Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o EKODARPOL.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL?

kit
Kandydat

Napiszcie coś więcej o pracy w tej firmie. Pokazało się ogłoszenie i nie wiem czy jest sens aplikować/

Kodi
@kit

Brak sensu. Jest wiele lepszych ofert z lepszymi zarobkami a przede wszystkim atmosfera, tu temat mocno kuleje. Odradzam

Ilona
@Kodi

Możesz dać znać, do której oferty się z tym odnosisz i dlaczego masz tak negatywne zdanie? Masz trudności z dogadaniem się ze współpracownikami czy o co chodzi?

Adam
@kit

Nie warto sobie głowy zawracać. Popytaj na mieście ???? Pozdrawiam!

Mario
@Adam

No właśnie na mieście opinie różne, jedni co pracują mówią że spox, inni niekoniecznie. Ale (usunięte przez administratora) ludzi tu przecież pracuje. Chyba zaryzykuję XD

Ilona
@Mario

A Ty na mieście co o nich słyszałeś? w sumie ciekawe skąd te rozbieżności w takim razie, wszystko od rodzaju stanowiska zależy?

Mario
@Ilona

Masz rację, pewnie zależy od stanowiska i od osoby. Nie słyszałem nie wiadomo jak dużo, opinie różne ale to nie miejsce na ploty. Na pewno trzeba z alko uważać po weekendzie ale to prawie jak wszędzie i ja nie mam z tym problemu. Jak się dostane to napisze jak to wszystko wygląda.

Ilona Nowy wpis
@Mario

Już cały listopad i grudzień zleciał. Czemu nie piszesz? Nawet jakbyś się nie dostał, to przecież ludzka rzecz, a szczegóły naboru każdemu się przydadzą. Tzn. mi nie, ale facetowi memu tak :)

Ilona Nowy wpis

Na czym ucięli w Twoim przypadku, że tak piszesz? Na coś konkretnego trzeba uważać czy wpływu raczej się nie ma niestety?

Janusz

Szukają teraz elektryka. Widzę że wymagane uprawnienia są do 1 kV. A jak chciałbym zrobić sobie wyższe to firma daje możliwość pójścia na takie szkolenie? Ktoś mi powie jak jest tu z rozwojem?

Marek Nowy wpis
@Janusz

CZeść, wysyłają. Wózki widłowe, ładowarki czy spawanie- co akurat trzeba. Elektryków tym bardziej bo wiadomo ludzi z kompletem papierów nie ma dużo. Trzeba tylko podpisać cyrograf ale tu już nie wiem na ile.

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL kandydat na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Nowy

Widzę ogłoszenie na Warmińsko - Mazurskie , atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazny zespół , byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej . Pytajcie dokładnie o pieniądze i warunki ponieważ obudzicie się z ręką w nocniku z tą kasą i przyjazną atmosferą. Czy tak jest że na rozmowie mówimy pół prawdę? dotyczącą warunków ? Pamiętajcie o nocniku.

Rudy
@Nowy

wszystko zależy od wyników. Jeśli zatrudniasz się w biurze itp. wiadomo, że masz stałą pensję. Na rozmowie o pracę przedstawiciela masz zawsze temat prowizji od sprzedaży, ile %. Niektóre firmy mogą czasem powiedzieć ile średnio zarabiają ich przedstawiciele ale to zawsze średnia. Ci co siedzą w temacie od kilku lat mają już mega kontakty i wyciągają nawet 300% normy. Ci nowi, którzy dopiero się uczą albo chcą lecieć po najmniejszej linii oporu nie wyrobią 50% normy. Tacy są po kilku miesiącach braku poprawy zwykle do odstrzału bo jak oni nie zarobią to i firma. W naszej robocie masz prowizję od tego co sprzedasz. Więc jeśli chcesz zarobić to musisz sprzedawać. Dużo sprzedawać, u kogo byś nie pracował.

Rudy
@Nowy

dokończę jeszcze temat z dobrą atmosferą- tą masz gdy pracujesz w biurze, codziennie jesz razem śniadanie, wypijesz kawę itp. W tej robocie jesteś samotnym rewolwerowem w terenie. Przekazujesz zamówienia, dostajesz kasę. Powodzenia!

Hmm
@Nowy

Masz rację. Zgadzam się. Bliżej niezidentyfikowany system wynagrodzeń.

@Hmm

System jest prowizyjny czyli bardzo dobrze "zidentyfikowany" jest konkretna, dokładnie określona procentowa prowizja od sprzedaży i stała podstawa będąca częścią prowizji. Nawet jak w jakimś miesiącu nie miałbym sprzedaży żeby zarobić na podstawę to i tak bym ją dostał, a w lepszym miesiącu byłoby to ściągnięte z nadwyżki. To jest najprostszy system na świecie bo kasa zależy tylko od mojej sprzedaży a nie od jakiegoś widzimisię szefa. Nikt nie podnosi planów żeby obniżyć moje zarobki bo niewykonanie planu ich nie obniża. Za to za przekroczenie planu jest konkretna z góry ustalona nagroda i nikt jej w ciągu roku nie obniży bo np. za dużo sprzedałem. Jest też fajny konkretny, ogłaszany na początku roku i niezmieniany system nagród. Życzę wszystkim handlowcom takiego "niezidentyfikowanego" systemu ????

Kandydat13
@Nowy

Dzień dobry. Niestety rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie. I niestety odpowiadając na ofertę pracy jako kierownika otrzymujesz propozycje handlowca. Brak narzędzi. Umowa nieczytelna. Odradzam

Edyta
@Kandydat13

To jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna skoro uważasz, że na niskim poziomie? Jakich narzędzi brakuje? I co w umowie jest nieczytelne?

Kandydat 1
@Kandydat13

Byłem na rozmowie miesiąc temu i mam inne odczucia. Rozmowa raczej typowa, pytania głównie o doświadczenie, branżę, kontakty, systemy inform., dyspozycyjność itp. Decyzja szybka bo już po kilku dniach. Pracuję jako handlowiec i mam okres próbny by pokazać efekty. Na razie swoim autem za rozliczeniem za paliwo, nie za wysoka podstawa ale niezła prowizja. Jeśli pokażę dobre wyniki i to ze ogarniam przydzielony rynek (a na to się zanosi) to dostanę wszystkie narzędzia z autem włącznie i poszukam sobie ludzi/ handlowców których będę nadzorował jako kierownik itp. Nie jest to może mega czytelne w ogłoszeniu ale dla mnie raczej logiczne i tak teraz robi coraz więcej firm. Także trzymajcie kciuki :)

Halina
@Kandydat 1

Ile trwa okres próbny? 3 miesiące czy więcej?

Kandydat 1
@Halina

Ja na przedstawiciela to mam 3 mce, Z tego co wiem to na produkcji mają miesiąc.

Pracodawca

Witamy, na produkcji zatrudniamy na podstawie umowy o pracę z miesięcznym okresem próbnym. Pozdrawiamy!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL? Dodali nowe ogłoszenia 15 maja na GoWork.pl.

nowy
@Pytanie

Ja wysłałem CV, po jakimś tygodniu miałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa konkretna, co potrafię, gdzie wcześniej robiłem itp. Nie wiem czy to norma ale decyzja była od razu. Za dwa dni miałem już badania lekarskie, szkolenie BHP i zasuwałem do roboty.

Bolo

A jak zarobki?

George
@Bolo

Tak jak pisał Edzio, na akordzie jak jesteś bystry to bez nadgodzin spokojnie wyciągniesz te 3-3,5 tys.zł. Nie jest źle :)

Joki
Kandydat

Ile mozna wyciagnac w sezonie?

Edzio
@Joki

to zależy w dużej mierze od ciebie samego, tu jest akord, bez nadgodzin 3 tys wyciągniesz i więcej

kandydat
Kandydat

podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyszło że praca na produkcji jest na 2-3 miesiące (sezonowa) praca na akord jeśli nie wyrabiasz to do widzenia,brak socjalu,praca po 10h dziennie układanie produktów na paletę po 650-700kg na paleciaku, co sezon wystawiane ogłoszenia o pracę,po tym co się dowiedziałem podziękowałem za ofertę

@kandydat

Owszem, działamy w branży sezonowej i w okresie największej sprzedaży zatrudniamy dodatkowych pracowników na różne stanowiska m.in. na stanowisko Pakowacza. Praca na tym konkretnym stanowisku polega na kompletowaniu wysyłek- układaniu towaru na paletach. Potwierdzamy również, że praca na stanowisku Pakowacza odbywa się w systemie akordowym. Osoby, które posiadają dodatkowe umiejętności np. obsługa wózka widłowego, doświadczenie przy pracach remontowo-budowlanych itp. mogą liczyć na stałe zatrudnienie. Pozdrawiamy.

Jaki jest wkład kierownictwa Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

ja
@Pytanie

Totalna inwigilacja,,kontrola, "spowiedź", raport do raportu itp. To chyba wszystko wyjaśnia.

mark
@ja

Jak znasz firmę gdzie nie wymagają raportów i nie kontrolują zwłaszcza gdy pracujesz w terenie to dawaj namiary!!!

MEXX
@ja

No a to sory, pracujesz potajemnie, że nie ma prawa nikt wiedzieć co robiłeś w pracy? xD

@mark

każda, która daje swojemu ph sprzęt (telefon, tablet itp) z normalnym systemem sprzedażowym.

Józek

Potwierdzam!

Piotrusiński
@ja

Po co się spowiadać, jeżeli zgłoszeni klienci wykazują określone zapotrzebowanie które ma odbicie w zamówieniach? Kupowałem kiedyś te produkty, ale jednak - nie widzę sensu. Naprawdę widać, że skład chemiczny płynów zmienia się z czasem i nie szło do nikogo się dodzwonić by uzyskać odpowiedzi na pytania.

@Piotrusiński

Staramy się być tam, gdzie poruszane są kwestie dla nas istotne. Warto odnieść się do wątpliwości, jeśli dotyczą naszej firmy. Poza tym robimy swoje- odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty umożliwiające naturalną, wygodną, skuteczną i bezpieczną pielęgnację roślin. Co do zmiany składu płynów- receptura większości produktów jest stała od lat, więc jeśli możemy prosić o konkretne pytania to prosimy o kontakt: marketing@ekodarpol.pl.

NA Swoim
@ja

Takie czasy, dlatego najlepiej być na swoim. Jak pracujesz u kogoś to norma. Kiedyś pracowałem i byłem kontrolowany, teraz ja kontroluję innych u siebie bo inaczej można popłynąć.

Piotrusiński
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Badałem próbki dla dużego sprzedawcy w PL i na resztę rynków UE. W moich próbkach były śladowe ilości amoniaku... Albo dodajecie amoniaku i o tym nie piszecie, albo nikt nie nadzoruje procesu produkcji bo ktoś musiał oddać mocz do płynu. Butelki 1l...

@Piotrusiński

Dziękujemy za postawione pytania. Bardzo cenimy klientów, którzy dużą wagę przywiązują do jakości i składu produktu. Dlatego chętnie odpowiemy Panu na wszelkie wątpliwości związane z naszymi produktami. Prosimy o doprecyzowanie zapytania i skierowanie bezpośrednio do działu marketingu EKODARPOL, e-mail: marketing@ekodarpol.pl. Na przyszłość prosimy by wszelkie zapytania dotyczące produktów kierować bezpośrednio do działu marketingu EKODARPOL, tak aby forum o pracodawcy nie zmieniło się w forum produktowe.

Pracowik
@Pytanie

Od niedawna pracuje i jeśli chodzi o kierownika, to od razu widać ze ma swoich ludzi, którymi się interesuje itd. W dość widoczny sposób są faworyzowani. Atmosfery dobrej brak. Wszystko zależy od tego która noga wstanie rano...

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol?

Józek
@Pytanie

Nie ma takich możliwości. Jeżeli zatrudnisz się jako pracownik fizyczny - to nim zostajesz dożywotnio.

PTR
@Józek

Dożywotnio to przesadziłeś. Dyrektor z biura zaczynał od fizycznego, kierownikiem produkcji jest jeden z nas i radzi sobie. Brygadzista to chyba też awans. Zrobisz kurs na spawacza czy na wózek to też sobie poprawiasz. Czasem jednak dobrze być fizykiem bo patrzysz tylko na siebie. w sezon jest roboty od zarąbania i trzeba się spiąć ale potem już względny luz. Nie kadzę ale nie jadę po firmie bo robota mi pasuje.

@PTR

pracował na produkcji ...... i hop na dyrektora :-) grubo raczej

@bono

Nie było "hop na dyrektora" najpierw było hop na studia, a w tym czasie tyrka na produkcji i przy dżdżownicach.....parę lat i hop awans ;)

@zorientowany

pominąłeś fakt "wejścia" w skład rodziny właścicieli....

@bono

I tu wtrącimy się do dyskusji. Żadna z osób, o których mowa nie jest członkiem rodziny Właściciela. Jest za to członkiem rodziny EKODARPOL . Na tym pragniemy zakończyć ten wątek i przypominamy, że Gowork służy do merytorycznej wymiany informacji.

Edzio
@Pytanie

pracuję w firmie od kilku lat i ludzie z produkcji awansują, nie wiem skąd Józek ma takie informacje

Marek

Jak firma zapewnia bezpieczeństwo?

@Marek

Dziękujemy za to pytanie. Uważamy, że aktualnie słowo "bezpieczeństwo" nabiera jeszcze większego i szerszego znaczenia. Od zawsze zwracaliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, jednak obecna sytuacja skłoniła nas do jeszcze szerszych działań w tym zakresie. 1. Utrzymaliśmy ilość miejsc pracy i bezpieczeństwo finansowe każdego z Pracowników. 2. Stworzyliśmy bezpieczne warunki do pracy na terenie zakładu- w biurze, we wszystkich halach produkcyjnych i magazynach. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia BHP, są wyposażeni w odzież, obuwie robocze itp. 3. W dobie pandemii COVID-19 jasno zdefiniowaliśmy procedury bezpieczeństwa. Pomiar temperatury, obowiązek noszenia maseczek i dezynfekcji rąk to nie wszystko. Po wybuchu pierwszej fali pandemii rozpoczęliśmy produkcję środka antybakteryjnego BIOCHRON i uruchomiliśmy szwalnię, by za chwilę stać się specjalistami w szyciu maseczek. Pierwsze partie przeznaczone były oczywiście dla pracowników. Produkcja własnego środka antybakteryjnego daje nam możliwości regularnej dezynfekcji całego zakładu. 4. Na czas trwania pandemii zapewniamy naszym partnerom handlowym szeroki dostęp do środków bezpieczeństwa takich jak: maseczki ochronne, środki antybakteryjne i dezynfekujące. Partnerzy handlowi otrzymują od nas wsparcie, które jest wartością dodaną do naszej współpracy. Dodatkowo przedstawiciele handlowi EKODARPOL dezynfekują nasze produkty w punktach handlowych, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym Klientom.

Maria
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Z tego co wiem to i owszem utrzymaliście liczbę miejsc pracy ale to nie znacz, że nie zwalnialiście dobrych pracowników.. W jaki sposób w takim razie zadbaliście o bezpieczeństwo finansowe zwalnianych osób?

@Maria

Dzień dobry. Utrzymaliśmy liczbę miejsc pracy, co więcej zwiększyliśmy liczbę zatrudnionych pracowników i wciąż trwa nabór na poszczególne stanowiska. Niestety w każdych warunkach, także i podczas pandemii następuje rotacja pracowników. Są to jednak jednostkowe przypadki i nie następują bez przyczyny. Bezpieczeństwo finansowe czyli kwestie okresu wypowiedzenia, odpraw itp. reguluje kodeks pracy i nim się kierujemy.

Aktualność

Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
Sprzedawca

Zrobisz zamówienia lrzedsezonowe i cie wywala ot cały konkurs dla nowo zatrudnionych za za rok tak samo i samo... aż do całkowitego zniknięcia z rynku ????????

Sprzedawca2
@Sprzedawca

Podejrzewam że to kwestia wyników. Ja zrobiłem podobno niezły przedsezon i pewnie dzięki temu cały czas pracuję. Trzeba się najeździć ale taka to robota...

kol
 Rekomendacja
@Sprzedawca2

Jesteś w błędzie, wyniki sprzedażowe to drugorzędna sprawa.

Kandytat
Kandydat

Czy ktoś mógł by powiedzieć jak wygląda praca ja stanowisku PH jaki dostajesz się samochód czy można go prywatnie używać czy sa jakieś premie?

kol
 Problem
@Kandytat

Masz do dyspozycji kilometry prywatne, po przekroczeniu limitu płacisz. Co do premii to zależy na jakim terenie pracujesz. Jeśli region jest bogaty i robisz wielkie obroty to masz szansę na premię. W przeciwnym razie goła podstawa.

agrecol

dostałem ostatnio propozycję "pracy" z tej firmy... Stanowisko handlowe na terenie jednego z powiatów, propozycja wyglądała tak, że odbywa się "konkurs" w którym uczestniczy 3 ludzi ten który będzie sprzedawał przez okres podajże miesiąca czy dwóch najwięcej otrzymuje pracę., do tego czasu jeździ swoim autem i otrzymuje prowizję. Więc nie ma co jest o co walczyć...:) Polecam wszystkim handlowcom tego pracodawcę.

Elżbieta
@agrecol

Czy przez ten czas osoby starające się o pracę w firmie Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol, miały mieć zapewnioną umowę na czas próbny? Na jakiej zasadzie miała być wypłacana prowizja?

PH
@agrecol

No to ja chyba jestem z tego naboru. Fakt, przez miesiąc trzeba jeździć swoim autem (dostawałem zwrot za paliwo) i pokazać co jesteś wart. Jak zrobisz wynik zostajesz, wtedy dopiero dostajesz auto, laptopa, tablet itd. Ja po takim okresie próbnym około rok temu zostałem na stałe. Niestety taka rekrutacja zaczyna być normą na rynku. Nikt nie chce ryzykować handlowca, który potrzebuje pół roku na naukę i rozpęd. Szkolenie produktowe i od razu ruszasz w teren.

DOminik

@ja a jak tu z socjalem?

job
@DOminik

brak

Marek

Mam niezły ubaw z takich wpisów. Pewnie urażone ego przedstawiciela handlowego, któremu podziękowano bo nie wyrabiał limitów... Praca to praca a jak ktoś chce pojeździć sobie i pozwiedzać widoki to tak się kończy. Ja zaiwaniam ale nie narzekam. Robota to robota, nigdzie nie jest lekko, mało kto płaci też idealnie na czas. Przerobiłem kilka firm z branży i to niestety norma, poślizgi się zdarzają. Jeśli czujesz się okantowany i masz rację to jest sąd pracy... ale Ty chyba wolisz tutaj ????????????

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Obecnie rekrutacja, to jedna rozmowa. Odpowiedź jest w ciągu dwóch, trzech dni. Nieraz szybciej. Zwiększamy liczbę Przedstawicieli, więc proces rekrutacji musi być przeprowadzony sprawnie.

Stefan
@zorientowany

Na jakie zarobki można liczyć w Ekodarpol oraz jakie wymagania są tu stawiane przed pracownikami? Czy osoby bez większego doświadczenia zawodowego również mogą liczyć na zatrudnienie w tej firmie? Czekam na to co mi powiesz.

@Stefan

Zarobki są zależne od stanowiska pracy. Nie potrafię podać konkretnych kwot, ale pracowników raczej przybywa, więc nie może być źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL - Dębno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Przejdź do nowych opinii