Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o EKODARPOL.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
Irena Nowy wpis

Hej, na ile Pracodawca jest elastyczny względem ustaleń na umowie? w ogłoszeniu dla przedstawiciela handlowego wskazane były dwie formy, ta o prace oraz B2B. czy podczas wybrania drugiego wariantu będzie możliwe ustalenie płatnych dni urlopowych?

AAA

Dzień dobry. w sekcji „pracuj z nami” zostały wskazane stanowiska na które można się przyjąć. myślę o kontroli jakości. mam jednak problem by doszukać się aktualnych szczegółów odnośnie stanowiska. Możecie podać mi dwie kluczowe dla mnie sprawy? Ile minimum lat doświadczenia musze mieć i jakie teraz wychodzą widełki płacowe na stanowisku?

ja Nowy wpis
@AAA

Nie ma tego w ogłoszeniach to chyba nie szukają. Tam chyba są te stanowiska które po prostu mają. Bo wisi tam też na pracownika administracyjnego i dzwoniłam z miesiąc temu i pytałam to nie szukają, kazali patrzeć tylko na aktualne ogłoszenia.

Karolcia

Hejka, to może ktoś inny będzie wiedział co należy do tych lżejszych prac na rozlewni? Jeden Pan zasugerował, że kobiety mogą je wykonywać i po prostu ciekawi mnie to w jakich warunkach pracują i czy to coś także dla mnie?

Oni
@Karolcia

Nie ma prac "lżejszych" na rozlewni. tam pracuje chłopak i jest po całym dniu uwalony w płynie. W pomieszczeniu masz jak na dworze, czyli zimno albo gorąco. Szybciej trafisz na produkcję ale licz się z tym, że tam panują pewne zasady. Najlepsze i najbardziej opłacalne stanowiska dostają dwie koleżanki kierownika. Reszta ma się dostosować albo za bramę.

wiemtopowiem Nowy wpis
@Karolcia

Rozlewnia to albo na zakładzie w Dargomyślu albo w Dębnie. W Dargomyślu są linie nalewające małe butelki praca rejczel dla kobiet, nie jest ciężko tylko soboty prac. w sezonie. Produkcja płynów w Dębnie to tyrka typowa dla facetów, lekko nie jest ani czysto ale zarobki bardzo fajne. A mała rozlewnia też w Dębnie to też dla chłopów bo to kanistry 20l. Co do tego co napisał Oni to w Dębnie są na produkcji (usunięte przez administratora) lat dwie kobiety, mają najlżejsze prace, sypią małe worki. Czy to znajome kiera i czy te sypanie najbardziej płatne?? Bo wszędzie są akordy . Ale plotki to nie ja. Jak ktoś chce i potrafi pracować to robi, jak nie to odchodzi bo za ciężko, za zimno, za ciepło, za brudno. Albo go zwolnią wcześniej sami bo się kitra z tel. zamiast robić.

eman Nowy wpis
@Oni

No bez jaj nie jest tak źle. Pokaż mi gdzieś w dębnie klimę na produkcji. Albo gdzie się nie ubrudzisz czy stolarnia czy ogrodzenia czy kebaby czy coś. No nie ma nigdzie bo by nie zarobili na te swoje merce, bmw i audice haha.

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji prowadzona przez firmę Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jest tu widoczna teraz taka oferta dla pracownika magazynu. układanie na paletach, pickowanie i inne. piszą przy tym o widełkach od minimalnej do 9,000 zł. ktoś tu może wie jak zarobić ten górny próg? Po opisie tego nie wywnioskuje

Mam niezły ubaw z takich wpisów. Pewnie urażone ego przedstawiciela handlowego, któremu podziękowano bo nie wyrabiał limitów... Praca to praca a jak ktoś chce pojeździć sobie i pozwiedzać widoki to tak się kończy. Ja zaiwaniam ale nie narzekam. Robota to robota, nigdzie nie jest lekko, mało kto płaci też idealnie na czas. Przerobiłem kilka firm z branży i to niestety norma, poślizgi się zdarzają. Jeśli czujesz się okantowany i masz rację to jest sąd pracy... ale Ty chyba wolisz tutaj ????????????

Kamil
@Marek

Na jakie zarobki można liczyć

Arczi
@Marek

Mam pytanie można liczyć na jakkas karierę z przedstawicielstwa ?

Ja@

Tak czytam ich oferty i trochę to śmieszne że na pakowanie czy pik paka trzeba mieć średnie wykształcenie ,szkoda że nie studia

@Ja@

Zakres obowiązków nie jest tam zbyt szeroko opisany, ale wymagają dużej dokładności i dobrej organizacji pracy, ciekawe co jeszcze za tym się kryje względem tego wyksztalcenia? Może są dodatkowe czynności?

Na produkcji jest akord, jeśli nie jesteś ogarnięty to zarobisz mniej, firma też. Pewnie o to chodzi. A na pikowaniu może chodzić też o to że im większa dokładność pikera tym mniej błędów w pakowaniu i zwrotów. Moim zdaniem organizacja pracy ani dokładność nijak się mają do wykształcenia ale to moje zdanie ????

Hetman
@Ja@

Jak już byłeś gdziekolwiek pikerem to biorą w sezonie w ciemno bez względu na wykształcenie.

Grażyna
@Hetman

W sezonie biorą? a co potem? jak jesteś przyjęty w tym okresie to jest większe ryzyko, że już będziesz zbędny? Robią tak w zasadzie? Zdarza się ze brakuje pracy?

Laufer
@Grażyna

W sezonie czyli teraz biorą sporo chłopaków na pikerów, operatorów linii itp. Tyrka jest od stycznia do kwietnia ale najlepsi zostają na stałe. Jak masz uprawnienia na wózek, ładowarkę, spawasz, umiesz w stolarkę mechanikę budolankę to szansa rosnie bo po sezonie robią remonty i budowy hal. O kobitkach za bardzo nie wiem bo to raczej na lżejsze prace na rozlewni czy coś takiego ale pewnie wygląda tam podobnie.

@Laufer

Ok czyli jest całkiem inny zakres obowiązków w sezonie jak również poza nim? I jak za to wtedy wynagradzają? Na umowie jest to w ogóle jakoś rozpisane? Cały czas płacą tyle samo i nie wchodzą w szczegóły?

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL zapewnia kartę multisportu?

Studia trzeba mieć do niektórych stanowisk czy to tylko taka luźna sugestia tu wpadła? Na które w zasadzie szukają z wykształceniem wyższym? Po dawniejszej ofercie na regionalnego, która kiedyś wisiała wiem, że średnie jest wystarczające. Dacie przy tym znać jak wygląda sam proces rekrutacyjny oraz sama rozmowa?

Ilona

Dużo mają tych ofert pracy, ale już bardziej skrótowe nie mogłyby one być. Ktoś z pracowników lub ex-pracowników napisze, co firma oferuje na stanowisku asystenta dyrektora produkcji? Tak konkretnie, w przybliżeniu chociażby, stawki, bonusy, długość okresu próbnego, typ zawieranych umów. Będę wdzięczna!

Ala
@Ilona

Takie szczegółowe informacje jak zarobki to już pewnie na rozmowie kwalifikacyjnej ale na pewno umowa o pracę, okres próbny to 3 mce bo taki jest tutaj chyba na każdym stanowisku.

Misia
@Ala

I co się dzieje po takim próbnym z perspektywy takiego stanowiska? zastanawiają mnie mówiąc wprost awanse. Po jakim czasie i na kogo można się ich spodziewać? Co jaki okres czasu szukają kogoś nowego na to stanowisko?

Janusz

Szukają teraz elektryka. Widzę że wymagane uprawnienia są do 1 kV. A jak chciałbym zrobić sobie wyższe to firma daje możliwość pójścia na takie szkolenie? Ktoś mi powie jak jest tu z rozwojem?

@Janusz

CZeść, wysyłają. Wózki widłowe, ładowarki czy spawanie- co akurat trzeba. Elektryków tym bardziej bo wiadomo ludzi z kompletem papierów nie ma dużo. Trzeba tylko podpisać cyrograf ale tu już nie wiem na ile.

kit

Napiszcie coś więcej o pracy w tej firmie. Pokazało się ogłoszenie i nie wiem czy jest sens aplikować/

Kodi
@kit

Brak sensu. Jest wiele lepszych ofert z lepszymi zarobkami a przede wszystkim atmosfera, tu temat mocno kuleje. Odradzam

@Kodi

Możesz dać znać, do której oferty się z tym odnosisz i dlaczego masz tak negatywne zdanie? Masz trudności z dogadaniem się ze współpracownikami czy o co chodzi?

@kit

Nie warto sobie głowy zawracać. Popytaj na mieście ???? Pozdrawiam!

Mario
@Adam

No właśnie na mieście opinie różne, jedni co pracują mówią że spox, inni niekoniecznie. Ale (usunięte przez administratora) ludzi tu przecież pracuje. Chyba zaryzykuję XD

@Mario

A Ty na mieście co o nich słyszałeś? w sumie ciekawe skąd te rozbieżności w takim razie, wszystko od rodzaju stanowiska zależy?

Mario
@Ilona

Masz rację, pewnie zależy od stanowiska i od osoby. Nie słyszałem nie wiadomo jak dużo, opinie różne ale to nie miejsce na ploty. Na pewno trzeba z alko uważać po weekendzie ale to prawie jak wszędzie i ja nie mam z tym problemu. Jak się dostane to napisze jak to wszystko wygląda.

Widzę ogłoszenie na Warmińsko - Mazurskie , atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazny zespół , byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej . Pytajcie dokładnie o pieniądze i warunki ponieważ obudzicie się z ręką w nocniku z tą kasą i przyjazną atmosferą. Czy tak jest że na rozmowie mówimy pół prawdę? dotyczącą warunków ? Pamiętajcie o nocniku.

Rudy
@Nowy

wszystko zależy od wyników. Jeśli zatrudniasz się w biurze itp. wiadomo, że masz stałą pensję. Na rozmowie o pracę przedstawiciela masz zawsze temat prowizji od sprzedaży, ile %. Niektóre firmy mogą czasem powiedzieć ile średnio zarabiają ich przedstawiciele ale to zawsze średnia. Ci co siedzą w temacie od kilku lat mają już mega kontakty i wyciągają nawet 300% normy. Ci nowi, którzy dopiero się uczą albo chcą lecieć po najmniejszej linii oporu nie wyrobią 50% normy. Tacy są po kilku miesiącach braku poprawy zwykle do odstrzału bo jak oni nie zarobią to i firma. W naszej robocie masz prowizję od tego co sprzedasz. Więc jeśli chcesz zarobić to musisz sprzedawać. Dużo sprzedawać, u kogo byś nie pracował.

Rudy
@Nowy

dokończę jeszcze temat z dobrą atmosferą- tą masz gdy pracujesz w biurze, codziennie jesz razem śniadanie, wypijesz kawę itp. W tej robocie jesteś samotnym rewolwerowem w terenie. Przekazujesz zamówienia, dostajesz kasę. Powodzenia!

Hmm
@Nowy

Masz rację. Zgadzam się. Bliżej niezidentyfikowany system wynagrodzeń.

zorientowany
@Hmm

System jest prowizyjny czyli bardzo dobrze "zidentyfikowany" jest konkretna, dokładnie określona procentowa prowizja od sprzedaży i stała podstawa będąca częścią prowizji. Nawet jak w jakimś miesiącu nie miałbym sprzedaży żeby zarobić na podstawę to i tak bym ją dostał, a w lepszym miesiącu byłoby to ściągnięte z nadwyżki. To jest najprostszy system na świecie bo kasa zależy tylko od mojej sprzedaży a nie od jakiegoś widzimisię szefa. Nikt nie podnosi planów żeby obniżyć moje zarobki bo niewykonanie planu ich nie obniża. Za to za przekroczenie planu jest konkretna z góry ustalona nagroda i nikt jej w ciągu roku nie obniży bo np. za dużo sprzedałem. Jest też fajny konkretny, ogłaszany na początku roku i niezmieniany system nagród. Życzę wszystkim handlowcom takiego "niezidentyfikowanego" systemu ????

Kandydat13
@Nowy

Dzień dobry. Niestety rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie. I niestety odpowiadając na ofertę pracy jako kierownika otrzymujesz propozycje handlowca. Brak narzędzi. Umowa nieczytelna. Odradzam

Edyta
@Kandydat13

To jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna skoro uważasz, że na niskim poziomie? Jakich narzędzi brakuje? I co w umowie jest nieczytelne?

Kandydat 1
@Kandydat13

Byłem na rozmowie miesiąc temu i mam inne odczucia. Rozmowa raczej typowa, pytania głównie o doświadczenie, branżę, kontakty, systemy inform., dyspozycyjność itp. Decyzja szybka bo już po kilku dniach. Pracuję jako handlowiec i mam okres próbny by pokazać efekty. Na razie swoim autem za rozliczeniem za paliwo, nie za wysoka podstawa ale niezła prowizja. Jeśli pokażę dobre wyniki i to ze ogarniam przydzielony rynek (a na to się zanosi) to dostanę wszystkie narzędzia z autem włącznie i poszukam sobie ludzi/ handlowców których będę nadzorował jako kierownik itp. Nie jest to może mega czytelne w ogłoszeniu ale dla mnie raczej logiczne i tak teraz robi coraz więcej firm. Także trzymajcie kciuki :)

Halina
@Kandydat 1

Ile trwa okres próbny? 3 miesiące czy więcej?

Kandydat 1
@Halina

Ja na przedstawiciela to mam 3 mce, Z tego co wiem to na produkcji mają miesiąc.

Witamy, na produkcji zatrudniamy na podstawie umowy o pracę z miesięcznym okresem próbnym. Pozdrawiamy!

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL? Dodali nowe ogłoszenia 15 maja na GoWork.pl.

nowy

Ja wysłałem CV, po jakimś tygodniu miałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa konkretna, co potrafię, gdzie wcześniej robiłem itp. Nie wiem czy to norma ale decyzja była od razu. Za dwa dni miałem już badania lekarskie, szkolenie BHP i zasuwałem do roboty.

Bolo

A jak zarobki?

George
@Bolo

Tak jak pisał Edzio, na akordzie jak jesteś bystry to bez nadgodzin spokojnie wyciągniesz te 3-3,5 tys.zł. Nie jest źle :)

Joki

Ile mozna wyciagnac w sezonie?

Edzio
@Joki

to zależy w dużej mierze od ciebie samego, tu jest akord, bez nadgodzin 3 tys wyciągniesz i więcej

kandydat

podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyszło że praca na produkcji jest na 2-3 miesiące (sezonowa) praca na akord jeśli nie wyrabiasz to do widzenia,brak socjalu,praca po 10h dziennie układanie produktów na paletę po 650-700kg na paleciaku, co sezon wystawiane ogłoszenia o pracę,po tym co się dowiedziałem podziękowałem za ofertę

@kandydat

Owszem, działamy w branży sezonowej i w okresie największej sprzedaży zatrudniamy dodatkowych pracowników na różne stanowiska m.in. na stanowisko Pakowacza. Praca na tym konkretnym stanowisku polega na kompletowaniu wysyłek- układaniu towaru na paletach. Potwierdzamy również, że praca na stanowisku Pakowacza odbywa się w systemie akordowym. Osoby, które posiadają dodatkowe umiejętności np. obsługa wózka widłowego, doświadczenie przy pracach remontowo-budowlanych itp. mogą liczyć na stałe zatrudnienie. Pozdrawiamy.

Jaki jest wkład kierownictwa Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Totalna inwigilacja,,kontrola, "spowiedź", raport do raportu itp. To chyba wszystko wyjaśnia.

mark
@ja

Jak znasz firmę gdzie nie wymagają raportów i nie kontrolują zwłaszcza gdy pracujesz w terenie to dawaj namiary!!!

MEXX
@ja

No a to sory, pracujesz potajemnie, że nie ma prawa nikt wiedzieć co robiłeś w pracy? xD

@mark

każda, która daje swojemu ph sprzęt (telefon, tablet itp) z normalnym systemem sprzedażowym.

Józek

Potwierdzam!

Piotrusiński
@ja

Po co się spowiadać, jeżeli zgłoszeni klienci wykazują określone zapotrzebowanie które ma odbicie w zamówieniach? Kupowałem kiedyś te produkty, ale jednak - nie widzę sensu. Naprawdę widać, że skład chemiczny płynów zmienia się z czasem i nie szło do nikogo się dodzwonić by uzyskać odpowiedzi na pytania.

@Piotrusiński

Staramy się być tam, gdzie poruszane są kwestie dla nas istotne. Warto odnieść się do wątpliwości, jeśli dotyczą naszej firmy. Poza tym robimy swoje- odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty umożliwiające naturalną, wygodną, skuteczną i bezpieczną pielęgnację roślin. Co do zmiany składu płynów- receptura większości produktów jest stała od lat, więc jeśli możemy prosić o konkretne pytania to prosimy o kontakt: marketing@ekodarpol.pl.

NA Swoim
@ja

Takie czasy, dlatego najlepiej być na swoim. Jak pracujesz u kogoś to norma. Kiedyś pracowałem i byłem kontrolowany, teraz ja kontroluję innych u siebie bo inaczej można popłynąć.

Piotrusiński
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Badałem próbki dla dużego sprzedawcy w PL i na resztę rynków UE. W moich próbkach były śladowe ilości amoniaku... Albo dodajecie amoniaku i o tym nie piszecie, albo nikt nie nadzoruje procesu produkcji bo ktoś musiał oddać mocz do płynu. Butelki 1l...

@Piotrusiński

Dziękujemy za postawione pytania. Bardzo cenimy klientów, którzy dużą wagę przywiązują do jakości i składu produktu. Dlatego chętnie odpowiemy Panu na wszelkie wątpliwości związane z naszymi produktami. Prosimy o doprecyzowanie zapytania i skierowanie bezpośrednio do działu marketingu EKODARPOL, e-mail: marketing@ekodarpol.pl. Na przyszłość prosimy by wszelkie zapytania dotyczące produktów kierować bezpośrednio do działu marketingu EKODARPOL, tak aby forum o pracodawcy nie zmieniło się w forum produktowe.

Pracowik

Od niedawna pracuje i jeśli chodzi o kierownika, to od razu widać ze ma swoich ludzi, którymi się interesuje itd. W dość widoczny sposób są faworyzowani. Atmosfery dobrej brak. Wszystko zależy od tego która noga wstanie rano...

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol?

Józek

Nie ma takich możliwości. Jeżeli zatrudnisz się jako pracownik fizyczny - to nim zostajesz dożywotnio.

PTR
@Józek

Dożywotnio to przesadziłeś. Dyrektor z biura zaczynał od fizycznego, kierownikiem produkcji jest jeden z nas i radzi sobie. Brygadzista to chyba też awans. Zrobisz kurs na spawacza czy na wózek to też sobie poprawiasz. Czasem jednak dobrze być fizykiem bo patrzysz tylko na siebie. w sezon jest roboty od zarąbania i trzeba się spiąć ale potem już względny luz. Nie kadzę ale nie jadę po firmie bo robota mi pasuje.

@PTR

pracował na produkcji ...... i hop na dyrektora :-) grubo raczej

zorientowany
@bono

Nie było "hop na dyrektora" najpierw było hop na studia, a w tym czasie tyrka na produkcji i przy dżdżownicach.....parę lat i hop awans ;)

@zorientowany

pominąłeś fakt "wejścia" w skład rodziny właścicieli....

@bono

I tu wtrącimy się do dyskusji. Żadna z osób, o których mowa nie jest członkiem rodziny Właściciela. Jest za to członkiem rodziny EKODARPOL . Na tym pragniemy zakończyć ten wątek i przypominamy, że Gowork służy do merytorycznej wymiany informacji.

Edzio

pracuję w firmie od kilku lat i ludzie z produkcji awansują, nie wiem skąd Józek ma takie informacje

Jak firma zapewnia bezpieczeństwo?

@Marek

Dziękujemy za to pytanie. Uważamy, że aktualnie słowo "bezpieczeństwo" nabiera jeszcze większego i szerszego znaczenia. Od zawsze zwracaliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, jednak obecna sytuacja skłoniła nas do jeszcze szerszych działań w tym zakresie. 1. Utrzymaliśmy ilość miejsc pracy i bezpieczeństwo finansowe każdego z Pracowników. 2. Stworzyliśmy bezpieczne warunki do pracy na terenie zakładu- w biurze, we wszystkich halach produkcyjnych i magazynach. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia BHP, są wyposażeni w odzież, obuwie robocze itp. 3. W dobie pandemii COVID-19 jasno zdefiniowaliśmy procedury bezpieczeństwa. Pomiar temperatury, obowiązek noszenia maseczek i dezynfekcji rąk to nie wszystko. Po wybuchu pierwszej fali pandemii rozpoczęliśmy produkcję środka antybakteryjnego BIOCHRON i uruchomiliśmy szwalnię, by za chwilę stać się specjalistami w szyciu maseczek. Pierwsze partie przeznaczone były oczywiście dla pracowników. Produkcja własnego środka antybakteryjnego daje nam możliwości regularnej dezynfekcji całego zakładu. 4. Na czas trwania pandemii zapewniamy naszym partnerom handlowym szeroki dostęp do środków bezpieczeństwa takich jak: maseczki ochronne, środki antybakteryjne i dezynfekujące. Partnerzy handlowi otrzymują od nas wsparcie, które jest wartością dodaną do naszej współpracy. Dodatkowo przedstawiciele handlowi EKODARPOL dezynfekują nasze produkty w punktach handlowych, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym Klientom.

Maria
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Z tego co wiem to i owszem utrzymaliście liczbę miejsc pracy ale to nie znacz, że nie zwalnialiście dobrych pracowników.. W jaki sposób w takim razie zadbaliście o bezpieczeństwo finansowe zwalnianych osób?

@Maria

Dzień dobry. Utrzymaliśmy liczbę miejsc pracy, co więcej zwiększyliśmy liczbę zatrudnionych pracowników i wciąż trwa nabór na poszczególne stanowiska. Niestety w każdych warunkach, także i podczas pandemii następuje rotacja pracowników. Są to jednak jednostkowe przypadki i nie następują bez przyczyny. Bezpieczeństwo finansowe czyli kwestie okresu wypowiedzenia, odpraw itp. reguluje kodeks pracy i nim się kierujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL - Dębno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL