Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

pracownik firmy łódz

ludzie jak nadalej od tej firmy zchorowane osoby pracują ale na głowę szukają głupich stare pracownice to jak gag Nieroby wykorzystują sytuację do żartów zarówno czy na tym polega praca aby być w niej ale wykorzystany do perfekcji tak naprawde nie ma ani dobrych kadr to co piszą mija się z celem 10 rządzących i wykonaj za 11 osobę O tolerancji nigdy nie powróce do CLAR SYSYSTEM Łódz Nie polecam.

Alina

Pracuję w Clar System ponad 10 lat i to co się teraz dzieje woła o PiP. Koordynator p. (usunięte przez administratora)podrabia podpisy na listach obecności, nie mamy odcinków za wypłaty i czuć alkohol. Przeżyłam wielu koordynatorów i najlepszy był p. (usunięte przez administratora), który się zwolnił. Nie wiem dlaczego. Z nim można było wszystko załatwić, dbał o nas i nigdy nie było uwag. Teraz to (usunięte przez administratora).

Jusia
@Alina

Witam masz odpowiedź zwolnił się bo był człowiekiem a firmy tego typu to (usunięte przez administratora) ...ludzi mają za nic...

@Jusia

Rzeczywiście jest tak, że koordynatorzy posuwają się do takich praktyk? Są to sytuacje, które nie powinny mieć miejsca w żadnym zakładzie pracy. Proszę o odpowiedź, czy są to informacje zgodne z rzeczywistością? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która to potwierdzi bądź zdementuje.

Janka
@Alina

Znałam tego koordynatora Mariusza. Super podejście do klienta i pracowników. Z tego, co wiem zwolnił się bo nie mógł się dogadać z tą bandą kolesi. Podrabiania podpisów na listach w tej firmie to normalne, nie wiem czy nie wypisuje ktoś mojego urlopu i bierze za to pieniądze. Ucinają dodatkowe pieniądze. Mam nadzieję że wreszcie państwowa inspekcja pracy zabierze się za tą bandę i przekrętów. Nie polecam.

@Janka

Szkoda, że pracownicy z dobrym podejściem do klienta się zwalniają, a w pracy zostają osoby które Twoim zdaniem nie spełniają wymagań. Podrabianie podpisów to rzecz karygodna, próbowałaś to gdzieś zgłaszać? Jakie były wytłumaczenia firmy podczas gdy ucinali dodatkowe pieniądze? Jak długo tam pracowałaś, i czy taka sytuacja zawsze tam panowała, czy może jednak coś się zmieniło dopiero niedawno?

@Alina

Jeżeli ktoś podrabia podpisy to niech to Pani zgłosi, przecież oni mają przełożonych, a nawet napisać do głównego biura w Poznaniu. Nie wydaje mi się żeby taka firma dawała na to przyzwolenie. Z odcinkami za wypłatę to chyba się zmieniły przepisy i są dawane albo na koniec roku lub na żądanie, ale to można sprawdzić. Ja pracuję 4 lata i nie spotkałem się z takimi praktykami, ale koordynatorzy są różni.

tkot1963@
@Janka

Podpisywanie się na listach i wnioskach itp to standaard. nie ma co się jednak łudzić że coś się zmieni skoro tą firmę prowadzą wyspecjlizowani (usunięte przez administratora) PIP i chnie łapie bo kto nadąży za machlojami pani dyrektor kadr. Ze spólki do spółki się ludzi przerzuci i najlepiej na tymczasówce do prac szczególnie niebezpiecznych. Pani dyrektor z BHP pozamiata i się wyrówna. Nic się nie wyda nawet jak komuś głowę, czy rękę urwie. Ja coś to zwali winę na KK lyb pracownika. Szkoda tych tekstów , bo (usunięte przez administratora) , będą złodziejami w świetle prawa .

Janka
@Michał

Michał pracowałam tam 7 lat. U różnych koordynatorów. Najlepiej rzeczywiście pracowało mi się u p. Mariusza. Kiedy przyjeżdżał na obiekt szedł do klienta, później z nami rozmawiał spokojnym głosem. Zawsze były kartki od wypłaty, urlopy i dla niego jak trzeba było jechaliśmy sprzatać na zastępstwo na inny obiekt. Kasa zawsze się zgadzała. Jak się zwolnił to baliśmy zgłaszać że nie mamy kartek od wypłaty, że nie mamy list obecności i że ucinają nam pieniądze z wypłaty. Pan Paweł to straszy zwolnieniem. Niektórzy koordynatorzy nie znają się na pracy .

Anpnimowy

Firma jak firma zwykłych Polskich cebulakow kablujacych na innych którzy mają lepiej

Natalia

Niewiem jak jest w Poznaniu z tą firmą ale wiem jak w tej firmie się pracuje w Bydgoszczy w multikinie okropienstwo brak ludzi niektórzy pracują za 3osoby kiedy inni się odbijają po za tym często są zabieranie dni wolne bez podania zbędnej przyczyny pracownicy nie mają zapewnione nawet wody do picia pracownicy bez uprawnień do maszyn kosza trawę po godzinach pracy bez posiłku jakiegokolwiek po za tym są tam pracownicy którzy przychodzą pod wpływem alkoholu i nikt na to nie reaguje z braku ludzi

Maria
@Natalia

Natalio, każda opinia jest tu na wagę złota jednak musisz pamiętać, że negatywne opinie dotyczące innych miejsc pracy niż CLAR SYSTEM z siedzibą w Poznaniu mogą być krzywdzące dla wizerunku tej firmy. Staraj się proszę dodawać opinie pod właściwymi wątkami. W tym przypadku pod CLAR SYSTEM Bydgoszcz. Jeśli takowy wątek nadal nie istnieje zachęcam do założenia odpowiedniego wątku na GoWork. Tym samym zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat pracy w Poznaniu. Jakie macie doświadczenia?

@Natalia

W Inowroclawiu w szpitalu jest to samo teraz przy takich upalach nawey wody nie daja chodza do pracy jak chca ludzie pracuja ponad godziny nikt im za to nie placi kierowniczka jest tak bezczelna ze karze ludzi nadgodzinami praca ponad sily kolega pracowal 36 godzin nikt go nie zmienil wolnego tez nie dostal za te godziny jak najdalej od tej firmy albo zebrac sie i zglosic to do inspektora pracy bo inaczej chyba sie z nimi nie da

Dawid
@pracownik

Sugerujesz, że pracownicy zatrudnieni w firmie CLAR SYSTEM, która świadczy usługi dla opisanego przez Ciebie szpitala, pracują często po godzinach. Wiesz może dlaczego? Kierownik nie jest zadowolony z jakości wykonanej pracy w czasie standardowych godzin pracy, czy może jest tego inny powód? Przybliż nam, proszę to, co napisałeś.

@Dawid

Pani kierownik nie ma pojecia o wykonywanej pracy przyjmuje ludzi niedowidzacych nieslyszacych i nawet takich co pisac i czytac nie umieja jak cos pomyla to (masz pajde) tak im mowi a pajda to godziny nadliczbowe za ktore nie maja wolnego ani zaplacone grozi ludziom zwolnieniem jak ktory sie postawi ze nie bedzie pracowal ponad godziny za darmo grafik tez robia pracowniki jak im pasuje jedni robia same nocki i popoludniowki i wszystkie soboty i niedziele a przeciez jest system 3 zmianowy jak sie nic nie zmieni w tej firmie to zglosimy do inspektora pracy

Dawid
@pracownik

Masz na myśli osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy tacy pracownicy mogą znaleźć zatrudnienie w CLAR SYSTEM? Nadgodziny, o których piszesz jeżeli nie są dodatkowo płatne można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie. Także system trzy zmianowy powinien być ustawiony tak, żeby każdy pracownik mógł mieć odpowiednią przerwę pomiędzy wykonywanymi obowiązkami. Co o tym sądzisz?

@Dawid

o czym pan pisze nie ma pan pojecia co sie tam dzieje jakie wolne za nadgodziny wszystko jest tak zrobione ze malo kto ma do odebrania wolne a jezeli chodzi o pracownikow z grupa to oczywiscie maja prawo do pracy ale nie slepi i glusi kto sie z nimi porozumie albo taki co czytac ni umie ma opisane gdzie ma co zawiezc a jak on to odczyta ale oczywiscie sa zatrudnieni bo wieksze pieniadze z nich sa a drugi musi robic za takich a jak pan chce sie przekonac to prosze sprawdzic samemu co sie dzieje prosze porozmawiac z pracownikami a sami powiedza

Wiktoria
@pracownik

To co piszesz brzmi dosyć alarmująco. Czy dobrze rozumiem co masz na myśli, proszę rozwiej moje wątpliwości. Z tego co piszesz wnioskuję, że do firmy CLAR SYSTEM zatrudniane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, a obowiązki jakie są im powierzane często wychodzą ponad ich kompetencje, za co w konsekwencji są karani pracą po godzinach, za które nawet nie dostają należytej wypłaty. Proszę, aby pracownicy firmy zweryfikowali te informacje w sposób rzetelny i zgodny z prawdą.

@Wiktoria

pracownicy boja si co kolwiek powiedziec bo sa zastraszani zwolnieniami z pracy a kazdemu na pracy zalezy prosze przyjechac i zobaczyc samemu jak sa traktowani pracownicy przez pania (usunięte przez administratora)jak podpadnie to nawet urlop jest zabrany w karty godzin pracy musza byc wpisane godziny ktore powinno sie pracowac a nie te ktore byly faktycznie przepracowane tlumaczy tym ze Poznan tego nie przyjmnie potem nadgodziny gina ani wolnego ani zaplaty normalny (usunięte przez administratora)

@pracownik

Zarzut (usunięte przez administratora) to bardzo poważne oskarżenie względem firmy CLAR SYSTEM. Nie wiem, czy wiesz, ale jest to przestępstwo, za które przewidziane są kary. Skoro w Twojej ocenie dochodzi do takich zjawisk, to nie myśleliście, aby zorganizować zebranie z pracodawcą i przedstawić mu swoje obserwacje oraz stanowczy sprzeciw wobec takiemu traktowaniu?

bbounce
@pracownik

Ty nauczyć Kurs języka MIGOWY.

tkot1963@
@Dawid

W całej tej firmie są zatrudniani głównie ludzie z grupami i to specjalnymi, bo za nich są bardzo wysokie dopłaty z Pefron-większe niż pensje tych pracowników. Wszyscy wiedzą w Poznaniu w Dyrekcjach że tylko to im się opłaca, bo z tego są ich pensje i premie. Ludzie sprzątający mają na nich tyrać w nadgodzinach i w warunkach w których nie mam mowy o przepisach. Daje im się niesprawne maszyny, żrącą chemie i dawaj do roboty. Zamiast l4 urlop , albo fora ze dwora. Nie ma znaczenia od regionu. ZA NADGODZINY WOLNEGO NIE WEŹMIESZ BO CAŁY CZAS JESTEŚ W PRACY, A PIENIĘDZY NIGDY NIE ZOBACZYSZ!!!

@tkot1963@

W takim razie skoro wygląda to, tak jak przedstawiłeś to, w jaki sposób pracownik może odebrać swoje nadgodziny? W ogóle ciekawi mnie, jak często się one zdarzają? Napisz, proszę, czy są to sporadyczne sytuacje, czy na tyle częste, że tych godzin w ciągu miesiąca może uzbierać się spora liczba. Liczę na Twoją odpowiedź.

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
zirytowana

W choroszczy jest jest gozej serio! ! brygadzistka olewa sprawy biezace brakuje ubran wody w taka pogode firma nie zapewnia chcesz cos zalatwic idziesz do brygadzistki to muwi zeby samej sobie wziac numer i dzwonic do biura wiec ja sie pytam za co ona bierze kase? ! a ostatnio nawet jej nie ma non stop w pracy! ! szef tez zapomnial o nas ? ! wogule nie przyjezdza! jest naprawde wiele nieprawdilowisci nie polecam! !

Kama

Pracowałam przez 5 lat na jednym obiekcie ale w różnych firmach sprzątających. Z uwagi na dobrze wykonywaną pracę zakład w którym sprzątałam każdorazowo wskazywał mnie jako kandydata. Tak więc w jednym obiekcie przepracowałam w kilku firmach. Nie wnikałam dlaczego wymienia się firmy bo to nie mój interes. Wiem tylko jedno w każdej firmie mi się dobrze pracowało dopiero jak usługi sprzątania powierzono firmie Clar System wszystko się zmieniło o 180 stopni. Byłam na drugiej grupie inwalidzkiej ale ta firma odebrałaby mi resztę zdrowia i godności. Napuszczanie na mnie innych pracowników, nie reagowanie na obrażanie mnie w obecności koordynatora. Przyznam, że w całym moim życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem pracownika jak to robi Clar System. Każdy może tam spróbować swoich sił ja jednak nie poleciłabym tej firmy nikomu. Dziwi mnie że inne zakłady korzystają z usług tej firmy.

Klj
@Kama

Kama ja jestem z Rudy Śląskiej właśnie wczoraj rzuciłam tą pracę 0racowalam w sądzie Rejonowym wygrali drugi raz przetarg. Pierwszy rok pracy w tej firmie to koszmar. Zastepstwa nawet po trzy rejony jak 3 poszły na urlop. Ja miałam 22 pokoje 2 piętra sądu wielkie szyby wokół holu wszystko w 4 godziny. Mam 2 grupę Brygadzistka zero szacunku a o kierowniku to szkoda pisać (usunięte przez administratora) .Jak jej powiedziałam prawdę to mnie obrażał przy wszystkim.Zaznaczam miałam wszystkie biura ważnych osób.Wszyscy byli zadowoleni z mojego sprzątania jestem dokladna. Zatrudniają ludzi z papierami co są uposledzeni Ci siedzą cicho mają za nich większą kasę z Pefronu.Zatrudnili teraz babki co są po prostu brudasami są na nich skargi i brygadzistka z tym szefem ich chwali. Wczoraj na koniec im nazdałam za obrażanie. A babki z którymi pracowałam to same żony górników z wysokimi emeryturami po mezach i mało im kasy. Jedna taka za kasę to by się na łyso ogoliła. Dlatego od dziś odpoczywam.Za nadgodziny nie dostałam ani grosza a cały rok nazbierało się tego.Jak coś wyskoczyło zalania itp również. Najgorsze było to że były urlopy nakładając się i jak 3 poszły to robiliśmy 3 rejony a czwarty swój.w 4 godziny Każdy rejon ponad 20 pokoi i toalety. W tej firmie tylko kontrol dokładna. Ukaranie tych kierowników i brygadzistow za obrażanie pracowników.

Xxxx

Kierownictwo jest strasznie niemiłe.(usunięte przez administratora) Do tego dają zastępstwa i człowiek ma się wyrabiać w czasie pracy jak się nie wyrobi ma zostać po pracy aż skończy i nie dostaje choćby trochę więcej pieniędzy. Inne sprzątaczki robią co mogą ale muszą brać kogoś z rodziny do pomocy ponieważ się nie wyrabiają. Ta praca jest nieprzyjemna i powoduje depresję. Zresztą nerwicę też. Nie polecam tej firmy, ludzie są po prostu wykorzystywani

Grzegorz
@Xxxx

Czy myślałaś jak mogłabyś poprawić atmosferę w firmie i swoje relacje z przełożonym? Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej wydajna i motywująca. Czy firma Clar System przyjmuje osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności? Czy takie osoby mają w pracy ulgi i udogodnienia wynikające z orzeczenia? Twój wpis będzie na pewno pomocny.

Pracuję w Szczecinie pod jeden zakład przynależy więcej spółek np Lanua, Randstat, clar service, Clar system, otóż miałem cały etat, następnie od nowego roku 2018, obcieli na 3/4etatu tłumacząc że wypłaty idą w górę i firma szuka pieniędzy, w tym roku mam sprzątać taki sam rejon co miałem na początku jako cały etat, ale już na pół etatu, kpina, co z tego że wypłaty są, ale coraz niższe

Mam pytanie od czego to zależy, ze się zmienia koordynator ( osoba co przyjeżdża raz dwa razy w miesiacu przywieźć i zabrać listę obecności ) . Jest jakas "norma" , ze pracuje w jednym miejscu np pół roku a potem musi zmienić inny teren. Czy to od czegoś innego zależy, czy też np moze pracować mieć pod opieką teren nawet 10 lat...

To zależy czy się sprawdza jako koordynator i czy kierownictwo jest zadowolone z niego,nie ma na niego skarg.

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

poczta.onet.pl

PISZECIE OGÓŁEM O FIRMIE CLAR SYSTEM. MY PRACUJEMY NA DANYCH OBIEKTACH. PROSZĘ PODAWAJCIE NAZWĘ OBIEKTU

Akna

Jedna z lepszych firm z którą pracowałam, polecam uczciwym i chętnym do pracy a nie którym którzy udają że pracują i na wszystko narzekają Lubię atmosferę w CLAR SYSTEM za: Pomoc od kierownictwa

@Akna

Z Twojej wypowiedzi wywnioskować można, że nie pracujesz już w CLAR SYSTEM - skoro byłaś zadowolona z pracy w tym miejscu, to czemu zdecydowałaś się z niej odejść? Chyba, że coś źle zrozumiałam - jeśli tak, to przepraszam. Co jeszcze mogłabyś powiedzieć o pracy w CLAR SYSTEM? Ciekawi mnie, co uważasz za największy plus tego pracodawcy.

Akna
@Gabriela

pracuje i nie planuje zmiany pracy.... Przykre są wypociny byłych pracowników którzy mają wiele do zarzucenia ale najlepiej zwalić na fatalną firmę...

Renata

Ja pracuje w Białymstoku od 3,5 roku w Clar System i jestem bardzo zadowolona tak jak i moje koleżanki z obiektu, wypłaty na czas, Kierownik oddziału Pan Marcin D. bardzo pomocny i życzliwy znający się na swojej pracy który ma dużą wiedzę w zakresie sprzątania, umie dbać o pracowników tak jak i inni koordynatorzy, środki czystości zawsze na czas. Uważam że najważniejsze to osoba która zarządza bo to buduje zespół . W porównaniu do poprzednich firm sprzątających w jakich pracowałam , Clar w Białymstoku jak najbardziej polecam.

Nieprzejrzysta rekrutacja. Ogłoszenia wstawiane na portalach w internecie albo nie mają podane stanowiska (podane zadania pracownika) albo stanowisko jest błedne do zadań opisanych. Wystepuja tez różne nazwy stanowisk dla jednego zadania podczas rekrutacji chcą wstawic całkiem inne stanowisko.

Pracująca

Ja pracuje w Łodzi przez tą agencję i jestem zadowolona. Przynajmniej w tym miejscu gdzie ja pracuję to jestem zadowolona i z kordynatora też. Może to zależy kto na kogo trafi. Ale wypłatę dostaje na czas , nigdy za mało.

@Pracująca

To fantastycznie! Takie właśnie opinie są tu nam bardzo potrzebne. Dziękuję zatem, że zdecydowałaś się dołączyć do dyskusji na temat CLAR SYSTEM jako pracodawcy. A zdradzisz nam, na jakim stanowisku się aktualnie zatrudniasz? Jakbyś mogła, to opowiedz o tamtejszym procesie rekrutacyjnym. Wyczytałam, iż zarekomendowani kandydaci zapraszani są na spotkanie, na którym przedstawiana jest im oferta pracy. Może powiesz, jak dokładnie przebiega ta rozmowa?

....

Porażka Moje sugestie dla CLAR SYSTEM: Więcej uwagi na jednostki zarządzające firmą Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkolenia dla pracowników z "kultury pracy"

Czarek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

roma
@Czarek

dokladnie tak ale do clar z duzym łukiem bynajmniej pod tomka zeby nie trafic bo czysty mobinng!!!

Maria62
@roma

Czytam wszystkie komentarze. I chyba ktoś tu nie zna pojęcia co oznacza mobbing... Pracowałam kiedyś u p.Tomka. Wymagający ale bardzo uczciwy facet. Zawsze można było się dogadać. Co pamiętam jak kogoś zwolnił to za pijaństwo lub leserstwo.

rom
@Maria62

popieram tez bylem pracownikiem P. Tomka super facet wymagajacy ale pomocny w kazdej sytuacji niech kazdy sie wypowie dlaczego go zwolnił???? napewno za dobra pracę haha śmieszne !!

Riko
@roma

A to idz na Mikołajczyka do goski to zobaczysz co to xa mobinng z tomkiem na czele!! Wstyd

Paulina
@Czarek

Czy ta firma jest wyplacalana co mi wiadomo że nie jest czy to jest prawda

Miga
@rom

Co to za bzdury sam se to (usunięte przez administratora) napisał to jest gnuj i nic więc nie znający się na sprzątaniu wielki handlowiec haha

Miga
@rom

Świnia jakich mało (usunięte przez administratora) p. Kasi która go kryje przed dyrektorem wsyd!!!!! Nie rób dzwoni po ludziach że jak coś jest na obiekcie a siedzi w domu

@Czarek

Ja już również doświadczyłam inne firmy chronione,i nigdzie mi lepiej nie będzie jak w Clar System,jestem wdzięczna firmie że chciała mnie jeszcze po moich odejsciach,firma zapewnia pracę spokojną,nie za duże rejony,w miarę możliwości pracownika,i na czas dostarczane środki czystości.z czystym sumieniem polecam firmę w której ponownie pracuję Clar System i jestem z tego dummna.

Czy ktoś mi to wyjsni dlaczego tak jest? Mam nie wykorzystany urlop , ale iść nie mogę bo nie ma kto za mnie przyjść więc Pani powiedziała zecmam sprzedać go. Czyli na liście miałam wziąść 10 dni urlopu . A wyplaty dostanę niecałe 800 pptem. Dlaczego tak jest, jesli mam umowe tymczasową niewykorzystany urlop i jeszcze mi jest za to zabierane??

@Gość

Problem, który nam opisałeś, jest już dosyć poważny. Myślę, że tego typu kwestie powinieneś wyjaśnić sobie osobiście z Szefem firmy CLAR SYSTEM. Oczywiście nie zapomnij później poinformować nas o tym, jak skończyła się ta sytuacja. Na ich stronie widnieje kilka ofert pracy. Może wiesz, jak duże trzeba mieć doświadczenie, żeby dostać pracę w tym przedsiębiorstwie? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Gabriela

Juz wszystko się wyjaśniło to nieporozumienie było. Wszystko się zgadza :)

Magda

Moje sugestie dla CLAR SYSTEM: Beznadziejna firma, która zwalnia ludzi mówiących prawdę. To nie pierwszy raz kiedy tak zrobili. Zachowujecie się jak (usunięte przez administratora) a nie jak firma zatrudniająca porządnych obywateli. Nigdy Was nikomu nie polecę !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie chciał egoista zrobić !!!

paweł

Praca jako koordynator. Jakie zarobki- podstawa i jakaś premia? Jakie auto? I czy jest możliwość użytkowania prywatnego?

@paweł

Witam a coś więcej o firmie clear w Olsztynie ktoś coś może napisać

@Angi

Jak jest czy firmie trzeba myć okna również cokolwiek napiszcie bo dostałam propozycje pracy ale nie wiem czy się skuszę na tą firmę.

Mm
@Angi

Nie polecam.

@Mm

Dzięki za odpowiedź aż tak strasznie pracowałam już w impel nawet zrobili tak że ja pracowałam 1mc nie na mnie umowa była tylko na kogo innego to tak można wogule A pozatym dostałam wypłaty za Mc 680 zł od 7 do 15 żenada

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM