Opinie o Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. w Gdańsk

Worker

Pracuje w tej firmie od kilku lat i mogę co nieco napisać. Firma ma swoje plusy jak i minusy. (+) stabilna praca, nadgodziny (oczywiście dla chętnych), nagrody, premie. Firma stara się dbać o pracowników, na święta i wakacje parę złotych. (-) Niestety stawki ja na obecne czasy nie powalają. Pracuje się spokojnie mimo, że czasami trzeba podkręci obroty. W razie pytań pisać.

były pracownik Nowy wpis
@Worker

a co tam masz dobrego w tym Damenie ? Witek ( kierownik) daje premie tylko swoim, resztę ma w (usunięte przez administratora) podwyżki że pożal się bożę. albo w ogóle ich nie ma. Masakra tam się robi, jeszcze do nie dawna tam spawałem. radzę unikać i uciekać z tamtąd.

Helena Nowy wpis
@były pracownik

Odradzasz pracę w Damen Marine jedynie ze względu na zarobki? Rzeczywiście jest to ważny aspekt, ale może coś innego w jakiś sposób rekompensuje Ci wynagrodzenie. Jak jest z atmosferą? Czy w firmie organizowane są jakieś szkolenia?

Worker Nowy wpis
@były pracownik

Słuchaj kolego to samo jest i w innych firmach. Gdzie nie pójdziesz to są równi i równiejsi. Tutaj też tak jest.

ketis Nowy wpis
@były pracownik

Z tego co słychać to większość pracowników jest zadowolonych, każdy ten który przychodzi do pracy pracować będzie zadowolony :) gorzej z tymi którzy nie potrafią się podporządkować i sprostać wymaganiom - to wtedy będą narzekać i wymyślać tak jak kolega ;) na szczęście już coraz mniej takich, tęsknić nikt nie będzie, co najwyżej będzie można się trochę pośmiać wspominając. Niestety ale dorosłość stawia pewne wymagania co do postawy ;)

Julia

Długo nikt nie wystawiał opinii Damen Marine, a te starsze wpisy nie są zbyt optymistyczne. Jak obecnie pracuje się zatrudnionym w tej firmie, na przykład ślusarzom? Poprawiło się coś? Często z nowym rokiem firmy dają podwyżki, więc ciekawe czy pracownicy na produkcji wyposażenia statków także je mieli.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Adolf

Plus firmy dmcg że wyplaca kase A reszta to masz zapie.....c po 12 godzin A jak nie ma roboty to siedzisz w domu i czekasz na tel. Jeden z kierownik non-stop chodzi pod wpływem narkotyków i nikt tego nie widzi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Łukasz

Beznadzieja!!! Pieniądze słabe, miesiąc roboty a pózniej 2 tygodnie wolne. Brygadziści zryte łby!! Ogólnie porażka!!!!

Spawacz

Firma wypłacalna, i tylko tyle pozytywów. Zero stabilizacji, orka i hektary do spawania. 2 tygodnie na pełnej parze bo wszystko pilne a później na wolne i tak w kółko. Jak ktoś lubi w miesiącu przepracować 120 godzin(przy dobrych wiatrach) przy 24 zł to ok. Przy tych godzinach można zarobić tyle na kasie w biedronce. Nie polecam.

Jak oceniasz firmę Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sztutowska 21
    80-722 Gdańsk
  • NIP: 5830004627 KRS: 0000200601
Damen Marine Components Gdańsk - Sp. z o.o.