Opinie o Accenture Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Accenture Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Accenture Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture Sp. z o.o. w Warszawa

krzak

Cześć, Jak wygląda skills interview? Dzięki

worker

Pracowałem w Accenture (ATS) około 5 lat. Ale już jakiś czas nie pracuję ;) Byłem tam na trzech projektach i każdy był inny. Jeden był fatalny, drugi średni i jeden fajny. Atmosfera zależy od tego na jakich ludzi się trafi. Ogólnie poziom dla ludzi chcących się rozwijać oceniam na niski i średni. Praca w Accenture jest pracą bardzo wymagającą - praktycznie całą wiedzę musiałem zdobyć sam - jest tam dość duża rotacja pracowników więc nie ma za bardzo doświadczonych ludzi. Polecam tę firmę chociażby dlatego, żeby zobaczyć jak nie powinno prowadzić się projektów i zobaczyć jak management potrafi odebrać zapał do pracy;) W ATS pracownik zatrudniany jest na projekt, ale jeśli projekt się skończy to można trafić na coś co zupełnie jest z kosmosu i to chyba jest ich największym problemem. Czyli raz jesteś programistą JAVA raz PL/SQL innym razem specjalistą od TSQL'a ;) I nie należy poważnie traktować ich zasad jeśli chodzi o możliwości awansu - ponieważ w ciągu tych 5 lat zmieniły się 3 razy. Porównując z nową firmą - to mam teraz większą pensję i obowiązki dopasowane w 100% ;)

TentyTy

Jestem zaskoczony, że nikt nie pisze o którym Accenture jest opinia. Accenture ma trzy profile działalności: outsourcing, solutions, konsulting. Większość negatywnych opinii jest o outsourcingu, ale tutaj chyba cała branża nie ma dobrych opinii i to, co powyżej jest pisane o Accenture w kontekście outsourcingu, można z pewnością przyłożyć do całej branży. Jeżeli chodzi o konsulting, zdecydowanie polecam, szczególnie jeżeli ktoś ma zacięcie technologiczne.

krakowiak

Nie zauważyłem że to forum o Warszawie - tak ku przestrodze info o Krakowie ;)

1. Rozmowa z rekruterem 2. Rozmowa techniczna, do przygotowania zadanie o chmurze, pytania techniczne 3. Rozmowa z menago. Dłuuuga przerwa 4. Oferta Każdy opowiadał na czym polega praca i co to accenture, no i zawsze pytania o dostępność i finanse, widełki nie są ujawnianie U mnie całość rekrutacji zamknęła sie w pół roku, z czego 4 miesiące czekałem na odpowiedź, w moim przypadku przypomnienie o sobie zadziałało.

HR: - Co robiłeś i co chcesz robić Techniczna: - Skalowanie VM, DB - Co to maszyny spot, on demand, reserved - DevOps - IAC Nazwałbym to bardziej szczegółowym egzaminem na certyfikat cloud -Czy chciałabym wyjeżdżać?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

karll

alek, studia nie są potrzebne, miałem na myśli, że wiedza, umiejętności analityczne oraz myślenie które się nabywa/zdobywa po 4,5 roku studiów ekonomicznych na czołowej uczelni w Polsce, jest zupełnie nie potrzebne aby wpisywać dane do excela czy czytać zescanowane faktury rozliczeniowe między wallmartem a jakimś producentem z azji - czyli pracować w Accenture, ale dzisiaj byle kto jest panem/panią mgr. więc jak ktoś nie ma mgr, to na rekrutacje nie jest proszony. Ja pracowałem w UK przez 4 lata, więc dlatego się do mnie się odezwali i potem zatrudnili. Rozmowa rekrutacyjna pytania bardzo tendencyjne, nic inteligentnego - czyli na miarę ich możliwości, to znaczy ludzi wykonujących wyżej opisaną pracę. Ja miałem 4800, nie miałem żadnej premii w umowie.

zzzz

Dobre, ktos pisal ze zarabial 4800 brutto. Mnie odwalili bo chciałem 2700 na reke.(usunięte przez administratora)

karll

Pracowałem w Accenture bardzo krótko, po czym sam się zwolniłem. Dlaczego? Ta firma to jest centrum outsourcingu, trzeba przyznać żle nie płacą (ja miałem (usunięte przez administratora)brutto - pozycja audytora do spraw rozliczeń), faktem jest również że jest to duża stabilna firma..... ale w takim centrum nie ma totalnie miejsca do jakiegokolwiek myślenia, wszystko opiera się na wklepywaniu danych i innych mało mądrych procedurach, nie wiadomo przez kogo wymyślonych i do czego potrzebnych. Studia wyższe nie są zupełnie potrzebne aby pracować w Accenture. (usunięte przez administratora)

Asiunia

Opinie są przerysowane. Praca jest ciężka (zdarza się mocno po godzinach) ale atmosfera jest dobra. Zarobki bez szału ale przyzwoite. Większość negatywnych opinii piszą aplikujący, uważam że oceny powinni wystawiać pracownicy a nie osoby aplikujące bo to wypacza obraz. Ja jestem zadowolona i mimo że nie chcę wiązać się z tą firmą do końca życia to jako kilkuletni epizod to świetne miejsce.

klient

aplikujesz na własne ryzyko! Nie polecam!

jaa

Znam stawki na moje stanowisko jakie panują na rynku i niestety to co Accenture zaproponowało, to bylo nawet mniej niż zarabiam obecnie. Stawka taka bardzo przecietna, bez rewelacji zadnych!

Jaa

Witam, Ja również chciałbym ostrzec przed firmą Accenture.Wziałem udział w rekrutacji. 4 etapy. na koniec podziękowano mi bo za wysokie były moje wymagania finansowe... zaznaczam, że już na pierwszym spotkaniu Accenture zostąło poinformowany o ich wysokosci!!! Dodatkowo, mam wrazenie jednego panującego tam chaosu. Osoby z ktorymi mialem spotkanie, nie wiedzialy z kim spotkalem sie wczesniej. totalny brak komunikacji. Poza tym, są bardzo malo elastyczni co do godzin spotkan. Oni po prostu informują: spotkanie o 10tej albo 13tej. Dla osoby pracującej takie godziny rozmów są po prostu nie do przyjęcia. Zawiodłem się na nich strasznie. zaproponowano mi kwotę ok 20% mniejszą niz moje oczekiwania! to jest bardzo duzo! Warto też wspomnieć ze oni mają 1h bezplatnego lunchu i umowa na okres probny proponowali na 6 mscy! Odradzam!!!!

qwerty

To ile można zarobić na praktykach? :)

Gość123

Nie zgadzam się z żadną negatywną opinią na temat pracy w Accenture. Pracuję tam od ponad 2 lat (Outsourcing) i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera pracy super, możliwości rozwoju i kasa ok. Jeśli ktoś chce pracować i przykłada się do tego to wszystko jest dobrze. Pierwsze słyszę o imprezach na siłę czy kłamstwach ze strony HR. No ale nic.. Każdy może tu pisać co chce.. Wszystkim, którzy szukają fajnej, rozwojowej pracy zachęcam do Accenture.

Hanto

Czy praca w tej firmie jest naprawdę tak bardzo niestabilna? Jak widzę brak stabilności to jeden z najczęściej przewijających się wątków niepochlebnych opinii o tej firmie.

m.

Ja też chciałam i weź tu człowieku bądź mądry? A na jaką pensję można liczyć w tej firmie?

labelrouge

hej hej, mam pytanie do wszytskich, ktorzy pracuja lub pracowali w Accenture. Chcialabym wiedziec jakie firmy francuskie prowadza swoja ksiegowosc wlasnie w tym molochu? ;) potrzebne do celow naukowych dzieki wielkie za kazda odpowiedz

Tutaj widać, że w Internecie ile ludzi tyle opinii - i weź tu się człowieku zorientuj. Szukam informacji na temat Accenture i widzę, że tutaj nie mają najlepszej opinii, a już na innych portalach wypadają bardzo dobrze, np. tutaj: http://www.absolvent.pl/pracodawcy/accenture-sp-z-oo-169/oceny Podejrzewam, że też kwestia działu, w którym się pracuje. Ale tak czy inaczej.. Chyba trzeba się samemu przekonać, jak się u nich pracuje :)

gosx

Niech ktoś napisze jak to wygląda w ATS ? Właśnie tam negocjuje i wszystko wygląda ok. Generalnie chodzi mi o nadgodziny (czy płatne) i atmosferę ? Czy są jakieś dziwne klauzule w umowach ??

byly pracownik

Nie bardzo rozumiem tych wszystkich narzekających. Praca jest monotonna - to fakt. Wszyscy jednak o tym wiedzą zatrudniając się. Jeżeli ktoś nie dopytał się szczegółowo na temat przyszłych obowiązków (do tego służą rozmowy kwalifikacyjne) to nikt już potem na to nic nie poradzi. Świadczy też to o zbyt impulsywnym podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Generalnie Accenture to solidny pracodawca. Ma bardzo rozbudowany socjal i dba o pracownika. Wiele osób narzeka tu na brakujące szkolenia, prawdopodobnie dlatego iż chcieliby mieć szkolenia zewnętrzne zbędne przy zajmowanych przez nich stanowiskach. Takich faktycznie firma nie oferuje. Są natomiast szkolenia wewnętrzne - spory pakiet, które pomagają wykonywać codzienne obowiązki. Płace są adekwatne do wykonywanych obowiązków. Brak większej odpowiedzialności, a więc też niski poziom stresu. Żadna firma nie zaoferuje za takie stanowisko pensji managera.

anonimek

Czy ktoś zna standardową miesięczną pensję w outsourcing w accenture? Z góry dzięki!

lolek

14 brutto.... no comment

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Accenture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 12 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Accenture Sp. z o.o. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture Sp. z o.o.