Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

K

Pracowałam w jednym z biur. Wszystko w należytym porządku oprócz braku środków do dezynfekcji których nie dostarczali. Finansowo ok.

LIL LUBIN

Miałem się przyjąć do tej firmy ! Dostałem 20 druków do wypełnienia ! Za badania Okresowe musiałem zapłacić !!! Oczywiście Zrezygnowałem !!!!!! NIE Polecam Nikomu !!!!!

Kadry
@LIL LUBIN

Jako firma płacimy za badania lekarza medycyny pracy. W przypadku gdy w danym mieście nie ma podpisanej umowy z przychodnią to zwracamy poniesione koszty przy pierwszej wypłacie. Wystarczy tylko przynieść fakturę. Proszę przy zatrudnieniu słuchać i nie pisać nieprawdziwych informacji. Ilość dokumentów do wypełnienia przy umowie o pracę w większości firm jest podobna.

Bimber - LUBIN !!!

Ludzie nie straszcie Opiniami Naprawdę aż tak Żle w tej firmie ???? Ja dopiero się przyjmuję !!!!

Olsztyn.

Jest ogłoszenie o pracę w Michelin . Ale potrzebują nie wiem kogo. Głupi, młody, silny z orzeczeniem 01-U znacznym . Resztę nie przyjmujemy. Dziękuje Pyry. z Poznania.

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Brak silnej ręki.

Polska cały czas powinna być pod silną pięścią. A tak Ci pseudo pracodawcy przez Beton i stal z P.O. i P.S.L.rozum potrafili. Przypomniała się Poznańskim kapo , obozy pracy , i obozy pracy dla dzieci w łodzi gdzie dzieci pracowali ponad siły . To jak dzieci mogły to dlaczego niepełnosprawni nie mogą. Tylko Polskie Kapo tak postępują. Chce się ubogacić na torturach i niewolenie. Precz komendanta (usunięte przez administratora) dla (usunięte przez administratora) niepelnosprawnych z Poznania.precz .

!!!!!!!! ODRADZAM !!!!!!!!

Osobiście doświadczyłem polityki firmy, mającej na celu jak największy zysk, kosztem osób niepełnosprawnych. Masakra że firmy mogą tak wyzyskiwać ludzi choruch i w potrzebie. Wstydźcie sie

Odradzam2020

Witam. Na początku niby luz, ale o pracy na czas nie określony zapomnij. Doją z niepełnosprawnych ile mogą z PEFRONU, a gdy kończą im się opcje, to porzucają pracownika jak niechcianego psa przy drzewie. Obarczony doświadczeniem , pozdrawiam szanujących się pracowników !

Szukający pracy.

W Olsztyńskim Michelin to tragedia. Koordynator Młody chłopak z małego miasteczka lub ze Wsi. Mam podejrzenie ze beż przeszkolenia na pracę z niepełnosprawnymi .Bez badan przez lekarzy Psychologa, psychiatry. Umawia się na rozmowę , nie ma na czas. A jak dzwonisz to nie wie o co chodzi. odpowiedz; myślałem ze Pan nie przyjdzie. Zatrudnia , wystawia skierowanie do lekarza Medycyny Pracy . Idziesz do lekarza to dzwoni ze nie aktualne Prosi o zwrot dokumentów. Ponieważ ten co miał odejść zostaje . A rzeczywistość taka. Że zatrudnia innego zwolnionego przez Firmę R.O.K.A Sp.Z.O.O. robi z poważnych ludzi idiotę. Czy można takiej Firmie jak CLAR SYSTEM zaufać - Odpowiedz NIE ! Dlatego będę wnioskował o przeprowadzenie kontroli. 1) ZA ilu pracowników niepełnosprawnych płaci Michelin. ( podejrzewam ze powinno pracować więcej a jest zatrudnionych mniej. 2) Jakie niepełnosprawni pracownicy mają orzeczenia o niepełnosprawności i na jakich stanowiskach pracują. Czy Firma przestrzega Kodeksu Pracy, i Art 40 Konstytucji R.P i art 66 ustawy 1,2 konstytucji R.P. Tortury i niewolenia poniżanie niepełnosprawnego pracownika to nie tylko przestępstwo Kp. ale kodeksu Karnego.

Nikola
@Szukający pracy.

Widać jakie kompetencje ma ten pan, ale jak się dostajje pracę po znajomości to nie ważne są kompetencje, kultura osobista i umiejętność współżycia z ludźmi. Do tego należy dodać brak zaufania i egoizm. Brak zrozumienia, że praconik może być zmęczony i musi odpocząć, szczególnie że pracują tam osoby starsze i niepełnosprawne. Co się dzieje to jest masakra. Jak byli doświadczeni brygadziści to nie pozwalai na jego dziwne zachowania. Kto tego pana zrobił kierownikiem?

Sowa

Szkolenie BHP ha ha ha podpisujesz że miałeś i tylne widzieli ja nie miałem i to w ochronie kordynator (usunięte przez administratora) wie co się dzieje

Pijaczynazenek

Ta cała firma sprzątająca to jakieś nie porozumieniem jest tylko szukają osób niepełnosprawnych masakra u nich osoba fizyczna sprawna są dyskryminowani tej formie liczy się osoba niepełnosprawna grupą

Cichociemny

Firma kabli powinni zmienic nazwe na "Clar kabelten" lub "Clar gownoten" nie dosc, ze biora ludzi jak leci prosto z ulicy to jeszcze co 2 osoba zatrudniona na stanowisku pracownik gospodarczy okazuje się być kablem, nie czlowiekiem, nie wspominając o kierownikach firmy. Ci z kolei zdarzaja sie byc chamscy i egoistyczni dla kierownikow sklepow dla ktorych firma swiadczy swoje uslugi

Ryba

Miła obsługa koordynatorów,pracowników administracyjnych. Wypłaty na terminowe. Jestem zadowolona z pracy, pracuję już 2 lata. Polecam firmę.

Ka Mil

Nie polecam, jest ogłoszenie że potrzebują a linia od godziny zajęta i nie raczą oddzwonić gdy widzą że ktoś się dobija -,-

Alina
@Ka Mil

ja się dzisiaj dodzwoniłam przynajmniej do biura w Poznaniu. Fakt trochę to trwało, ale trzeba zrozumieć też osoby które tam pracują, jak mają na okrągło telefony i może jeszcze chętnych którzy przychodzą do nich bezpośrednio to nie mają czasu żeby do wszystkich oddzwaniać. To jak stoisz w sklepie do kasy w długiej kolejce to również nie polecasz tego sklepu? Ka Mil trochę zrozumienia

Bardzo ciekawa opinia. Najbardziej podoba mi się że wszystko Pani chce robić anonimowo :-) Do tego przeprasza Pani ludzi, co jest jednoznaczne z tym że to Pani im wyrządziła krzywdę a to raczej do obowiązków nie należało. "Uciekłam od firmy pod pretekstem..." no po prostu chyba mają zatrudnionych strażników i bez pretekstu zwolnić się nie można :-) Fajny zlepek pomówień, tylko ciekawe jak była prawdziwa przyczyna Pani zwolnienia lub inaczej, czemu ta firma Panią zwolniła. Sprzątam w tej firmie drugi rok u trzeciego koordynatora i czytając to cieszę się że nie trafiłem do Pani bo prawdopodobnie bym był skrzywdzony :-)

Ola

Wyplaty zawsze na czas nigdy nie było problemu.Kazdy wie ck ma robic wszystko ok .organizacja na 100 procent

gosc

koordynator z Poznania brak szacunku dla pracownika a zachowanie i slownictwo wrecz rynsztokowe.Polecam firmie aby lepiej dobierala koordynatorow.Jest to wasza wizytowka firmy

Taki jak wy.

Firma jak firma nic ciekawego. Dostałem tydzień temu wypowiedzenie bez podania przyczyny. Zrobiło mi się bardzo przykro a choćby dla tego że straciłem dla nich i przez nich zdrowie, pracując po 20 godzin dziennie, płacili tu muszę przyznać. A dziś dowiaduje się że wyleciał em bo byłem pyskaty, a chyba dokładniej o to że walczyłem o swoje. Przez osiem miesięcy składałem dokumenty na dofinansowanie do paliwa na dojazdy do pracy, zawsze im coś brakowało, jak był dowód rejestracyjny chcieli ubezpieczenia, jak było ubezpieczenie chcieli zaświadczenia od lekarza. Jak sądzicie dostałem pieniądze. Nie nie dostałem ani złotówki. Więc głośno wypowiadał się na ten temat. Dlatego mnie zwolnili bo walczyłem tylko o to co mi się należało. Dostawali tylko wybrańcy. Czego tu się spodziewać po nich sami osądzcie. Przez trzy lata nie dostałem środków czystości. Pozdrawiam Pana dyrektora z Wrocławia, chciałbym aby Pan poczuł się tak jak ja się poczułem. Jest Pan kłamcą tak samo jak ten koordynator z którym mieliśmy umowę ustną, a takie umowy są wiążące. To nawet nie jest (usunięte przez administratora) to brak szacunku. Niech pan się rozejrzyj bo i Pana robią w balona zatrudniają swoje rodziny na papieru które nie pracują a schorowani ludzie muszą na nich pracować. Ale tym zajmą się odpowiednie instytucje. Nawet psa się tak nie traktuje. Zesle na was wszelakie plagi, szkoda tylko że ucierpią na tym też niewinni ludzie. Pozdrawiam.

Taki jak wy.

Większość opinii jest prawdziwych, firma może i jest dobra ale kadry mają nie wiem jak je okre#lic. Nie mówię o wszystkich bo spotkałem się z wieloma normalnymi i uczciwym kierownika i. Powiem wprost jak im wierzyć jak kłamią od dyrektora po kierownika. Nie dotrzymują umów i to jest najbardziej przykre. Większość pracowników zatrudniają w spółkach a jest to celowe bo wtedy można legalnie prac pieniądze i nikt im nic nie zrobi. Nie zależy im na ludziach mogą być kompletnie idioci aby tylko mieli z was biznes. Ja np od roku pracuje w swoich ciuchach bo NIK nawet nie zapyta czy mam służbowe. A co ciekawsze spotkałem się z tym że kierownicy zatrudniają oczywiście tylko na papierze swoje rodziny żeby się na chlapać a nikt z nich nigdy nie pracował. Widocznie wszyscy tam u góry są tak przesiąknięci fałszem i chytroscią. Na koniec pozdrowie właśnie tych oszóstów dyrektora, kierownika. Ja nie mam grupy na głowę, spotkamy się niejednokrotnie w odpowiednich do tego instytucjach.

Jedrek956

Mam jutro iść na rozmowę przyjęcia jako pracownik gospodarczy Poznań Po Przeczytaniu paru opinii zastanawiam się Andrzej.

Praca moja

Drodzy macie rację firma szuka kozła ofiarnego nawet ,BHP nie ma a jak coś tak to porażka .Grodzki urząd stałe brudny i traktują tam nie ludzi a firma też nie lepsza każe robić za grosze a pomocy nie doczekasz jak coś się dzieje nie tak .ja pracuję w firmie i przekonałam się . że to oszustwo a nie firma Clar system

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM