Opinie o BC Building Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BC Building Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BC Building Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BC Building Sp. z o.o. w Gdańsk

Mikołaj Nowy wpis

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji - 882126851 r

Romek Nowy wpis

Czy może ma ktoś aktualny adres spółki BCBuilding lub telefon do tomasza lub adres gdzie można się umówić na rozmowę

Mariusz Nowy wpis
@Romek

W jakiej sprawie chciałeś umówić się z przedstawicielem firmy BC Building na rozmowę? Mam rozumieć, że to miejsce pracy Cię zainteresowało? Chciałbyś tam aplikować, czy jak to dokładnie wyglądało? Twoje zainteresowanie tym miejscem pracy jest ciekawe, więc może coś w tym zakresie napiszesz? Z góry dzięki.

Wściekły Nowy wpis

Firma do bani. Niby wszyscy zachwalali, że nigdy nie spóźnia się z pieniędzmi, stawka była ustalona dobra, a tu lipa. Problem z narzędziami, prezes się umawia i nie przyjeżdża, nawet telefonów nie odbiera. Teraz dwa miesiące czekam na wypłatę, telefonów jak nie odbierał, tak nie odbiera do tej pory. Na dodatek zablokowali przepustkę żebym przypadkiem znów na niego nie czekał pod narzędziownią. Szczerze nie polecam tej firmy, chyba że chce ktoś robić charytatywnie. Nie wiem po cholere Stal-rem z nimi współpracuje i robi sobie pod górę.

Pinokio

Mi też nie wyplacili tel nie odbiera ani prezes ani marcinek. Także jak ktoś chce pracować charytatywnie

Pracuje na Damenie od listopada. Atmosfera ok. Majster w porządku, można się z nim dogadać. Wypłaty generalnie 20 dnia miesiąca. Zdarza się jakieś małe poślizgi ale większych problemów z kasą nie ma. Ale generalnie jest dobrze.

Rozmowę kwalifikacyjną w BC Building Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zatrudnię sprzedawcę do butiku w Juracie?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Witek

Ta firma powinna zająć się inspekcja pracy Umowę przez raczy przywieźć po miesiącu Ciuchy swoje a o pieniądze trzeba się prosić albo wcale nie wypłaca

Jgfdd

Witam pracowałem w tej firmie po miesiącu dostałem umowę na miesiąc potem dwa mies bez umowy oczywiście bez badań prezes tomus obiecywał jutro w przyszłym tyg i tak dalej dodam że pracowałem na terenie damrn Gdynia a firma z Gdańska ale prezesowi się chyba jeździć nie chciało albo tak olewa pracowników ciuchy też swoje .

bobo

Witam, pracowałem w tym czymś dwa tygodnie na działalności i nie polecam! Wystawiłem fakturę za którą mi nie zapłacili. Zwodzili,a później już nie odbierali telefonów i nie odpowiadali na maile. Złodziejska firma!

Angelika

Ile potrafi zarobić spawacz w tej firmie ?

Monter

Dzień Dobry, Mam pytanie w stosunku do pracy na stoczni DAMEN SHIPYARDS UL. INDYJSKA w Gdyni Jakie są tam warunki pracy? Jak wygląda atmosfera w danym miejscu?

SPAWACZ

Praca w większości w dziurach i zakamarkach(pozycje wymuszone, ciezko sie ruszyć) Plus to że jest to praca "pod chmurką" i jak napada powodzenia życze poziom pod wodą spawać. Ogólnie nie polecam ponieważ gdyby jeszcze to siedzenie w dziurach miało przełożenie na atrakcyjne stawki, jednak tak nie jest.

Ewelina
@SPAWACZ

Chcesz przez to powiedzieć, że praca odbywa się na zewnątrz, a nie w zadaszonej hali? Czy w momencie pogorszenia się warunków atmosferycznych, pracodawca zapewnia pracownikom schronienie na przykład przed deszczem? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

SPAWACZ

Jak kolega nizej napisal,majster chyba lubi sobie"dziabnąć na robocie", czuć intensywnie ;)

monter Andrzej

Plusem tej firmy jest to ze płaci na czas, chociaż stawki du.py nie urywają. Minusem jest to ze na calej stoczni Safe produkowane są MAŁE statki bądz kutry, przez co jest MEGA dużo "dziur i zakamarków" do montowania,spawania i szlifowania. Często jest tak ze wchodzimy do miejsca gdzie nie idzie sie ruszyć a co jeszcze mówic o robieniu czegokolwiek, majstra to nie obchodzi oprócz tego Pan Irek ma chyba problemy z alkoholem bo daje od niego wódą od samego rana. Ogólnie polecam pracę dla Ukrainców, cięzkie warunki plus praca pod chmurką uzależniona od warunków atmosferycznych. Bywa że spawać trzeba poziomy, które są 20 cm pod wodą.

spawacz/monter

Jak tam wie ktos jak płacą ?

Zostaw merytoryczną opinię o BC Building Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w BC Building Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BC Building Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BC Building Sp. z o.o.
  • Marynarki Polskiej 96 lok. 401