Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Pracodawca

 Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o EKODARPOL.


Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. 
Karolcia Nowy wpis
Inne

Hejka, to może ktoś inny będzie wiedział co należy do tych lżejszych prac na rozlewni? Jeden Pan zasugerował, że kobiety mogą je wykonywać i po prostu ciekawi mnie to w jakich warunkach pracują i czy to coś także dla mnie?

Ja@
Inne

Tak czytam ich oferty i trochę to śmieszne że na pakowanie czy pik paka trzeba mieć średnie wykształcenie ,szkoda że nie studia

DS
Inne
@Ja@

Zakres obowiązków nie jest tam zbyt szeroko opisany, ale wymagają dużej dokładności i dobrej organizacji pracy, ciekawe co jeszcze za tym się kryje względem tego wyksztalcenia? Może są dodatkowe czynności?

Marek
Były pracownik
@DS

Na produkcji jest akord, jeśli nie jesteś ogarnięty to zarobisz mniej, firma też. Pewnie o to chodzi. A na pikowaniu może chodzić też o to że im większa dokładność pikera tym mniej błędów w pakowaniu i zwrotów. Moim zdaniem organizacja pracy ani dokładność nijak się mają do wykształcenia ale to moje zdanie ????

Hetman
Były pracownik
@Ja@

Jak już byłeś gdziekolwiek pikerem to biorą w sezonie w ciemno bez względu na wykształcenie.

Grażyna Nowy wpis
Inne
@Hetman

W sezonie biorą? a co potem? jak jesteś przyjęty w tym okresie to jest większe ryzyko, że już będziesz zbędny? Robią tak w zasadzie? Zdarza się ze brakuje pracy?

Laufer Nowy wpis
Inne
@Grażyna

W sezonie czyli teraz biorą sporo chłopaków na pikerów, operatorów linii itp. Tyrka jest od stycznia do kwietnia ale najlepsi zostają na stałe. Jak masz uprawnienia na wózek, ładowarkę, spawasz, umiesz w stolarkę mechanikę budolankę to szansa rosnie bo po sezonie robią remonty i budowy hal. O kobitkach za bardzo nie wiem bo to raczej na lżejsze prace na rozlewni czy coś takiego ale pewnie wygląda tam podobnie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
 Pytanie

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL zapewnia kartę multisportu?

QX
Inne

Studia trzeba mieć do niektórych stanowisk czy to tylko taka luźna sugestia tu wpadła? Na które w zasadzie szukają z wykształceniem wyższym? Po dawniejszej ofercie na regionalnego, która kiedyś wisiała wiem, że średnie jest wystarczające. Dacie przy tym znać jak wygląda sam proces rekrutacyjny oraz sama rozmowa?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Ilona
Inne

Dużo mają tych ofert pracy, ale już bardziej skrótowe nie mogłyby one być. Ktoś z pracowników lub ex-pracowników napisze, co firma oferuje na stanowisku asystenta dyrektora produkcji? Tak konkretnie, w przybliżeniu chociażby, stawki, bonusy, długość okresu próbnego, typ zawieranych umów. Będę wdzięczna!

Ala
Pracownik
@Ilona

Takie szczegółowe informacje jak zarobki to już pewnie na rozmowie kwalifikacyjnej ale na pewno umowa o pracę, okres próbny to 3 mce bo taki jest tutaj chyba na każdym stanowisku.

Misia
Kandydat
@Ala

I co się dzieje po takim próbnym z perspektywy takiego stanowiska? zastanawiają mnie mówiąc wprost awanse. Po jakim czasie i na kogo można się ich spodziewać? Co jaki okres czasu szukają kogoś nowego na to stanowisko?

Janusz
Inne

Szukają teraz elektryka. Widzę że wymagane uprawnienia są do 1 kV. A jak chciałbym zrobić sobie wyższe to firma daje możliwość pójścia na takie szkolenie? Ktoś mi powie jak jest tu z rozwojem?

Marek
Pracownik
@Janusz

CZeść, wysyłają. Wózki widłowe, ładowarki czy spawanie- co akurat trzeba. Elektryków tym bardziej bo wiadomo ludzi z kompletem papierów nie ma dużo. Trzeba tylko podpisać cyrograf ale tu już nie wiem na ile.

kit
Kandydat

Napiszcie coś więcej o pracy w tej firmie. Pokazało się ogłoszenie i nie wiem czy jest sens aplikować/

Kodi
Pracownik
@kit

Brak sensu. Jest wiele lepszych ofert z lepszymi zarobkami a przede wszystkim atmosfera, tu temat mocno kuleje. Odradzam

Ilona
Inne
@Kodi

Możesz dać znać, do której oferty się z tym odnosisz i dlaczego masz tak negatywne zdanie? Masz trudności z dogadaniem się ze współpracownikami czy o co chodzi?

Adam
Pracownik
@kit

Nie warto sobie głowy zawracać. Popytaj na mieście ???? Pozdrawiam!

Mario
Kandydat
@Adam

No właśnie na mieście opinie różne, jedni co pracują mówią że spox, inni niekoniecznie. Ale (usunięte przez administratora) ludzi tu przecież pracuje. Chyba zaryzykuję XD

Ilona
Inne
@Mario

A Ty na mieście co o nich słyszałeś? w sumie ciekawe skąd te rozbieżności w takim razie, wszystko od rodzaju stanowiska zależy?

1
Mario
Kandydat
@Ilona

Masz rację, pewnie zależy od stanowiska i od osoby. Nie słyszałem nie wiadomo jak dużo, opinie różne ale to nie miejsce na ploty. Na pewno trzeba z alko uważać po weekendzie ale to prawie jak wszędzie i ja nie mam z tym problemu. Jak się dostane to napisze jak to wszystko wygląda.

Nowy
 Pytanie

Widzę ogłoszenie na Warmińsko - Mazurskie , atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazny zespół , byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej . Pytajcie dokładnie o pieniądze i warunki ponieważ obudzicie się z ręką w nocniku z tą kasą i przyjazną atmosferą. Czy tak jest że na rozmowie mówimy pół prawdę? dotyczącą warunków ? Pamiętajcie o nocniku.

Rudy
@Nowy

wszystko zależy od wyników. Jeśli zatrudniasz się w biurze itp. wiadomo, że masz stałą pensję. Na rozmowie o pracę przedstawiciela masz zawsze temat prowizji od sprzedaży, ile %. Niektóre firmy mogą czasem powiedzieć ile średnio zarabiają ich przedstawiciele ale to zawsze średnia. Ci co siedzą w temacie od kilku lat mają już mega kontakty i wyciągają nawet 300% normy. Ci nowi, którzy dopiero się uczą albo chcą lecieć po najmniejszej linii oporu nie wyrobią 50% normy. Tacy są po kilku miesiącach braku poprawy zwykle do odstrzału bo jak oni nie zarobią to i firma. W naszej robocie masz prowizję od tego co sprzedasz. Więc jeśli chcesz zarobić to musisz sprzedawać. Dużo sprzedawać, u kogo byś nie pracował.

Rudy
@Nowy

dokończę jeszcze temat z dobrą atmosferą- tą masz gdy pracujesz w biurze, codziennie jesz razem śniadanie, wypijesz kawę itp. W tej robocie jesteś samotnym rewolwerowem w terenie. Przekazujesz zamówienia, dostajesz kasę. Powodzenia!

Hmm
Pracownik
@Nowy

Masz rację. Zgadzam się. Bliżej niezidentyfikowany system wynagrodzeń.

zorientowany
Pracownik
@Hmm

System jest prowizyjny czyli bardzo dobrze "zidentyfikowany" jest konkretna, dokładnie określona procentowa prowizja od sprzedaży i stała podstawa będąca częścią prowizji. Nawet jak w jakimś miesiącu nie miałbym sprzedaży żeby zarobić na podstawę to i tak bym ją dostał, a w lepszym miesiącu byłoby to ściągnięte z nadwyżki. To jest najprostszy system na świecie bo kasa zależy tylko od mojej sprzedaży a nie od jakiegoś widzimisię szefa. Nikt nie podnosi planów żeby obniżyć moje zarobki bo niewykonanie planu ich nie obniża. Za to za przekroczenie planu jest konkretna z góry ustalona nagroda i nikt jej w ciągu roku nie obniży bo np. za dużo sprzedałem. Jest też fajny konkretny, ogłaszany na początku roku i niezmieniany system nagród. Życzę wszystkim handlowcom takiego "niezidentyfikowanego" systemu ????

Kandydat13
Kandydat
@Nowy

Dzień dobry. Niestety rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie. I niestety odpowiadając na ofertę pracy jako kierownika otrzymujesz propozycje handlowca. Brak narzędzi. Umowa nieczytelna. Odradzam

Edyta
Inne
@Kandydat13

To jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna skoro uważasz, że na niskim poziomie? Jakich narzędzi brakuje? I co w umowie jest nieczytelne?

Kandydat 1
Pracownik
@Kandydat13

Byłem na rozmowie miesiąc temu i mam inne odczucia. Rozmowa raczej typowa, pytania głównie o doświadczenie, branżę, kontakty, systemy inform., dyspozycyjność itp. Decyzja szybka bo już po kilku dniach. Pracuję jako handlowiec i mam okres próbny by pokazać efekty. Na razie swoim autem za rozliczeniem za paliwo, nie za wysoka podstawa ale niezła prowizja. Jeśli pokażę dobre wyniki i to ze ogarniam przydzielony rynek (a na to się zanosi) to dostanę wszystkie narzędzia z autem włącznie i poszukam sobie ludzi/ handlowców których będę nadzorował jako kierownik itp. Nie jest to może mega czytelne w ogłoszeniu ale dla mnie raczej logiczne i tak teraz robi coraz więcej firm. Także trzymajcie kciuki :)

Halina
Inne
@Kandydat 1

Ile trwa okres próbny? 3 miesiące czy więcej?

Kandydat 1
Pracownik
@Halina

Ja na przedstawiciela to mam 3 mce, Z tego co wiem to na produkcji mają miesiąc.

Pracodawca

Witamy, na produkcji zatrudniamy na podstawie umowy o pracę z miesięcznym okresem próbnym. Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL? Dodali nowe ogłoszenia 15 maja na GoWork.pl.

nowy
Pracownik
@Pytanie

Ja wysłałem CV, po jakimś tygodniu miałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa konkretna, co potrafię, gdzie wcześniej robiłem itp. Nie wiem czy to norma ale decyzja była od razu. Za dwa dni miałem już badania lekarskie, szkolenie BHP i zasuwałem do roboty.

Bolo
Kandydat
 Pytanie

A jak zarobki?

George
Pracownik
@Bolo

Tak jak pisał Edzio, na akordzie jak jesteś bystry to bez nadgodzin spokojnie wyciągniesz te 3-3,5 tys.zł. Nie jest źle :)

Joki
Kandydat
 Pytanie

Ile mozna wyciagnac w sezonie?

1
Edzio
Pracownik
@Joki

to zależy w dużej mierze od ciebie samego, tu jest akord, bez nadgodzin 3 tys wyciągniesz i więcej

3
kandydat
Kandydat

podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyszło że praca na produkcji jest na 2-3 miesiące (sezonowa) praca na akord jeśli nie wyrabiasz to do widzenia,brak socjalu,praca po 10h dziennie układanie produktów na paletę po 650-700kg na paleciaku, co sezon wystawiane ogłoszenia o pracę,po tym co się dowiedziałem podziękowałem za ofertę

Pracodawca

@kandydat

Owszem, działamy w branży sezonowej i w okresie największej sprzedaży zatrudniamy dodatkowych pracowników na różne stanowiska m.in. na stanowisko Pakowacza. Praca na tym konkretnym stanowisku polega na kompletowaniu wysyłek- układaniu towaru na paletach. Potwierdzamy również, że praca na stanowisku Pakowacza odbywa się w systemie akordowym. Osoby, które posiadają dodatkowe umiejętności np. obsługa wózka widłowego, doświadczenie przy pracach remontowo-budowlanych itp. mogą liczyć na stałe zatrudnienie. Pozdrawiamy.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

ja
Pracownik
@Pytanie

Totalna inwigilacja,,kontrola, "spowiedź", raport do raportu itp. To chyba wszystko wyjaśnia.

mark
Pracownik
@ja

Jak znasz firmę gdzie nie wymagają raportów i nie kontrolują zwłaszcza gdy pracujesz w terenie to dawaj namiary!!!

MEXX
Pracownik
 Pytanie
@ja

No a to sory, pracujesz potajemnie, że nie ma prawa nikt wiedzieć co robiłeś w pracy? xD

2
bono
Kandydat
@mark

każda, która daje swojemu ph sprzęt (telefon, tablet itp) z normalnym systemem sprzedażowym.

Józek
Pracownik
@ja

Potwierdzam!

Piotrusiński
Inne
 Pytanie
@ja

Po co się spowiadać, jeżeli zgłoszeni klienci wykazują określone zapotrzebowanie które ma odbicie w zamówieniach? Kupowałem kiedyś te produkty, ale jednak - nie widzę sensu. Naprawdę widać, że skład chemiczny płynów zmienia się z czasem i nie szło do nikogo się dodzwonić by uzyskać odpowiedzi na pytania.

Pracodawca

@Piotrusiński

Staramy się być tam, gdzie poruszane są kwestie dla nas istotne. Warto odnieść się do wątpliwości, jeśli dotyczą naszej firmy. Poza tym robimy swoje- odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty umożliwiające naturalną, wygodną, skuteczną i bezpieczną pielęgnację roślin. Co do zmiany składu płynów- receptura większości produktów jest stała od lat, więc jeśli możemy prosić o konkretne pytania to prosimy o kontakt: marketing@ekodarpol.pl.

NA Swoim
Były pracownik
@ja

Takie czasy, dlatego najlepiej być na swoim. Jak pracujesz u kogoś to norma. Kiedyś pracowałem i byłem kontrolowany, teraz ja kontroluję innych u siebie bo inaczej można popłynąć.

Piotrusiński
Inne
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Badałem próbki dla dużego sprzedawcy w PL i na resztę rynków UE. W moich próbkach były śladowe ilości amoniaku... Albo dodajecie amoniaku i o tym nie piszecie, albo nikt nie nadzoruje procesu produkcji bo ktoś musiał oddać mocz do płynu. Butelki 1l...

Pracodawca

@Piotrusiński

Dziękujemy za postawione pytania. Bardzo cenimy klientów, którzy dużą wagę przywiązują do jakości i składu produktu. Dlatego chętnie odpowiemy Panu na wszelkie wątpliwości związane z naszymi produktami. Prosimy o doprecyzowanie zapytania i skierowanie bezpośrednio do działu marketingu EKODARPOL, e-mail: marketing@ekodarpol.pl. Na przyszłość prosimy by wszelkie zapytania dotyczące produktów kierować bezpośrednio do działu marketingu EKODARPOL, tak aby forum o pracodawcy nie zmieniło się w forum produktowe.

Pracowik
Były pracownik
@Pytanie

Od niedawna pracuje i jeśli chodzi o kierownika, to od razu widać ze ma swoich ludzi, którymi się interesuje itd. W dość widoczny sposób są faworyzowani. Atmosfery dobrej brak. Wszystko zależy od tego która noga wstanie rano...

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol?

Józek
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma takich możliwości. Jeżeli zatrudnisz się jako pracownik fizyczny - to nim zostajesz dożywotnio.

PTR
Pracownik
@Józek

Dożywotnio to przesadziłeś. Dyrektor z biura zaczynał od fizycznego, kierownikiem produkcji jest jeden z nas i radzi sobie. Brygadzista to chyba też awans. Zrobisz kurs na spawacza czy na wózek to też sobie poprawiasz. Czasem jednak dobrze być fizykiem bo patrzysz tylko na siebie. w sezon jest roboty od zarąbania i trzeba się spiąć ale potem już względny luz. Nie kadzę ale nie jadę po firmie bo robota mi pasuje.

bono
Kandydat
@PTR

pracował na produkcji ...... i hop na dyrektora :-) grubo raczej

zorientowany
Pracownik
@bono

Nie było "hop na dyrektora" najpierw było hop na studia, a w tym czasie tyrka na produkcji i przy dżdżownicach.....parę lat i hop awans ;)

bono
Kandydat
@zorientowany

pominąłeś fakt "wejścia" w skład rodziny właścicieli....

Pracodawca

@bono

I tu wtrącimy się do dyskusji. Żadna z osób, o których mowa nie jest członkiem rodziny Właściciela. Jest za to członkiem rodziny EKODARPOL . Na tym pragniemy zakończyć ten wątek i przypominamy, że Gowork służy do merytorycznej wymiany informacji.

Edzio
Pracownik
@Pytanie

pracuję w firmie od kilku lat i ludzie z produkcji awansują, nie wiem skąd Józek ma takie informacje

2
Marek
Inne

Jak firma zapewnia bezpieczeństwo?

1

Pracodawca

@Marek

Dziękujemy za to pytanie. Uważamy, że aktualnie słowo "bezpieczeństwo" nabiera jeszcze większego i szerszego znaczenia. Od zawsze zwracaliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, jednak obecna sytuacja skłoniła nas do jeszcze szerszych działań w tym zakresie. 1. Utrzymaliśmy ilość miejsc pracy i bezpieczeństwo finansowe każdego z Pracowników. 2. Stworzyliśmy bezpieczne warunki do pracy na terenie zakładu- w biurze, we wszystkich halach produkcyjnych i magazynach. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia BHP, są wyposażeni w odzież, obuwie robocze itp. 3. W dobie pandemii COVID-19 jasno zdefiniowaliśmy procedury bezpieczeństwa. Pomiar temperatury, obowiązek noszenia maseczek i dezynfekcji rąk to nie wszystko. Po wybuchu pierwszej fali pandemii rozpoczęliśmy produkcję środka antybakteryjnego BIOCHRON i uruchomiliśmy szwalnię, by za chwilę stać się specjalistami w szyciu maseczek. Pierwsze partie przeznaczone były oczywiście dla pracowników. Produkcja własnego środka antybakteryjnego daje nam możliwości regularnej dezynfekcji całego zakładu. 4. Na czas trwania pandemii zapewniamy naszym partnerom handlowym szeroki dostęp do środków bezpieczeństwa takich jak: maseczki ochronne, środki antybakteryjne i dezynfekujące. Partnerzy handlowi otrzymują od nas wsparcie, które jest wartością dodaną do naszej współpracy. Dodatkowo przedstawiciele handlowi EKODARPOL dezynfekują nasze produkty w punktach handlowych, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym Klientom.

Maria
Inne
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Z tego co wiem to i owszem utrzymaliście liczbę miejsc pracy ale to nie znacz, że nie zwalnialiście dobrych pracowników.. W jaki sposób w takim razie zadbaliście o bezpieczeństwo finansowe zwalnianych osób?

Pracodawca

@Maria

Dzień dobry. Utrzymaliśmy liczbę miejsc pracy, co więcej zwiększyliśmy liczbę zatrudnionych pracowników i wciąż trwa nabór na poszczególne stanowiska. Niestety w każdych warunkach, także i podczas pandemii następuje rotacja pracowników. Są to jednak jednostkowe przypadki i nie następują bez przyczyny. Bezpieczeństwo finansowe czyli kwestie okresu wypowiedzenia, odpraw itp. reguluje kodeks pracy i nim się kierujemy.

Pracodawca

 Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o EKODARPOL.


Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. 
Sprzedawca

Zrobisz zamówienia lrzedsezonowe i cie wywala ot cały konkurs dla nowo zatrudnionych za za rok tak samo i samo... aż do całkowitego zniknięcia z rynku ????????

Sprzedawca2
@Sprzedawca

Podejrzewam że to kwestia wyników. Ja zrobiłem podobno niezły przedsezon i pewnie dzięki temu cały czas pracuję. Trzeba się najeździć ale taka to robota...

kol
Inne
 Rekomendacja
@Sprzedawca2

Jesteś w błędzie, wyniki sprzedażowe to drugorzędna sprawa.

1
Kandytat
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś mógł by powiedzieć jak wygląda praca ja stanowisku PH jaki dostajesz się samochód czy można go prywatnie używać czy sa jakieś premie?

kol
Pracownik
 Problem
@Kandytat

Masz do dyspozycji kilometry prywatne, po przekroczeniu limitu płacisz. Co do premii to zależy na jakim terenie pracujesz. Jeśli region jest bogaty i robisz wielkie obroty to masz szansę na premię. W przeciwnym razie goła podstawa.

agrecol

dostałem ostatnio propozycję "pracy" z tej firmy... Stanowisko handlowe na terenie jednego z powiatów, propozycja wyglądała tak, że odbywa się "konkurs" w którym uczestniczy 3 ludzi ten który będzie sprzedawał przez okres podajże miesiąca czy dwóch najwięcej otrzymuje pracę., do tego czasu jeździ swoim autem i otrzymuje prowizję. Więc nie ma co jest o co walczyć...:) Polecam wszystkim handlowcom tego pracodawcę.

Elżbieta
Inne
@agrecol

Czy przez ten czas osoby starające się o pracę w firmie Zbigniew Zubala Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe Ekodarpol, miały mieć zapewnioną umowę na czas próbny? Na jakiej zasadzie miała być wypłacana prowizja?

PH
Pracownik
@agrecol

No to ja chyba jestem z tego naboru. Fakt, przez miesiąc trzeba jeździć swoim autem (dostawałem zwrot za paliwo) i pokazać co jesteś wart. Jak zrobisz wynik zostajesz, wtedy dopiero dostajesz auto, laptopa, tablet itd. Ja po takim okresie próbnym około rok temu zostałem na stałe. Niestety taka rekrutacja zaczyna być normą na rynku. Nikt nie chce ryzykować handlowca, który potrzebuje pół roku na naukę i rozpęd. Szkolenie produktowe i od razu ruszasz w teren.

DOminik
Inne

@ja a jak tu z socjalem?

job
Kandydat
@DOminik

brak

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL - Dębno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL?

    Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Przejdź do nowych opinii