Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

kakandu

monik znasz tesz pracujesz pod myszkowskim

kakandu

Pracuje w ochronie mam w tej robocie przesrane

a wypłaty są na czas w tej firmie czy jest tu ktoś ze Świdnicy

Oda Do Poety

Pomyliły ci się stronki,poszukaj jakieś forum dla dennych poetów

pablo
@Oda Do Poety

Po co się udzielasz skoro nie jesteś w temacie

ino
@Oda Do Poety

takich bzdur juz dawno nie czytalem

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Jacek Kolczyński

Temat pierwszy z wielu. Witam Forumowiczów. Każdy lubi wtrącić kilka słów, nazwijmy to poetycko kilka groszy od siebie, kłopot polega na tym, że łatwo jest wrzucać nie swoje własne grosiki tylko takie ukradkiem podkradzione. Zacznijmy od podstawowego faktu, iż pisać każdy może tak samo jak i śpiewać (kto nie rozumie odsyłam do wspaniałej piosenki Sthura), a więc do rzeczy podstawą wydawania opinii jest przede wszystkim fakt nie udawania i wstydzenia się siebie, lub udawania kogoś kim się nie jest. Konfabulując tu napisał pracownik o konkretnym imieniu i nazwisku a nie jakiś anonimowy Troll, któremu łatwo przychodzi opisywać cuda na patyku nie umiejąc nawet przyznać się do swojej własnej godności, czyli nazwiska. Od tego zacznijmy nim skończymy następnym postem na temat pracy zarówno kadry zarządzającej jak i samych pracowników. Mementum Mori jest fakt, że Polska już dawno przestała być krainą mlekiem i miodem płynącą, lecz większość polaków to Don Kichoty, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić swoje li tylko racje, nigdy lub z rzadka patrząc na siebie i otaczającą rzeczywistość. Prawda jest jedna najpierw trzeba spojrzeć na swoją własną pracę, aby w pełni móc ocenić pracę innych i tego w większości postów mi brakuje, tego, co buduje ludzką wiedzę - samokrytykę. Pamiętam kiedyś napisałem w jednym z wierszy "Trudno zrozumieć drugiego człowieka, gdy nie rozumie się samego siebie", skąd wiedzieć, co czują inni gdy nie wie się co się czuje samemu. Zachęcam do pociągnięcia tematu bo praca choćby w Clar System to nie tylko etat, to również a może między innymi ludzie - myślący, czujący tak samo jak każdy z nas. Pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam do konwersacji, która z pewnością będzie ciekawa.

Wojtek bez portek
@Jacek Kolczyński

Ale się Pan błyskotliwie rozpisał. No miód dla oczu i umysłu. Styl i składnia przecudowne. Że niekiedy nie nadążam za treścią?? Ale to nic. Znać mądrość życiową! Więcej takich wpisów - będzie weselej!

ktoścoś

Zlecenie to zlecenie, dostajesz pracę do wykonania to masz ją zrobić. ZUS Ci nie pomoże wszystko zgodnie z prawem. Jak się zgadzam na takie warunki to je wykonuję. Sami jesteśmy sobie winni, ja chcę pracować więc na to idę i nie będę płakać. A niestety większość z tych płaczących myśli, że mamy komunę i czy się stoi, czy się leży, niestety już się nie należy. Może i są źli koordynatorzy, ale zanim rzucicie w nich mięsem zastanówcie się nad sobą. A jak ktoś jeździ ciągle pijany to jest ktoś wyżej nad nim nie?

pablo

Pracuje tam i jest dobrze i będzie tak jak ma zgraną brygadę i koordynatora z "jajami" takiego normalnego, życiowego bo jeśli dyryguje jakiś pier... koordynator to po prostu człowiek chce się zwolnić a niestety pieniądze są potrzebne i żyjemy w Polsce w której rząd o nas nie dba. Wspomnę jeszcze o tym pier... bo to naprawdę trzeba być mało inteligentnym żeby do pracownika powiedzieć że cyt. "choćby (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) stanął to macie tam być" (chodziło o pewien punkt) - to po prostu wymaga przemyślenia i podjęcia pewnych decyzji.

lukasz

mam pytanie a sprzata ktos z was biedronki ??

Clarystka

Witam, Też pracuje w firmie clar system na umowe zlecenie... Chciałam sie dowiedziec czy jest tuatj ktoś , kto tez pracowal/pracuje na umowe zlecenie i dał znać do zusu o kontrole??? Cały cza chodzi mi to po głowie, ale nie wiem jak mam sie za to zabrać. Przecież to co sie dzieje u mnie w pracy to przechodzi ludzkie pojęcia. umowa zlecenia , ale praca wykjonywana tak jak na umowe o prace i takie są też wymagania...Masakra

EWA
@Clarystka

Tak ja nasłałam na nich zus-y urzędy skarbowe i na tym nie ustąpie! Oszukują i wyzyskują i okradają uczciwych ludzi, to nie powinien być zakład pracy chronionej ale (usunięte przez administratora) dla niewolników! Oszuści i (usunięte przez administratora) i kłamcy!

ANON

MACIE RACJE DAJĄ 1200 I MYŚLA ŻE TO WSZYSKO TSZEBA DAC SPRAWE DO SĄDU IŚĆ DO RADCY PRAWNEGO I DAC IM PAPIER

jalesz
@ANON

Zgadzam się!Za 1200 zł i jeszcze Magda wydzwaniała cały czas,gdy byłem potszebny.Jusz nie pracuje w tej firmie bo ponoć piłem w pracy(co jest nieprawdom!!!).Zawsze żaliła się jak jej źle i dzwoniła nawet w dni wolne.Ja nie jestem leniem ani pijakiem.Zwolnili mnie przez brygadzistkę i tyle.

mała
@jalesz

jasne ja pracuję w tej firmie i mam 1200 złoty za 160 godzin i premię tylko na papierku nie da rady dłużej na święta nie dają nic gnają do pracy brygadziści nie można odpocząć a my jak te głupki zapierda.... za te marne grosze opisują się 1750 brutto a na umowach płaca 1600

opbewk

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!Brak grafiku, zlecenia na tzw. ostatnią chwilę, nocki i weekandy w pracy(wcześniej nie było o tym mowy!). W Bydgoszczy w ekipie doczyszczającej pracuje pani Magda, która wciąż wydzwania do pracowników(nawet podczas urlopu, w dni wolne, przed pracą i po pracy), nie potrafi sama podejmować decyzji i wykonać bez pomocy innych powierzonych jej(odebrać ścierek wypranych, rozdysponować pracy na punkcie, odmówić zleceniu mimo wcześniejszych ustaleń, że jest dzień wolny i każdy ma zaplanowanego lekarza lub wyjazd do rodziny, itp.)Poza tym ta pani jest niemiła(to DELIKATNE określenie) na punktach i wciąż dzwoni do każdego, by się pożalić. Pani Magda wczuła się w firmę-co tam rodzina, liczy się firma i ja lubię rządzić, trzeba przyjąć wszystko,kosztem innych.NIGDY DO TAKIEJ FIRMY!!!I TAKIEJ BRYGADZISTKI ZA TRZY GROSZE, CO SAMA NIC NIE UMIE,POSIŁKUJE SIĘ INNYMI I DZWONI WCIĄŻ JAK JEJ ŹLE.

gosc

Dlaczego szkalujecie firmę,często tam u góry nic nie widzą ,koordynatorzy i "nadzorcy'sa po prostu świniebo to oni Wam dopieprzają

pyny

Nie polecam tej firmy w Gdansku wyzyskują zmieniają obiektyi traktują Cie jak przedmiot

helltouch

Witam,a ktoś Was pracuje/pracował na stanowisku Administrator/Koordynator techniczny i mógłby podzielić się wrażeniami?głównie chodzi o atmosferę… zarobkami

SYzW

Ale bzdety! Porażka, wyzysk ludzi! Omijajcie z daleka tą firmę, kłamią, oszukują i stosują mobbing! Nie polecam tam pracy na pewno ludziom z grupą inwalidzką bo rozchorują się jeszcze bardziej i nic z tego nie będą mieli a na pewno nie dostaną dofinansowania. OSZUŚCI.

podwładny

W moim przypadku jest tak, że koordynatorka z Gniezna przyjeżdża na obiekty pod wpływem alkoholu a za kierowcę robi jej mąż. Czy to normalne? W każdym innym zakładzie pracy zostałaby zwolniona a tu hmm dziwne, że przełożeni pozwalają na takie rzeczy.

krzykacz_1234

Zgadzam sie ze maja zla opinie bo nie umia uszanowac dobrego czlowieka z grupa czy bez grupy Jedynie mozna bylo dojsc do porozumienia moze z trzema osobami ale ale zeby niedowiedzial sie gruby garbus ktory ma tez grupe krzyczy na ludzi mysli ze krzykiem wszystko zalati TROCHE WIECEJ SZACUNKU DLA LUDZI

Monik

Dwie czarownice miotly im dac zero szacunku ze strony magdy i kaski wielkie panie wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja wywalic magde i kaske to bedzie na pewno lepsza atmosfera w pracy

pracus
@Monik

sluszna racja zlodziejstwo i kumoterstwo

aga

w lublinie jest to samo chamska kadra same nic nie robia oszukuja rozdzielaja miedzy siebie premie do pracy nie chodzi kadra bo po co ale pensje biora cala.a do tego nie ktore tlumoki to nie maja pojecia o sprzataniu awielkie panie koordynatorki.do tego zlodzieje i oszusty w poznaniu co nie maja pojecia o niczym

kazo

W Kościanie jeszcze trochę to same przygłupy będą pracować . A to tylko dlatego ,że albo mają zasłużoną literkę P albo są znajomymi pani kierownik. Mowa tutaj o obydwóch szpitalach . Poznań nie zdaje sobie sprawy kogo zatrudnia

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM