Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o EKODARPOL.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
Sprzedawca

Zrobisz zamówienia lrzedsezonowe i cie wywala ot cały konkurs dla nowo zatrudnionych za za rok tak samo i samo... aż do całkowitego zniknięcia z rynku ????????

Sprzedawca2
@Sprzedawca

Podejrzewam że to kwestia wyników. Ja zrobiłem podobno niezły przedsezon i pewnie dzięki temu cały czas pracuję. Trzeba się najeździć ale taka to robota...

kol
@Sprzedawca2

Jesteś w błędzie, wyniki sprzedażowe to drugorzędna sprawa.

Kandytat

Czy ktoś mógł by powiedzieć jak wygląda praca ja stanowisku PH jaki dostajesz się samochód czy można go prywatnie używać czy sa jakieś premie?

kol
@Kandytat

Masz do dyspozycji kilometry prywatne, po przekroczeniu limitu płacisz. Co do premii to zależy na jakim terenie pracujesz. Jeśli region jest bogaty i robisz wielkie obroty to masz szansę na premię. W przeciwnym razie goła podstawa.

agrecol

dostałem ostatnio propozycję "pracy" z tej firmy... Stanowisko handlowe na terenie jednego z powiatów, propozycja wyglądała tak, że odbywa się "konkurs" w którym uczestniczy 3 ludzi ten który będzie sprzedawał przez okres podajże miesiąca czy dwóch najwięcej otrzymuje pracę., do tego czasu jeździ swoim autem i otrzymuje prowizję. Więc nie ma co jest o co walczyć...:) Polecam wszystkim handlowcom tego pracodawcę.

Elżbieta
@agrecol

Czy przez ten czas osoby starające się o pracę w firmie Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol, miały mieć zapewnioną umowę na czas próbny? Na jakiej zasadzie miała być wypłacana prowizja?

PH
@agrecol

No to ja chyba jestem z tego naboru. Fakt, przez miesiąc trzeba jeździć swoim autem (dostawałem zwrot za paliwo) i pokazać co jesteś wart. Jak zrobisz wynik zostajesz, wtedy dopiero dostajesz auto, laptopa, tablet itd. Ja po takim okresie próbnym około rok temu zostałem na stałe. Niestety taka rekrutacja zaczyna być normą na rynku. Nikt nie chce ryzykować handlowca, który potrzebuje pół roku na naukę i rozpęd. Szkolenie produktowe i od razu ruszasz w teren.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
DOminik

@ja a jak tu z socjalem?

job
@DOminik

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

zorientowany

Obecnie rekrutacja, to jedna rozmowa. Odpowiedź jest w ciągu dwóch, trzech dni. Nieraz szybciej. Zwiększamy liczbę Przedstawicieli, więc proces rekrutacji musi być przeprowadzony sprawnie.

Stefan
@zorientowany

Na jakie zarobki można liczyć w Ekodarpol oraz jakie wymagania są tu stawiane przed pracownikami? Czy osoby bez większego doświadczenia zawodowego również mogą liczyć na zatrudnienie w tej firmie? Czekam na to co mi powiesz.

zorientowany
@Stefan

Zarobki są zależne od stanowiska pracy. Nie potrafię podać konkretnych kwot, ale pracowników raczej przybywa, więc nie może być źle.

Anabel

Poproszę o informację jakie warunki firma oferuje przedstawicielom jaka podstawa, auto firmowe, czy targety są osiągalne czy można liczyć na premię jaka atmosfera w pracy? Dziękuję.

Stefan
@Anabel

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela? Ciekawi mnie to, ponieważ przypuszczam, że może to być ważny czynnik decydujący o ewentualnym zatrudnieniu.

Kazimierz K.
@Anabel

Anabel, najlepiej zrobisz jak o te informacje zapytasz bezpośrednio w firmie. Mogę Cię zapewnić, że warunki, które zostaną Ci przedstawione będą się zgadzać z rzeczywistością.Od siebie mogę Ci powiedzieć, że pracowałem w Ekodarpolu jako przedstawiciel handlowy w branży rolnej i okres ten wspominam bardzo mile. Wszystkim starającym się o pracę życzę takiego pracodawcy jakim jest Pan Zbigniew Zubala i atmosfery jaka panuje w tej firmie. Przy okazji pozdrawiam wszystkich pracowników firmy Ekodarpol.

Man

Nie będę pisał laurki tylko konkrety- pracuję tu i nie szukam innej roboty. W sezonie na produkcji bywa ciężko ale za to po sezonie względny luz. Czasem wypłata jest kilka dni później, czasem ktoś opierdzieli, czasem maszyna ma awarię. Jak wszędzie. Na święta jest zwykle bonus od Szefa, paczki dla dzieci... Na dzień kobiet dziewczyny dostały bon do Rosmana. Praca jak każda inna, jednak na produkcji nie ma rotacji pracowników. Ukraińcy byli na sezon. Większość ludzi na produkcji pracuje tu po kilka, kilkanaście lat, nie uciekają. O czymś to świadczy. Tyle ode mnie.

Jan
@Man

Widziałem, że firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży – Branża Rolnicza, ogłoszenie znalazłem na stronie: https://www.ekodarpol.pl/rolnictwo/praca/regionalny-kierownik-sprzedazy-branza-rolnicza/ Czyli, ogólnie rzecz biorąc, pozytywnie oceniasz współpracę z Zbigniew Zubala Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol? A jak wyglądają zarobki i atmosfera pracy?

Man
@Jan

Sory, nie wiem. Moja robota to produkcja na miejscu i tu wiadomo co i jak. W biurze normalni ludzie, atmosfera raczej ok. Przedstawiciele są w terenie, na pewno mają prowizję ale nie powiem nic więcej bo nie wiem.

Nadal czekamy na aktualne informacje, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol w miejscowości Dębno nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Magdalena

Przed napisaniem kolejnego komentarza polecam zapoznanie się z zasadami obowiązującymi w tym serwisie: https://www.gowork.pl/regulamin Język Pana wypowiedzi jest nieodpowiedni. Wszyscy użytkownicy serwisu, w równym stopniu, są zobowiązani do przestrzegania regulaminu. Fakt, iż jest Pan niezadowolony z dotychczasowej współpracy z firmą Ekodarpol nie daje Panu prawa do łamania obowiązującego regulaminu i tzw. netykiety.

Kamil R.

Produkty bardzo dobrej jakości, skład dostępny na opakowaniach. Przemyślane działania i pozycja jednego z liderów na rynku. Firma stale się rozwija, niedawna zmiana siedziby ma wpływ na wzrost produkcji. Klienci bardzo zadowoleni, atmosfera w pracy prawdziwie rodzinna. Nie ma powodów do narzekania. Można spokojnie pracować, uczyć się wielu nowych rzeczy i co najważniejsze mieć normalnych ludzi dookoła.

Iwo

Taka dobrze pracuje się, że zupełnie nikomu nie chce się pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL - Dębno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL