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych zleconych przez pracodawcę jest wypłacany zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.

Chciałbym uzyskać informacje czy baterie łazienkowe z logiem Armatura Kraków są polskimi bateriami produkowanymi w Nisku ?

@Zainteresowany

Widzę że odpowiedzi się nie doczekam. Na szczęście na gowork Armatoora wyjaśnił ktoś że made in China. Szkoda .

jahn

Wszystko produkowane w Chinach a w Nisku przepakowywane

sabina
@Zainteresowany

wszystkie chińskie nie mają swojej produkcji

M
@jahn

A czego się spodziewałeś? Zresztą dziwię się, że takie tematy pojawiają się na gowork - portal ma pomóc oceniać pracodawcę, a nie produkt. Do tego są inne serwisy, a takie luźne rozmowy na różne tematy utrudniają wyłowienia merytorycznej treści dla szukających pracy. Dla mnie KFA to historia upadku dobrej, rozpoznawalnej marki, która jako spółka z udziałem SK, była błędnie zarządzana przez "kolesi" z nadania politycznego i dlatego jest w tym miejscu gdzie jest.

@M

Na jakim serwisie wg. Ciebie można znaleźć informacje nt. czy coś produkują czy nie. Pracodawca sam się chwali ujednoliceniem opakowań itd. oraz innowacjami które wprowadza. Szkoda że nie pisze że baterie to nie jest Produkt Polski. W markecie ostatnio sam sprawdziłem opakowanie. Dla mnie jest to jawne (usunięte przez administratora) że strony Armatury Kraków. Może pracodawca się wypowie?

Michalina

Naprawdę firma ma tak duża rotacje ?

xD
@Michalina

Jeszcze jak

XXX

Czy ktoś pracował na stanowisku PH w firmie KFA? Proszę o informację jak się pracuje, jakie są zarobki i jak wygląda praca w tej formie za każdą odpowiedź dziękuję!

Ale to już było
@XXX

Zobacz rotacje jaka jest w firmie na tym stanowisku i będziesz miał odpowiedź na wszystkie pytania. Kiedyś zatrudniani na kierowników regionalnych teraz na ph to i podstawa niższa.

XXX
@Ale to już było

Juz jestem po rozmowę ktora wydawała się miła i przyjemna Pan i Pani HR gwarantowali kontakt nawet jeśli decyzja będzie na nie, oczywiscie brak odzewu szkoda było mojego czasu poświęconego na tą rozmowę i może nawet lepiej że nie daki znać bo widać jakie mają podejście do pracownika.... O zgrozo!!!

Prawda

Zamowilem na zamowienie szafke do lazienki.Czekalem 2 tygodnie.Po rozpakowaniu okazalo sie ,ze brakuje czesci do montazu szafki. Co to za firma ,ze nie potrafi wywiazac sie z prostego zamowienia.Brak słow.Przyjedzcie na Slask to naucza Was porzadnej roboty. Ciekawe jak dlugo bede czekal jeszcze zanim przysla brakujace czesci.,????????

Gaba

Czy firma stawia na rozwój swoich pracowników czy nie bardzo? Da się awansować ?

Agent

Bardzo dobre podejscie do czlowieka, realne oczekiwania, dostarczone wszystkie materialy do pomocy w pracy. W biurze super atmosfera, wszyscy mowia do siebie po imieniu, jest... Rodzinnie! Aż szkoda przebywac w terenie mając taka fajna ekipe w siedzibie. W dodatku super prezes, ktory nie boi sie rozmow z pracownikami, docieka, szuka usprawnien, jest zawsze w dobrym humorze. Wroze tej firmie rozwoj.

Agent XXX
@Agent

Kasowanie wpisów i komentarzy widzę, że stało się czymś powszechnym Czy nie lepiej przy okazji skasować wpisy które i tak sa źle ocenianie jak ten powyżej ? Przecież to wszystko się kłóci Nie wiem kto to moderuje ale chyba nie patrzy na reakcje co do konkretnych wpisów ....

Ec
@Agent

Co to za rozmowa? Jeżeli dyrektor nie daje dojść do głosu pracownikowi. O dialogu na poziomie, prezes - pracownik produkcji, już nie wspomnę. Może w Krakowie, panują inne zwyczaje. Ale chyba firma, bez tych małych mróweczek, nie ma prawa istnieć. Co to za firma, która wolii bałagan, niż dać pracownikowi parę drewienek. Woli, żeby zamknąć wydział, niż zainwestować równowartość kary, na poprawę warunków BHP. Może i atmosfera w firmie nie jest zła, ale można wiele poprawić. Niestety, tu trzeba dużo zaryzykować i postawić na rozwój; technologii, jakości, pracowników i być na czasie z modą. Sam rebranding to mało. Pozdrawiam serdecznie Ec

Aktualność
Firma z zasadami

W Armaturze Kraków dbamy o to, by wszyscy pracownicy mieli świadomość, jak ważne jest przestrzeganie zasad szacunku, otwartości i odwagi – niezależnie od działu czy zajmowanego stanowiska. Wobec tych wartości wszyscy jesteśmy równi. By podkreślić istotę pracy zgodną z kodeksem etycznym, wprowadziliśmy w tym roku wewnętrzny regulamin anty-mobbingowy.

Firma, która jasno określa wartości, którymi się kieruje, jest dla obecnych i potencjalnych pracowników dużo bardziej transparentna, przyjazna i godna zaufania. W Armaturze Kraków pracujemy w zgodzie z trzema nadrzędnymi wartościami, które mają dla nas ogromne znaczenie. To OTWARTOŚĆ, którą postrzegamy jako klarowność w komunikacji, współpracę, otwartość na drugiego człowieka i jego potrzeby. Niezwykle ważny jest dla nas również SZACUNEK – czyli codzienna postawa wobec koleżanek i kolegów z pracy, klientów, kontrahentów i wszystkich osób, które spotykamy na swojej drodze. To również szacunek dla rzeczy, które nas otaczają i dla środowiska naturalnego, z którego czerpiemy każdego dnia. Trzecią wartością, która przyświeca nam w pracy każdego dnia jest ODWAGA. Jesteśmy przekonani, że progres jest możliwy tylko tam, gdzie jest odwaga w podejmowaniu decyzji i działań, za które bierzemy odpowiedzialność.
Każdego dnia staramy się pracować w duchu tych wartości i promować je przy każdej nadarzającej się okazji. Wewnętrzny regulamin anty-mobbingowy, który wprowadziliśmy w tym roku, jest kolejnym krokiem w kierunku propagowania naszych wartości. Oczywiście obowiązujące przepisy surowo zabraniają jakichkolwiek praktyk mobbingowych. Ale w Armaturze Kraków S.A. postanowiliśmy pokazać, że zapisy z Kodeksu pracy nie są dla nas po prostu kolejnymi przepisami, których należy przestrzegać. To coś więcej! I tak właśnie zrodził się pomysł opracowania i wdrożenia wewnętrznego regulaminu anty-mobbingowego.

Ma on na celu uwypuklenie obowiązujących w firmie zasad, które odnoszą się nie tylko stricte do działań anty-mobbingowych, lecz także do atmosfery w pracy, którą opieramy na wzajemnym szacunku, współpracy i wsparciu w działaniu. Uważamy, że każdy pracownik wnosi do naszej organizacji wartość, a wszelkie zachowania dyskredytujące drugiego człowieka czy negatywnie wpływające na jego poczucie komfortu są dla nas niedopuszczalne.

Obowiązujący w firmie regulamin jest wyraźnym sprzeciwem wobec postaw naruszających kluczowe dla nas wartości i podkreśla, co jest dla nas naprawdę ważne. Jesteśmy przekonani, że efektywni, zaangażowani i usatysfakcjonowani pracownicy są tam, gdzie mają zapewnione poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Tam, gdzie bez żadnych obaw mogą zgłosić jakiekolwiek powstałe nieprawidłowości. Zależy nam na tym, by Armatura Kraków była miejscem pracy, w którym ludzie są otwarci i czują się swobodnie. Jeżeli ktokolwiek odczuje w pracy dyskomfort, może zgłosić swój przypadek lub np. zauważone luki w systemie nadzoru do tzw. Skrzynek Zgłaszania Nieprawidłowości, zlokalizowanych w biurach w Krakowie oraz Nisku. Każde zgłoszenie jest starannie analizowane.

Taka otwartość na opinie i odczucia pracowników to nasz kolejny krok w kierunku tworzenia jak najlepszego, transparentnego miejsca, w którym wspólnie dbamy o dobrą atmosferę i pracę w duchu wartości opartych na wzajemnym szacunku i odwadze.

Do Krakowa?

Klik klak

Uściślając, część produkcji. Pewnie parawany, może jedna kabina. Czyli brak wizji i chęci rozwijania gamy produktów. Tylko na przetrwanie.

Welur
@Klik klak

Błąd. Kilkadziesiąt indeksów kabin. Ilościowa bardzo dobra wizja,nie tylko na przetrwanie.

Klik klak
@Welur

Pożyjemy zobaczymy. Z pustego i Salomon nie naleje.

bps
@Welur

Ale kolego w bład wpowadzasz kilkadziesiat indeksów ?Ty wiesz wogóle o czym Ty piszesz?

Welur
@bps

Nie mam powodów by wprowadzać kogokolwiek w błąd. A Ty? Ilość zamówień mówi same za siebie

qwert
@Welur

drogi kolego bardzo bronisz armatury, dlaczego ? firma bardzo słabo zarządzana była i jest zapewne. Aby utrzymać utrzymać się na rynku musisz przynosić zyski, musisz produkować tanio - nie uważasz? Jeszce w takiej branży gdzie konkurencja jest bardzo duża . Wizja na przetrwanie jest słaba , dlaczego ? Produkcja w nisku to : *90 letnia technologia mosiądzu - konkurencja pobiła armaturę w kosztach o lata świetlne *grzejnik - konkurencja bije ten z armatury na głowę - wizji na obniżenie kosztów nie ma * kabiny - heheheh armatura nie ma pojęcia o nich (usunięte przez administratora)

Zorientowany
@qwert

Drogi Kolego, z tego co napisałeś wynika, że albo jesteś z konkurencji albo hejterem i nie masz bladego pojęcia o tym co piszesz. Nie warto dyskutować z takimi ludźmi bo to po prostu karmienie tzw troli. A co do tego co piszesz: - kabiny i parawany będą produkowane na 2 zmiany - grzejniki - spółka wymienia obecnie cały park maszynowy oraz narzędziowy - baterie - wystarczy popatrzeć na ostatnie nowości na stronie internetowej. Mam więc do Ciebie Kolego prośbę idź wylewać swoją żółć gdzie indziej.

welur
@qwert

Drogi kolego, Każdy ma prawo do własnej opinii, nie sądzisz? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie Twoje katastroficzne prognozy to tylko prognozy.

Ada

Aquaform KFA zlikwidowało a tam pomóc potężny kapitał teraz nie związany z KFA i kadra najlepszych byłych pracowników którzy pokażą jak ogromnym błędem była likwidacja, klienci pomóc dużo zamawiają, super jak odbudują firmę

Ciekawski
@Zorientowany

Jaka czesc parku maszynowego wymieniono do tej pory?

Lol
@Zorientowany

To co z tymi bateriami ? Coś produkowane jest w Nisku jeszcze czy wszystko jedzie z ChRL?. Mosiądz ponoć padł więc skąd te nowości ?

Sredzianin
@Ada

Tak to prawda produkcja kabin rusza w Srodzie Wlkp ponownie.Poczatki beda trudne bo nazwa firmy poszła niestety do Krakowa.A jak wyglada sytuacja AQUAFORM W Nisku mozecie napisac?Jak to funkcjonuje w tej chwili?

Dominika
@Sredzianin

@Sredzianin, z dyskusji wnioskuję, że firma się rozwija. Ocenisz ją jako stabilnego pracodawcę?

Dominika

A dlaczego tak się stało, wiesz coś na ten temat? Z chęcią przeczytam też Twoją opinię na temat warunków pracy w ARMATURA KRAKÓW SA. Powiedz coś o tym, jeśli masz ochotę.

Co Twoim zdaniem nie działa w firmie tak jak powinno? Na czym polegają zmiany o których mówisz? To zmiany personalne, w finansach, systemie premii? Napisz coś więcej na ten temat, jako pracownik na pewno jesteś dobrze zorientowany w sprawach firmy i będziesz w stanie udzielić wyczerpujących informacji w tym aspekcie.

Ilona

Zauważyłam, ze trochę odbiegliście o tematów, które powinny być tu podejmowane, ale może zechcecie mi udzielić pewnej informacji. ARMATURA KRAKÓW szuka aktualnie Specjalisty ds. Zakupów. Zainteresowała mnie ta oferta i dlatego jestem bardzo ciekawa, jaki jest dokładnie zakres obowiązków na tym stanowisku. Może ktoś z Was mi o nim opowie?

bat.

Hey, czy dostarczacie też duże ilości towaru do ADAXADA GMBH?

Miałam składać CV na stanowisko Specjalista ds. Finansowo - Księgowych. Na szczęście mnie coś tchnęło, aby sprawdzić opinie o tej firmie. Czytając komentarze (usunięte przez administratora) stwierdzam, że nie warto poświęcać czasu nawet na rozmowę rekrutacyjną. Dziękuję wszystkim, którzy wystawiają tu komentarze.

Lesny

To kto niby poleciał?

Poszukiwacz

Co lepsze, dali wypowiedzenia, ponieważ tną koszty, a teraz trwa rekrutacja na kolejne stanowiska, taki oto paradoks tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Armatura Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Armatura Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Armatura Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatura Kraków SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatura Kraków SA?

Kandydaci do pracy w Armatura Kraków SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatura Kraków SA