Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.

Łukasz

Beznadzieja!!! Pieniądze słabe, miesiąc roboty a pózniej 2 tygodnie wolne. Brygadziści zryte łby!! Ogólnie porażka!!!!

Spawacz

Firma wypłacalna, i tylko tyle pozytywów. Zero stabilizacji, orka i hektary do spawania. 2 tygodnie na pełnej parze bo wszystko pilne a później na wolne i tak w kółko. Jak ktoś lubi w miesiącu przepracować 120 godzin(przy dobrych wiatrach) przy 24 zł to ok. Przy tych godzinach można zarobić tyle na kasie w biedronce. Nie polecam.

Jak oceniasz firmę Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw opinię o Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.