Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

dori

dla mnie całkiem spoko taki dorobek na lato. wyjeżdżam na spokojnie, nie muszę się o nic martwić

Mała
@dori

Jaka kwota tego dorobku można wiedzieć? 2tys netto na rękę?

@dori

Witaj Dori! Dziękujemy za opinię. Komfortowe warunki naszych pracowników to dla nas priorytetowy aspekt, który staramy się zapewniać. Pozdrawiamy Zespół KRD

IT KRD

praca w IT glownie w domu. zarobki średnie. ja pracuje na prywatnym laptopie bo firma nie chce dac sluzbowego, przynajmniej moj kierownik tak twierdzi. dodam ze to jedyny laptop w mieszkaniu. Firma nie daje dodatku za prace w domu. czyli mam wieksze rachunki do oplacania i zuzywam prywatny laptop. Brak multisportu czy prywatnej opieki medycznej. zero benefitów.

@IT KRD

Dziękujemy za przesłaną opinię. Od początku pandemii dokładamy starań, aby zapewnić naszym pracownikom komfortowe i bezpieczne warunki pracy. Sytuacja jest nowa i wymaga wprowadzenia wielu zmian systemowych na poziomie całej firmy, a to wymaga czasu. Osobom, których warunki pracy zdalnej nie są satysfakcjonujące, oferujemy możliwość pracy w biurze, gdzie zapewniamy służbowy komputer, klimatyzowane pomieszczenia oraz bezpieczne warunki z pełnym zabezpieczeniem przeciwepidemicznym. Sukcesywnie dokonujemy również zakupu laptopów służbowych dla osób pracujących zdalnie. W celu odpowiedzi na Twój komentarz i podjęcia konkretnych działań z tym związanych, potrzebujemy poznać szczegóły sprawy – prosimy o kontakt z Departamentem HR (hr@krd.pl). Departament HR pomoże również w sprawach związanych z dostępnymi w naszej firmie benefitami. W przypadku jakichkolwiek pytań lub spraw związanych z obecną sytuacją epidemiczną, wszystkich pracowników zachęcamy do kontaktu ze swoimi przełożonymi i Departamentem HR (hr@krd.pl).

Klient

Do dzisiaj przeklinam dzień, w którym podpisałem umowę o współpracę. Słaby kontakt z "opiekunem klienta", "opiekun klienta" nic nie wie, nie wie jaką decyzję ma podjąć, klient prosi o kontakt z kierownikiem - odpowiedź "przekażę"... (usunięte przez administratora)

Owadia Josif

Warto też, gdy się jest klientem, nagrywać rozmowy z handlowcami, będzie to bardzo pomocne przy ewentualnych późniejszych reklamacjach, gdyby usługi Grupy nie okazaoy się tak skuteczne i rewelacyjne jak w reklamach.

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Duśka

Nie wiem jakim cudem KRD ma tak wysoką ocenę. Pracuję od prawie 3 lat i w tej chwili poważnie myślę nad zmianą pracy. Jeszcze jakiś czas temu było zupełnie inaczej a w tej chwili kadra zarządzająca nie liczy się z nikim i z niczym. Problemem nie są cele - bo w każdej firmie trzeba pracować na swoją premię. Problemem ludzie, którzy tworzą chorą atmosferę. Stoją nad pracownikami niższego szczebla z batem i już nie liczy się jakość a ilość. Byle więcej i byle szybciej - BYLEJAK . Niestety niektórzy nie są w stanie znieść takiej presji psychicznej. I naprawdę długoletni, wartościowi pracownicy odchodzą, bo mają po kokardy takich zachowań. Dopóki dyrektorzy, liderzy nie zaczną szanować drugiego człowieka będzie tylko gorzej. Bo w tej firmie jesteś tak wartościowy jak Twój bieżący miesiąc. Pójdzie Ci źle będą Cię straszyć zwolnieniem, degradacją i planem naprawczym... Zrobisz spektakularny wynik to będziesz tak świetny, że wszyscy będą Cię klepać po plecach i pytać jak to robisz i stawiać za wzór. I nie ma znaczenia, że te dwa miesiące następują po sobie. Szczerze to smutne, że ta firma kreuje się na tak nowoczesną a jedyne co ma do zaoferowania to owocowe wtorki (serio?) i automaty do gier... Szkolenia są tylko z firmowym trenerami, które nie wnoszą wiele nowego, o szkoleniach zewnętrznych można zapomnieć. Ścieżka kariery może i kiedyś jakaś była, ale teraz? No racja, po co dawać ludziom szansę na zostanie trenerem, liderem, specjalistą. Faktycznie bez sensu... No i kisisz się na tym samym stanowisku przez X miesięcy, no bo kasa jest dobra, ale ile tak można?Przeniesienie się z działu do działu graniczy z cudem i uzyskaniem zgod wszystkich świętych. Więc jak aplikujesz na konkretne stanowisko nie licz, że za jakiś czas się przeniesiesz. Jedynym plusem tej firmy jest to, że kasa jest zawsze na czas. Wiadomo zależy od działu w jednych jest lepiej w innych gorzej. Niestety na to co wymieniam wyżej firma PRowa Wam nie pomoże i słodko pierdzące komentarze jak jest super. Bo nie jest. Firmę tworzą ludzie, ktorzy kiedy są sfrustrowani są totalnie nieefektywni.

kokos
@Duśka

Ludzie są ludźmi, są wszędzie, każdy ma swoje humory i nastroje. Ja nie wiem, rynek jest pracownika, jak sie komus nie podoba to nikt nikogo na sile nie trzyma. A jak czytam, ze ktoś pracuje trzy lata i narzeka jak to ciężko, no to chyba nara, co nie? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Tyle w temacie

@Duśka

szczera prawda tylko nikt nie ma odwagi pisać.

pp

No to nieźle pan właściciel Martin dowalił pisząc, że nikogo w czasie epidemii nie zwolniono... serio? W samej kancelarii zwolniono kilka osób. Wstrzymane są premie i ludzie nie mają wypłacone za nadgodziny!!! Jakiś żart, czy Martin jest niedoinformowany i żyje w swoim świecie???

Artystka

Ojjj chyba jakaś agencja PR przejęła profil i stara się pokolorować rzeczywistość :P A ta kolorowa nie jest... Jeśli macie jakiś wybór - omijajcie tę firmę z daleka. Jest zgniła począwszy od samych korzeni. (usunięte przez administratora)Byłam, przeżyłam i już nie wrócę :)

@Artystka

Dzień dobry, dziękujemy za Pani wpis. Zapewniamy, że nie staramy się kolorować rzeczywistości, a jedynie wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki, która pozwala naszej firmie nieustannie się rozwijać. Niestety Pani opinia jest zbyt ogólna. Zatem trudno jest nam się do niej ustosunkować, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: pr@krd.pl.

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Zainteresowany

Witam, Na stronie internetowej www.krd.pl w zakładce Kariera znajdują się nasze stałe ogłoszenia o pracę: https://krd.pl/Kariera/Oferty-pracy.aspx Zachęcamy też do śledzenia ogłoszeń na Pracuj.pl: https://bit.ly/2L0wIBN, gdzie publikujemy oferty wszystkich firm z Kaczmarski Group, w tym oczywiście również KRD. Zapraszamy do aplikowania.

Agata

Zaobserwowałam, że na wątku Krajowego Rejestru Długów są bardzo rozbieżne opinie. Pojawiają się opinie osób zadowolonych jak i tych niezadowolonych z pracy. Czym jest spowodowane, że macie tak różne zdania? Czy to zależy od stanowiska? Może niech ktoś jeszcze wypowie się o pracy w tej firmie, wtedy będzie łatwiej nakreślić obraz o firmie.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Krajowy Rejestr Długów?

Brak stabilności zatrudnienia, brak rozwoju osobistego, atmosfera zależy od działu. Wiele które ty były odradza pracodawcę na całej linii - praca raczej nie na długo.

prawda

dramat.

toja

Proponuję traktować tego pracodawcę jako ostatnią deskę ratunku. W aktualnych realiach rynkowych nie warto się tutaj pakować. Brak perspektyw, brak szkoleń, brak rozwoju. Omijać.

toja

W aktualnej rzeczywistości rynku pracy proponuję traktować tego pracodawcę jako ostatnie koło ratunku - praca dla zdesperowanych. Brak stabilności i rozwoju osobistego, do tego nikt Ciebie nie szanuje. Ogólnie to nie polecam.

gagi

Moja ocena jak najbardziej pozytywna. Mogę polecić pracodawcę

darek

Pracuję od roku i póki co nie znalazłem niczego na co bym mógł ponarzekać.

Dawid

Czy firma prowadzi rekrutacje? Czy trudno jest przebrnąć przez ten proces?

aro
@Dawid

Na ich stronie są informacje kogo aktualnie poszukują. Możesz też wygooglować. Co do rekrutacji: zależy na pewno na jakie stanowisko. Wiadomo, że pierwszego lepszego z ulicy nie wezmą nawet na najniższe stanowiska, ale jak znasz się na tym co robisz, masz zapał i chcesz tu pracować i się uczyć, to ci się uda.

dario

W porządku pracodawca - pieniądze są dobre, atmosfera też. Czego chcieć więcej?

Benito

Czy na tych forach jest choć jeden sk, który jest w stanie podać konkrety, (usunięte przez administratora)Zarabia się tyle i tyle, to ktoś sobie wyrobi opinię, a nie czyta 356 komentarzy napisanych przez id...

Maja

Zawsze można zadzwonić do centrali i dowiedzieć się czy w Bełchatowie otwierają oddział.

Kris
@Maja

Dzwoniłem, nie otwierają

Ka

Witam bardzo proszę o informacje czy ktoś wie może czy otwierają coś w miejscowości Bełchatów było ogłoszenie na ich stronie kilkakrotnie wysłałam cv nikt się nie odezwał w tej sprawie na infolini nikt nic nie wie.

MAciej
@Ka

Może szukają jakiegoś terenowego, bo oddziału nie otwierają

Ka
@Ka

Maciej problem w tym ze w ogloszeniu bylo napisane ze szukaja do nowego contact center otwieranego w Belchatowie specjaliste ds sprzedazy telefonicznej. Po wyslaniu cv cisza pisalam do HR nie odpowiadaja. Na infolini nic nie wiedza szkoda praca moglaby byc ciekawa (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Domino Presley

W wyborcza.biz możemy wyczytać, iż "RPO chce chronić małe firmy jak konsumentów, bo są łatwym celem naciągaczy". Nadchodzą więc ciężkie czasy dla pracowników budynku na Armii Ludowej 21...

Yo
@Domino Presley

Jak się czyta tylko nagłówki to tak jak jest. Przeczytaj cały artykuł.

D
@Domino Presley

Od dawna nie wolno dzwo nić do jednoosobowych dzialalności gospodarczych bez ich zgody !

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów