Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Czy ktoś mi to wyjsni dlaczego tak jest? Mam nie wykorzystany urlop , ale iść nie mogę bo nie ma kto za mnie przyjść więc Pani powiedziała zecmam sprzedać go. Czyli na liście miałam wziąść 10 dni urlopu . A wyplaty dostanę niecałe 800 pptem. Dlaczego tak jest, jesli mam umowe tymczasową niewykorzystany urlop i jeszcze mi jest za to zabierane??

Gabriela
@Gość

Problem, który nam opisałeś, jest już dosyć poważny. Myślę, że tego typu kwestie powinieneś wyjaśnić sobie osobiście z Szefem firmy CLAR SYSTEM. Oczywiście nie zapomnij później poinformować nas o tym, jak skończyła się ta sytuacja. Na ich stronie widnieje kilka ofert pracy. Może wiesz, jak duże trzeba mieć doświadczenie, żeby dostać pracę w tym przedsiębiorstwie? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Gabriela

Juz wszystko się wyjaśniło to nieporozumienie było. Wszystko się zgadza :)

Magda

Moje sugestie dla CLAR SYSTEM: Beznadziejna firma, która zwalnia ludzi mówiących prawdę. To nie pierwszy raz kiedy tak zrobili. Zachowujecie się jak (usunięte przez administratora) a nie jak firma zatrudniająca porządnych obywateli. Nigdy Was nikomu nie polecę !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie chciał egoista zrobić !!!

paweł

Praca jako koordynator. Jakie zarobki- podstawa i jakaś premia? Jakie auto? I czy jest możliwość użytkowania prywatnego?

@paweł

Witam a coś więcej o firmie clear w Olsztynie ktoś coś może napisać

@Angi

Jak jest czy firmie trzeba myć okna również cokolwiek napiszcie bo dostałam propozycje pracy ale nie wiem czy się skuszę na tą firmę.

Mm
@Angi

Nie polecam.

@Mm

Dzięki za odpowiedź aż tak strasznie pracowałam już w impel nawet zrobili tak że ja pracowałam 1mc nie na mnie umowa była tylko na kogo innego to tak można wogule A pozatym dostałam wypłaty za Mc 680 zł od 7 do 15 żenada

Ewela

jeżeli chodzi o jelenią g orę to zależy do kogo się trafi . Jak do Wojtka i Kasi to bardzo fajni młodzi ludzie, słuzą pomocą nawet w sprawach prywatnych. Płacą dodatki i premie- szkolą pracowników . Jeżeli zaś trfai sie do Rysia i Blanki to lepiej sie nie wypowiadać. Więc tak naprawdę wszystko zależy do koordynatora. Pozdrawiam

jelenia
@Ewela

jelenia góra,jakie premie jakie dodatki?pracujemy z Kasia i nic nam nigdy nie dała. kierownik ktory sie zjawia raz na msc i nawet zebrania nie zrobi.pracowalam wiec wiem jak to wyglada.

Prawda.
@jelenia

U nas praca na 3rejonach A czasami i więcej i premii nic zer zer .

@Prawda.

a i trzeba pilnowac udzielanych urlopow bo jest zamet.a za sobote nie placa i kreca.brygadzistki sa brane chyba z ulicy(nie wszystkie)i taka brygadzistka ma umowe zlecenie i idzie na urlop platny.bogata firma:-)

ona

dziwne co piszecie ja pracowalam z P. Tomkiem ponad rok czasu nie zauważyłam nic nie złego wrecz moje wspomnienia są bardzo pozytywne !! uczciwy miły grzeczny facet !!

@ona

nie pisze o p.Tomku.

Rozi
@Ewela

Proszę napisać jak można się skontaktować firma do Pana Wojtka to jest też firma clar system ??

Aron
@anonymous

Brygadzistka- to (usunięte przez administratora) a nie baba niewiem po co firma ja trzyma jeszcze a no wiadomo chwali sie ze kierownik to jej przyjaciel placi jej za urlopy na zleceniu daje dodatki po 500 daje jej wolna rękę zeby ponizac ludzmi wyzywać a najpierw to sama powinna się umyć!!!!! I isc na kurs wychowania a nie opowiadac ze kierownik nie podskoczy jej bo razem pija piwo szok!!! Cyt. Tomek to w (usunięte przez administratora) mnie moze pocałować robie tutaj tsk jak ja chce. Szok dla firmy

Gi
@anonymous

Zgadza sie goska sama sie chwaliła tym po zakladzie a my to co??? Nic pojedziemy do firmy zapytac dlaczego goska ma a my nie wstyd !!!! A nam godziny zabiera i dopisuje sobie !! Chore

Miga
@anonymous

Tak tak jest bo kierownik Tomek to przyjaciel p. Kasi i sobie pozwala na to sam sie chwali że jest nie do ruszenia w firmie!!!

@Miga

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Miga

Tragedia nie polecam a szczególnie u Tomka k. Nie rób i kozak wręcza się ludźmi wprowadza martwe duszę szok a Pani Kasia go kryje nie wyplacaja kasy szok!!!!!!

Ewelina

Praca ponad siły umowy wyłącznie tymczasowe 1-2 miesiące zdecydowanie odradzam

Patrycja

@Klj, co rozumiesz poprzez stwierdzenie, że w umowie są cztery godziny? Czy masz na myśli wymiar czasu pracy na pół etatu? Wspomniałaś o premii. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Jakie warunki powinien zrealizować pracownik, żeby otrzymać miesięczną premię w firmie CLAR SYSTEM?

klj
@Patrycja

Pracuję na pół etatu jest nas parę osób.Jedna lub dwie idą na urlop wchodzisz na ich rejony musisz zrobić swój też zostajesz dłużej i nic zero zapłaty.Oburzasz się tym a brygadzistka ma to gdzieś.Mam rejon który muszę ogarnąc w cztery godziny a uwierz że nie jest to łatwe.Bo pracownicy dłużej pracują teraz muszę już zacząć okna myc w tych czterech godzinach musisz się zmieścić.Pracują dziewczyny co za 1,5 godziny mają koniec ale dziś jest zero pomocy tak więc nikt nie kwapi się do pomocy.Ja wyrabiam się ale zimą pracujesz dłużej,a że to obiekt duży tak więc.Premię dostałyśmy raz i byłyśmy w szoku.

klj
@Patrycja

(usunięte przez administratora) pracujesz w firmie jako osoba ,która pozytywnie wystawia im dobrą opinię.Daruj sobie kobieto

Klj
@Patrycja

Patrycja jestem lojalnym, dobrym pracownikiem przede wszystkim uczciwym wobec firmy ale firma nie jest uczciwa wobec nas pracowników

miki2308
@Patrycja

trzeba dobrze się podlizywać koordynatorowi bo inaczej nie ma żadnych premii,nie ma dofinansowania do kosztów dojazdów (wiem że w innych zakładach pracy chronionej są), nam koordynator robi pod górkę by dostać dofinansowanie do leczenia a na to mają dofinansowanie z pfron,

majkel

Nie polecam współpracy z ta firmą, wszystkie skargi są zamiatane pod dywan... Koordynator P. Jerzy, bezczelny (usunięte przez administratora) bez kultury, stary moher który powinien pójść już na emeryturę... pozdrawiam Dolny Śląsk

Klj

W Rudzie Śląskiej to samo tragedia masz w umowie 4 godziny z orzeczeniem robisz swój rejon a jak sa urlopy zasuwamy po trzy i tak jest od kwietnia mamy październik raz dali nam premię.Brygadzistka ma nas gdzieś .Jesteśmy zmęczone bo urlopy są do grudnia.Jak wygrali przetarg było ładnie pięknie ze zastępstwa będą a teraz bez komentarza

Patrycja

@Riko, zarzuciłeś firmie CLAR SYSTEM poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym, więc fakty, które przedstawiamy powinny być odpowiednio uargumentowane. Zapoznaj się proszę z definicją mobbingu, to na przykład długotrwałe nękanie pracownika. Czy zwracałeś uwagę swojemu przełożonemu i przekazywałeś mu swoje uwagi?

Patrycja

@Nurbanu. @ja, uprzejmie was proszę o skupienie się na głównym wątku dyskusji. Na forum GoWork.pl rozmawiamy o warunkach pracy w firmie CLAR SYSTEM. Forum nie jest miejscem na ocenianie pracy czy też wyglądu pozostałych pracowników. Czy długo już pracujecie w tej firmie? Jaka jest wasza ogólna ocena tej firmy, czy dobrze się wam w niej pracuje?

Nurbanu.

ALICJA . Wielka brygadzistka firmy sprzątającej . Cizia kizia mizia wymalowana i wyperfumowana mimoza nie znająca sie na sprzataniu, ekonomistka wyslugujaca sie ludzmi . Baba wyrachowana bez etyki bez sumienia . Totalna zaściankowość. Urabia wdziękiem cordynatora . A to tylko teatr . Maska spada razem z kurtyną .

@Nurbanu.

Cieszę się ze to zauważyłaś!!!! Nie każdy może tak wyglądać i pachnieć jak prawdziwa kobieta!! Jeden jedzie na mopie a drugi autem taka praca i klimaty ten kto ma szkołę ma łatwiej!!!!????????????????

Patrycja

@anonymous, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum GoWork.pl nie publikujemy danych osobowych pracowników takich jak imię czy nazwisko. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o firmie CLAR SYSTEM zrób to proszę w konstruktywny sposób bez podawania danych osobowych. Czy w firmie zmieniło się coś w ostatnim czasie?

Patrycja

@Arenesa, czy możesz doprecyzować swoje pytanie i napisać jakie aspekty pracy w firmie CLAR SYSTEM Cię interesują? Czy masz na myśli wynagrodzenie, może atmosferę w pracy, która odgrywa coraz częściej decydującą rolę. Jeżeli sprecyzujesz swoje pytanie, inni pracownicy będą mogli łatwiej Ci pomóc.

Arenesa
@Patrycja

Jeśli chodzi to o wszystko. Czy oni przypadkiem nie wykorzystują ludzi?

Arenesa

Witam, czy ktoś pracował u tego pracodawcy na terenie Szczecina i może wyrazić swoją opinię?

Patrycja

@ona, przypominam, że podawanie danych osobowych pracowników firmy jest niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl. Rozumiem, że nie zgadzasz się z opiniami na forum. Czy nadal pracujesz w firmie CLAR SYSTEM? Na jakim stanowisku pracowałaś i jak oceniasz warunki pracy?

Asssia

Pracowałam w Clar System przez ponad 3 lata. Od pracownicy, brygadzistki i koordynatorki. Wałki, wałki i jeszcze raz wałki. Nie szanują pracowników, w centrali układy jakich mało. Dyr. P. na robocie w ogóle się nie zna. Wystarczy się zapytać o jakiś środek do sprzatania i wzrok tęsknący za rozumem. Tylko kolesiostwo z J.G i E.N. Koordynatorzy siędzą w domu, nie jeżdżą na obiekty, a całą robotę wykonują brygadziści. Ważne, że im kasa się zgadza. Mobing, przelewy na osoby nie pracujące, itp. Na końcu usłyszycie murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść.

zwolniony

tez pracowalem na mikolajczyka bylem traktowany jak dno przez gośke bylem dupkiem palantem itp (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to z jej ust ba porzadku dziennym sama siedzi pol dnia fajka za fajka avlydzi gnoi ze szok a jak sie postawilem mialem dosyc ponizania i wyzwania to mnie wyrzucila z pracy a pan koordynator nic na to nue powiedzial chlop bie ma jaj boi sie jej postawic notorycznie ludzie odchodza bie widzi tego ile ludzi tam bylo juz z pania B sie nie da pracowac oszustka. Przykre ze Pana tomka tam bie widac i nie staje za ludźmi wszystko olewa szok. nie polecam pracy u nich

@zwolniony

Tak jak bym czytał wypowiedź z Brodnicy , zgadzam się z tym . To wszystko nadaje się do programu sprawy dla jaworowicz. Wyzysk z biednych bezradnych ludzi . Ludzi traktują jak białych murzynów, szok szkoda słów i nikt temu nie może zaradzić.

moko
@zwolniony

taka prawda wstyd dla claru ze ma takich kierowników najgorsze jest to ze wielki kierownik udaje Kozaka a jest marnym pionkiem u dupnym przyjacielem kierowniczki regionalnej dlatego nie ponosi zadnych kobsekwencji P. tomek wolno mu wszystko ale właśnie zbieramy podpisy zeby ich oddac fo sądu P. kasia przyjęła samych znajomych do firmy i zrobili prywatny folwark szkoda ze Poznań tego nie widzi mobinng poniżanie wyzywanie i kozaczenie !!!!!!!!!

nika

nie polecam pracy na mikolajczyka w Sosnowcu u Gosi wyzywa poniza krzyczny gnoi pracownikow a szefostwo zero reakcji mimo to bylam w biurze zgłosić i co nic pracuje dalej jej zachowanie podlega pod pip i sad a Pan Tomek co???? nic gosia moze wielka brygadzistka z Tomkiem do kupy wstyd ddla clar .

Patrycja

Aktualnie firma CLAR SYSTEM poszukuje pracowników na stanowiska Magazyniera, Personelu Sprzątającego oraz Pracownika Ochrony. Ogłoszenia są publikowane na portalu GoWork.pl Może ktoś z Was planuje aplikować do tej firmy? Ogłoszenia dotyczą różnych lokalizacji w Polsce. Może warto zainteresować się tymi ofertami?

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM